Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Peggynka
Oliwa
Peggynka
Toto nemá chybu
"Maňo, furt ci coška kratke "
U mňa tež za 100 bodov, Tai... Vyhodňar še nezapre, ani v cudzom švece...
Žeby galoty? Jak tote Havlove?
Možno dačo ine
Peggy, jasnačka, že nyje...
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
No som rad, ze som vas zeny potesil
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
taiko
No som rad, ze som vas zeny potesil
A jaké sme skromné...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pár kacírskych poznámok, lebo Advent...

Petra Nová
Doktorka...
BXLmiami
Lekári nikdy neštrajkovali,myslela som,že si právnička.
Petra Nová
Ochranca osobných údajov a tvorca bezpečnostných systémov musí byť predvídavý ako partizán, nepriateľ môže číhať za každým kríkom!
Petra Nová
moju profesiu si do toho nemusela zaťahovať.

Fúúúha...
1 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
buchač
Pár kacírskych poznámok, lebo Advent.

Petra Nová
Doktorka...

BXLmiami
Lekári nikdy neštrajkovali,myslela som,že si právnička.
Petra Nová
Ochranca osobných údajov a tvorca bezpečnostných systémov musí byť predvídavý ako partizán, nepriateľ môže číhať za každým kríkom!
Petra Nová
a moju profesiu si do toho nemusela zaťahovať.
Fúúúha...[/QUOTE]
0 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
bettylou
buchač
Anika61
Ja som nasla ''toto'''rano pred brankou-asi to zrazilo auto-myslim,ze je to kuna skalna...ci? Asi isla na moje sliepky...
...jj...je to kuna skalná.
Toto zviera je považované za škodnú...loví viac v kurínoch, králikárňach a holubníkoch.
aha takže vykynožíme ako veľa ostatných druhov a sami ostaneme na kope smetí bravo
Nechapem dost dobre na co konkretne reagujes...lebo ja osobne som nic nekynozila a ani sa nechystam kynozit...nasla som ju zdochnutu pred brankou...a ak mam byt uprimna bolo mi jej luto,lebo bola krasna....
2 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Z rozrušenia z BLX pokarhania, som ťa zabudla pozdraviť, jankovičová. Ciao!
0 2
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Star Is Born... to je starý americký film. Nemám rada americké filmy až na pár oscarových. A vlastne aj tento bol oscarový, ale nie som si istá, či aj ocenený. V Amerike sa pred rokmi "Narodila sa hviezda" - filmová, tuto sa zrodila hviezda jankovičová2 - poraďácka. Čo jej želať? Ja nič, ale nebolo by od veci kúpiť jej príčesok a dať zmenšiť nos.
Z Ameriky hop na východ, ten je bližšie. Rusko a v ňom Musorgskij, Obrázky z výstavy a v nich Starý hrad, pred ktorým stojí trubadúr spievajúci svoju pieseň...
Podľa všetkého by táto skladba patrila do témy Hudobné reminiscencie. Ale chce sa mi ju hľadať? Nechce! Tak sa s ňou poteším tu.
Uf! Idem ja domov, lebo na hrade začali strašiť duchovia, preháňajú sa tam škriatkovia a pofukuje riadny severák. Niet nad vykúrenú izbu s pohodlným kreslom. Vážim si to, lebo čo keď a dokedy ešte???
1 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Prekrásna hudba,dik,potešilo.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

BXLmiami
Prekrásna hudba,dik,potešilo.
0 1
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Petra Nová
Star Is Born... to je starý americký film. Nemám rada americké filmy až na pár oscarových. A vlastne aj tento bol oscarový, ale nie som si istá, či aj ocenený. V Amerike sa pred rokmi "Narodila sa hviezda" - filmová, tuto sa zrodila hviezda jankovičová2 - poraďácka. Čo jej želať? Ja nič, ale nebolo by od veci kúpiť jej príčesok a dať zmenšiť nos.
Z Ameriky hop na východ, ten je bližšie. Rusko a v ňom Musorgskij, Obrázky z výstavy a v nich Starý hrad, pred ktorým stojí trubadúr spievajúci svoju pieseň...
Podľa všetkého by táto skladba patrila do témy Hudobné reminiscencie. Ale chce sa mi ju hľadať? Nechce! Tak sa s ňou poteším tu.
Uf! Idem ja domov, lebo na hrade začali strašiť duchovia, preháňajú sa tam škriatkovia a pofukuje riadny severák. Niet nad vykúrenú izbu s pohodlným kreslom. Vážim si to, lebo čo keď a dokedy ešte???
Petra ,hudba krasna.....a tvoje slova,niekedy neviem ''co tym chcel basnik povedat?''
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Anika61
Petra ,hudba krasna.....a tvoje slova,niekedy neviem ''co tym chcel basnik povedat?''
Anika, to máš tak, ja tiež tu kadečomu nerozumiem a krútim hlavou. A vieš čo s tým? Poviem si, že nemusím rozumieť všetkému.
Možno raz príde aj jankovičová a tá to všetkým porádno vysvetlí.
0 1
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Petra Nová
Anika61
Petra ,hudba krasna.....a tvoje slova,niekedy neviem ''co tym chcel basnik povedat?''
Anika, to máš tak, ja tiež tu kadečomu nerozumiem a krútim hlavou. A vieš čo s tým? Poviem si, že nemusím rozumieť všetkému.
Možno raz príde aj jankovičová a tá to všetkým porádno vysvetlí.
No dobreja sa vzdavam
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Oliwa
Ako nápad originálne. Tomu hovorím naozajstné prekvapenie. Len mi trošku vadia dve veci:
- že na ten marketing zneužili Vianoce
- že Santa bol fialový... - taký pohrebný
Inak by mi nevadil žiadny darček...
Ktovie, aký dostal autor nápadu a realizačný tím...

Mne to ako zneužitie neprišlo, dokonca som si myslela, že či tá fialová nesúvisí s tou leteckou spoločnosťou.

Čo mňa včera šokovalo bolo oblečenie "anjela pána prezidenta", len som to tu nedala, aby ma nezjedli jeho nekritickí zástancovia. Ale už mlčím.
Naposledy upravil kukučka : 03.12.14 at 22:52
1 -1
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-5)
+ zobraziť viaczbaliť
Petra Nová
FARMA ma nebaví, tak po večeroch si čítam z Ferda Mravenca. Rozkošná Figúrka. Odporúčam.

Ale aj títo sú milučkí, takí vymaľovaní. A ako sa znášajú, až sa nestačím čudovať.
Ferdo mravenec bol aj tak homosexuál ....
1 5
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
dzankovicov
Stanislav 1975
Ale aj títo sú milučkí, takí vymaľovaní. A ako sa znášajú, až sa nestačím čudovať.
Ferdo mravenec bol aj tak homosexuál ....
vždy lepšie ako opilecssss[/QUOTE]
Podotýkam, že nie je buzerant ako buzerant...tí červení sú najhorší, vôbec nie milí...
...a keď sa ešte aj opijú, čistý koniec.
0 1
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-4)
+ zobraziť viaczbaliť
Stanislav 1975
Petra Nová
FARMA ma nebaví, tak po večeroch si čítam z Ferda Mravenca. Rozkošná Figúrka. Odporúčam.

Ale aj títo sú milučkí, takí vymaľovaní. A ako sa znášajú, až sa nestačím čudovať.
Ferdo mravenec bol aj tak homosexuál ....
nejak som nezachytil, ako si vlastne dopadol v tých volbách ???

už šíriš červený mor v ba, alebo len tu na internete ?
0 4
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
pavol54
Tweety
http://spravy.pravda.sk/regiony/clan...-luxusne-auto/
Potešilo, verejná mienka zaúčinkovala.
len dúfam že beblavý navrhne zákon o najvyšších cenách služobných áut pre štátne a príspevkové organizácie z ušetreného nech pridajú kuchárkam v škôlkach ktoré patria pod VUC a bude po probléme. Voľakedy bol predpis kto môže mať v kancelárii drevenú stoličku kto tapacírovanú, kto fotelky s konferenčným stolíkom a kto musel mať v kancelárii váľandu. Prečo sa dnes nakupuje bezhlavo len sa zapáčiť šéfom ?
und warum ??
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
misoft
Kurník šopa - včera som sa zase nabudil. Sledujem si on-line telku a zrazu - nič. Meriam rýchlosť - skoro žiadna.
Tak som preveril trasovacie na rôzne stránky a servery - výsledok - keď to prišlo k telecom - tam to skončilo. Takže telekom jednoducho zablokuje iných, ktorí využívajú ich linky.
A toto sa deje už tri dni po sebe.
Merané dnes po polnoci a potom dopoludnia (ku GMT plus 1 hod.):
tak to si na tom ešte super
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať