Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Mila123
korela
buchač
Mila123
Tweety
Ani nemusel byť, stačilo hľadať kandidáta začínajúceho na iniciály PP.
dobré to začína,,,,,

Predseda
Parlamentu
Peter
Pellegrini..... 39. ročný.......dobrý je ......
Meno také príznačné...talianske.
Ako keby sa na Sicílii alebo v Neapole narodil....
Kde sa narodil Aldo Moro http://www.weather-forecast.com/locations/Maglie a
dotiahol do najvyššej tal. politiky. A z takéto Bohom zabudnutého kúta krajiny. (Diana Mórová má tal. predkov)
Každý IT nemusí byť hneď organizovaný a zapletený.
a veľký Vasiľ B???mal správne stranícke tričko, pochádzal z robotníckej / roľníckej rodiny, správne trafený bol, rétorike sa podučil, nakoniec nik ho ani tak nepočéval, táral 2 na 3 a kam to dotiahol????
Veď som to nechcela tak priamo podsunúť východu. :-) To by totiž bola jediná schodná cesta, aby sa východ pozdvihol, pretože doterajší východniari hrabú iba pre seba a zabudli odkiaľ vzišli. Ale podpätok IT čižmy v tom kraji ostane bezmocný asi vždy, aj keby tam presťahovali svoj parlament. Špička je na tom lepšie. Kto bol v Reggio di Calabria, je to pekné mesto, má krásnu promenádu okolo pobrežia (ich slávny arch. navrhol), v múzeu sú dve antické sochy z bronzu, 5. st. pred n.l., ktoré úplne náhodou našli dvaja potápači 300m od plytkého brehu, krásne zachované (1972).
Keď išla na Sicíliu tento rok Kejka, chcela som jej to odporučiť, ale práve ich reštaurovali. O tom náleze sa písalo všade. http://it.wikipedia.org/wiki/Scultur...i_di_riace.jpg, http://www.malovanikresleni.cz/news/...vekem-a-bohem/
A ešte aby spropagovali turisticky juh a pomohli Calábrii, tak z fondov EÚ idú postaviť múzeum http://www.futurix.it/2009/02/il-fut...rraneo-di.html od svetoznámej arch. Zaha Hadid, ktorá má to šťastie, že jej futuristické skvosty jej rastú pred očami ešte počas života, takmer na všetkých kontinentoch. Má arabský pôvod, žije v Londýne. Aj v BA sa už idú konečne stavať jej stavby.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Mila123
korela
buchač
Mila123
Tweety
Ani nemusel byť, stačilo hľadať kandidáta začínajúceho na iniciály PP.
dobré to začína,,,,,

Predseda
Parlamentu
Peter
Pellegrini..... 39. ročný.......dobrý je ......
Meno také príznačné...talianske.
Ako keby sa na Sicílii alebo v Neapole narodil....
Kde sa narodil Aldo Moro http://www.weather-forecast.com/locations/Maglie a
dotiahol do najvyššej tal. politiky. A z takéto Bohom zabudnutého kúta krajiny. (Diana Mórová má tal. predkov)
Každý IT nemusí byť hneď organizovaný a zapletený.
a veľký Vasiľ B???mal správne stranícke tričko, pochádzal z robotníckej / roľníckej rodiny, správne trafený bol, rétorike sa podučil, nakoniec nik ho ani tak nepočéval, táral 2 na 3 a kam to dotiahol????
Veď som to nechcela tak priamo podsunúť východu. :-) To by totiž bola jediná schodná cesta, aby sa východ pozdvihol, pretože doterajší východniari hrabú iba pre seba a zabudli odkiaľ vzišli. Ale podpätok IT čižmy v tom kraji ostane bezmocný asi vždy, aj keby tam presťahovali svoj parlament. Špička je na tom lepšie.
Dlab na ten východ, nie o to išlo.
Debiľaka neriešim, všetci (postaršejší) vieme, o čo išlo...o vládnutie robotníckej triedy. Že bol vyučený krajčír, to je už iná káva. Veď aj v dnešnej "demokracii" máme (aj sme mali ) jednotlivcov, ktorí vyštudovali tie vysoké školy, no ani Kristus Pán nevie, že čo...
Dnešní východniari hrabú, šak to jasná vec. Vyplýva to nejak z ich naturelu-viď bieda od počiatkov republiky, kde bolo najviac vysťahovalcov za veľkú mláku. Nie nadarmo sa vravelo-vraví...že čo nie je prikované a či prizvárané, tak to zmizne...a čím ďalej k východným hraniciam, tým je to horšie. Čím ale bližšie k Blave, tým väčšia nadutosť, pýcha a podobne.
Ale zdôrazňujem, že česť výnimkám, nepaušaulizujem...no sú to moje osobné poznatky z tých služobných ciest a bolo ich teda požehnane.
------------------------------------------
Predsa bolo jasné, kde smeruje to prirovnanie k Sicílii a Neapolu...či ?
Talianske meno nového precedu som parafrázoval na dnešné pomery v tej vláde, parlamente.
Nech mi nik netvrdí, že nie je, že neexistuje prepojenie určitých záujmových skupín s politikou.
Niekedy sa len vypaľovalo tých 10% z podnikania. Dnes sa to robí inak, vraví sa tomu sofistikovane... a bývalý preceda P.P. nebol výnimka.

Taliani majú Sicíliu...vraj celkom pekný kraj.
Slovensko sa ale pomaly mení na ten kraj "nepekný"...na Ficíliu....
------------------------------------------
Tá stavebná vsuvka o architektúre Talianska je momentálne nepodstatná.
Naposledy upravil buchač : 25.11.14 at 18:51
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Petra Nová
Margaret Thatcherová o nepriateľovi

Oplatí sa spoznať nepriateľa, prinajmenšom kvôli tomu, že raz môžeš mať príležitosť zmeniť ho na priateľa.

Súhlasím, že nepriateľa treba poznať, ale zmeniť ho na priateľa, to aká veľká empatia by k tomu bola potrebná?
City sa menia.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
korela
Mila123
korela
buchač
Mila123
Tweety
Ani nemusel byť, stačilo hľadať kandidáta začínajúceho na iniciály PP.
dobré to začína,,,,,

Predseda
Parlamentu
Peter
Pellegrini..... 39. ročný.......dobrý je ......
Meno také príznačné...talianske.
Ako keby sa na Sicílii alebo v Neapole narodil....
Kde sa narodil Aldo Moro http://www.weather-forecast.com/locations/Maglie a
dotiahol do najvyššej tal. politiky. A z takéto Bohom zabudnutého kúta krajiny. (Diana Mórová má tal. predkov)
Každý IT nemusí byť hneď organizovaný a zapletený.
a veľký Vasiľ B???mal správne stranícke tričko, pochádzal z robotníckej / roľníckej rodiny, správne trafený bol, rétorike sa podučil, nakoniec nik ho ani tak nepočéval, táral 2 na 3 a kam to dotiahol????
Veď som to nechcela tak priamo podsunúť východu. :-) To by totiž bola jediná schodná cesta, aby sa východ pozdvihol, pretože doterajší východniari hrabú iba pre seba a zabudli odkiaľ vzišli. Ale podpätok IT čižmy v tom kraji ostane bezmocný asi vždy, aj keby tam presťahovali svoj parlament. Špička je na tom lepšie.
Dlab na ten východ, nie o to išlo.
Debiľaka neriešim, všetci (postaršejší) vieme, o čo išlo...o vládnutie robotníckej triedy. Že bol vyučený krajčír, to je už iná káva. Veď aj v dnešnej "demokracii" máme (aj sme mali ) jednotlivcov, ktorí vyštudovali tie vysoké školy, no ani Kristus Pán nevie, že čo...
Dnešní východniari hrabú, šak to jasná vec. Vyplýva to nejak z ich naturelu-viď bieda od počiatkov republiky, kde bolo najviac vysťahovalcov za veľkú mláku. Nie nadarmo sa vravelo-vraví...že čo nie je prikované a či prizvárané, tak to zmizne...a čím ďalej k východným hraniciam, tým je to horšie. Čím ale bližšie k Blave, tým väčšia nadutosť, pýcha a podobne.
Ale zdôrazňujem, že česť výnimkám, nepaušaulizujem...no sú to moje osobné poznatky z tých služobných ciest a bolo ich teda požehnane.
------------------------------------------
Predsa bolo jasné, kde smeruje to prirovnanie k Sicílii a Neapolu...či ?
Talianske meno nového precedu som parafrázoval na dnešné pomery v tej vláde, parlamente.
Nech mi nik netvrdí, že nie je, že neexistuje prepojenie určitých záujmových skupín s politikou.
Niekedy sa len vypaľovalo tých 10% z podnikania. Dnes sa to robí inak, vraví sa tomu sofistikovane... a bývalý preceda P.P. nebol výnimka.

Taliani majú Sicíliu...vraj celkom pekný kraj.
Slovensko sa ale pomaly mení na ten kraj "nepekný"...na Ficíliu....
------------------------------------------
Tá stavebná vsuvka o architektúre Talianska je momentálne nepodstatná.
Ale veď ja to tak vnímam, je to tak. A čo sa týka východu, nikto z východu, a najviac to zazlievam Miklošovi, že pre východ nič neurobil, pokiaľ viem. A tá kultúrna vsuvka je o tom, že aj Taliani už presúvajú väčšiu pozornosť na ekonomicky zaostalý juh a najmä vzdialený od centra. Zobudili sa teraz, keď začínajú bojovať s imigrantami. Tam im vzniká nový finančný odliv. Čo bude s Európou o 20 až 30 rokov, si neviem predstaviť. Detto Španielsko. Čo sa deje, je hrozné pre všetkých zúčastnených. Už som čítala niekde u nás článok, že nám demografiu zdvihnú cudzinci. Príde befel z EÚ, a ani sa nespamätáme.
.
Ja neviem, čo máš s tým povyšovaním Bratislavčanov stále. Tu žijú takí istí ľudia ako na východe. Skôr naopak. Jedna východniarka, neviem odkiaľ presne, začala náš koniec ulice dirigovať ako policajt križovatku, až sme začali žiť všetci životom ako v panelákoch. Furt rýpala do každého. Takto sa iba všetci pozdravíme, ale otvorené dobré vzťahy dávno skončili. Škoda. Nemusia si susedia vidieť do hrncov, ale tá zdravá susedská spolupatričnosť mi chýba. Život to priniesol tak, tak to je. Všetko zlé, je na niečo dobré. Také dobré ženy tu bývali, srdečné, ústretové, slušné, vedeli odkiaľ-pokiaľ do súkromia. Už nie sú medzi nami.
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Možno by aj palcáty postačili.
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

taiko
lujza.j
ja som to nečítala...mňa zarazil ...len nadpis....ako keby pohlavnú pliagu nemohol chytiť......titulovaný
Lui, titulovany, neznamena vzdelany
Titulovaný može byť vzdelaný, ale nemusí byť inteligentný
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Ja neviem, čo máš s tým povyšovaním Bratislavčanov stále. Tu žijú takí istí ľudia ako na východe. Skôr naopak. Jedna východniarka, neviem odkiaľ presne, začala náš koniec ulice dirigovať ako policajt križovatku, až sme začali žiť všetci životom ako v panelákoch. Furt rýpala do každého. Takto sa iba všetci pozdravíme, ale otvorené dobré vzťahy dávno skončili. Škoda. Nemusia si susedia vidieť do hrncov, ale tá zdravá susedská spolupatričnosť mi chýba. Život to priniesol tak, tak to je. Všetko zlé, je na niečo dobré. Také dobré ženy tu bývali, srdečné, ústretové, slušné, vedeli odkiaľ-pokiaľ do súkromia. Už nie sú medzi nami.
Už som niekde bol písal.
To, čo teraz zažíva Blava, tá vlna východňarov do hlavného mesta a okolia, tak to ja-my košičania a aj samotné mesto Košice máme už dávno za sebou.
Nebude asi dlho trvať a ak sa hentá vlna usadí, tak po tých 20-30 rokoch pribudnú počas plesovej sezóny aj tie iné plesy ...zemplínsky, rusínsky (rusnacky), spišský...
-------------------------------------------------------------------

...a mimochodom, vrcholne neznášam, ak sa poniektorí naturalizovaní blaváci vyjadrujú v tom zmysle, že ...v košicoch še hutori...ako príklad dávam mediálne známych, humenčana Čeklovského, rusnaka Hudáka...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
lujza.j
ja som to nečítala...mňa zarazil ...len nadpis....ako keby pohlavnú pliagu nemohol chytiť......titulovaný
Lui, titulovany, neznamena vzdelany
Titulovaný voľakedy za socíku znamenalo v prvom rade byť vzdelaný ak si ty chodil na nejakú dedinskú vysokú školu ako väčšina dnešných absolventov čo popri snahe získať gebír stihnú všetko okrem vzdelávania sa a podľa výšky sponzorského sa im udelí titul bc alebo mgr tak sa ani nedivím za ten názor. Práve že ten titul znamenal v spoločnosti že si dokázal samostatne spracovať množstvo informácii a tieto premeniť na vedomosti a možno ich aj aplikovať v praxi, preto si ho mohol vlastník s hrdosšou pripísať buď pred meno a niektorí aj za meno, čo sa o dnešnej generácii povedať nedá ktorá nedokáže ani len spracovať informácie a rozlíšiť ich na dobré a zlé ako napríklad dnes ôvera si privlastní aj z mojich odvodov 148 mil € zisk ak sa zakáže tak to niekto napadne na ústavnom súde a ten niekto potom vyženie pripečených hercov protestovať proti rozkrádačke v zdravotníctve pre parlament. Však ak sú vzdelaní tak by si mali vyhodnotiť kde majú štrajkovať -predsa pred sídlami zdravotných poisťovní ktorí kradnú pre seba naše odvody vo forme zisku ale to nie je IN. Lenže ak chce skutočný veľký zlodej odpútať pozornosť od svojich krádeží tak masmediálne spracuje dav ktorý si všimne iných zlodejíčkov s pokrikom "chyťte zlodeja"
2 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Keď treba poupratovať, tak treba. Len si neviem v súčasnosti predstaviť nikoho.
http://www.cas.sk/clanok/300521/obro...ampaign=cross#
Že mal slovo Srholec, to beriem, ale túto vybratú skupinu "Na tribúne rečnili aj známi herci. V dave protestujúcich boli Richard Stanke, Robo Jakab, Lukáš Latinák, Alexander Bárta či Boris Farkaš", to považujem za manipuláciu národa. Vybrať najznámejších hercov zo seriálov (aby ľahšie strhli davy) a nie hereckú špičku, alebo z mimobratislavských divadiel, menej známych až neznámych hercov z iných slov. scén a ľudí, ale hlavne intelektuálov. Ani tú námahu si nedajú. A to sa vyjadrím otvorene, že takýto prístup sa mi nepáči. Ak niečo má vzniknúť, nech to vznikne spontánne, a nie s novým a predajným pozadím.
2 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
Keď treba poupratovať, tak treba. Len si neviem v súčasnosti predstaviť nikoho.
http://www.cas.sk/clanok/300521/obro...ampaign=cross#
Že mal slovo Srholec, to beriem, ale túto vybratú skupinu "Na tribúne rečnili aj známi herci. V dave protestujúcich boli Richard Stanke, Robo Jakab, Lukáš Latinák, Alexander Bárta či Boris Farkaš", to považujem za manipuláciu národa. Vybrať najznámejších hercov zo seriálov (aby ľahšie strhli davy) a nie hereckú špičku, alebo z mimobratislavských divadiel, menej známych až neznámych hercov z iných slov. scén a ľudí, ale hlavne intelektuálov. Ani tú námahu si nedajú. A to sa vyjadrím otvorene, že takýto prístup sa mi nepáči. Ak niečo má vzniknúť, nech to vznikne spontánne, a nie s novým a predajným pozadím.
takto sa spracovávajú masy, však to preplatí nejaká zahraničná právnická kancelária z ktorej je jeden gambatý poslanec platený. Ešte by mali pred parlamentom štrajkovať proti zisku v Hlinových krčmách " Lebo Fico"
2 1
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Na TA3 som zachytila správu o úmrtí môjho najmilšieho skladateľa Petra Hapku. Jeho hudbu som milovala a milujem. Zarmútila ma tá správa, veľmi.

R.I.P.

5 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

pavol54
korela
Keď treba poupratovať, tak treba. Len si neviem v súčasnosti predstaviť nikoho.
http://www.cas.sk/clanok/300521/obro...ampaign=cross#
Že mal slovo Srholec, to beriem, ale túto vybratú skupinu "Na tribúne rečnili aj známi herci. V dave protestujúcich boli Richard Stanke, Robo Jakab, Lukáš Latinák, Alexander Bárta či Boris Farkaš", to považujem za manipuláciu národa. Vybrať najznámejších hercov zo seriálov (aby ľahšie strhli davy) a nie hereckú špičku, alebo z mimobratislavských divadiel, menej známych až neznámych hercov z iných slov. scén a ľudí, ale hlavne intelektuálov. Ani tú námahu si nedajú. A to sa vyjadrím otvorene, že takýto prístup sa mi nepáči. Ak niečo má vzniknúť, nech to vznikne spontánne, a nie s novým a predajným pozadím.
takto sa spracovávajú masy, však to preplatí nejaká zahraničná právnická kancelária z ktorej je jeden gambatý poslanec platený. Ešte by mali pred parlamentom štrajkovať proti zisku v Hlinových krčmách " Lebo Fico"
veru zaplatí, kancelária alebo nadácia...
2 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Petra Nová
pavol54
korela
Keď treba poupratovať, tak treba. Len si neviem v súčasnosti predstaviť nikoho.
http://www.cas.sk/clanok/300521/obro...ampaign=cross#
Že mal slovo Srholec, to beriem, ale túto vybratú skupinu "Na tribúne rečnili aj známi herci. V dave protestujúcich boli Richard Stanke, Robo Jakab, Lukáš Latinák, Alexander Bárta či Boris Farkaš", to považujem za manipuláciu národa. Vybrať najznámejších hercov zo seriálov (aby ľahšie strhli davy) a nie hereckú špičku, alebo z mimobratislavských divadiel, menej známych až neznámych hercov z iných slov. scén a ľudí, ale hlavne intelektuálov. Ani tú námahu si nedajú. A to sa vyjadrím otvorene, že takýto prístup sa mi nepáči. Ak niečo má vzniknúť, nech to vznikne spontánne, a nie s novým a predajným pozadím.
takto sa spracovávajú masy, však to preplatí nejaká zahraničná právnická kancelária z ktorej je jeden gambatý poslanec platený. Ešte by mali pred parlamentom štrajkovať proti zisku v Hlinových krčmách " Lebo Fico"
veru zaplatí, kancelária alebo nadácia...
protesty sú zbytočné, pretože organizátori protestov nemajú jasný cieľ, nejakú víziu budúcnosti....iba jeden cieľ preč s Ficom a potom čo? čo bude ďalej? na toto nepomysleli? opozícia je slabá, roztrieštená a triešti sa už pomaly na atómy.....
3 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pavol54
taiko
lujza.j
ja som to nečítala...mňa zarazil ...len nadpis....ako keby pohlavnú pliagu nemohol chytiť......titulovaný
Lui, titulovany, neznamena vzdelany
Titulovaný voľakedy za socíku znamenalo v prvom rade byť vzdelaný ak si ty chodil na nejakú dedinskú vysokú školu ako väčšina dnešných absolventov čo popri snahe získať gebír stihnú všetko okrem vzdelávania sa a podľa výšky sponzorského sa im udelí titul bc alebo mgr tak sa ani nedivím za ten názor. Práve že ten titul znamenal v spoločnosti že si dokázal samostatne spracovať množstvo informácii a tieto premeniť na vedomosti a možno ich aj aplikovať v praxi, preto si ho mohol vlastník s hrdosšou pripísať buď pred meno a niektorí aj za meno, čo sa o dnešnej generácii povedať nedá ktorá nedokáže ani len spracovať informácie a rozlíšiť ich na dobré a zlé ako napríklad dnes ôvera si privlastní aj z mojich odvodov 148 mil € zisk ak sa zakáže tak to niekto napadne na ústavnom súde a ten niekto potom vyženie pripečených hercov protestovať proti rozkrádačke v zdravotníctve pre parlament. Však ak sú vzdelaní tak by si mali vyhodnotiť kde majú štrajkovať -predsa pred sídlami zdravotných poisťovní ktorí kradnú pre seba naše odvody vo forme zisku ale to nie je IN. Lenže ak chce skutočný veľký zlodej odpútať pozornosť od svojich krádeží tak masmediálne spracuje dav ktorý si všimne iných zlodejíčkov s pokrikom "chyťte zlodeja"
eeeej ale si rozvinul moju poznamocku, len co je pravda. To myslis, tych titulovanych, prepytujem vzdelancov, co sa mali hlasit u sudruha Zincicu, ked chceli byt pravnikmi, prokuratormi, doktormi, ci inziniermi? Ci nebodaj tych s RSDr?
Ale pekne si premostil, aj zautocil, aj polievocku si si prihrial. Tak nech Ti chuti
Okrem toho, ja som myslel, ze trafene husi uz odleteli
Naposledy upravil taiko : 25.11.14 at 21:10
2 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
Petra Nová
Na TA3 som zachytila správu o úmrtí môjho najmilšieho skladateľa Petra Hapku. Jeho hudbu som milovala a milujem. Zarmútila ma tá správa, veľmi.

R.I.P.

Dobré ráno stará mama, dal som to na stránku, kde to patrí už pred hodinou:
http://www.porada.sk/t112751-p74-vyr...ml#post2637751
0 3
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Excise Duty
Petra Nová
Na TA3 som zachytila správu o úmrtí môjho najmilšieho skladateľa Petra Hapku. Jeho hudbu som milovala a milujem. Zarmútila ma tá správa, veľmi.

R.I.P.
Dobré ráno stará mama, dal som to na stránku, kde to patrí už pred hodinou:
A čo , starý dedko, keď si to tam dal? Prekáža ti to tu, alebo aj pri takej smutnej príležitosti si si potreboval rypnúť, či len sa chceš hádať ?
3 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
pavol54
taiko
lujza.j
ja som to nečítala...mňa zarazil ...len nadpis....ako keby pohlavnú pliagu nemohol chytiť......titulovaný
Lui, titulovany, neznamena vzdelany
Titulovaný voľakedy za socíku znamenalo v prvom rade byť vzdelaný ak si ty chodil na nejakú dedinskú vysokú školu ako väčšina dnešných absolventov čo popri snahe získať gebír stihnú všetko okrem vzdelávania sa a podľa výšky sponzorského sa im udelí titul bc alebo mgr tak sa ani nedivím za ten názor. Práve že ten titul znamenal v spoločnosti že si dokázal samostatne spracovať množstvo informácii a tieto premeniť na vedomosti a možno ich aj aplikovať v praxi, preto si ho mohol vlastník s hrdosšou pripísať buď pred meno a niektorí aj za meno, čo sa o dnešnej generácii povedať nedá ktorá nedokáže ani len spracovať informácie a rozlíšiť ich na dobré a zlé ako napríklad dnes ôvera si privlastní aj z mojich odvodov 148 mil € zisk ak sa zakáže tak to niekto napadne na ústavnom súde a ten niekto potom vyženie pripečených hercov protestovať proti rozkrádačke v zdravotníctve pre parlament. Však ak sú vzdelaní tak by si mali vyhodnotiť kde majú štrajkovať -predsa pred sídlami zdravotných poisťovní ktorí kradnú pre seba naše odvody vo forme zisku ale to nie je IN. Lenže ak chce skutočný veľký zlodej odpútať pozornosť od svojich krádeží tak masmediálne spracuje dav ktorý si všimne iných zlodejíčkov s pokrikom "chyťte zlodeja"
eeeej ale si rozvinul moju poznamocku, len co je pravda. To myslis, tych titulovanych, prepytujem vzdelancov, co sa mali hlasit u sudruha Zincicu, ked chceli byt pravnikmi, prokuratormi, doktormi, ci inziniermi? Ci nebodaj tych s RSDr?
Ale pekne si premostil, aj zautocil, aj polievocku si si prihrial. Tak nech Ti chuti
Okrem toho, ja som myslel, ze trafene husi uz odleteli
ja som stále doma nikde odlietať nemusím, ja som myslel tých čo aj niečo za nimi ostalo lebo ak sa niekto pozrie späť aj po rokoch a povie si toto som spravil toto je moje dielo a nemuseli odlietať, a dnes ukáž aké diela ste spravili za 25 rokov nič okrem sietí hypermarketov a plechových montážnych hál. takže neurážaj všetkých vzdelaných z minulosti takže tí najsprávnejší boli tí čo nič nerobili a proti režimu sa obetovali tak že sa ani v škole neučili(aby náhodou nespolupracovali s režimom), len čakali a čakali až padne Ešte niečo inteligencia a vzdelanie neide vždy ruka v ruke
2 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

pavol54
taiko
lujza.j
ja som to nečítala...mňa zarazil ...len nadpis....ako keby pohlavnú pliagu nemohol chytiť......titulovaný
Lui, titulovany, neznamena vzdelany
Titulovaný voľakedy za socíku znamenalo v prvom rade byť vzdelaný ak si ty chodil na nejakú dedinskú vysokú školu ako väčšina dnešných absolventov čo popri snahe získať gebír stihnú všetko okrem vzdelávania sa a podľa výšky sponzorského sa im udelí titul bc alebo mgr tak sa ani nedivím za ten názor.
Keď ktokoľvek na Porade spomenie vysokoškolákov, vzdelanie, tak si spomeniem na všetkých tých študentov, čo tu dávali otázky o čom majú písať v bakalárkach, diplomovkách. Z toho ako sa pýtali bolo nad slnko jasnejšie, že nemajú šajn, čo študovali a o čom majú písať.
3 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pavol54
taiko
pavol54
taiko
lujza.j
ja som to nečítala...mňa zarazil ...len nadpis....ako keby pohlavnú pliagu nemohol chytiť......titulovaný
Lui, titulovany, neznamena vzdelany
Titulovaný voľakedy za socíku znamenalo v prvom rade byť vzdelaný ak si ty chodil na nejakú dedinskú vysokú školu ako väčšina dnešných absolventov čo popri snahe získať gebír stihnú všetko okrem vzdelávania sa a podľa výšky sponzorského sa im udelí titul bc alebo mgr tak sa ani nedivím za ten názor. Práve že ten titul znamenal v spoločnosti že si dokázal samostatne spracovať množstvo informácii a tieto premeniť na vedomosti a možno ich aj aplikovať v praxi, preto si ho mohol vlastník s hrdosšou pripísať buď pred meno a niektorí aj za meno, čo sa o dnešnej generácii povedať nedá ktorá nedokáže ani len spracovať informácie a rozlíšiť ich na dobré a zlé ako napríklad dnes ôvera si privlastní aj z mojich odvodov 148 mil € zisk ak sa zakáže tak to niekto napadne na ústavnom súde a ten niekto potom vyženie pripečených hercov protestovať proti rozkrádačke v zdravotníctve pre parlament. Však ak sú vzdelaní tak by si mali vyhodnotiť kde majú štrajkovať -predsa pred sídlami zdravotných poisťovní ktorí kradnú pre seba naše odvody vo forme zisku ale to nie je IN. Lenže ak chce skutočný veľký zlodej odpútať pozornosť od svojich krádeží tak masmediálne spracuje dav ktorý si všimne iných zlodejíčkov s pokrikom "chyťte zlodeja"
eeeej ale si rozvinul moju poznamocku, len co je pravda. To myslis, tych titulovanych, prepytujem vzdelancov, co sa mali hlasit u sudruha Zincicu, ked chceli byt pravnikmi, prokuratormi, doktormi, ci inziniermi? Ci nebodaj tych s RSDr?
Ale pekne si premostil, aj zautocil, aj polievocku si si prihrial. Tak nech Ti chuti
Okrem toho, ja som myslel, ze trafene husi uz odleteli
ja som stále doma nikde odlietať nemusím, ja som myslel tých čo aj niečo za nimi ostalo lebo ak sa niekto pozrie späť aj po rokoch a povie si toto som spravil toto je moje dielo a nemuseli odlietať, a dnes ukáž aké diela ste spravili za 25 rokov nič okrem sietí hypermarketov a plechových montážnych hál. takže neurážaj všetkých vzdelaných z minulosti takže tí najsprávnejší boli tí čo nič nerobili a proti režimu sa obetovali tak že sa ani v škole neučili(aby náhodou nespolupracovali s režimom), len čakali a čakali až padne Ešte niečo inteligencia a vzdelanie neide vždy ruka v ruke
urcite som nijako neurazil "vsetkych" "vzdelanych". Vlastne som si ani nie isty, ci chapem o com vlastne pises, ale aj tak Ti prajem dobru noc
3 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

)

Vo voľbách do Súdnej rady, ktorá je najvyšším orgánom súdnictva, bývalý šéf Najvyššieho súdu Štefan Harabin neuspel. Za svojho zástupcu v rade si sudcovia podľa informácií týždenníka Trend zvolili Dušana Čima z Krajského súdu v Trnave.

Reformný sudca spolupracuje so Združením za otvorenú justíciu, ktoré sa usiluje o zmeny v súdnom systéme. Výsledky dlho očakávanej voľby sú zatiaľ neoficiálne. Potvrdiť by ich mala volebná komisia popoludní.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať