Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
pavol54
taiko
lujza.j
Tweety
Petra Nová
Pre vyznávačov politiky pripomínam, že dnes večer sa chystá v parlamente kabaret, budú odvolávať Fica. Schôdzu vraj organizujú namiesto koncertu, na ktorom sa mali občania vytešiť z našej slobody, spolu s hudobnými umeleckými vykopávkami.
Potom tu dajte tie najonakvejšie myšlienky, prečo treba Fica odvolať. A ja budem hádať, či to povedal Janko, Danko, či Igorko Matovičovie. Určite budú originálne.
ÁNo, súhlasím s tým, že to bude kabaret, ktorý pre voličov robí vláda jednej strany už od volieb. Smutné, že aj po 25 rokoch od nežnej máme vo vláde komunistov, ktorí rozdávajú len sebe a svojim priaznivcom.
oni robia kabaret vždy! tým svojim voličom.....to je jedno ktorá strana....ľúbia sa vidieť pretŕčať pred kamerami.....mudrovať ako by to bolo keby to nebolo a keby tam boli oni a oni by to hentak a onak ......trt by bolo inak .....jedných serie to ,že hentí "lúpia" a oni nemôžu...lebo tam teraz nie su a silno by tam chceli byť....smutné...ale tak to je.....
pravda je. Kazda strana hra kabaret, ale niektori divaci svoje strany vypiskaju ked je treba. Navyse si ludia stale nevedia pochopit, ze pomoct si mozu jedine sami, ak zoberu osud do vlastnych co najpriamejsou demokraciou aka bude mozna.
Volicom smeru vsak osobitne prajem, aby boli nadalej ozobracovani, aby v co najvacsiej miere prichadzali o pracu, aby im ani tri zamestnania nezarucovali slusny zivot. Snad vtedy, ked budu na kolenach "ryt drzkou v zemi", snad vtedy pochopia koho drzia pri moci. Nie nie som zly clovek a neprajem nikomu nic zle. To co som volicom smeru zaprial je pre ich a pre nase vlastne dobro.
ale SPP a Elektrárne smer nepredával za babku ale to nás ožobráčila iná strana, či? alebo že by ten mikloš a dzurinda boli tajní členovia smeru?

pýtajme naspäť
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
vlado 33
buchač
vlado 33
Ale ja som nepochopil. Viac ako 30 rokov mám odmakané. To si myslíš, že budem voliť nejakého ešte nenažratého holofojtoša? Až keď budú ostatní visieť na strome:
Holofojtoši, samí károši...fasmani, len by sa chalovali...
Vieš buchač, brata mám lampasáka ako ty. Mal 45 rokov keď išiel do výsluhového dôchodku. To sa vám smeje........
moj bratranec išiel v 35ťke keď sa vrátil domov akože z cvičenia, a boli vysadení na urale rovno doprostred.... peknú jazvu si odťiaľ na hrudi doniesol. cc jelšava
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
misoft
vlado 33

Vieš buchač, brata mám lampasáka ako ty. Mal 45 rokov keď išiel do výsluhového dôchodku. To sa vám smeje........
Vieš vlado 33 - ten dôchodok sme si my zaslúžili - terajší už len dostanú, lebo zákon. I keď sa ti zdá, že sme nemakali - ty si makal 30 rokov od - do PRESNE! My sme makali - od začiatku do konca.... Ak sa povedalo, že to bude, tak to muselo byť - bez ohľadu, či máš rodinu, deti, vo dne v noci....
Neviem, ak by si sa ksichtil, až by ti nariadili na 6 mesiacov ísť makať kdesi do Hornej Dolnej bez možnosťi si cez víkend dať voľno...
Vidíte len to, že máme, ale nevidíte, čo sme robili, ako sme robili, koľko sme robili. Pre nás (starších) totiž neplatil nejaký Zákonník práce, neplatila pracovná doba, neboli odbory, nemohli sme sa sťažovať... mohli sme len splniť.....
noo ale tir dve vojny, kde sa pol sveta rozbilo sme tiež neviedli my. aj tak velké dík za tú opravu
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
buchač
taiko
tie minusky tu robia vacsiu sarapatu hadam ako to minus v "Cesko-Slovenska federativna republika".
ja to nechapem, co tu tolko ludi tie minusky irituju
Mínuska v Česko-Slovensku bol aj jedným z dôvodov, kde sa nevedeli páni dohodnúť...podotýkam, že bývalí komunisti.
Henten pán ma svojimi vyjadreniami aj vcelku dostal
http://sk.wikipedia.org/wiki/Václav_Klaus

Čistá paranoja...http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/...o-tvrdi-klaus/

Od neho je väčší ujo už len jeho predchodca...." spisovateľ"...umelec, disident, opilec .
----------------------------------------------------------

Mínusky iritujú len z jedného dôvodu...teda aspoň mňa.
V debate ako takej by bolo aj vhodné postaviť sa za svoj názor a čeliť argumentácii oponenta...a aj naopak.
Lenže to by som asi aj veľa chcel.
----------------------------------------------------------
Takže tí utajení mínuskovači sú u mňa na úrovni dna latríny niektorej osady plnej degešov...
takže, čo mám písať, 3,14čovina?? dakedy nemam čas vypisovať, tak dám -
0 2
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
[QUOTE="sito"]
kukučka
Tie banány, no úžasný argument o kvalite života! Neboli nie preto, žeby ich súdruhovia nechceli dopriať pracujúcemu ľudu, ale preto, že niekto vymyslel a uvalil embargo.
Tie banány fakt ich nebolo, boli, ale bolo ich málo, embergo malo malú dieru, otvor pre niekoho.

A že sa teraz nenájde niekto, kto by uvalil také súdružné embargo na tie mínusky. Však držíme spolu, že? Či každý svoj koniec ťaháme

my už sme spojení, len veľa x za pravdu povedanú niekto bije, ale čo už.... slnko svieti na všetkých
ako pozerám, tak pozerám, vyzerá to tu na ansambel pesimistov, prečo sa radšej netešiť z plusiek ?
Naposledy upravil bettylou : 12.11.14 at 06:44
1 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Dojemné, skoro ako ľudia....
http://www.pluska.sk/magazin/zaujima...ozrite-sa.html
5 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nepredáva. Ale uviedla príklad, ako to s cenami chodí....
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
kankovicova
Peggynka
Dáša_
pavol54
Len stále nikto ešte nenapísal koľko asi stojí inkriminovaný CT od výrobcu a koľko si mal nabaliť MEDICAL keby toto tí sráči(šráci) vedeli tak to divadielko neorganizujú, Ten Čislák by bol frajer keby to zverejnil myslím si že mnohí by si utreli penu na hube
No neviem, nestačí informácia, že na Morave kúpili rovnaký CT prístroj za 530 tisíc € ?
Napíšem ti svoju skúsenosť,ako niektorí naceňujú;pred rokmi som volala výrobcovi turbín,koľko by stála s konkrétnymi parametrami.Seriózny by pozrel do cenníka a povedal cenu.Tento sa ma opýtal,aký mám spád na rieke (8m) a že mi zavolá za 10min. Položila som telefón a rozmýšľam.Muž mi vraví,či mi došlo,na čo potreboval čas a ďalší údaj.Potreboval to na to,že vypočítal,koľko na nej zarobím a stanovil cenu 1 500 000 Sk.(!) To v tom čase znamenalo,že sa mi investícia vráti za 10 rokov.Za pár dní zavolal muž a udal 3m spád. A cena bola 1 200 000 Sk.Bola to poučná skúsenosť.
Ty predávaš turbíny ?
Kúpiť som chcela
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

bettylou
buchač
sito
trisestri
tak teda neviem
Keby neužitočné neboli anonymné, vedel by buchač, vedel by si aj ty, vedel by som aj ja, vedeli by sme všetci, ako sme vedeli. Boli časy, boli, teraz to bolí, nie každého ...
Voľakedy sa vedelo.
Teraz je to iba forma odplaty za všetko možné, len nie to hodnotenie príspevku.
Ale šak aj tak sa dá...
aľe ňe furt
Normálne sa teším na tvoje komentáre a súhlasím, aj tie "banánové" aj iné mínusky mi vyčarujú úsmev na tvári.

Šikovne dzifče
1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

preboha, kde tí smeráci....

tí naší sociálni demokrati tých nominantov berú ??

v leopoildove ? alebo v poslednej osade ??

Šéf štátneho Tiposu skončil. Za firemné peniaze nakupoval v luxusnom obchode


Riaditeľ štátneho Tiposu Ladislav Kriška skončí vo funkcii. Pre RTVS to potvrdila hovorkyňa vlády, Beatrice Szabóová. Firemnou kreditnou kartou totiž v októbri zaplatil svoj súkromný nákup za 4800 eur v talianskom butiku v Prahe. Kriška tvrdí, že sumu síce vrátil a žiadny zákon neporušil...
4 2
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
bjuty smis
preboha, kde tí smeráci....

tí naší sociálni demokrati tých nominantov berú ??

v leopoildove ? alebo v poslednej osade ??

Šéf štátneho Tiposu skončil. Za firemné peniaze nakupoval v luxusnom obchode


Riaditeľ štátneho Tiposu Ladislav Kriška skončí vo funkcii. Pre RTVS to potvrdila hovorkyňa vlády, Beatrice Szabóová. Firemnou kreditnou kartou totiž v októbri zaplatil svoj súkromný nákup za 4800 eur v talianskom butiku v Prahe. Kriška tvrdí, že sumu síce vrátil a žiadny zákon neporušil...
citim socialne, myslim prizemne
4 2
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

taiko
bjuty smis
preboha, kde tí smeráci....

tí naší sociálni demokrati tých nominantov berú ??

v leopoildove ? alebo v poslednej osade ??

Šéf štátneho Tiposu skončil. Za firemné peniaze nakupoval v luxusnom obchode


Riaditeľ štátneho Tiposu Ladislav Kriška skončí vo funkcii. Pre RTVS to potvrdila hovorkyňa vlády, Beatrice Szabóová. Firemnou kreditnou kartou totiž v októbri zaplatil svoj súkromný nákup za 4800 eur v talianskom butiku v Prahe. Kriška tvrdí, že sumu síce vrátil a žiadny zákon neporušil...
citim socialne, myslim prizemne
Tai, podľa mňa až suterénne.
3 2
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

bjuty smis
preboha, kde tí smeráci....

tí naší sociálni demokrati tých nominantov berú ??

v leopoildove ? alebo v poslednej osade ??

Šéf štátneho Tiposu skončil. Za firemné peniaze nakupoval v luxusnom obchode


Riaditeľ štátneho Tiposu Ladislav Kriška skončí vo funkcii. Pre RTVS to potvrdila hovorkyňa vlády, Beatrice Szabóová. Firemnou kreditnou kartou totiž v októbri zaplatil svoj súkromný nákup za 4800 eur v talianskom butiku v Prahe. Kriška tvrdí, že sumu síce vrátil a žiadny zákon neporušil...
v podstate nakupuju vsetci za statne bud priamo alebo nepriamo,tak pri takej lahostajnosti velikanskej casti naroda narasta aj forma drzosti tychto arogantnych gaunerov,pokial nebudu zit za statne ale iba v takej mensej cele a pokial sa im nezabavi ten majetok co si ,, pozicali,, od statu nebude poriadok-to plati pre vsetkych ci sa nalepkuju cerveno, modro,hnedo,zeleno,ruzovo
2 3
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

oni ich neberu v Leopoldove,ale vsetci spolu z nimi by tam mali skoncit.
1 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Všetci sú ako by ich jedna mater mala.
3 2
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
<p>
[QUOTE=&quot;bjuty smis&quot;]
preboha, kde tí smeráci....

tí naší sociálni demokrati tých nominantov berú ??

v leopoildove ? alebo v poslednej osade ??

Šéf štátneho Tiposu skončil. Za firemné peniaze nakupoval v luxusnom obchode


Riaditeľ štátneho Tiposu Ladislav Kriška skončí vo funkcii. Pre RTVS to potvrdila hovorkyňa vlády, Beatrice Szabóová. Firemnou kreditnou kartou totiž v októbri zaplatil svoj súkromný nákup za 4800 eur v talianskom butiku v Prahe. Kriška tvrdí, že sumu síce vrátil a žiadny zákon neporušil... </p>

smerácke podržtašky sa určite k tomu vyjadria aj tu na Porade,
aj viem ako
1 4
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
[QUOTE="Ing. Ľubomír Janoška"]<p>
&quot;bjuty smis&quot;
preboha, kde tí smeráci....

tí naší sociálni demokrati tých nominantov berú ??

v leopoildove ? alebo v poslednej osade ??

Šéf štátneho Tiposu skončil. Za firemné peniaze nakupoval v luxusnom obchode


Riaditeľ štátneho Tiposu Ladislav Kriška skončí vo funkcii. Pre RTVS to potvrdila hovorkyňa vlády, Beatrice Szabóová. Firemnou kreditnou kartou totiž v októbri zaplatil svoj súkromný nákup za 4800 eur v talianskom butiku v Prahe. Kriška tvrdí, že sumu síce vrátil a žiadny zákon neporušil... </p>

smerácke podržtašky sa určite k tomu vyjadria aj tu na Porade,
aj viem ako
fuuha a tam sa co porobilo v Tvojom PC?
1 1
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

bjuty smis
preboha, kde tí smeráci....

tí naší sociálni demokrati tých nominantov berú ??

v leopoildove ? alebo v poslednej osade ??

Šéf štátneho Tiposu skončil. Za firemné peniaze nakupoval v luxusnom obchode


Riaditeľ štátneho Tiposu Ladislav Kriška skončí vo funkcii. Pre RTVS to potvrdila hovorkyňa vlády, Beatrice Szabóová. Firemnou kreditnou kartou totiž v októbri zaplatil svoj súkromný nákup za 4800 eur v talianskom butiku v Prahe. Kriška tvrdí, že sumu síce vrátil a žiadny zákon neporušil...
Zaujímavé je, že ešte nikto neskončil v tom Leopoldove. Nie je to trošku podozrivé? Vyšetrovanie Mečiara, gorila, ďalej už menovať nemusím.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

bjuty smis
preboha, kde tí smeráci....

tí naší sociálni demokrati tých nominantov berú ??

v leopoildove ? alebo v poslednej osade ??
Kde ich berú? Predsa v Košiciach.
Košičania sú akoby ich jedna mater mala!
3 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Hej, tu možno majú najsilnejšiu smerácku liaheň. Pri jednej bol včera protest.
1 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať