Zavrieť

Porady

Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Peggynka
Valcake
Majka mňa dráždi...keď ja prsia na vode
Čo plávaš?
4 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

a čo, dnes sa neje?? losos, dusené špenátové listy s cesnakom, zemiaky s maslom.. pekný ovocný koláčik ako mala majka nemali, tak aspoň takýto tvarohový..
DSC_0092.jpg  
DSC_0091.jpg  
1/1
8 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

[QUOTE="Žabinka"]a čo, dnes sa neje??

Danka je sa, aj varí sa , ale nestíham prídu všetky deti aj s SB bude aj menšia oslava muž mal narodky.
hrniec kapustnice, morčacie prsia plnené mletým mäsom, tvarohovo- marhuľové rezy, ešte som robila syrovú roládu a plnku z rožkov a pečienky/ ako sa robí do kurčaťa/
9 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ja idem vynimocne varit ..
Za kotol hovadzieho segedinu....samo,ze bez prilohy.....
8 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Ja dnes nevarím...manžel vraj robí dolky...a večer máme oslavu, tak len jednohubky rôznych druhov, smotanovo-jahodová torta, pochutiny... ale mám chuť na špenát s volským okom, tak to možno urobím narýchlo...
8 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Putrtaj je už skoro zjedený....ale ešte som zachránila fotku.....Ovocie ananás a mandarinky a želé na 1 liter 2 zlaté klasy.
100_0935.jpg  
13 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Recept na želanie Žabinky:
piškóta koľko žľtok, toľko lyžíc kryštáľového cukru, polohrubej preosiatej múky, horúcej vody, oleja, 1 prások do pečiva a z bielkov vyšľahaný sneh
krém: 0,5 l mlieka uvariť 1,5 sáčku zlatý klas a cukor podľa chuti, vychladnutý vyšľahať s maslom
ovocie: ananás, kiwi, mandarinky, jahody
želatina: šťava z ananásového kompótu a číra Dr. Oetker- Dort želé, používam túto, lebo je na čerstvé aj zavarené ovocie.
6 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
A ja rýchlovka - kdeže tam vyšľahávať bielky a žĺtky zvlášť :3 vajcia vyšľahám s 1 hrnčekom (0,25l) cukru + 1 šľahačka (alebo 2dl mlieka+0,5dl oleja) + 2 hrnčeky múky s PDP,vylejem na plech vysypaný strúhankou a pečiem 5min na 200°C,potom znížim na 150 a ešte15-20min.Za 30min urobený aj upečený
6 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Peggynka
A ja rýchlovka - kdeže tam vyšľahávať bielky a žĺtky zvlášť :3 vajcia vyšľahám s 1 hrnčekom (0,25l) cukru + 1 šľahačka (alebo 2dl mlieka+0,5dl oleja) + 2 hrnčeky múky s PDP,vylejem na plech vysypaný strúhankou a pečiem 5min na 200°C,potom znížim na 150 a ešte15-20min.Za 30min urobený aj upečený
Presne toto ,,univerzalne,,cesto pouzivam v roznych obmenach-pridam kakao-mam kakovy,pridam kokos-je kokosovy,kavu-kavovy,orechy-orechovy/pol pohara muky nahradim napr.kokosom atd......taky korpus je stavnatejsi ako cisto piskotovy-robim z neho rezy,podla chuti-prekrojim na 3 pasy a naplnim....
3 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
[QUOTE="Anika61"]
S takým cestom prežiješ manželstvo Najradšej mám suché;2PL kakaa+ nemletý mak a navrch citrónovú polevu
1 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

no to verím, že manželstvo, ale ja varím pre seba
2 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
[QUOTE="Peggynka"]
Anika61
S takým cestom prežiješ manželstvo Najradšej mám suché;2PL kakaa+ nemletý mak a navrch citrónovú polevu
Hahahavelmi som sa pobavila,cca 20 rokov som rozvedena...a s priatelom sme zasnubeni 10 rokov-a tak to aj ostane
Naposledy upravil Anika61 : 28.02.15 at 11:58
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pmajap
no to verím, že manželstvo, ale ja varím pre seba
ja ani to nie..iba občas.....manželstvo už dávno neviem čo je...a aj bez cesta sme si navzájom na krku už 20ty rok
4 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Hééj,kočky...zle som sa vyjadrila ...vôbec som tým nemyslela chlapa...ale kobylky v puberte
1 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Peggynka
Hééj,kočky...zle som sa vyjadrila ...vôbec som tým nemyslela chlapa...ale kobylky v puberte
Hlavne,ze sme sa ''chytili,,
1 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Nevaríte, ja hej sáčkovú polievku a riedim zahustnutý vaječný koňak a nie a nie sa trafiť ak by som bola vydatá už kľačím
5 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Gulášová polievka s klobáskou / okrem klobásky bez mäsa/ s haluškami, vyprážané rybie filé, zemiaková kaša, marhulový kompót....zvláštna kombinácia, ale deti chceli a ja som sa prispôsobila.
100_0936.jpg  
100_0937.jpg  
1/1
9 0
Aanika Aanika

Aanika je offline (nepripojený) Aanika

Zemiakova kysla polievka,segedinsky gulas s knedlikom a grecky tvarohovy kolac .
8 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

paradajková polievka so syrom a bazalkou, vyprážaný syr, zemiaky, a na pohľad fajný zákusok, chuťovo ešte neviem, tuhne..
DSC_0103.jpg  
DSC_0102.jpg  
DSC_0100.jpg  
1/1
11 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať