Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

bjuty smis
Stanislav 1975
Petra Nová
FARMA ma nebaví, tak po večeroch si čítam z Ferda Mravenca. Rozkošná Figúrka. Odporúčam.

Ale aj títo sú milučkí, takí vymaľovaní. A ako sa znášajú, až sa nestačím čudovať.
Ferdo mravenec bol aj tak homosexuál ....
nejak som nezachytil, ako si vlastne dopadol v tých volbách ???

už šíriš červený mor v ba, alebo len tu na internete ?

podla mínusiek tipujem, že sa nadalej budeš živiť prácou a nenasaješ sa na smerácku lúpežnú kohortu ))
0 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bettylou
und warum ??
wavodka...
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
bjuty smis
bjuty smis
Stanislav 1975
Petra Nová
FARMA ma nebaví, tak po večeroch si čítam z Ferda Mravenca. Rozkošná Figúrka. Odporúčam.

Ale aj títo sú milučkí, takí vymaľovaní. A ako sa znášajú, až sa nestačím čudovať.
Ferdo mravenec bol aj tak homosexuál ....
nejak som nezachytil, ako si vlastne dopadol v tých volbách ???

už šíriš červený mor v ba, alebo len tu na internete ?

podla mínusiek tipujem, že sa nadalej budeš živiť prácou a nenasaješ sa na smerácku lúpežnú kohortu ))
ze vraj nakoniec, len mutil mutne vody kavovou lyzickou a ani nekandidoval sa mi zda. Ale to nevadi, vsak mu hadam ten milion kamaratov politikov a diplomatov z celeho sveta nejaku pracu najde
1 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Potešilo, a potešilo by ešte viac, ak by pán Ivan Ivanovič to odškodné zaplatil zo svojho. Nie národ pochybil, tak prečo máme platiť zo spoločnej kasy. http://spravy.pravda.sk/domace/clano...a-o-centesovi/
4 1
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
Tweety
Potešilo, a potešilo by ešte viac, ak by pán Ivan Ivanovič to odškodné zaplatil zo svojho. Nie národ pochybil, tak prečo máme platiť zo spoločnej kasy. http://spravy.pravda.sk/domace/clano...a-o-centesovi/
Že Gašparovič nevymenovaním Čentéša porušil jeho právo, bolo od začiatku zrejmé všetkým, ktorí chodia vzpriamení.
4 2
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

pána beka....to sa zas naplatíme odškodné...

preceda už zabudol na tú hanbu a blamáž s zdravotnými poisťovnami ...
http://ekonomika.sme.sk/c/7528923/fi...gabcikova.html


p.s.jahnátkovci tunelujú lesy nadalej...
0 2
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
Kto nedostal za poslednú hodinu mínusku od sympatizantov oligokracie, nech sa prihlási u súdruha Žinčicu!
1 2
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ing. Ľubomír Janoška
Kto nedostal za poslednú hodinu mínusku od sympatizantov oligokracie, nech sa prihlási u súdruha Žinčicu!
Kua - meškám....... zase som nestihol nádielku.....
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
misoft
Ing. Ľubomír Janoška
Kto nedostal za poslednú hodinu mínusku od sympatizantov oligokracie, nech sa prihlási u súdruha Žinčicu!
Kua - meškám....... zase som nestihol nádielku.....
ja som myslel, ze ma v horlivosti opomanul, ale nieee "...a haadejte co? A mel ho tam !"
Kokso, danu osobu museli v detstve zneuzivat nie len pan farar, ale aj upratovacka hadam tolke traumy ma chudatenko nase
2 2
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
taiko
misoft
Ing. Ľubomír Janoška
Kto nedostal za poslednú hodinu mínusku od sympatizantov oligokracie, nech sa prihlási u súdruha Žinčicu!
Kua - meškám....... zase som nestihol nádielku.....
ja som myslel, ze ma v horlivosti opomanul, ale nieee "...a haadejte co? A mel ho tam !"
Kokso, danu osobu museli v detstve zneuzivat nie len pan farar, ale aj upratovacka hadam tolke traumy ma chudatenko nase
... alebo ju nikto nechce zneužiť ani dnes...?
3 2
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Ing. Ľubomír Janoška
taiko
misoft
Ing. Ľubomír Janoška
Kto nedostal za poslednú hodinu mínusku od sympatizantov oligokracie, nech sa prihlási u súdruha Žinčicu!
Kua - meškám....... zase som nestihol nádielku.....
ja som myslel, ze ma v horlivosti opomanul, ale nieee "...a haadejte co? A mel ho tam !"
Kokso, danu osobu museli v detstve zneuzivat nie len pan farar, ale aj upratovacka hadam tolke traumy ma chudatenko nase
... alebo ju nikto nechce zneužiť ani dnes...?
to bolo ale hnusneeee
3 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

nedá sa niekde aspon pozrieť, kolko mám mínusiek celkovo ??

že by sme si spravili taký rebríček....TOP 10....

verím, že by som v hanbe neostal
0 2
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bjuty smis
..................

verím, že by som v hanbe neostal
To určite nie - a s tebou aj mnohí ďalší..... lebo "Keď sa darí, tak sa darí".....
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

videl som zjavenie !!!
2 3
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Výborná práca - detektív Oriešok! Vypátral si páchateľa
4 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

taiko
misoft
Ing. Ľubomír Janoška
Kto nedostal za poslednú hodinu mínusku od sympatizantov oligokracie, nech sa prihlási u súdruha Žinčicu!
Kua - meškám....... zase som nestihol nádielku.....
ja som myslel, ze ma v horlivosti opomanul, ale nieee "...a haadejte co? A mel ho tam !"
Kokso, danu osobu museli v detstve zneuzivat nie len pan farar, ale aj upratovacka hadam tolke traumy ma chudatenko nase
Ty co si nespokojny, ved ty rad radom minuskujes dokonca citaty, ty si mal ake traumy v detstve.

P.S. ja som ti ich tu nenadelila.
0 1
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Jeeej ahoj chlapci miesto o gulôčky hrate o minusky?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

alaya1

P.S. ja som ti ich tu nenadelila.
Nerieš - nie ty si v hľadáčiku.....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Takže aj ja som sa konečne dočkal..... už som "ocenený" ..... bolo načase, začínal som mať mindráky.....
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

misoft
alaya1

P.S. ja som ti ich tu nenadelila.
Nerieš - nie ty si v hľadáčiku.....
Mne taiko minuskuje citaty, napr. Matky Terezy a inych vzacnych ludi, tak nech tu nemindrakuje, ked robi to iste.
Najlepsie je sa prezentovat ako ludomil a empatik a potichucky minuskovat, vymazavat prispevky a pod. Toto neznasam, tak ked to robi, tak nech aspon cusi.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať