Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

čest praci
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

...a rukám pokoj!
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
No nazdar !
0 0
kubkokubko kubkokubko

kubkokubko je offline (nepripojený) kubkokubko

No mna dnes rozculilo, ze po vcerajsom neukončenom nahadzovaní kontrolného výkazu k DPH som to dnes otvorila, ze idem pokračovať a ten geniálny server finančnej správy ma len odhlásil a vsetko zmizlo. V obyčajnom internet bankingu ma to pre nečinnosť odhlási tak si tam nahodený hromadný príkaz na úhradu najdem. A velkolepý server DS s nejakou takou vecou nepočíta. Nemám nejako moc faktúr 17 vystavených 7 došlých a viem že som si to mala nejako ošetriť, ale na to kolko ten system stál by mohol nám chudákom daňovým poplatníkom poskytnut aspoň minimálny komfort v podobe uloženia neukončeneho podania vo forme konceptu alebo čo.... Dakujem, že som sa vam mohla vyzalovat a marnej práci zdar.
1 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

kubkokubko
No mna dnes rozculilo, ze po vcerajsom neukončenom nahadzovaní kontrolného výkazu k DPH som to dnes otvorila, ze idem pokračovať a ten geniálny server finančnej správy ma len odhlásil a vsetko zmizlo. V obyčajnom internet bankingu ma to pre nečinnosť odhlási tak si tam nahodený hromadný príkaz na úhradu najdem. A velkolepý server DS s nejakou takou vecou nepočíta. Nemám nejako moc faktúr 17 vystavených 7 došlých a viem že som si to mala nejako ošetriť, ale na to kolko ten system stál by mohol nám chudákom daňovým poplatníkom poskytnut aspoň minimálny komfort v podobe uloženia neukončeneho podania vo forme konceptu alebo čo.... Dakujem, že som sa vam mohla vyzalovat a marnej práci zdar.
Keď skončíš nahadzovanie musíš to uložiť do súboru, potom to nájdeš aj druhý deň .
2 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

no a ja som zase prekvapená, že ho robíš ručne, myslela som si, že vám ho robí účt. program
2 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
Vlaky zadarmo
http://ekonomika.idnes.cz/drahy-vyde...m_content=top6
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...a koho to sere (yebe) ?
Teba, mňa a ešte X jednotlivcov ?... ktorí sú reálne nastavení, že proste nič nie je zadarmo...
Ani to cestovanie.
Som zvedavý, že kedy to skončí a aký búde konečný účet za toto panské huncúctstvo...
2 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
buchač
...a koho to sere (yebe) ?
Teba, mňa a ešte X jednotlivcov ?... ktorí sú reálne nastavení, že proste nič nie je zadarmo...
Ani to cestovanie.
Som zvedavý, že kedy to skončí a aký búde konečný účet za toto panské huncúctstvo...
Hlavne že panuje spokojnosť u ovis slovacus.
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
Paška má veľmi výkonnú firmu, jedno euro mu zarobilo päť
http://ekonomika.sme.sk/c/7505803/pa...obilo-pat.html
2 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Ing. Ľubomír Janoška
Paška má veľmi výkonnú firmu, jedno euro mu zarobilo päť
http://ekonomika.sme.sk/c/7505803/pa...obilo-pat.html
To je lepšie,ako drogový biznis
2 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Vcera som sa dobre pobavila...pytam sa muza:Prosim ta nevies co je tukabel-citam to tu a hambim sa opytat,aby si nemysleli,ze aka som negramotna''....muz mi na to-neviem,ale mohol by to byt tukan biely...potom som dala gogolovi,ze nech najde-no a to len potom bol rehot
5 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Anika61
Vcera som sa dobre pobavila...pytam sa muza:Prosim ta nevies co je tukabel-citam to tu a hambim sa opytat,aby si nemysleli,ze aka som negramotna''....muz mi na to-neviem,ale mohol by to byt tukan biely...potom som dala gogolovi,ze nech najde-no a to len potom bol rehot
Hehe a písali,že tukabel-tamkabel ?
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Anika61
Vcera som sa dobre pobavila...pytam sa muza:Prosim ta nevies co je tukabel-citam to tu a hambim sa opytat,aby si nemysleli,ze aka som negramotna''....muz mi na to-neviem,ale mohol by to byt tukan biely...potom som dala gogolovi,ze nech najde-no a to len potom bol rehot
a kajšmentke?? vieš??
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pozor na babky so sekerou:
http://www.noviny.sk/c/veda-a-techni...y-od-internetu
Nebezpečná to kombinacia.
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Pokiaľ muž na prvom rande nevyžaduje sex je GENTLEMAN, ale keď ani na druhom rande nechce sex, je to HOMOSEXUÁL ( Madonna )
2 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Peggynka
Anika61
Vcera som sa dobre pobavila...pytam sa muza:Prosim ta nevies co je tukabel-citam to tu a hambim sa opytat,aby si nemysleli,ze aka som negramotna''....muz mi na to-neviem,ale mohol by to byt tukan biely...potom som dala gogolovi,ze nech najde-no a to len potom bol rehot
Hehe a písali,že tukabel-tamkabel ?
Peggynka,mne sa najviac pacil ten ''hip hop'',ktory pri tom tancovala-alebo to bol rapp?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kubkokubko
No mna dnes rozculilo, ze po vcerajsom neukončenom nahadzovaní kontrolného výkazu k DPH som to dnes otvorila, ze idem pokračovať a ten geniálny server finančnej správy ma len odhlásil a vsetko zmizlo. V obyčajnom internet bankingu ma to pre nečinnosť odhlási tak si tam nahodený hromadný príkaz na úhradu najdem. A velkolepý server DS s nejakou takou vecou nepočíta. Nemám nejako moc faktúr 17 vystavených 7 došlých a viem že som si to mala nejako ošetriť, ale na to kolko ten system stál by mohol nám chudákom daňovým poplatníkom poskytnut aspoň minimálny komfort v podobe uloženia neukončeneho podania vo forme konceptu alebo čo.... Dakujem, že som sa vam mohla vyzalovat a marnej práci zdar.
prečo tak komplikovane? však nahodím faktúry, cez pokladničnú knihu nákupy a keď to mám hotové otvorím finančnú správu v nej kontrolný výkaz a cez xml všetko doplním za stotinu sekundy a nič sa nemôže stratiť, a uložím do rozpracovaných a keď som si istý že je všetko v poriadku pošlem na finančnú správu
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975
Pokiaľ muž na prvom rande nevyžaduje sex je GENTLEMAN, ale keď ani na druhom rande nechce sex, je to HOMOSEXUÁL ( Madonna )
Ako sa volá muž, ktorému sa páčia staršie ženy ?

STAROSEXUÁL ( Ja ) ...
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Anika61
Peggynka
Anika61
Vcera som sa dobre pobavila...pytam sa muza:Prosim ta nevies co je tukabel-citam to tu a hambim sa opytat,aby si nemysleli,ze aka som negramotna''....muz mi na to-neviem,ale mohol by to byt tukan biely...potom som dala gogolovi,ze nech najde-no a to len potom bol rehot
Hehe a písali,že tukabel-tamkabel ?
Peggynka,mne sa najviac pacil ten ''hip hop'',ktory pri tom tancovala-alebo to bol rapp?
Anika...poučím ?

Rapp je hudba, na ktorú sa tancuje hip-hop .
Ale je to veľmi zjednodušený výklad, základný.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať