Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
panamaus panamaus

panamaus je offline (nepripojený) panamaus

buchač
taiko
Povedat ze na dedinach potrebovali len plne bruchio a chlast, je take iste ako povedat, ze vsetci doktori su hajzli nekompetentni a nenazrani, alebo ako povedat, ze cele Slovensko doplaca na Bratislavu, ci ze Zidia ovladaju svet. Ergo myslim BXL, ze Tebe ta poznamocka tiez len utiekla
Minimálne 50 % je to pravda...M I N I M Á L N E !
50 % = pravdepodobnostná hodnota = 0,5

teda rovnako ako to može byť pravda, rovnako to može byť aj blábol

alebo : Keď to hovoria dvaja, tak pre 1 je to na 100% pravda a pre druhého na 100% bludy !
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Petra Nová
pavol54
priestrel oboch kolien by bol keby Rusi povedali ak cudzí žoldáci neodídu z Ukrajiny tak zmrazia účty týmto firmám v Rusku : ..... a bolo by po vojne a zase sa pobavím niekto mi tu naseká neužitočných
Smutné je, že všetko to vyhrážanie, sankcie, žvásty o demokracii, sú divadlom pre verejnosť. Na ktoré doplácajú ľudia. Životmi na Ukrajine, u nás ekonomickými stratami. Hlavne, že šetríme ako blázni na všetkom. Ale za cudzie mocenské záujmy sa od nás žiada, aby sme sa hádam aj zruinovali.
Ja nechápem, že ešte každému nie je jasné o čo vlastne ide. Nielen v súčasnosti Ukrajina, ohnisko nepokojov sa dá vždy a všade vyvolať bez problémov, ale čo je cieľom tohto všetkého? Treba sa vrátiť k "počiatku" myšlienky, prečo sa to deje.
To je desivé.
Preto si treba veľmi dobre rozmyslieť, koho si človek vyberie vo voľbách či už štátnych alebo do EÚ. A platí to pre celý svet. Rovnako ako neignorovať žiadne voľby. Ak som sa narodil v určitej krajine, nie je to náhodou. Vlasť si treba vážiť. Ale je potrebné pre to aj niečo urobiť.
3 3
panamaus panamaus

panamaus je offline (nepripojený) panamaus

buchač
taiko
Povedat ze na dedinach potrebovali len plne bruchio a chlast, je take iste ako povedat, ze vsetci doktori su hajzli nekompetentni a nenazrani, alebo ako povedat, ze cele Slovensko doplaca na Bratislavu, ci ze Zidia ovladaju svet. Ergo myslim BXL, ze Tebe ta poznamocka tiez len utiekla
Minimálne 50 % je to pravda...M I N I M Á L N E !
na 50 % ????

Takže buď :

1,
- celé Slovensko dopláca na Bratislavu (čo je logická blbosť = nemože predsa Bratialava doplácať na Bratislavu , ergo NIE celé Slovensko )
- židia neovládajú nič na svete (čo sa mi tiež nezdá ! )

2,

- nikto na Slovensku nedopláca na Bratislavu (čo sa mi tiež nezdá ! )

- židia ovládajú všetko na svete (čo je logická blbosť = už len ja si niečo drobné, napríklad ovládam stolicu )



PS

LOGICKY mi z Buchyho 50% vyšlo , ako to myslel :

- pol Slovenska dopláca na Bratislavu

- židia ovládajú pol sveta



Potom mi tých 50 % pripadá ako

"zlatá stredná cesta" = (ľudovo) byť opľutý z obidvoch strán
0 3
panamaus panamaus

panamaus je offline (nepripojený) panamaus

korela
Petra Nová
pavol54
priestrel oboch kolien by bol keby Rusi povedali ak cudzí žoldáci neodídu z Ukrajiny tak zmrazia účty týmto firmám v Rusku : ..... a bolo by po vojne a zase sa pobavím niekto mi tu naseká neužitočných
Smutné je, že všetko to vyhrážanie, sankcie, žvásty o demokracii, sú divadlom pre verejnosť. Na ktoré doplácajú ľudia. Životmi na Ukrajine, u nás ekonomickými stratami. Hlavne, že šetríme ako blázni na všetkom. Ale za cudzie mocenské záujmy sa od nás žiada, aby sme sa hádam aj zruinovali.
Ja nechápem, že ešte každému nie je jasné o čo vlastne ide. Nielen v súčasnosti Ukrajina, ohnisko nepokojov sa dá vždy a všade vyvolať bez problémov, ale čo je cieľom tohto všetkého? Treba sa vrátiť k "počiatku" myšlienky, prečo sa to deje.
To je desivé.
Preto si treba veľmi dobre rozmyslieť, koho si človek vyberie vo voľbách či už štátnych alebo do EÚ. A platí to pre celý svet. Rovnako ako neignorovať žiadne voľby. Ak som sa narodil v určitej krajine, nie je to náhodou. Vlasť si treba vážiť. Ale je potrebné pre to aj niečo urobiť.


Minimálne tam bola mama pri porode (žili tam obaja rodičia !! )



Latini vraveli : Ibi bene , ubi patria (kde je dobre,tam je vlasť )



Ľudovo / moje :

Ako sa vlasť (vláda/NRSR) správa ku mne, tak sa aj ja správam k nej !!!
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

korela
Ja nechápem, že ešte každému nie je jasné o čo vlastne ide. Nielen v súčasnosti Ukrajina, ohnisko nepokojov sa dá vždy a všade vyvolať bez problémov, ale čo je cieľom tohto všetkého? Treba sa vrátiť k "počiatku" myšlienky, prečo sa to deje.
To je desivé.
Preto si treba veľmi dobre rozmyslieť, koho si človek vyberie vo voľbách či už štátnych alebo do EÚ. A platí to pre celý svet. Rovnako ako neignorovať žiadne voľby. Ak som sa narodil v určitej krajine, nie je to náhodou. Vlasť si treba vážiť. Ale je potrebné pre to aj niečo urobiť.
Ľudia sú jednoducho nepoučiteľní. Možno tretina rozumie tomu, o čo ide, ale má rôzne názory na riešenie. Zvyšok sa o veci okolo nezaujíma, alebo sú konformní s mediálnou propagandou. A precitnú až vtedy, keď im padajú bomby nad hlavou.
V BBSK 70 tis. voličov z cca 430 tisíc zvolilo Kotlebu. Jedni z dôvodu "lebo medveď", druhí z úprimného presvedčenia, že je to najlepšia voľba, ďalší ho zvolili ľahostajnosťou. Po 10 mesiacoch Kotlebovho županovania obyvatelia precitli, keď zaplavil úrad svojimi náckami z celého Slovenska, vyciciava rozpočet pre potreby strany, problémy kraja nerieši, len sa sporí s poslancami. A nikto s ním nepohne. A tak je to vo všetkom. Nerobím si ilúzie, žeby táto protestná voľba v budúcnosti niečo zmenila na správaní sa voličov.
1 1
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Nediv sa, že voľby dopadli v prospech Kotlebu. Murgaš ukázal, že horšie sa to robiť ani nedá, všetko sa zamietlo pod koberec a stiahol so sebou aj čestných ľudí, lepšie povedané zvalil to na nich. Nejdem sa rozpisovať, vieš o čo sa jedná. Bystričania dúfali v spravodlivosť, ale sa jej nedočkali.

..tá mínuska, tú som nedala ja, ja sa takto nezabávam
1 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Ústavno slávnostný deň s veľmi nevydaril. Z prechádzky s mojou bišoničkou sme sa skoro vrátili, lebo začalo liať. V telke nič, tak som sa preklikávala webmi a dozvedela som sa, že strana SIEŤ získala úver 800 000 euro na svoju činnosť. Čo o to, správa by to bola radostná, lebo by išlo o transparentné financovanie. Lenže úver treba aj splácať s úrokmi a márne som si lámala hlavu nad tým, z čoho bude SIEŤ splácať úver, keď je nová a voľby sú až v roku 2016, aby mohla získať štátny príspevok. Ak sa preplazí do parlamentu.
0 1
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

pmajap
Nediv sa, že voľby dopadli v prospech Kotlebu. Murgaš ukázal, že horšie sa to robiť ani nedá, všetko sa zamietlo pod koberec a stiahol so sebou aj čestných ľudí, lepšie povedané zvalil to na nich. Nejdem sa rozpisovať, vieš o čo sa jedná. Bystričania dúfali v spravodlivosť, ale sa jej nedočkali.
Lenže pokiaľ viem, županom bol Maňka dve funkčné obdobia a za jeho éry sa BBSK stal najmenej zadĺženým samosprávnym krajom.
0 1
panamaus panamaus

panamaus je offline (nepripojený) panamaus

Petra Nová
korela
Ja nechápem, že ešte každému nie je jasné o čo vlastne ide. Nielen v súčasnosti Ukrajina, ohnisko nepokojov sa dá vždy a všade vyvolať bez problémov, ale čo je cieľom tohto všetkého? Treba sa vrátiť k "počiatku" myšlienky, prečo sa to deje.
To je desivé.
Preto si treba veľmi dobre rozmyslieť, koho si človek vyberie vo voľbách či už štátnych alebo do EÚ. A platí to pre celý svet. Rovnako ako neignorovať žiadne voľby. Ak som sa narodil v určitej krajine, nie je to náhodou. Vlasť si treba vážiť. Ale je potrebné pre to aj niečo urobiť.
Ľudia sú jednoducho nepoučiteľní. Možno tretina rozumie tomu, o čo ide, ale má rôzne názory na riešenie. Zvyšok sa o veci okolo nezaujíma, alebo sú konformní s mediálnou propagandou. A precitnú až vtedy, keď im padajú bomby nad hlavou.
V BBSK 70 tis. voličov z cca 430 tisíc zvolilo Kotlebu. Jedni z dôvodu "lebo medveď", druhí z úprimného presvedčenia, že je to najlepšia voľba, ďalší ho zvolili ľahostajnosťou. Po 10 mesiacoch Kotlebovho županovania obyvatelia precitli, keď zaplavil úrad svojimi náckami z celého Slovenska, vyciciava rozpočet pre potreby strany, problémy kraja nerieši, len sa sporí s poslancami. A nikto s ním nepohne. A tak je to vo všetkom. Nerobím si ilúzie, žeby táto protestná voľba v budúcnosti niečo zmenila na správaní sa voličov.


Kým padajú len nad hlavou, je to ešte znesiteľné.



Horšie je to ak na hlavu (je niekto )
0 2
panamaus panamaus

panamaus je offline (nepripojený) panamaus

Petra Nová
Ústavno slávnostný deň s veľmi nevydaril. Z prechádzky s mojou bišoničkou sme sa skoro vrátili, lebo začalo liať. V telke nič, tak som sa preklikávala webmi a dozvedela som sa, že strana SIEŤ získala úver 800 000 euro na svoju činnosť. Čo o to, správa by to bola radostná, lebo by išlo o transparentné financovanie. Lenže úver treba aj splácať s úrokmi a márne som si lámala hlavu nad tým, z čoho bude SIEŤ splácať úver, keď je nová a voľby sú až v roku 2016, aby mohla získať štátny príspevok. Ak sa preplazí do parlamentu.
Koho by si si vylosovala, keby sa ten Rado nedal na politiku ?
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

dúfam, že si sa trepala až k parlamentu ....

bolševici sa už boja obyčajných ludí...boja sa ich otázok....

ale z teba by strach iste nemali..))

Paška zamkol brány parlamentu verejnosti i poslancom
#parlament #NR SR #Pavol Paška
SITA | 01.09.2014 16:57

Predseda parlamentu Pavol Paška zamkol bránu Národnej rady SR verejnosti i poslancom. Oficiálny deň otvorených dverí parlamentu Paška zrušil...

Smer si v minulosti spravil z otvoreného dňa parlamentu stranícku kortešačku. Teraz sa asi pán Paška a Smer bojí otázok občanov, keď akciu zrušil. To, že parlament zamkol, doslova a do písmena znamená, že ide o deň zamknutých a zatvorených dverí. Považujem to za aroganciu a výraz strachu z verejnosti,“ povedal pre agentúru SITA poslanec OĽaNO Jozef Viskupič.

„To, čo urobili, je veľké chrapúnstvo. Dôvodom na zrušenie dňa otvorených dverí nie sú financie. Deň otvorených dverí nemá prečo NR SR stáť peniaze. Dôvodom je strach, strach z ľudí, strach z otázok, strach z toho, že ľudia už dnes možno majú menej strach,“
0 1
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

pmajap

..tá mínuska, tú som nedala ja, ja sa takto nezabávam
ja ti verím na mínusky sú tu iní "páni na holenie". No často sa pridajú aj dámy. Ako s Kotlebom, ani s mínuskami tu nikto nič nenarobí, treba sa s nimi naučiť žiť.
0 1
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Petra Nová

Lenže pokiaľ viem, županom bol Maňka dve funkčné obdobia a za jeho éry sa BBSK stal najmenej zadĺženým samosprávnym krajom.
Áno bol po Murgašovi, v čase keď Murgaša brali na "zodpovednosť" a splácal, neinvestovalo sa, len tesne pred voľbami začal ( v zime) s rekonštrukciou ciest III. triedy na čo VUC zobrala úver.
0 0
panamaus panamaus

panamaus je offline (nepripojený) panamaus

Petra Nová
pmajap

..tá mínuska, tú som nedala ja, ja sa takto nezabávam
ja ti verím na mínusky sú tu iní "páni na holenie". No často sa pridajú aj dámy. Ako s Kotlebom, ani s mínuskami tu nikto nič nenarobí, treba sa s nimi naučiť žiť.
Na mínusky sú tu okrem iných pánov aj iné NEdámi

napr. dnes je voľno = 2 slépky mali čas (dali po 3 ) takže mám skóre
8 mínusiek
1 (podozrivú ) plusku
1 2
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Neviem prečo bjuty, ale začínam mať pocit, že ty si rovnakým boľševikom ako ja, ak nie väčší. Takže k tomu, čo si napísal sa vyjadrovať nemusím
0 1
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Takže sme tu najmenej dvaja boľševici, hoci ty to nikdy nepriznáš. Presne tak, ako som tu poznala dvoch, ktorí sa pretláčali o to, kto je väčší "spratek". Žiaden z nich nechcel pripustiť, že je to ON. Do určitého času som mala jediného favorita, dnes už nie som si istá tým, kto je ten najvydarenejší.
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Petra Nová
Takže sme tu najmenej dvaja boľševici, hoci ty to nikdy nepriznáš. Presne tak, ako som tu poznala dvoch, ktorí sa pretláčali o to, kto je väčší "spratek". Žiaden z nich nechcel pripustiť, že je to ON. Do určitého času som mala jediného favorita, dnes už nie som si istá tým, kto je ten najvydarenejší.
neviem, ako si to pochopila, ale pokial nie si osobne pavol paška, tak som ťa za bolševika neoznačil...
0 1
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

logicky mi to vyšlo z tohto:
"bolševici sa už boja obyčajných ludí...boja sa ich otázok....
ale z teba by strach iste nemali"
ako sa do dalo ináč chápať?
0 0
panamaus panamaus

panamaus je offline (nepripojený) panamaus

Petra Nová
si mi to logicky vyšlo z tohto:
"bolševici sa už boja obyčajných ludí...boja sa ich otázok....
ale z teba by strach iste nemali"
ako sa do dalo ináč chápať?


že si tak intelektuálne "jednoduchá", že by si ani p. Pašku/ p. boľševikov nepriviedla do rozpakov (lebo by si bola servilná )



PS



To "p." vobec neznamená "pán"

(moje je až na 8 písmen a končí na "v" )
Naposledy upravil panamaus : 01.09.14 at 18:08
0 1
panamaus panamaus

panamaus je offline (nepripojený) panamaus

Petra Nová
Takže sme tu najmenej dvaja boľševici, hoci ty to nikdy nepriznáš. Presne tak, ako som tu poznala dvoch, ktorí sa pretláčali o to, kto je väčší "spratek". Žiaden z nich nechcel pripustiť, že je to ON. Do určitého času som mala jediného favorita, dnes už nie som si istá tým, kto je ten najvydarenejší.


Netuším ktorých dvoch si myslela



(ja som sa síce z Buchym párkrát pretláčal, ale opačným smerom )
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať