Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pre košického župana Trebuľu kupujú auto za 100-tisíc eur

Terajšie Audi A6 je už podľa župy opotrebované. V novom chce mať aj štrnásť reproduktorov.
http://kosice.korzar.sme.sk/c/751933...tisic-eur.html
Kua, ON dokonca CHCE...to asi preto, aby si mohol kvalitne počúvať múdrosti svojho precedu.
Po hube mu je málo, komunista do morku kostí...
4 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

buchač
Pre košického župana Trebuľu kupujú auto za 100-tisíc eur

Terajšie Audi A6 je už podľa župy opotrebované. V novom chce mať aj štrnásť reproduktorov.
http://kosice.korzar.sme.sk/c/751933...tisic-eur.html
Kua, ON dokonca CHCE...to asi preto, aby si mohol kvalitne počúvať múdrosti svojho precedu.
Po hube mu je málo, komunista do morku kostí...
Komunistom sa už narodil, aj otec ním bol, tak pochytil móresy pánov.
Na námestí je zhromaždenie proti takým pánom.
2 2
Aanika Aanika

Aanika je offline (nepripojený) Aanika

dnes som sa rozhodla,ze ked pridem z roboty,tak upeciem pernicky a este nejake suche pecivo,vybrala som si fukane kokosove rozky.A aj sa mi to podarilo,pernicky upecene a rozky tiez a premohla som sa a dokonca som este konce namacala v cokolade.Pernicky a kokosky ulozene v krabici .Nieco som nechala na kostovku na tanieriku a zbytok som odlozila,aby som do sviatkov nemusela este raz tieto kolaciky piect. Zajtra si dam od pecenia-vlastne uz dnes...pauzu,pride vnucik ,ale v nedelu budem pokracovat,keby sa podarilo tiez aspon dva druhy suchych upiect,taka som rada
8 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

včera večer, keď prišla staršia dcéra domov , z internátu, našla si odkaz, že bola úspešná v teste aj z AJ, a ide na 4 týždňovú na stáž do Jakarty (cez prázdniny)....ja sa už teraz obávam, či bude všetko v poriadku, hádam áno, bude všetko zabezpečené tak, ako má byť , dcéra sa veľmi teší už teraz
8 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Mila123
včera večer, keď prišla staršia dcéra domov , z internátu, našla si odkaz, že bola úspešná v teste aj z AJ, a ide na 4 týždňovú na stáž do Jakarty (cez prázdniny)....ja sa už teraz obávam, či bude všetko v poriadku, hádam áno, bude všetko zabezpečené tak, ako má byť , dcéra sa veľmi teší už teraz
FÍHA!
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

http://www.pluska.sk/obsah-casopisu/plus-jeden-den/

rehabilitácie R. Bezáka.....konečne
a ešte Pellegrini, nie je Pellegrini, má zmenené meno (hádam iba to)
2 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Dievcata,chvalim Vas....ja nemozem piect takto zavcasu,lebo do Vianoc by som to tri krat zjedla
2 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Tweety
Ani nepotešila, ani nerozčúlila, skôr zaskočila akási bizarnosť tvorby.
http://www.cas.sk/clanok/300861/ak-m...ova-adela.html
ja som videla len ten 5min. kúsok,ale úprimne som sa pobavila,dobrá je tá holka
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

buchač
Tweety
Ani nepotešila, ani nerozčúlila, skôr zaskočila akási bizarnosť tvorby.
http://www.cas.sk/clanok/300861/ak-m...ova-adela.html
Vydržal som ju počúvať po tú benzínku...
lujza.j
pozerala som si jej stránku...
Tá stránka mi tak vypovedá-pripadá, že by aj mohla navštíviť odbornejšiu pomoc...
Nejaká abstrakcia mi síce nevadí...ale ak toto je hračka http://vendulachalankova.cz/wp-conte...tříbrná.jpg , tak zbohom rodina ...
no neviem,kto by mal vyhľadať pomoc.........ak sa ti to nepáči,to neznamená,že autor je blázon.
Skôr ty by si mal vyhľadať nejakú pomoc,možno by ťa tam naučili sa inak pozerať na svet.....a na jeho rôznorodosti........
neviem,koľko rokov máte vy,ktorrým sa to nepáči fyzicky,ale psychicky minimálne 200
"Absolvovala ateliér environmentu na Fakultě výtvarných umění v Brně, v současné době je na volné noze. Její práce jsou zastoupeny v národní Galerii v Praze i v soukromých sbírkách. Patří v současnosti mezi nejvýznamější české výtvarníky. "

https://www.facebook.com/zvrhly.vkus
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

jedna vec je ona ...a druhá vec jej tvorba....100 ludí..100 chutí....
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Dnes nehoda na rovnej ceste(ktorú dôverne poznám a zvádza k rýchlostiam podstatne vyšším ako je povolených 90) tak širokej že sa tam v prípade núdze vojdú štyri autá vedľa seba a vodička sa dostala k príliš silnému autu a pri predbiehaní zabila seba a 4 spolucestujúcich. smutné ale niekedy si hovorím že som rád že sa takí blázni nerútia proti mne, neviem čo by som v tom momente robil
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pali silné auto jej nepomôže...ked nemá odhad...že predbiehací manéver prežije....a neohrozí protismer.....nato ako ludia predbiehajú ja nemám slov.......nie je kam sa ponáhlať.
..tiež nepôjdem dobrovoľne za kamionom....ale prebehnem ho vtedy ked viem,že stíham sa riadne zaradiť......
4 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Excise Duty
Petra Nová
A je absolútne trápne, že týchto profesionálnych kvákačov chodia na námestia počúvať bratislavskí snobi, ktorí si o sebe myslia, že sú pupkom sveta.
Aby si sa neposrala...
Ja mám dobré zvierače. Ty by si si mal dať pozor, aby sa ti nepritrafilo. A čože taká reakcia? Ty, ťažký intelektuál, chodíš počúvať primitíva Hlinu na bratislavské námestie? Asi si pasujete, len sa neviem rozhodnúť, či lepšie s Matovičom, či Hlinom.
Naposledy upravil Petra Nová : 29.11.14 at 12:56
2 3
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

"No jó, mužský, ti nestárnou. Šediny je zdobí, brýle jim svědčí, vrásky jsou sexy. Žádné křečové žíly. Žádná celulitida. Žádné klimakterium. Ale pak najednou… zdechnou."
Věra Chytilová
3 2
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Petra Nová
Excise Duty
Petra Nová
A je absolútne trápne, že týchto profesionálnych kvákačov chodia na námestia počúvať bratislavskí snobi, ktorí si o sebe myslia, že sú pupkom sveta.
Aby si sa neposrala...
Ja mám dobré zvierače. Ty by si si mal dať pozor, aby sa ti nepritrafilo. A čože taká reakcia? Ty, ťažký intelektuál, chodíš počúvať primitíva Hlinu na bratislavské námestie? Asi si pasujete, len sa neviem sa rozhodnúť, či lepšie s Matovičom, či Hlinom.
To vieš budú Vianoce nie každý môže zarábať ako krovie v reklame a ak nič "nešuchne" tak aspoň "kvapne(niekedy stačí aj čučo)"
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka
buchač
Tweety
Ani nepotešila, ani nerozčúlila, skôr zaskočila akási bizarnosť tvorby.
http://www.cas.sk/clanok/300861/ak-m...ova-adela.html
Vydržal som ju počúvať po tú benzínku...
lujza.j
pozerala som si jej stránku...
Tá stránka mi tak vypovedá-pripadá, že by aj mohla navštíviť odbornejšiu pomoc...
Nejaká abstrakcia mi síce nevadí...ale ak toto je hračka http://vendulachalankova.cz/wp-conte...tříbrná.jpg , tak zbohom rodina ...
no neviem,kto by mal vyhľadať pomoc.........ak sa ti to nepáči,to neznamená,že autor je blázon.
Skôr ty by si mal vyhľadať nejakú pomoc,možno by ťa tam naučili sa inak pozerať na svet.....a na jeho rôznorodosti........
neviem,koľko rokov máte vy,ktorrým sa to nepáči fyzicky,ale psychicky minimálne 200
"Absolvovala ateliér environmentu na Fakultě výtvarných umění v Brně, v současné době je na volné noze. Její práce jsou zastoupeny v národní Galerii v Praze i v soukromých sbírkách. Patří v současnosti mezi nejvýznamější české výtvarníky. "

https://www.facebook.com/zvrhly.vkus
kopretinka...a pozrela si si jej diela ? Čítala si, na čo som narážal ???
Že sama seba autorka radí medzi zvrhlý vkus, to ešte neznamená, že každý je zvrhlík, že každému sa musia jej diela páčiť.
--------------------------------------------------
Maliarske umenie má rôzne smery a medzi ne patrí aj Konceptuálne umenie:
z lat. conceptio = počatie, poňatie, chápanie – v závere 20. storočia kladie dôraz na myšlienku, nápad.
Výtvarné vyjadrovacie prostriedky a výsledné dielo nie sú rozhodujúce. Patrí sem napr. akčné umenie, happeningy. Performance(predstavenie), inštalácie, body-art (umenie tela), land či earth-art( umenie zeme) a environment (prostredie).
Len ten dôraz na myšlienku mi chýba...a ak sa jedná o (akože) umenie, smerujúce k deťom, tak to je potom fakt zvrhlé.
Toto je hračka pre deti? Lebo na svojej stránku má túto bábiku zaradené práve v tejto kategórii.

----------------------------------------------------
Nech si robí čajočka svoje diela, aké len chce. Tých pár kusov v rôznych zbierkach nie sú pre mňa rozhodujúce. Ja som zástancom, obdivovateľom klasicizmu-renesancie a baroka...dokonca ani Picasso alebo Dali sa mi nepáči.
2 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Na TA3 ide dookola správa, že pápež reahabilituje Róberta Bezáka. Nechcem iritovať jeho zástancov ani odporcov, ale som strašne zvedavá na tú formu rehabilitácie. Lebo ak odvolanie Bezáka spôsobilo takmer rozkol v katolíckej cirkvi, čo urobí jeho rehabilitácia?
2 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

lujza.j
pali silné auto jej nepomôže...ked nemá odhad...že predbiehací manéver prežije....a neohrozí protismer.....nato ako ludia predbiehajú ja nemám slov.......nie je kam sa ponáhlať.
..tiež nepôjdem dobrovoľne za kamionom....ale prebehnem ho vtedy ked viem,že stíham sa riadne zaradiť......
kam sa ponáhľajú? do hrobu predsa.....
1 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Mila123
lujza.j
pali silné auto jej nepomôže...ked nemá odhad...že predbiehací manéver prežije....a neohrozí protismer.....nato ako ludia predbiehajú ja nemám slov.......nie je kam sa ponáhlať.
..tiež nepôjdem dobrovoľne za kamionom....ale prebehnem ho vtedy ked viem,že stíham sa riadne zaradiť......
kam sa ponáhľajú? do hrobu predsa.....
....potom nech nech berú iba seba!a nie aj"okolité" autá....
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať