Zavrieť

Porady

Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
buchač
Anika61
No...ja to vidim tak-vseci z poradovnika sa poskladaju na svinku-poslu ku mne-zakoleme-nasolime-zaudime-rozposleme podla poradovnika
Noooo...ja mám zasa lepšie riešenie...
Na svinku sa poskladáme, nenie problém...
ALE
Ty urobíš domácu zabíjačku so všetkým všudy...to znamená, že sa všetci stretneme a vyžerieme Ťa, vychlastáme (ja nie, takže ušetríš).
Potom sa nabalíme (Ty nás nabalíš) a ráno po vytriezvení a po prenocovaní hajde domov.
Že také "Blízke stretnutie tretieho druhu" ...
Supéeér...ja by som sa tesila-len muza musim este prehovorit...ten nas hned odhalil-povedal:ty si schopna ich sem vsetkych dotrepat''
4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Vážení zachovajte dôstojnosť však treba dodržiavať pôst, a akých svinkách sa tu bavíte há?
3 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
pavol54
Vážení zachovajte dôstojnosť však treba dodržiavať pôst, a akých svinkách sa tu bavíte há?
Palko vsak mi to po poste planujeme
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Palko, a pôst nie je len o tom, že sa budeš zdržovať mäsitých pokrmov - striktne mäso nemôžeš len dva dni v roku a to je - Popolcová streda a Veľký piatok aj to sa týka len poniektorých /ale to je na dlho/

Ide tu o pôst napr. nerobiť druhým zle, vyhýbať sa pokušeniu, vzdať sa niečoho a pod...
A keď už sme pritom - chuť si nám narobil samý prvý Ty !!!

P.s. ospravedlňujem sa, že som mimo témy
5 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

evuš
Palko, a pôst nie je len o tom, že sa budeš zdržovať mäsitých pokrmov - striktne mäso nemôžeš len dva dni v roku a to je - Popolcová streda a Veľký piatok aj to sa týka len poniektorých /ale to je na dlho/

Ide tu o pôst napr. nerobiť druhým zle, vyhýbať sa pokušeniu, vzdať sa niečoho a pod...
A keď už sme pritom - chuť si nám narobil samý prvý Ty !!!

P.s. ospravedlňujem sa, že som mimo témy
ja som to úmyselne, však som v sobotu zabíjal a diskusia sa najväčšia rozbehla. Poznáš tú Krylovu pesničku v ktorej sa hovorí ..."Vrah na rohu ulice o morálce káže" Tak som musel o pôste, ale inak máš pravdu
1 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

pavol54
ja som to úmyselne, však som v sobotu zabíjal a diskusia sa najväčšia rozbehla. Poznáš tú Krylovu pesničku v ktorej sa hovorí ..."Vrah na rohu ulice o morálce káže" Tak som musel o pôste, ale inak máš pravdu
Ja viem
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Indický čaj s mliekom - Chai

Tuším štvrtýkrát po sebe, neviem sa dojesť - silne horčicová omáčka, do ktorej hneď vložím mäso obraté z kostí. Jeme dvaja, ja a pes.

Momentálna zásoba 8 druhov horčice, odporúčam poľskú - ALMA.

Žiadna slovenská, vadí mi náš ocot.
1 1
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

Anika61
buchač
Anika61
No...ja to vidim tak-vseci z poradovnika sa poskladaju na svinku-poslu ku mne-zakoleme-nasolime-zaudime-rozposleme podla poradovnika
Noooo...ja mám zasa lepšie riešenie...
Na svinku sa poskladáme, nenie problém...
ALE
Ty urobíš domácu zabíjačku so všetkým všudy...to znamená, že sa všetci stretneme a vyžerieme Ťa, vychlastáme (ja nie, takže ušetríš).
Potom sa nabalíme (Ty nás nabalíš) a ráno po vytriezvení a po prenocovaní hajde domov.
Že také "Blízke stretnutie tretieho druhu" ...
Supéeér...ja by som sa tesila-len muza musim este prehovorit...ten nas hned odhalil-povedal:ty si schopna ich sem vsetkych dotrepat''

tak,aj ja sa hlasim,klobasu ani slaninu nelubim,alkohol mi nechuti,ale na stretko by som prisla.navar cajik a upec tie sadlace-nech ma roztrhne :-D
1 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Došla som domov, a všetko zjedené ....takže zeleninová polievka s ružičkovým kelom a hráškom, pečené zemiaky so šupkou v trúbe, potom naplnené mletým mäsom s kukuricou, šalotkou, posypané syrom, kyslá kapusta....
5 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
osky
Anika61
buchač
Anika61
No...ja to vidim tak-vseci z poradovnika sa poskladaju na svinku-poslu ku mne-zakoleme-nasolime-zaudime-rozposleme podla poradovnika
Noooo...ja mám zasa lepšie riešenie...
Na svinku sa poskladáme, nenie problém...
ALE
Ty urobíš domácu zabíjačku so všetkým všudy...to znamená, že sa všetci stretneme a vyžerieme Ťa, vychlastáme (ja nie, takže ušetríš).
Potom sa nabalíme (Ty nás nabalíš) a ráno po vytriezvení a po prenocovaní hajde domov.
Že také "Blízke stretnutie tretieho druhu" ...
Supéeér...ja by som sa tesila-len muza musim este prehovorit...ten nas hned odhalil-povedal:ty si schopna ich sem vsetkych dotrepat''

tak,aj ja sa hlasim,klobasu ani slaninu nelubim,alkohol mi nechuti,ale na stretko by som prisla.navar cajik a upec tie sadlace-nech ma roztrhne :-D
Oskypridi -ty vela ''skody,, nenarobis...a dake to pšeno,zrno'zeleninku Ti dame
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

už sa mám pobaliť...a natankovať do plnej
4 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

už som zdravá, Anka píš ma do poradovníka na popredné miesto, kohútiky prenechám pre chorých a dietujúcich
3 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

pmajap
už som zdravá, Anka píš ma do poradovníka na popredné miesto, kohútiky prenechám pre chorých a dietujúcich
až po nás, majka, nepredbiehaj sa.. ty máš ešte rekonvalescenciu.. myslíš že keď ti je lepšie, môžeš hneď slaninku??
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

hen na ňupažroška
2 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
pmajap
už som zdravá, Anka píš ma do poradovníka na popredné miesto, kohútiky prenechám pre chorých a dietujúcich
A tu vidno pekny priklad-co moze spojit ludi...vsak dobre jedlo
A lujza.j musis vydrzat ..kym sa otepli...musim postavit stanove mestecko
5 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Anika61
pmajap
už som zdravá, Anka píš ma do poradovníka na popredné miesto, kohútiky prenechám pre chorých a dietujúcich
A tu vidno pekny priklad-co moze spojit ludi...vsak dobre jedlo
A lujza.j musis vydrzat ..kym sa otepli...musim postavit stanove mestecko
ja mám stan.. aj spacák do -12 stupňov.. sb požičia..
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Anika61
A tu vidno pekny priklad-co moze spojit ludi...vsak dobre jedlo


....kua....a to na všetko musím prísť JA ?????
2 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Anika61
pmajap
už som zdravá, Anka píš ma do poradovníka na popredné miesto, kohútiky prenechám pre chorých a dietujúcich
A tu vidno pekny priklad-co moze spojit ludi...vsak dobre jedlo
A lujza.j musis vydrzat ..kym sa otepli...musim postavit stanove mestecko
huráá, budeme spať pod stanom
3 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Stan nemám, spacák hej....a keď si dáme čosi do nosa ani zima nám nebude
3 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
buchač
Anika61
A tu vidno pekny priklad-co moze spojit ludi...vsak dobre jedlo


....kua....a to na všetko musím prísť JA ?????
No veru....oprava...dobre jedlo a buchač
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať