Zavrieť

Porady

Usporiadat
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

kompozit
Llívia
Keď podáš zle, pokuta nehrozí, vyzvú ťa na opravu.
Ale ja to mám dobre, to ten ich kontrolný algoritmus nevie počítať...
Ich kontrolný mechanizmus možno nevie počítať, ale stavím sa, že TEBE budú volať kvôli chybe Tou vetou som chcela povedať len toľko, že kašli na jeden cent
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Z článku:
Alebo bez ich pomoci s nádejou skúsite dokument uložiť vo formáte PDF a tak ho vytlačíte aj s vašimi údajmi. Lenže strany nesedia, takže to môžete celé rovno zahodiť. Dve hodiny vášho života sú, slušne povedané, premrhané.

To ako vážne? Robila som známemu DP, vytlačila som ho, s originál tlačivom som ho neporovnávala, to som nikdy nerobila, keď je to z ich systému.
0 0
emr emr

emr je offline (nepripojený) emr

Mantaci. Na povodnej stranke aplikacie eDane nie je ziadna zmienka o tom ze tam uz nie su formulare pre 2013. Ti babraci takto zabiju tomuto narodu clovekoroky prace. Ze system za 8 milionov?
0 0
kompozit kompozit

kompozit je offline (nepripojený) kompozit

Nechávate si skontrolovať priznanie na portáli FS alebo v eDane-Java pred tým, než ho odošlete (vytlačíte)? A po správe údaje sú korektne vyplnené máte dobrý pocit, že nemáte žiadne chyby? Radšej sa na to nespoliehajte, tá kontrola neodhalí ani zrejmé chyby. Používajte radšej svoj rozum a kalkulačku...
dpfoB.jpg  
0 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

kompozit
Nechávate si skontrolovať priznanie na portáli FS alebo v eDane-Java pred tým, než ho odošlete (vytlačíte)? A po správe údaje sú korektne vyplnené máte dobrý pocit, že nemáte žiadne chyby? Radšej sa na to nespoliehajte, tá kontrola neodhalí ani zrejmé chyby. Používajte radšej svoj rozum a kalkulačku...
jaaaj, kompozit, ale to, čo si odfotil vôbec nie je chyba. Predsa v riadku 9 vo výdajoch je suma paušálnych výdajov z riadku 2 + skutočne zaplatené poistné, ktoré máš uvedené pod tabuľkou. Tak už konečne prestaň rýpať!
0 0
kompozit kompozit

kompozit je offline (nepripojený) kompozit

tictac7
jaaaj, kompozit, ale to, čo si odfotil vôbec nie je chyba. Predsa v riadku 9 vo výdajoch je suma paušálnych výdajov z riadku 2 + skutočne zaplatené poistné, ktoré máš uvedené pod tabuľkou. Tak už konečne prestaň rýpať!
Možno máš pravdu, už som z toho úplne cvok. Ale opravil som v riadku 2 výdavky na 7278,07 (pričom poistné som nemenil) a predstav si, opäť hlásilo: Údaje sú korektne vyplnené.
0 0
ariadna22 ariadna22

ariadna22 je offline (nepripojený) ariadna22

mne bolo povedané, že je to preto, že budú e-dane ako také aj tak rušiť a všetko bude fungovať len cez finančnú správu.
0 0
Betina2 Betina2

Betina2 je offline (nepripojený) Betina2

bohužiaľ tiež nedoporučujem sa 100% spoliehať na kontrolu na portáli pri DP k dani z MV mi spravilo tiež niečo podobné že neni chyba abola ako noha, numerická, prepočtová, nie logická a bolo by ma pustilo na odoslanie s blbým údajom, a nevyhodilo chybu. Ja mám problém teraz s DP typ B vraj riadky 12,14,15 Prílohy sú previazané s údajom o zaplatenom poistnom pod tabulkou v oddieli IV , no tiež nejako divne fungujú, pretože máme zaplatené len RZZP, to je ten údaj o zaplatenom poistnom vrátane RZZP pod tabulkou, takže je prenesený do riadku 14 v Prílohe, no stále odo mna vyžaduje vyplnenie aj riadku 15 prílohy, ale iným číslom ako 0,00 !!! pritom preddavky neboli žiadne uhradené. Už neviem čo s tým . Asi sa vybodnem na hlášku a oranžové polia a podám to s prázdnym riadkom 15, ved čo tam mám dať, ked preddavky nezaplatil ???
0 0
salamun salamun

salamun je offline (nepripojený) salamun

Zdravim,
chcem cez edane vyplnit DP FO typ B, ale nikde ho nevidim za 2014. Neviete niekto o tom nieco?
dakujem
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

salamun
Zdravim,
chcem cez edane vyplnit DP FO typ B, ale nikde ho nevidim za 2014. Neviete niekto o tom nieco?
dakujem
dobre sa pozeráš, DP A a DP B spolu s výkazmi tam bolo posledne za zdaňovacie obdobie 2012.. takže použi buď e- dane java, alebo tlačivá na stránke finančnej správy..
https://www.financnasprava.sk/sk/ele...cia-dane/edane
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať