Zavrieť

Porady

Súrne potrebujem poradiť - e-dane

Včera zmenili na portíli finančnej správy možnosť pozrieť si elektronické podania cez e-dane.
Prosím vám to funguje? Čo robím zle, keď mi vypíše neúspešná autentifikácia používateľa: internal error???
Usporiadat
adam adam

adam je offline (nepripojený) adam

srska Pozri príspevok
pozri medzi programy či to tam máš
mam to tam.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

adam Pozri príspevok
mam to tam.
tak reštartni pc a inštaluj eDane
0 0
adam adam

adam je offline (nepripojený) adam

srska Pozri príspevok
tak reštartni pc a inštaluj eDane
stiahla som to znova. spustila a vyhodilo tieto tabuľky
0 0
adam adam

adam je offline (nepripojený) adam

nedá sa mi sem pripojiť obrázok. ale píše tam: Application cannot by started. Contact the application vendor.
0 0
adam adam

adam je offline (nepripojený) adam

Vzdávam to, ale veľmi pekne Ti ďakujem za trpezlivosť....
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

adam Pozri príspevok
nedá sa mi sem pripojiť obrázok. ale píše tam: Application cannot by started. Contact the application vendor.
napíš na tech. podporu a opíš chybu pri inštalácii.
technickapodpora@financnasprava.sk.
0 0
adam adam

adam je offline (nepripojený) adam

srska Pozri príspevok
napíš na tech. podporu a opíš chybu pri inštalácii.
technickapodpora@financnasprava.sk.
skúsim to dať do rúk niekomu čo sa do toho rozumie viac ako ja . ešte raz ďakujem za pomoc ale ja na to fakt nemám nervy
0 0
adam adam

adam je offline (nepripojený) adam

srska Pozri príspevok
napíš na tech. podporu a opíš chybu pri inštalácii.
technickapodpora@financnasprava.sk.
Keby sa dalo tak máš u mňa pivo takto aspoň bodík
0 0
vjejka vjejka

vjejka je offline (nepripojený) vjejka

Prosím vás neviem či sa to tu nerozoberalo...dá sa pozrieť história čo som poslala cez ezu v r.2012? ja si to viem pozrieť cez stránku správ, ale chcem si ten výkaz pozrieť ako taký, nie len to či bol odoslaný....dik
0 0
LydaLyda LydaLyda

LydaLyda je offline (nepripojený) LydaLyda

Pozrite si aj tému - Nefungujúce eDane - pomoc, možno Vám tam niečo pomôže. Dnes som posielala výkaz k DPH a išlo to dobre cez eDane. Tá ikona eDane sa z plochy stratí, ale dá sa vyhľadať cez Start .... Budeme potrebovať len cvik, dobré nervy a možno to pôjde. Tiež som bola spokojná so zasielaním výkazov cez EZU.
0 0
Dada1220 Dada1220

Dada1220 je offline (nepripojený) Dada1220

Práve som zaslala na technickú podporu presne tento istý problém (neúspešná autentifikácia), poslali mi nové ID a heslo. (mimochodom-referenčné číslo udalosti je SD00247738 - majú čo robiť, to si zasa niektotýmito zmenami primastil vrecká).

Takže čakám na vygenerovanie hesla a tečú mi nervy po dvojdňovom lustrovaní problému.

Inak, chcem sa poďakovať všetkým poraďákom, chodím na poradu už tretí rok pre rady. Ste skvelí a máte moje uznanie, že si nájdete čas na riešenie prípadov všeho druhu...Nám živnostníkom a začiatočníkom veľmi pomáhate. Ďakujem.
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

vjejka Pozri príspevok
Prosím vás neviem či sa to tu nerozoberalo...dá sa pozrieť história čo som poslala cez ezu v r.2012? ja si to viem pozrieť cez stránku správ, ale chcem si ten výkaz pozrieť ako taký, nie len to či bol odoslaný....dik
na to bolo dobré si vždy po podaní dokumentu uložiť podaný dokument aj potvrdenku v pdf do pc - trebalo predvídať, bo el. komunikácia s fssr-sd je stabilne časovaná bomba
0 0
Dada1220 Dada1220

Dada1220 je offline (nepripojený) Dada1220

Takže NIČ SA NEZMENILO... ani nový ID a nové heslo mi neumožnilo prihlásiť sa !!! Teraz sa mám vraj obrátiť na ServiceDesk
0 0
Dada1220 Dada1220

Dada1220 je offline (nepripojený) Dada1220

Dada1220 Pozri príspevok
Takže NIČ SA NEZMENILO... ani nový ID a nové heslo mi neumožnilo prihlásiť sa !!! Teraz sa mám vraj obrátiť na ServiceDesk

Vraj : Heslo sa v aplikacii edane uplatni po 1 hodine od dorucenia emailu o zmene.

Tak uvidíme...
0 0
kerny kerny

kerny je offline (nepripojený) kerny

Ahojte, kto ma iny system ako windows ma asi smolu vsak? Len eDane Java alebo cez stranku? Java ma len 3 tlaciva, stranka ma len po rok 2011
0 0
Dada1220 Dada1220

Dada1220 je offline (nepripojený) Dada1220

BINGO...všetko fičí , ako má !!!
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

len na zamyslenie:
nemohli by mať na fssr-sd službu "dialog" podobnú ako má napr. tatra banka?
dnes nastavenie služby i:key - priradenie certifikátov, nastavenie activex v ie, nastavenie internet bankingu, služby i:výpisy - 15 minút cez internetový telefón ...
Naposledy upravil srska : 23.01.13 at 09:23
ikey_taba.png  
dialog_taba.png  
1/1
0 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

srska Pozri príspevok
len na zamyslenie:
nemohli by mať na fssr-sd službu "dialog" podobnú ako má napr. tatra banka?
dnes nastavenie služby i:key - priradenie certifikátov, nastavenie activex v ie, nastavenie internet bankingu, služby i:výpisy - 15 minút cez internetový telefón ...
banka potrebuje robiť všetko pre klienta, ktorý by v prípade, že inde niečo funguje lepšie išiel inam (banka nie je len o úrokoch, ale aj o vzťahoch s klientom)....
finančnú správu si nevyberieš....
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

tictac7 Pozri príspevok
banka potrebuje robiť všetko pre klienta, ktorý by v prípade, že inde niečo funguje lepšie išiel inam (banka nie je len o úrokoch, ale aj o vzťahoch s klientom)....
finančnú správu si nevyberieš....
súhlasím a dodám, že tie baby na dialogu taba sú fakt dobré aj keď radia to isté xy krát za deň. len musia mať božskú trpezlivosť s klientami, ktorí nemajú hlbšie vedomosti o ovládaní pc. sú fakt profesne dobré.
0 0
Najka Najka

Najka je offline (nepripojený) Najka

ahojte, vyplnila som DP k dani z mot.vozidiel cez edane, ale keď dám tlačiť 3 stranu (mám ich šesť) tak mi vytlačí iba jednu, keď stlačím, že tlačiť všetky, tak mi to vynuluje. Poradí niekto, čo s tým?
0 0
Načítať ďalšie