Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Jankovičová, čo ty napíšeš, všetko sedí, len akosi v objekte sa nikdy netrafíš. A čo tak ísť na motýle?
1 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

zuzakklemen
Mila123
Petra Nová
Misoft je daňový podvodník a kriminálnik! Koľko nepriznal a nezaplatil daní?
Petra ako to tak môžeš tvrdiť? veď ho nepoznáš, kto je, čo je, dokonca ani nevieš ako sa volá
šak ona móže
(vet to so svojú právnyckú učnovkú mosí samnajsamlepšé vedet )
ket už je tu tá oná
demokracia
Nie, jankovičová, ja mám len právnicku základku, tak neurážaj učňovkárov! Vidím, že si zas žiješ vo svojom svete, a to je dobre, rodina bude mať s tebou menej trápenia..
1 1
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

zuzakklemen
misoft
Petra Nová
Byť niekto, kto neplatí žiadne dane, tak som v kúte a čuším! Tak veru,misoft.
Byť niekto, kto platí minimálne dane a to ešte žiada späť - tak sa neregistrujem. Ja som dane odvádzal, odvody som mal zvýšené. Ja som si svoje poctivo zaplatil - a čo ty?
Neboj.
5 nemá vo zvyku odpovedať na otázky.
jankovičová, a načo by som to robila, veď ty odpovedáš aj za mňa...
1 1
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

zuzakklemen
Petra Nová
Jankovičová a čo sa ti zas nepáči? Veď neblbni! Zas sa tu začne bombardovať.
Možem sa ja na to vykašlať, aby som ťa mínuskoval - - to by bolo najmenej 5 stratených sekúnd mojho života
že sa ty so mnou najradšej rozprávaš... ktovie, čím to je? Viem, že rád pre mňa stráviš tu stovky hodín z tvojho života, len aby si mohol so mnou utrúsiť slovko, dve.
1 1
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Pozerám, že máš aj úspech. Keď sa so mnou rozprávkaš, tak ťa pluskujú tí, čo vypisovali petícieza tvoje odstránenie! Tomu sa hovorí láska až za hrob! Asi by som sa k nim mala pripojiť, čo povieš, jankovičová? Iritujú ťa , tak to si už druhý. Pred pár dňami tu písal jeden istý, že ho tu iritujú nejaké nicky.Nevvieš ktoré to boli?
2 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

zuzakklemen
Petra Nová
Jankovičová, čo ty napíšeš, všetko sedí, len akosi v objekte sa nikdy netrafíš. A čo tak ísť na motýle?
ket pójdeš s tú svojú súkú ven

tag pozri aj motýla
so sukú pôjdem ven večer, a to celkom určite a vraj už teraz ťa pozdravuje.
2 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

zuzakklemen
Petra Nová
Pozerám, že máš aj úspech. Keď sa so mnou rozprávkaš, tak ťa pluskujú tí, čo vypisovali petícieza tvoje odstránenie! Tomu sa hovorí láska až za hrob! Asi by som sa k nim mala pripojiť, čo povieš, jankovičová? Iritujú ťa , tak to si už druhý. Pred pár dňami tu písal jeden istý, že ho tu iritujú nejaké nicky.Nevvieš ktoré to boli?
Skús sa pripojiť

možno sa niečo dozvieš
o sebe
o svojej povahe
o názoroch na tvoju povahu
To ty rada chodíš po vešticiach, aby ti povedali aká si. Spýtaj sa mňa a ja ti to poviem celkom presne aj zadarmo.
2 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Hrkú, hrkú.
1 1
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

No, čo Jankovičová, teraz urobiť? Ani som nezbadala, že je večer a musím so sukú ven. Tak tento bohumilý dialóg musím skončiť. Zatiaľ pá a drž sa!
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
kopretinka
misoft
Ale chodia i do veľkých firiem - presne po bránu..... ďalej už nemusia, protokol je už spísaný....
akurát včera mi sestra hovorila,že ako u nich prebiehajú kontroly z IP.....majsterka chodí po dielni a upozorňuje,je tu kontrola,je to anonymné.A potom na celú dielńu zakričí,Jožka Mrkvičková,poď do kancelárie! V kancelárii sedia všetky kancelárske krysy,a človek z IP dotyčnú pani anonymne privíta:vy ste tá Mrkvičková? Odpoviete nám na otázku:núti vás zamestnávateľ robiť nadčasy? Pani samozrejme odpovie,že nie,nenúti,keďže robí v 12hodinových smenách.Ale tých,ktorý robia v 8hod.smenách,sa nikto nič nepýta.....ani nadriadený,keď im 5 minút pred koncom prac.doby oznámi,že dnes nerobia do 14-tej,ale do 17tej. Nikoho nezaujíma,že ľudia majú deti v škôlkach,družinách,že ich nemá kto odtiaľ vybrať,nikoho nezaujíma,že majú aj svoje plány po prac.dobe a svoj súkromný život........Ak nebudeš robiť nadčas,máš kárne....za tri kárne je okamžitá výpoveď pre hrubé porušenie prac.disciplíny.
V hale je množstvo strojov,ktoré stále fachčia,je tam veľký hluk,mali za to príplatky (1000 korún). Príplatky im zrušili, prišla kontrola z hygieny.vypli sa všetky stroje okrem jedného,zmerali hluk jedného stroja a bolo......prečo by ste chceli príplatky,veď tu je ticho........
to ktorá fa konkrétne?
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Stanislav 1975
Pochválen buď Ježiš Kristus....
na veky na nej!
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Peggynka
Ing. Ľubomír Janoška
Paška má veľmi výkonnú firmu, jedno euro mu zarobilo päť
http://ekonomika.sme.sk/c/7505803/pa...obilo-pat.html
To je lepšie,ako drogový biznis
tak to niee...ee
0 0
lyka60 lyka60

lyka60 je offline (nepripojený) lyka60

Vlado33 vrátim sa k včerajšej debate o IP napísal si nepodnikaj, hej ! v 50 som zostala nadbytočná a keďže som 22 rokov vdova musela som sa nejak uživiť aj s dcérou, moji zamestnanci sa majú fajn mám ich 5 a snažím sa ako vládzem, ale finančne to vždy nevychádza ako si to človek predstavuje a to je kameň úrazu revízie a to všetko stojí toľko, že hrúza vysloviť, ale dobre robím a snažím sa , ale keď ti príde človek, ktorý ťa ubezpečí, že všetko je dobré a potom ti napíše protokol, že sa ti iskrí pred očami ani ty by sa netešil , ale už som kludna / uvedomila som si že aj tak to neovplyvním/, pretože dnes som si všetko prešla znovu a malo by to byť v poriadku od 124/2006 až 508,385 a ESTky a plno iných, ale už nedôverujem stavím sa že keď odíde zase si niečo vymyslí. Nechcem sa vulgárne vyjadriť , ale hy..... sa vždy vrahajú na slabšieho. Krásne reči tlapkanie po pleci a potom pozdrav vo forme nejakej pokuty, ale IP má vždy pravdu!! a nepresvedčíš! platiť ešte dvoch nových ľudí sa už vôbec nedá /, tak sa nečudujte. Debatu som si predstavila ako pri kávičke, ale asi sa to nedá, ked niekto je na druhej strane barikády.Holt život je ťažký a nevyspytatelný !!!
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No comment.....
http://spravy.pravda.sk/ekonomika/cl...ice-eur-denne/
1 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Zajtra idem otestovať kvalitu cestovania. Mám obavy, či si stihnem kúpiť lístok, či sa zmestím do jediného vozňa a čo za spolucestujúcich budem mať. Minule sa predvádzala 7 členná skupina spoluobčanov, opití, s čistotou neveľkí priatelia, vekom študenti, no, radosť preveliká, keď konečne vystúpili. Aj na dôchodcov a ich presuny s nákupmi sa teším. Iba tie kožené vagóny mi vadiť hádam nebudú, lebo jedna pani si veselo položila na plyšovú sedačku rozrezanú dyňu v igelitke a dyňa "vykrvácala" - ostal po nej mokrý fľak na sedadle a urazená tetka, že prečo mi to vadí...
5 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Ešteže nám ostatným tu zaviedol novú kultúru cestovania Jančura. Všetci si pochvaľujú.
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Pobavilo pred spaním :
http://awareness-time.com/14-of-the-...t-get-over-13/
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Nedávno som vám písala, že kým sa tu rozčuľujete nad vlakmi, zmenili zákon
o dani z príjmu a teraz toto, pýtajte sa tej krá.y nebeskej, koľko dostane z vašich daní.
http://www.hlavnespravy.sk/celostatn...j-dala-zelenu/
2 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Veď o to aj išlo naším vládnym(či nevládnym). Upriamiť pozornosť na lacné vlaky, vianočné dôchodky,..., aby sa národ nezaoberal tým, čo je pre neho podstatné a vlaky to nie sú drahý pane.
3 1
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Petra Nová
misoft
Petra Nová
Misoft je daňový podvodník a kriminálnik! Koľko nepriznal a nezaplatil daní?
Hehehe - vtipné. Milá moja - ja dane neplatím. Nemám príjem zo závislej činnosti. Nepodnikám, nemám firmy, nemám S.R.O., nemám akcie. Nie som povinný dane platiť.
Ozaj - koľko si nepriznala ty? O koľko si ošmekla štát na daniach?

(Aký požič, taký vráť! Ako ty na mňa, tak ja na teba!)
Byť niekto, kto neplatí žiadne dane, tak som v kúte a čuším! Tak veru,misoft.
Každý platí nejaké dane, aj keď nepriame... aj z kúpy možnosti používať internet napr...
2 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať