Zavrieť

Porady

Nezvestný syn - už sa našiel.

Od nedele 10.6. neviem kde je môj syn. Nevie niekto poradiť nejakú osobu, ktorá na základe napríklad fotografii vie nájsť nezvestné osoby?


http://www.facebook.com/asmodeus.ybafisd
Naposledy upravil arizona : 23.08.12 at 12:12
Usporiadat
Téma je uzavretá.
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

Tweety Pozri príspevok
NO vidíš, média by určite v tomto pomohli. Krátka výzva, žiadne výčitky, len prosba, aby dal o sebe správu. Možno za pokus by to stálo.
Ešte počkame asi, ešte to nevie ani moja mama. A tak by sa to určite dozvedela. Má problémy so srdcom a nechcem aby jej to najako ublížilo.
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

mariana11, ked mas trochu cas, stale sa vracaj spomienkami na to ako ste zili , co ste robili, teraz nemyslim tym, ze ho nejako myslienkami privolas, to nie, ale mozno ta napadne, kde by mohol ist, mozno ti pride na rozum nejaka nitka spojitosti jeho odchodu, skus, patraj ,rozmyslaj, mysli nan a hnevaj sa nanho len tak trochu.
2 0
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

Darina1234 Pozri príspevok
mariana11, ked mas trochu cas, stale sa vracaj spomienkami na to ako ste zili , co ste robili, teraz nemyslim tym, ze ho nejako myslienkami privolas, to nie, ale mozno ta napadne, kde by mohol ist, mozno ti pride na rozum nejaka nitka spojitosti jeho odchodu, skus, patraj ,rozmyslaj, mysli nan a hnevaj sa nanho len tak trochu.
To už nie je o hneve , ale len o strachu.
1 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Ja viem, tiez som matka dvoch synov v takom veku .
0 0
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

Ďakujem všetkým za podporu.
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

Zdielala som na facebooku... držím palce, nech sa ozve, že je v poriadku a užíva si leto...
3 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Darina1234 Pozri príspevok
misomiso, ty asi mas tzv dobre deti, ktore sa nasklzli nikdy v tejto zlej dobe , aj takemu dietatu treba dat sancu a nie mu predpovedat najhorsi scenar do 30 - ky, aj on potrebuje vediet, ze matka sa o neho strasne boji, musi to byt velmi bolestne pre nu, ked nevie, kde spi jej dieta a hlavne ci zije, darmo, vidie, ze vy chlapi ste dieta nenosili 9 mesiacov pod svojim srdcom, mariana11, ked budes mat nieco nove, prosim daj vediet, prajem, aby to vsetko skoncilo len a len dobre.
Ale ved prave tu sancu dostal nechapes? Pri maminej sukni by nikdy nepochopil, ako ho mater miluje. Az ked na neho bude prsat, snezit a ked si bude musiet odmakat kazdy hamburher alebo listok na autobus, tak az potom si to zacne trocha zrovnavat v hlave...
0 0
d0k d0k

d0k je offline (nepripojený) d0k

hmm.... nejako som otvoril tuto temu a nechce sa mi to tomu verit... precital som takmer vsetko...

asi to nie je dolezite ale: Mal len necelych 20 eur. - to viete ako?

Neverim ze niekto si naplanuje odchod (aj ked mozno na rychlo) a zostane to "bez stopy" - ked chcem odist napr vlakom tak si pozrem na internete nejake odchody a pokym nie je IT profik tak v nejaka historia v pc zostane - takze by som siel tychto smerom a dal by som jeho PC niekomu prezriet.
Co auto? Bolo pred vlakovou stanicou... tam nie su ziadne kamery kde by sa aspon dalo zistit ze ci isiel na vlak alebo to auto tam len nechal?
0 0
zalobaba zalobaba

zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

baba
nemal dobrodružné sklony? ....možno cudzinecká légia....poznám také prípady.
1 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
mariana11 Pozri príspevok
nikto z kamaratov nic nevie, vsetci su prekvapeni. Prisiel domov opity, tak sme mu zas vyčitali s manzelom, že to tak nemoze ist dalej... Zrusil si konto na facebooku, ale ked sme zapli rano počitač, tak tam bolo, ze sa zrusi o niekolko dní konto a či si to naozaj praje. Asi nevedel že bude este taka hlaska a tak sme sa dostali k jeho udajom. Tam napisal v noci priatelke v tom zmysle ze odchadza, aby si nikdy nezmenila meno, aby ju mohol v buducnosti nájť. Okrem nej nikomu nic nedal vedieť. Prave zmaturoval a mal nastupiť na vysoku... Možno chce začat novy zivot, kde mu nikto nebude vycitať, ze chodi opity, ze sa nechal potetovat, že spi do poobedia....Nech by bol kdekolvek, aspon keby sa ozval ... najhorsi je ten strach, či je v poriadku... neprajem to nikomu
mariana11, po dlhšej dobe som prišla na Poradu a zaujala ma Tvoja téma. Najskôr Ti napíšem čo ma napadlo, po prečítaní Tvojho príspevku . Možno to už niekto tu napísal, ale priznám sa, nečítala som všetky príspevky. Takže aj zázraky sa niekedy dejú - teda, čo ak Tvoj syn si po vašich výčitkách uvedomil, že takto to ďalej nejde a rozhodol sa skoncovať s alkoholom ? A ak to nebolo v jeho silách odolať mu, čo ak vyhľadal pomoc v nejakej protialkoholickej liečebni. Nad týmto si neuvažovala? Tam by mu stačila aj tá dvacka.

A teraz možno ale k téme : čítaj všetky príspevky, ale neznepokojuj sa nad tými kritickými, to všetko píšu ľudia, ktorí ešte v živote nemali ( ale nikde nie je napísané, že nebudú mať, pretože toto je doba, keď sa z dobrého dieťaťa zo dňa na deň môže stať gemblér, alkoholik, drogovo závislý a...a....a... ) problémy so svojimi deťmi. Predsa každá matka miluje svoje dieťa, nech je akékoľvek zlé, a aj keď nesúhlasí s tým čo robí a práve výčitkami a dohovorom sa snaží to dieťa prevychovať.
A vôbec si nemusela zlyhať vo výchove - jednoducho sa niektoré veci dejú tak, ako sa dejú a neovplyníme ich. Predsa, ak je Tvoje dieťa napr. alkoholik nebudeš naň šliapať, keď bude ležať na chodníku,len preto že tak budú robiť ostatní.
Ale nielen matky sú milujúce aj otcovia sú, len to možno nevedia dať tak najavo. Raz som v TV uvidela otca , ktorý po rozsudku nad synom - vrahom, skormútene povedal : Viete odsudzujem to, čo môj syn urobil, žiaden trest nie je pre neho dosť veľký, ale ... je to môj syn, moje dieťa a mám ho .....
nedopovedal, cez zovreté hrdlo už nevyšla ani hláska, zato slzy sa mu rynuli po tvári. Možno nie práve najlepší príklad rodičovskej lásky, no svoje deti budeme milovať, nech budú akékoľvek.

Viem, že teraz by si syna najradšej mala doma - opitého,potetovaného, vylihujúceho doobeda ...len nech je doma.
A ja Ti želám, aby si ho čo najskôr mohla objať a neboj sa mu pri tom povedať, že ho máš rada.
Naposledy upravil Melnick : 21.06.12 at 21:14
11 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Mariana skús pozrieť na tejto stránke (alebo na podobných stránkach), či tam pár dní dozadu nepísal Tvoj syn:
http://www.komunita.exil.sk/
Hľadaj podľa mena, priezviska, prezývky... podľa dátumu. Ty vieš aký jazyk ovláda, ktorým smerom sa mohol pohnúť... Neexistuje, že nie je žiadna stopa. Minimálne jeden kamarát musí vedieť kde sa nachádza.
6 0
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

d0k Pozri príspevok
hmm.... nejako som otvoril tuto temu a nechce sa mi to tomu verit... precital som takmer vsetko...

asi to nie je dolezite ale: Mal len necelych 20 eur. - to viete ako?

Neverim ze niekto si naplanuje odchod (aj ked mozno na rychlo) a zostane to "bez stopy" - ked chcem odist napr vlakom tak si pozrem na internete nejake odchody a pokym nie je IT profik tak v nejaka historia v pc zostane - takze by som siel tychto smerom a dal by som jeho PC niekomu prezriet.

Co auto? Bolo pred vlakovou stanicou... tam nie su ziadne kamery kde by sa aspon dalo zistit ze ci isiel na vlak alebo to auto tam len nechal?
V ten vecer ako odišiel sme sa pýtali či má nejaké peniaze, ked isiel von. Vraj nejakých 50centov, tak mu manzel dal este asi 2 eura. A ráno sme zistili, že vzal dcére z peňaženky. Mala tam asi 19€. Iné peniaze nemohol mať, nedržíme doma hotovosť.
Co sa týka internetu, samozrejme ,že sme si hned prezreli čo robil naposledy. Historia ale bola zmazaná, účet na facebook dal zrušiť, ale ten sme zachránili, lebo bolo ešte potrebné potvrdiť, či si naozaj želá ho zrušiť. A tam nebolo nič, okrem toho že sa rozlúčil s priateľkou a že nech si nikdy nezmení meno, aby ju niekedy v budúcnosti mohol nájsť. Išli sme do KE či tam nájdeme auto, bolo pred vlakovou stanicou. Boli sme aj na internáte, kde mu býbal kamarát, či náhodou nešiel k nemu. Ohľadom vymazanej historie som volala do viacerých počítačových firiem, či by niekto nevedel poradiť, ale vraj to sa nijako neda zistiť. Pozreli sme si odchody vlakov z KE a môj starší syn bol pozrieť v Blave či tam náhodou nevystúpil. Pýtal sa či niekto necestoval na čierno...Ja som zisťovala na železničnej polícii, kde majú na staniciach kamery. V KE pre rekonštrukciu tera nemajú.V Blave mi jeden policajt pozrel na záznamoch z kamier, či tam nejaký chalan s gitarou nevystúpil z vlaku.

Tak neviem čo som ešte mohla urobiť. Vlastne viem, ale vtedy ma to nenapadlo. Mala som vziať do KE fotku a spýtať sa na vlakovej či si nepamätá pani pri okienku, kde si kupoval lístok. Ak teda naozaj išiel niekam vlakom.
0 0
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

Melnick Pozri príspevok
mariana11, po dlhšej dobe som prišla na Poradu a zaujala ma Tvoja téma. Najskôr Ti napíšem čo ma napadlo, po prečítaní Tvojho príspevku . Možno to už niekto tu napísal, ale priznám sa, nečítala som všetky príspevky. Takže aj zázraky sa niekedy dejú - teda, čo ak Tvoj syn si po vašich výčitkách uvedomil, že takto to ďalej nejde a rozhodol sa skoncovať s alkoholom ? A ak to nebolo v jeho silách odolať mu, čo ak vyhľadal pomoc v nejakej protialkoholickej liečebni. Nad týmto si neuvažovala? Tam by mu stačila aj tá dvacka.
To pochybujem, on nebol závislý...len si s kamarátmi možno častejšie vypili. Takže liečiť sa zatiaľ nepotreboval.
0 0
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

Bastian Pozri príspevok
Mariana skús pozrieť na tejto stránke (alebo na podobných stránkach), či tam pár dní dozadu nepísal Tvoj syn:
http://www.komunita.exil.sk/
Hľadaj podľa mena, priezviska, prezývky... podľa dátumu. Ty vieš aký jazyk ovláda, ktorým smerom sa mohol pohnúť... Neexistuje, že nie je žiadna stopa. Minimálne jeden kamarát musí vedieť kde sa nachádza.
ďakujem pozriem si to. A ak mi niekto neklame, tak to vyzerá , že ozaj nikomu nič nepovedal. Rozhodol sa narýchlo a asi nikomu nechcel nič povedať. Všetci sú prekvapení.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

mariana11 Pozri príspevok
To pochybujem, on nebol závislý...len si s kamarátmi možno častejšie vypili. Takže liečiť sa zatiaľ nepotreboval.
Mariannka, možno sa chce cítiť ešte viac nezávislým,(aj od vás). Ale to, čo urobil, nie je veľmi zodpovedné ani voči nemu, ani voči blízkym. Možno to už dávno oľutoval, ale hrdosť mu nedovolí prísť so sklopenou hlavou. Tak sa nestrachuj,(viem, že sa to úplne nedá). Taký útek z domu už niekedy urobil?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

mariana11 Pozri príspevok
ďakujem pozriem si to. A ak mi niekto neklame, tak to vyzerá , že ozaj nikomu nič nepovedal. Rozhodol sa narýchlo a asi nikomu nechcel nič povedať. Všetci sú prekvapení.
Tomu, že neklamú, by som až tak veľmi neverila, veď predsa musel k niekomu ísť. Ale muži sú už raz takí, slovo chlapa je sila.
0 0
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

Tweety Pozri príspevok
Mariannka, možno sa chce cítiť ešte viac nezávislým,(aj od vás). Ale to, čo urobil, nie je veľmi zodpovedné ani voči nemu, ani voči blízkym. Možno to už dávno oľutoval, ale hrdosť mu nedovolí prísť so sklopenou hlavou. Tak sa nestrachuj,(viem, že sa to úplne nedá). Taký útek z domu už niekedy urobil?
Nie nikdy, stále nam zavolal, keď chcel niekedy niekde zostať na noc.
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Marianka,
moc Ti želám, aby sa Ti syn ozval. Lebo to je jediné, čo teraz potrebuješ, vedieť, že je v poriadku a potom nech si riadi svôj život sám.
4 0
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

Tweety Pozri príspevok
Tomu, že neklamú, by som až tak veľmi neverila, veď predsa musel k niekomu ísť. Ale muži sú už raz takí, slovo chlapa je sila.
S mnohými som bola aj osobne, neverím, že by v takej situácii niekto vedel klamať do očí.
Ak keď možno by som tomu bola radšej, keby ho len niekto zatajoval, ako predstava, že odišiel niekde do zahraničia. On bol minulý rok vo francúzsku asi 10 dní úplne sám. Ale to mal peniaze a kreditku a stály kontakt s nami. Takže je možné, že sa vybral niekde tam.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

mariana11 Pozri príspevok
S mnohými som bola aj osobne, neverím, že by v takej situácii niekto vedel klamať do očí.
Ak keď možno by som tomu bola radšej, keby ho len niekto zatajoval, ako predstava, že odišiel niekde do zahraničia. On bol minulý rok vo francúzsku asi 10 dní úplne sám. Ale to mal peniaze a kreditku a stály kontakt s nami. Takže je možné, že sa vybral niekde tam.
A nebol by o tom Francúzku nikomu z kamarátov povedal? Je až taký introvert? Ale neboj sa, určite je v poriadku, chce byť niekedy v budúcnosti s priateľkou ako písal. Určite len trucuje, hoci to, čo urobil, to neospravedlní. Držím prsty, aby dal o sebe správu čím skôr, už dnes, veď už vás určite vytrápil dosť.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať