Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Jedno je isté - u neho nie je nič isté.....
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
misoft
To si myslí ON. Práveže už bude kľudnejšie.....
ja by som snad doplnil
"To si mysli LEN ON..."
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Súhlas....
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Žabinka
to zase len taľafatky, a prázdne reči.. je to typ človeka, ktorý sa moci len tak nevzdá..
ale takých je tam väčšina..
No,je to možné,on vie za čo všetko sa bude musieť zodpovedať,všetky rezorty mu padajú na hlavu.Domrvili čo mohli a vládnu s krátkou prestávkou od r.2006-to čo je tu dnes je výsledok práce Smeru.A za to sa musí Fico zodpovedať.Tak verím,že by rád ušiel.
4 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BXLmiami
Žabinka
to zase len taľafatky, a prázdne reči.. je to typ človeka, ktorý sa moci len tak nevzdá..
ale takých je tam väčšina..
No,je to možné,on vie za čo všetko sa bude musieť zodpovedať,všetky rezorty mu padajú na hlavu.Domrvili čo mohli a vládnu s krátkou prestávkou od r.2006-to čo je tu dnes je výsledok práce Smeru.A za to sa musí Fico zodpovedať.Tak verím,že by rád ušiel.
Padá mu všetko na hlavu...
1. Nevyšla mu voľba prezidenta, keď sa chcel upratať do čestnej funkcie.

2. Aj ho Paštéka položil pekne do smútku...musel nie iba metlu vytiahnuť, ale kua silný odstraňovač škvŕn vybrať.
Tých káuz je veľa...

3. Že chce dať demisiu ? Ale šak nech podá, aj keď tomu veľmi neverím. Skôr je za tým niečo iné...tlak na opozíciu a predčasné voľby.
Síce opozícia organizuje tie protesty, no počet nespokojencov na námestiach ona neovplyňuje. Samotní ľudia sú čím ďalej nespokojneší a to je už ťažko stráviteľné.

4. Ale teraz mi to pripadá, ako keby už aj rozum stratil...
Pustiť neoverenú správu (vojnu spomínať) je už fakt totálna paranoja(respektíve iná ujovina)...také niečo neurobí oveľa silnejší a aj dôležitejší politik sveta, ako je preceda.
5 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

FARMA ma nebaví, tak po večeroch si čítam z Ferda Mravenca. Rozkošná Figúrka. Odporúčam.

Ale aj títo sú milučkí, takí vymaľovaní. A ako sa znášajú, až sa nestačím čudovať.
papagáji.jpg  
3 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Jankovičová – pozdravenie k tebe letí, rešpekt, prosím!
1 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

BXLmiami
No,je to možné,on vie za čo všetko sa bude musieť zodpovedať,všetky rezorty mu padajú na hlavu.Domrvili čo mohli a vládnu s krátkou prestávkou od r.2006-to čo je tu dnes je výsledok práce Smeru.A za to sa musí Fico zodpovedať.Tak verím,že by rád ušiel.
Doktorka, nepomýlila si sa v hodnotení o pár rokov dozadu? To si zašla do čias, keď padol daňový systém, keď štrajkovali lekári, keď ústrední daniari sa mali sťahovať do Košíc, alebo do času platinových sitiek, zastavenia výstavby diaľnic a nekonečných koaličných rád, z ktorých si aj sasanka robila žarty? Ak áno, potom súhlasím.
3 1
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Dnes ma potešilo aj nepotešilo...

Potešil ma bývalý sociálny minister(bez 500€ v peňaženke ani krok!) svojou invenciou. Navrhuje možnosť darovať časť dovolenky kolegovi. Aj som sa poctivo zasmááála. Ten návrh je ako pitie na kožu medveďa, ktorý ešte behá po lese.

Tiež ma potešilo, že GP začala trestné stíhanie proti bývalému skoroprezidentovi. Nepochybujem, že v tomto prípade dozorujúcim prokurátorom GP je bývalý neúplatný skorogenerálny prokurátor.


Nepotešil ma môj predseda vlády, keď pripustil, že môže podať demisiu. Čo si to ten chlapík dovoľuje?!
To tak, dať šancu bláznom, polobláznom a nemravníkom! Už to vidím, skoro ako Libuša, ako by si na najvyššie posty v štáte zasadli MATkaZEM, nad nimi nový Přemysl oráč z NOVY a požehnáva ich figliar Janko, s modlitbou na perách. Tak to ozaj nie!

A rovnako ma nepotešilo dnešné premiérovo hodnotenie medzinárodnej situácie, lebo ho vnímam podobne, a to aj bez správ tajných služieb a bezpečnostných zložiek.
2 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Hm....Advent...

Čítam príspevky, čítam média, sledujem telku v ten predvianočný čas...
No neviem, neviem veru, čo si mám teraz myslieť.

Príspevky na jedno kopyto...ako keby bolo dosť nesvojprávnych jedincov na Slovensku.

Média zadierajú jednu hlúposť za druhou v snahe šokovať...

Politickú sféru Slovenska ani nie je veľmi prečo spomínať, tam im to švitorí v hlavách statočne...a ryba smrdí predsa od hlavy...

Tie televízie sú tiež o ničom. Jedného po čase prestane baviť to prerušovanie reklamy tými filmami...
4 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Nemáš české TV? A ďalšie iné? Ja som naše nevidela už dávno...Jedine,keď prídem k mame a zahliadnem.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Peggynka
Nemáš české TV? A ďalšie iné? Ja som naše nevidela už dávno...Jedine,keď prídem k mame a zahliadnem.
Mám cca 130 kanálov...vsio rovno = na hotrt...
3 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Petra Nová
BXLmiami
No,je to možné,on vie za čo všetko sa bude musieť zodpovedať,všetky rezorty mu padajú na hlavu.Domrvili čo mohli a vládnu s krátkou prestávkou od r.2006-to čo je tu dnes je výsledok práce Smeru.A za to sa musí Fico zodpovedať.Tak verím,že by rád ušiel.
Doktorka, nepomýlila si sa v hodnotení o pár rokov dozadu? To si zašla do čias, keď padol daňový systém, keď štrajkovali lekári, keď ústrední daniari sa mali sťahovať do Košíc, alebo do času platinových sitiek, zastavenia výstavby diaľnic a nekonečných koaličných rád, z ktorých si aj sasanka robila žarty? Ak áno, potom súhlasím.
Lekári nikdy neštrajkovali,myslela som,že si právnička.
Predošlí kradli a poriadne,voliči ich potrestali.Myslíš že za súčasné krádeže Smeru ho jeho voliči potrestajú?Každý by sa mal zodpovedať za svoje činy.Za to čo spravil aj nespravil a Fico nie je výnimka.
2 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

buchač
Hm....Advent...

Čítam príspevky, čítam média, sledujem telku v ten predvianočný čas...
No neviem, neviem veru, čo si mám teraz myslieť.

Príspevky na jedno kopyto...ako keby bolo dosť nesvojprávnych jedincov na Slovensku.

Média zadierajú jednu hlúposť za druhou v snahe šokovať...

Politickú sféru Slovenska ani nie je veľmi prečo spomínať, tam im to švitorí v hlavách statočne...a ryba smrdí predsa od hlavy...

Tie televízie sú tiež o ničom. Jedného po čase prestane baviť to prerušovanie reklamy tými filmami...
Takmer všetky médiá už má Penta,tak čo sa dá od nich čakať?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Toto je tiež dobrá capovina....

http://www.noviny.sk/c/zahranicie/pi...ruskemu-stroju
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
BXLmiami
Žabinka
to zase len taľafatky, a prázdne reči.. je to typ človeka, ktorý sa moci len tak nevzdá..
ale takých je tam väčšina..
No,je to možné,on vie za čo všetko sa bude musieť zodpovedať,všetky rezorty mu padajú na hlavu.Domrvili čo mohli a vládnu s krátkou prestávkou od r.2006-to čo je tu dnes je výsledok práce Smeru.A za to sa musí Fico zodpovedať.Tak verím,že by rád ušiel.
Padá mu všetko na hlavu...
1. Nevyšla mu voľba prezidenta, keď sa chcel upratať do čestnej funkcie.

2. Aj ho Paštéka položil pekne do smútku...musel nie iba metlu vytiahnuť, ale kua silný odstraňovač škvŕn vybrať.
Tých káuz je veľa...

3. Že chce dať demisiu ? Ale šak nech podá, aj keď tomu veľmi neverím. Skôr je za tým niečo iné...tlak na opozíciu a predčasné voľby.
Síce opozícia organizuje tie protesty, no počet nespokojencov na námestiach ona neovplyňuje. Samotní ľudia sú čím ďalej nespokojneší a to je už ťažko stráviteľné.

4. Ale teraz mi to pripadá, ako keby už aj rozum stratil...
Pustiť neoverenú správu (vojnu spomínať) je už fakt totálna paranoja(respektíve iná ujovina)...také niečo neurobí oveľa silnejší a aj dôležitejší politik sveta, ako je preceda.
Ten clovek, co je nejakym nedopatrenim nasim premierom, straca sudnost, ako onoho casu LenOn. Teraz trieska o vojne a strasi ludi, potom pojde do Ruska a vitazoslavne sa vrati s tym za nas zase zachranil a ze sa s Putinom dohodol, ze nas sa vojna nedotkne. (ako onoho casu s krizou, ktora nas obisla)
Naposledy upravil taiko : 03.12.14 at 07:24
3 1
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

tak toto ma dnes dobre pobavilo možno to spíjemný čas aj vám

je to tá umelkyňa, ktorej rozhovor s Adelou v divadle teraz dosť behá po sieti
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Dáša_
tak toto ma dnes dobre pobavilo možno to spíjemný čas aj vám

je to tá umelkyňa, ktorej rozhovor s Adelou v divadle teraz dosť behá po sieti
eej veru sprijemnilo . No ja neviem, mne pride cool, vtipna. Este menej teraz chapem tu histeriu, co tu okolo nej vznikla
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

taiko
Dáša_
tak toto ma dnes dobre pobavilo možno to spíjemný čas aj vám

je to tá umelkyňa, ktorej rozhovor s Adelou v divadle teraz dosť behá po sieti
eej veru sprijemnilo . No ja neviem, mne pride cool, vtipna. Este menej teraz chapem tu histeriu, co tu okolo nej vznikla
mne to príde tak cimermanovské Ale robí fakt aj krásne premakané veci - napríklad toto mi príde fakt dobré http://www.fler.cz/zbozi/pexeso-krab...a-vila-4692574
0 0
elis85 elis85

elis85 je offline (nepripojený) elis85

dnes ma nahnevalo to chladné počasie, nemám rada zimu

a potešilo? zatiaľ najviac súťaž od môjho obľúbeného eshopu
Naposledy upravil kopretinka : 27.02.15 at 18:14
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať