Zavrieť

Porady

...Psia duša...

...originál...
...s povolením adminov oboch stránok otváram túto tému...bude patriť hlavne psíkom, ktorí hľadajú domov, sú v útulkoch, dočasných opaterách a potrebujú dobrých páničkov.....prosím vás, aby ste sa zdržali komentárov, budem sem dávať príspevky zo stránok útulkov, ktoré zdieľam na face, tam je aj kontakt, ak by niekto mal záujem o havenkov.....

..ak niekto potrebuje uverejniť niečo o psíkoch, prosím, môžete sem...uvítame aj mačiatka, ktoré chcete darovať...

...ďakujem vám, že nás chcete...
Naposledy upravil pepsikova : 31.08.12 at 17:13
Usporiadat
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz


Za niekoľko dní je tu zima
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Útulok Košice.Súrne hľadáme dočasné opatery pre dve asi 2-mesačné šteniatka, aspoň na dva týždne, pokiaľ nedostanú druhú vakcínku. V súčasnej DO môžu ostať len do nedele. Info na t.č. 0907 441447, 0918 564466. ZDIEĽAJTE PROSÍM. ďakujeme
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
NOVÉ – Lindu sme prevzali do našej opatery na jednu noc a zajtra by mala putovať do dočasnej opatery k Lucke K. do Prešova, ktorej veľmi pekne ďakujeme za pomoc.

Linduška však naďalej hľadá nový domov. Bola by skvelou spoločníčkou staršej pani, ktorá nechce byť sama... Vonku chodí pekne na vodítku (neťahá) a doma leží vo svojom košíčku. Rada sa mazná, je to veľmi dobrá fenočka, bezproblémová. Potrebovala by čo najskôr domov, aby si rovno tam zvykala a neputovala po dočaskách. Zaslúži si to. Pomôcť jej môžete aj zdieľaním.

Kontakt: 0905 136 016, psiadusa@psiadusa.sk

PS – Čoskoro pridáme krajšie fotky. Tieto boli fotené už v tme a narýchlo.

LINDA (10 fotiek)









3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša


Pridajte sa, ďakujeme.


Pomoc psíkom z KS Pezinok
Karanténnu stanicu prevzalo pod svoje krídla OZ Psia duša. Hradí nám všetky veterinárne náklady. Ak by ste psíkom chceli pomôcť, vopred ďakujeme! Každý cent bude venovaný len a len psíkom: http://www.psiadusa.sk/kontakt.htm
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Pomoc psíkom z KS Pezinok.

Pred 10 hodinami


Nutne potrebujeme docasnu opateru este pre jednu fenocku! Onak zostane zajtra v koterci bez svojej sestricky! (

Danka a Janka v KS Pezinok (10 fotiek)









0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Nepoznáte majiteľa? Fenočka bola nájdená v BA a za majiteľmi veľmi smúti, rezignovala... Bratislavčania, zdieľajte, aby sme sa čímskôr dopátrali k jej rodine. Ďakujeme za ňu.


Velmi pekne chceme poprosit ludi o zdielanie. Pokusame sa najst majitela fenky Ninky, ako sme ju nazvali. Bola najdena v sobotu v noci po zrazke autom v Bratislave. Ninuska uz je zoperovana, ma lieky, bolesti nema uz aj pomalicky chodi, ale neskutocne s
muti. Uplne rezignovala. Predpokladame, ze smuti za majitelmi. Nechce papat, nechce sa vencit. Mysleli sme, ze je to vsetko koli tej operacii, ale ked som ju dnes videla, isiel z nej neskutocny smutok :-(( Podla vsetkeho sa zle nemala, neboji sa, je pekne vypapkana. Len radost v ockach jej chyba :-( Ak by ste vedeli komu by mohla chybat, napiste nam prosim ozmajmesrdce@gmail.com
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
ty kokso, tu sa nemozem chodit pozerat, lebo by som mal hned psikov a maciek plny dvor. Zatial som daleko, ale viem pomoct financne, alebo materialne ked budem zas na navsteve na Slovensku. Mozem pomoct aj v okrese BB?
3 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

taiko Pozri príspevok
ty kokso, tu sa nemozem chodit pozerat, lebo by som mal hned psikov a maciek plny dvor. Zatial som daleko, ale viem pomoct financne, alebo materialne ked budem zas na navsteve na Slovensku. Mozem pomoct aj v okrese BB?
Veľmi pekne ďakujeme, môžeš pomôcť najbližšiemu útulku vo Zvolene alebo Tuláčiku v Brezne (dohodnúť sa dá v Brezne na č. t.
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz



Evit Palkovičová
Před 15 hodinami

Takto sa má Edko v psom azylku u p. Ivanovej.
Edko je vynikajúci milý spoločník.Vhodný ku každému.Oslovujem vás s ponukou na jeho adopciu.Ak mu doprajete kúsok voľného pohybu a teplo ľudskej ruky, bude šťastný a vy s ním.
V prípade záujmu volajte 0949 286 651. Ďakujeme
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
verkaz Pozri príspevok
Veľmi pekne ďakujeme, môžeš pomôcť najbližšiemu útulku vo Zvolene alebo Tuláčiku v Brezne (dohodnúť sa dá v Brezne na č. t.
Ten utulok vo Zvolene je kde? Ked donesiem nejake vrece(ia) granul pre psov a vrece(ia) pre macky, bude to fajn? Ci co este moze taky utulok potrebovat?
2 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz



Evit Palkovičová
Před 15 hodinami

Takto sa má Edko v psom azylku u p. Ivanovej.
Edko je vynikajúci milý spoločník.Vhodný ku každému.Oslovujem vás s ponukou na jeho adopciu.Ak mu doprajete kúsok voľného pohybu a teplo ľudskej ruky, bude šťastný a vy s ním.
V prípade záujmu volajte 0949 286 651. Ďakujeme
Naposledy upravil verkaz : 16.11.12 at 09:07
1 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

taiko Pozri príspevok
Ten utulok vo Zvolene je kde? Ked donesiem nejake vrece(ia) granul pre psov a vrece(ia) pre macky, bude to fajn? Ci co este moze taky utulok potrebovat?
Prepáč, nedopísala som predchádzajúci článok, mala som telefonát. Dávam Ti telefónny kontakt pre KS Zvolen - 0907158028 alebo 0918505254 do Brezna je číslo 0907030991. Vítaná je každá pomoc, hlavne teraz pred zimou je treba aj staré deky, koberce a pod.
Neviem presne kde sa nachádza KS vo Zvolene lebo ja som z Brezna a ešte som tam nebola som len s nimi na Facebooku. Môžeš si adresu aj kontakty nájsť na internete, majú tam svoje stránky. Ďakujem.
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov zdieľa fotku.


Timi a Teo stále čakajú na nový domov...


Timi a Teo sú 2 mesačné šteniatka, ktorým hľadáme nové domovy. V budúcnosti by mali byť stredného vzrastu, tak okolo kolien. V tváričkách vyzerajú terierovito /najmä Teo/, je možné, že to budú pomerne aktívni psíkovia, preto ich odporúčame najmä k rodinnému domčeku so záhradkou. Samozrejme kým trochu nevyrastú mali by byť aspoň na noc vo vnútri v teple. Už sú 1x očkovaní, odčervení a i čipovaní. Veríme, že sa nájdu milí ľudia ochotní poskytnúť im novy domov: Viac info: zbynov@centrum.sk, 0949 575 965 Niekedy koncom týždna máme cestu do Čiech, zodpovedným zaujemcom by sme vedeli šteniatko aj príblíziť.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
taiko Pozri príspevok
ty kokso, tu sa nemozem chodit pozerat, lebo by som mal hned psikov a maciek plny dvor. Zatial som daleko, ale viem pomoct financne, alebo materialne ked budem zas na navsteve na Slovensku. Mozem pomoct aj v okrese BB?
..

..tai, takých nás je viac, čo by hned mali plný dom havkáčov a cicušiek, neboj...peniažky sa útulkom zídu, pri každom havkovi je kontakt, na stránkach sú aj čísla účtu,aj malá suma pomože na očkovane, operácie, vybavenie....matrace, deky, hrubé svetre, ktoré nepotrebujeme, havkovia využijú cez zimu...a granule, konzervy...a prítomnosť, jasné...aj v okolí BB sú útulky...ďakujem ti za tvoju ľudskosť...štek!..
3 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
verkaz Pozri príspevok
Prepáč, nedopísala som predchádzajúci článok, mala som telefonát. Dávam Ti telefónny kontakt pre KS Zvolen - 0907158028 alebo 0918505254 do Brezna je číslo 0907030991. Vítaná je každá pomoc, hlavne teraz pred zimou je treba aj staré deky, koberce a pod.
Neviem presne kde sa nachádza KS vo Zvolene lebo ja som z Brezna a ešte som tam nebola som len s nimi na Facebooku. Môžeš si adresu aj kontakty nájsť na internete, majú tam svoje stránky. Ďakujem.
poznacene v kalendari
4 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

KS Zvolen: David. David Od KS Zvolen 11 fotek vek: 4m výška: 35cm Dávid je x NO, nikým nechcený, stratený v ZV, je to hravé šteniatko, také šidlo nezbedné.[/IMG]

0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Tri dievčatká
tri veselé, hravé, ukričané dievčence, mix špica, vek 3 mesiace, predpokladaný stredný vzrastOd: KS Zvolen



0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz



MAJME SRDCE
Tato stránka se mi líbí · Před 19 hodinami

NAJSURNEJSIE SOS PRE VIFIHO!!!
Pamatate si smutneho psika Vifiho, ktoreho niekto priviazal o smetiak pri KS-MA v katastrofalnom stave? Bolo to pred cca 3 mesiacmi. Psik mal zapal koze, demodikozu, koznu pliesen a mnoho inych zdr. problemov. Bol uboleny a zlomeny. Dodnes este pretrvava liecba, ale uz sme konecne u konca. Dnes na KS prisli romovia z osady v PŠ. Vifi je ich a oni trvaju na tom, aby sme im ho dali. Samozrejme ze naklad, ktory musia zaplatit sa pohybuje okolo 600e /veterinarne naklady, pokuta policajtom, pobyt v KS/, stale mi vyvolavaju a pytaju ho. Financie samozrejme nemaju a tak sa obavame, ze ho pridu ukradnut. Na KS sa da lahko dostat, je pod lesom, nie je tam v noci nikto. Prosime surne o pomoc, potrebujeme okamzite docasku pre neho. Je to naliehave. Vifina sme vypiplali, je to nas maznacik, nemoze opat skoncit v spinavej osade na retazy :-(( ozmajmesrdce@gmail.com

1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka




Baxie je cca 4 mesacne steniatko krizenca nachadza sa od narodenia u ciganov blizko BJ ,na rovnakom mieste ako bol skoro zjedeny Brody,ten sa zachranil Baxieho cigani skryli,ale dnes ho dievca znova videlo a je nevyhnutne ho zachranit ,je podvyziveny,spinavy mokry a velmi hladny,ma chore usko a trpi,akutne hladame docasku!!!!!!!!+421 902 105 101,verim,ze psika sa podari najst a pomozeme mu tula sa a hlada potravu po dedine,je ale vemi vycerpany,nejaka spolahliva docaska????ak ano ozvite sa mi
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Pes v núdzi: Puma.

Puma
Puma je asi 3-4 mesacne steniatko, ktore sa naslo na ceste. Pravdepodobne ide o krizenca labradora, predpokladame, že v dospelosti bude stredneho vzrastu. Puma je ako každé šteniatko veľmi hravá, aktívna, ale zároveň učenlivá a šikovná. 0948 891 391, 0905 269 952Autor: Pes v núdzi
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať