Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Z fašírky zostalo, tak zemiakový perkelt, chlieb, ja som si dala k fašírke len brokolicu, posypanú trochu syrom.
3 0
msa msa

msa je offline (nepripojený) msa

ja som dnes bola doma pri malej kiahničke, tak som uvarila krúpkovú polievku z údených rebier, jahňacie stehno na horčici a mrkve s tarhoňou, upiekla som tvarohové buchty a bryndzovníky a včera som si dala robiť domácu lučinu, tak ešte aj tú máme na čerstvý chlebík s cibuľkou. Zajtra nevarím a na nedeľu naplánovali kôprovú omáčku s duseným asi baraním alebo bravčovým mäsom a knedľou, tak uvidíme , či to výjde.
9 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Langoše
8 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Šošovicová polievka s párkom, francúzske zemiaky a kyslá uhorka.
8 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Zemiaková omáčka s vajcom, parené buchty s marhuľou, posypané tvarohom, na to šľahačka.
Naposledy upravil babka - ježibabka : 11.05.13 at 11:06
8 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

dnes sa mi chce varit, takze:
kotol hovadzej polievky - masko z polievky ide do mrazaku, cez tyzden k nemu urobim nejaku omacku, cast zeleniny tiez - na zeleninove lievance

hovadzie platky na sampinonoch, ryza, miesany salat ...

a este sa chystam upiect nejaky dia kolacik
8 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
vysmážaný karfiol - ale veľáááááááááá
(na môj cholesterol ako stvorený )
7 0
tweedle tweedle

tweedle je offline (nepripojený) tweedle

paradajková polievka a kuracie prsia plnené špenátom a ovčím syrom s ryžou,,
polievka ostala aj na zajtra a k nej, obrátené rezne z karé
7 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

zivanska / mnam/ pre nas, kulturisti stale v diete pred suťažou - rybie file na vode, pohanka s brokolicou, vela varených vajec
6 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Cez týždeň sme mali najprv bravčový guláš, potom zeleninovú polievku a šampiňónové rizoto, včera co dům dal, dnes slížiková polievka a zapekaná brokolica so zemiakmi (pre odporcu brokolice polovica panvice len zemiaky s údeným oštiepkom, eidamom a smotanou)
zapekaná brokoli.jpg  
9 0
Anik Anik

Anik je offline (nepripojený) Anik

4 l hrniec guľášu u nás samozrejme aj s laboreckou klobásou k tomu lángoše
návštevníci mama hotela maximálne spokojní. Zajtra hovädzia polievka a sviečková s knedľou
6 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Nič.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Polievka z kyslého mlieka, k tomu pizza. Poobede som piekla fúkané rožky podľa receptu babky-ježibabky. Zabudla som odfotiť, lebo som ich po vychladnutí dala do mrazničky(to aby som sa neprežierala)
7 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Hovädzia polievka s domácimi rezancami. Kuracie vyprážané rezne namáčané v jogurte. K tomu zemiakové dukáty opečené a zeleninový šalát. Zákusok ostal zo včerajška a to rebarborový koláč.
8 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

dnes kuracie rezne http://hospodyne.mojerecepty.sk/2009...-ala-murney-2/
5 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Kuracia so slížikmi, bravčové karé na prírodno, dusené šampiňony na rasci a čiernom korení, omeleta, pre druhú čast' rodiny kuracie prsia v sladkokyslej omáčke na čínsky sposob, dusená ryža s hráškom a omeletou k obidvom druhom, roláda a tiramisu.
6 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Hoväzia polievka s rezancami, obratené rezne, zemiakové pyré, zeleninový šalát, ako dezert zmrzlina...
7 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

Včera plnené zapekané šampiňony, kuracia polievka ostala aj na dnes, dusená bravčová panenka plnená neúdenou domácou klobásou, ryža, opekané zemiaky
dezert - hrnčekový koláč s tvarohom a čučoriedkami
7 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Vyprázdňujem mrazničku tak plnená paprika a zemiaky, slivkový báleš.
Slivkový báleš 5.jpg  
Plnená paprika a zemiaky 4.jpg  
1/1
9 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Kapustnica s domácou mrveničkou, pečené odkostené kuracie stehná, slovenská ryža, višňovo- broskyňový kompót. Makovo-višňová štrúdelka.
6 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať