Zavrieť

Porady

faktura

Dobry den zaujimalo by ma ci na fakture za tovar treba uviest kedy bol vydani ziv. list a pod akym cislom

Dakujem


Andrej
Usporiadat
iturcan iturcan

iturcan je offline (nepripojený) iturcan

benka
Staršie ŽL boli registrované iba v rámci okresných(obvodných) živnostenských registrov . Projektom informatizácie min. vnútra SR sa vytvárajú centrálne registre, prístupné z NETU a pretodošlo k tej nezrovnalosti. Od dátumu vzniku povinnosti uvádzať číslo živnostenského registra na obch.dokumentoch sa však už číslo živn. registra nemenilo.
jasne, v tomto mas pravdu. problem je ze pri tej zmene akosi zabudli dat na vedomie ze taketo "precislovanie" bolo realizovane, tzn. ak si to niekdo nezistoval inak tak hold uvadzal na FA udaje nespravne, a to je pravdepodobne to same ako keby ich tam neuviedol vobec... resp. mozno by sa lepsie obhajil
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ja mám živnostenský list od rok 1993 a číslo živnostenského registra sa mi zhoduje .
0 0
andrej02 andrej02

andrej02 je offline (nepripojený) andrej02

vdaka vsetkym ja prave zacinam podnikat a zbadal som to na nejakej fakture od dodavatela tak som polozil otazku aby som to mal vsetko v poriadku

0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať