Zavrieť

Porady

Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Brokolicová polievka, výborná klasická pečená fašírka s vajciami, zemiaková kaša, zeleninový šalátik.
9 0
Aanika Aanika

Aanika je offline (nepripojený) Aanika

Ja som tiez chcela dnes uvarit brokolicovu polievku,ale naposledy sme mali spenatovu,tak reku nech nejeme vzdy zelenu...tak som uvarila farebnu-zeleninovu
7 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Môj polovičný v poslednej dobe prišiel na chuť brokolici, tak ju máme často. Dokonca spolu s karfiolom ju aj zapekám.
4 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Plnená paprika z jaterníc s rajčinovou omáčkou, jednohubky /plnené žabky/, orechovo-čučoriedkový zákusok so želatinou....
6 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

cicerova polievka a bryndzove halusky
5 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

obed-halušky, zakysanka, tvarohový sypaný koláč.. večera-langoše..
DSC_0083.jpg  
DSC_0078.jpg  
DSC_0074.jpg  
1/1
10 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

dnes nakúpené, zajtra bryndzové halušky a sladká fazuľa s klbáskou, ovocný koláč so želatinou
P2210111.JPG  
12 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Morčací vývar s rezancami,chilli con carne, dusená ryža, alebo tortily, losos na pomarančoch s mandlämi, varené zemiaky, nahá torty s tvarohovou plnkou a jahodami.
7 0
Aanika Aanika

Aanika je offline (nepripojený) Aanika

Dnes som uvarila sosovicovu polievku s parkom,plnenu perlicku,zemiakovu kasu a ringlotovy kompot.Vcera sa zozral vsetok kolac a vecer som uz umyvala plech a to sme nemali ani navstevu,tak dnes som upiekla babovku.To aj u Vas sa tolko je,lebo mne sa zda ,ze nic nerobim len stojim pri sporaku a drese.....a to nehovorim,ze uz mam uvarene 40 prepelicich vajicok na salat vajickovy.....
8 0
Aanika Aanika

Aanika je offline (nepripojený) Aanika

[QUOTE="Žabinka"]
Peggynka
Anika61
...ale najnovsie krajam zeleninu do polievky-lebo ak dam celu a zavaham muz mi ju vyje -a mne ostane ''hola polievka

No kukaj...a ja som si myslela,že len môj syn je zeleninový Som tu aj písala,že nepoznám chlapa,ktorý miluje zeleninu...a už sú dvaja
traja.. môj sb je zeleninový.. hoci postava tomu nenasvedčuje..
Styria....
U nas napodobne,ak chcem aby zostalo zelenny aj do taniera,musim jej dat viacej,nas pan si nalozi cistu zeleninu s meskom poriadne popeprene na tanier a ja sa len tak mozem pozerat do holej polievky.....
3 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Aanika
Dnes som uvarila sosovicovu polievku s parkom,plnenu perlicku,zemiakovu kasu a ringlotovy kompot.Vcera sa zozral vsetok kolac a vecer som uz umyvala plech a to sme nemali ani navstevu,tak dnes som upiekla babovku.To aj u Vas sa tolko je,lebo mne sa zda ,ze nic nerobim len stojim pri sporaku a drese.....a to nehovorim,ze uz mam uvarene 40 prepelicich vajicok na salat vajickovy.....
Detto - varím každý deň/česť výnimkám/ ale pubertiaci sú takí...radšej im navarím ja ako polotovary ohriať, či pizzu objednať.....
5 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

u[QUOTE="Aanika"]
Žabinka
Peggynka
Anika61
...ale najnovsie krajam zeleninu do polievky-lebo ak dam celu a zavaham muz mi ju vyje -a mne ostane ''hola polievka No kukaj...a ja som si myslela,že len môj syn je zeleninový Som tu aj písala,že nepoznám chlapa,ktorý miluje zeleninu...a už sú dvaja
traja.. môj sb je zeleninový.. hoci postava tomu nenasvedčuje..
Styria.... U nas napodobne,ak chcem aby zostalo zelenny aj do taniera,musim jej dat viacej,nas pan si nalozi cistu zeleninu s meskom poriadne popeprene na tanier a ja sa len tak mozem pozerat do holej polievky.....
Baby, však jej dajte viac, nešetrite ňou......u nás vývar znamená, že ani naberačku tam nedokážem strčiť, a zeleninu nechávam na väčšie kusy, vraj je tak zdravšia, a aj cibuľa musí byť - je výborná proti rakovine žalúdku taká varená....
2 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Vývar z kostí z karé a zajaca so zeleninou a rezancami, bravčové medailónky s dubákovou omáčkou, zemiaky, ako dezert zopár kúskov zo včerajšieho zákuska...
7 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
evuš
Aanika
Dnes som uvarila sosovicovu polievku s parkom,plnenu perlicku,zemiakovu kasu a ringlotovy kompot.Vcera sa zozral vsetok kolac a vecer som uz umyvala plech a to sme nemali ani navstevu,tak dnes som upiekla babovku.To aj u Vas sa tolko je,lebo mne sa zda ,ze nic nerobim len stojim pri sporaku a drese.....a to nehovorim,ze uz mam uvarene 40 prepelicich vajicok na salat vajickovy.....
Detto - varím každý deň/česť výnimkám/ ale pubertiaci sú takí...radšej im navarím ja ako polotovary ohriať, či pizzu objednať.....
Podla tohoto som zistila,ze mam doma 46 rocneho pubertaka
2 0
katka 23 katka 23

katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

dnes krkovičkové menu - polievka z kosti s rezancami, pečená krkovička +spolu upečené zemiaky s cibuľou a tymiánom , k tomu sme dali tatarku, ku káve čokoládový puding s jahodami a šľahačkoui
9 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Zbytky zo včerajšku:
1. Dobrý vývar z bravčových kostí s domácimi cestovinami
2. pečené rebierka
3. pečená klbása
4. hurka (pečená v hrubom bravčovom čreve)
5. zabíjačková kaša
príloha chleba
zaváranina baranie rohy a pikantné zavárané melónové rezy
6. zákusok koláčiky s orechovou respektíve lekvárovou plnkou z bravčového sadla zvané sadlovníky.
11 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

pavol54
Zbytky zo včerajšku:
1. Dobrý vývar z bravčových kostí s domácimi cestovinami
2. pečené rebierka
3. pečená klbása
4. hurka (pečená v hrubom bravčovom čreve)
5. zabíjačková kaša
príloha chleba
zaváranina baranie rohy a pikantné zavárané melónové rezy
6. zákusok koláčiky s orechovou respektíve lekvárovou plnkou z bravčového sadla zvané sadlovníky.
Pali, po včerajšej zabíjačke ideálne menu !
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

evuš
pavol54
Zbytky zo včerajšku:
1. Dobrý vývar z bravčových kostí s domácimi cestovinami
2. pečené rebierka
3. pečená klbása
4. hurka (pečená v hrubom bravčovom čreve)
5. zabíjačková kaša
príloha chleba
zaváranina baranie rohy a pikantné zavárané melónové rezy
6. zákusok koláčiky s orechovou respektíve lekvárovou plnkou z bravčového sadla zvané sadlovníky.
Pali, po včerajšej zabíjačke ideálne menu !
Máš pravdu, niektoré chody sa dajú robiť len v deň zabíjačky, napr sadlové koláčiky, aj ten vývar s čerstvých kostí je vždy najlepší
5 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

pavol54
Máš pravdu, niektoré chody sa dajú robiť len v deň zabíjačky, napr sadlové koláčiky, aj ten vývar s čerstvých kostí je vždy najlepší
A k nemu šmidky chleba a domáci strúhaný chren, mňam....
3 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

hrachová polievka s haluškami, pečená kačka, knedľa, dusená kapusta..
PART_1424608880623.jpg  
IMG_20150222_130117.jpg  
1/1
9 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať