Zavrieť

Porady

Usporiadat
MADELEIN MADELEIN

MADELEIN je offline (nepripojený) MADELEIN

súhlasím
0 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

kompozit
Je naozaj radostné žiť v tomto štáte - stále sa stará o zdokonaľovanie mojich zručností ;-)
Nechváľ sa, lebo ti to zdania ako nepeňažný príjem.
5 0
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091

Ahojte,

ja som z vas najblbsia, neviem si stiahnut tlacivo DP FO za 2013, a aj s predkontaciami - potvrdzujem si tak spravnost vypisania riadkov, mozete mi pomoct, pls?
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

mona091
Ahojte,

ja som z vas najblbsia, neviem si stiahnut tlacivo DP FO za 2013, a aj s predkontaciami - potvrdzujem si tak spravnost vypisania riadkov, mozete mi pomoct, pls?
ake predkontacie? tlaciva - aj editovatelne mas na PFS
0 0
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091

tie som nasla, aj sa dalo do nich vpisovat, len mi nenavadzalo okienka dalej na vpisovanie, a ani sa nedalo nakllikat spravne cislo (tak, ako po minule roky, a ak som nahodou vynechala spravny riadok, hned ocervenel, teraz nie)
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

mona091
tie som nasla, aj sa dalo do nich vpisovat, len mi nenavadzalo okienka dalej na vpisovanie, a ani sa nedalo nakllikat spravne cislo (tak, ako po minule roky, a ak som nahodou vynechala spravny riadok, hned ocervenel, teraz nie)
tu su tlaciva - ak neposielas elektronicky https://www.financnasprava.sk/sk/ele...log-formularov
0 0
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091

velmi pekne dakujem, idem skusit
0 0
vrtalovaV vrtalovaV

vrtalovaV je offline (nepripojený) vrtalovaV

žienka domáca
Prosím Vás vie mi niekto poradiť? Nemôžem odoslať DP z prijmu typ B. mam ID a heslo. dokonca som uz to vyplnila aj na stranke financnej spravy a isla som to podat - bohuzial mi to neslo. jedine co bolo osvietene a islo stlacit bolo podanie EZ - co samozrejme ja nemôzem. Tak som si to vyplnene tlacivo aspon ulozila na ich stranke. Radte prosim. Som z toho bezradna
0 0
vrtalovaV vrtalovaV

vrtalovaV je offline (nepripojený) vrtalovaV

žienka domáca
Už mi to išlo našťastie : ) Tak ďakujem aj tak
0 0
Ala Ala

Ala je offline (nepripojený) Ala

vrtalovaV
Už mi to išlo našťastie : ) Tak ďakujem aj tak
Prosím čo ste urobila, že to prešlo. Ja sa snažím poslať jedno daňové od 15,30 hod. a nie a nie. Aj teraz točí a točí a nič. Najprv mi vypisovalo chyby riadku 59 - 62 musela som vymazať nuly, potom vypisuje, že nemá dátum narodenia, ako ho dopíšem vypisuje, že dátum neplatný - nerezident a tak to ide dookola - potom to začne točiť a točí a točí - aj teraz to točí. Prosím čo ste urobila, že to Vám prešlo::::
0 0
kompozit kompozit

kompozit je offline (nepripojený) kompozit

Môže mi prosím niekto vysvetliť, kde je tu chyba? 3948,00-3735,94 je 212,06 alebo nie?
DPFO-B.jpg  
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

kompozit
Môže mi prosím niekto vysvetliť, kde je tu chyba? 3948,00-3735,94 je 212,06 alebo nie?
Skús v riadku s výsledkom 2x kliknúť, možno SAMO SATO opraví. Mne tiež pri niečom svietilo, že je to chyba, keď som do toho okienka klikla, SAMO SATO opravilo - hodnota v okienku sa pri tom nezmenila.
1 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Ala
vrtalovaV
Už mi to išlo našťastie : ) Tak ďakujem aj tak
Prosím čo ste urobila, že to prešlo. Ja sa snažím poslať jedno daňové od 15,30 hod. a nie a nie. Aj teraz točí a točí a nič. Najprv mi vypisovalo chyby riadku 59 - 62 musela som vymazať nuly, potom vypisuje, že nemá dátum narodenia, ako ho dopíšem vypisuje, že dátum neplatný - nerezident a tak to ide dookola - potom to začne točiť a točí a točí - aj teraz to točí. Prosím čo ste urobila, že to Vám prešlo::::
Dátum narodenia sa píše len pri nerezidentovi, inak sa píše rodné číslo.
Keď si odosielala priznanie bez uvedenia dátumu narodenia, vypísalo ti to ako kritickú chybu?
0 0
bea bea

bea je offline (nepripojený) bea

Môže mi prosím niekto vysvetliť, kde je tu chyba? 3948,00-3735,94 je 212,06 alebo nie?

Je ten riadok 77 vypočítaný sw, alebo dopisovaný. Ak je dopisovaný, nie je tam náhodou desatinná bodka napísaná na číselnej klávesnici? Lebo tú tento sw neberie.... Treba ju prepísať na abecednej klávesnici. Inak neviem, čo by to mohlo byť....
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

srska
Dáša_
musíš mať edane java. Alebo radšej už priamo cez portál FS
tak veru, je veľa ľudí, čo ešte nepostrehli zmeny
Zmeny k horšiemu? Čo bolo dobré, to dok....ašľali

hena22
To predsa nie je o tom, že nepostrehli zmeny. Jednoznačne Java eDane sú omnoho menej komfortné ako staré. A nie každý účtovník je aj IT technik, aby stále niečo inštaloval. A vypisovať tlačivá online prináša kopu rizík, hlavne že stratíš údaje pri výpadku servera resp. spojenia. Nechápem, prečo menia veci keď konečne fungujú
Hena22, súhlasím s tebou. Stále niečo menia, keby aspoň k lepšiemu a jednoduchšiemu, no oni to robia práve naopak. A účtovnícti, poraďte si ako viete

Hypotetická (ale nie nereálna) otázka: ak by sa im systém v posledných marcových dňoch zosypal, čo potom s DP? Kto bude zodpovedný za jeho nepodanie v termíne? Iný spôsob doručenia pri platiteľoch DPH nie je možný.
Naposledy upravil Llívia : 13.03.14 at 08:39
1 0
kompozit kompozit

kompozit je offline (nepripojený) kompozit

Llívia
Skús v riadku s výsledkom 2x kliknúť, možno SAMO SATO opraví. Mne tiež pri niečom svietilo, že je to chyba, keď som do toho okienka klikla, SAMO SATO opravilo - hodnota v okienku sa pri tom nezmenila.
Skúsil som, doplnilo vypočítanú hodnotu 212,05. Čo ale matematicky nesedí. Aj daň sa zníži o jeden cent... Nepomáhajú ani zmeny desatinných čiarok, bodiek, ... Kašlať na kontroly, hlavné, že to ide vytlačiť. ;-)
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

kompozit
Llívia
Skús v riadku s výsledkom 2x kliknúť, možno SAMO SATO opraví. Mne tiež pri niečom svietilo, že je to chyba, keď som do toho okienka klikla, SAMO SATO opravilo - hodnota v okienku sa pri tom nezmenila.
Skúsil som, doplnilo vypočítanú hodnotu 212,05. Čo ale matematicky nesedí. Aj daň sa zníži o jeden cent... Nepomáhajú ani zmeny desatinných čiarok, bodiek, ... Kašlať na kontroly, hlavné, že to ide vytlačiť. ;-)
Keď podáš zle, pokuta nehrozí, vyzvú ťa na opravu.
1 0
laila laila

laila je offline (nepripojený) laila

tiež nechápem tento " výtvor", ktorým (nám) to komplikujú a čo bolo dobré, ľahšie, čitateľnejšie, prehľadnejšie, zrozumiteľnejšie, v čom sa človek rýchlejšie zorientoval musia meniť k horšiemu.
1 0
kompozit kompozit

kompozit je offline (nepripojený) kompozit

Llívia
Keď podáš zle, pokuta nehrozí, vyzvú ťa na opravu.
Ale ja to mám dobre, to ten ich kontrolný algoritmus nevie počítať...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať