Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

hej...asi preto potrebuje tú viagru....
1 4
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Zajtra v Kosiiach pred sportovo rekreacnym-komplexom v Petrovom parku v Kosiciach, v piatok o 17:00 a v pondelok o 17:00 na namesti SNP v Bratislave , je mozne nesuhlasit a vyslovit sa za odvolanie P. Pasku
Naposledy upravil taiko : 10.11.14 at 17:11
1 2
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

:-) dobrý nápad s tými zlodejmi,to by si ale popravili všetkich donorov,no a toľko sebevrážd by smeráci tiež ťažko zvládli.
1 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Ešte stále kvákajú rôzni mlátiči, búchači, trepáči a papagáji??? Neviem sa pripojiť na živé vysielanie. Môj tip je, že to potrvá ešte do utorka rána, či doobeda? Vraj sa idú striedať pri kec pulte navrhovatelia, ten výkvet slovenského národa. Hlina, Matovič a zo starej gardy Kaník a Lipšic. A k tomu faktické poznámky všetci šaškári, Hraško a len on z SDKÚ. Možno to potiahnu až do utorka poobede a postavia slovenský Majdan pred Paškovou vilou. Bude sranda!
Naposledy upravil Petra Nová : 10.11.14 at 17:59
6 6
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
velice aktualne, od kukucky
3 2
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Pozerajte FARMU! Z politiky vám začne šibať, ak ešte nie!http://farma.markiza.sk/
Aktuálna situácia na FARME: Lena premohla Lenu, zostalo ich deväť.
3 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Hm....."neužitočné" mi niekto zadrbal v tejto téme zdravotnej-onkologickej ? Nie iba pre mňa a aj iných dosť osobnej...
Dokonca si dal tú námahu, že šiel 4 roky dozadu ???

http://www.porada.sk/t140934-onkolog...ml#post1415116

buchač
Ja len tak v krátkosti , aby sa nepovedalo ....

10 rokov som čistý ...a nič nenasvedčuje o opaku ...
Nuž sorry, takéto niečo sa dá v podstate vysvetliť aj tak, že mi dotyčný praje všetko možné, len nie to zdravie...???

Nuž, ďakujem tomu "dobrému" človekovi. Aj by som rád vedieť jeho totožnosť, chcel by som sa mu poďakovať.

Prajem mu pevné zdravie (a myslím to bez irónie)...možno sa to raz u neho zmení (on a či člen rodiny) a vtedy pochopí...

P.S.:
Na takéto niečo nemám ani adekvátnu odpoveď...
Naposledy upravil buchač : 10.11.14 at 17:37
5 2
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
Hm....."neužitočné" mi niekto zadrbal v tejto téme zdravotnej-onkologickej ? Nie iba pre mňa a aj iných dosť osobnej...
Dokonca si dal tú námahu, že šiel 4 roky dozadu ???

http://www.porada.sk/t140934-onkolog...ml#post1415116

buchač
Nesťažujte sa na moje odp ...
Ja len tak v krátkosti , aby sa nepovedalo ....

10 rokov som čistý ...a nič nenasvedčuje o opaku ...
Nuž sorry, takéto niečo sa dá v podstate vysvetliť aj tak, že mi dotyčný praje všetko možné, len nie to zdravie...???

Nuž, ďakujem tomu "dobrému" človekovi. Aj by som rád vedieť jeho totožnosť, chcel by som sa mu poďakovať.

Prajem mu pevné zdravie (a myslím to bez irónie)...možno sa to raz u neho zmení (on a či člen rodiny) a vtedy pochopí...

P.S.:
Na takéto niečo nemám ani adekvátnu odpoveď...
nuz ho len duchu polutuj a zapal mu sviecku. Musi to byt nejaky nestastnik pravdepodobne, s ktorym zivot neuveritelne zameta
1 3
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Dankovičova, kde si? Obrážťok ti vymazali. No daj niečo o zlodejoch z Ficolandie, nech je zábava. Od teba to má taký správny říííz.
3 3
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Fakt tomu nerozumiem, že si jedného kvázimoderátora nemôžem dať do neželaných. To je divná výhoda, ak sa pre funkciu musím pozerať na niečo nevídané a čítať neslýchané!
Naposledy upravil Petra Nová : 10.11.14 at 18:44
3 2
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Čo ma rozčúlilo, či potešilo? Že axeco, či ten xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx y z... má kurie oko A ako vyskakuje ...
0 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
sito
Čo ma rozčúlilo, či potešilo? Že axeco, či ten xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx y z... má kurie oko A ako vyskakuje ...
Je to mrokar......3in1..
1 3
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Petra Nová
Ešte stále kvákajú rôzni mlátiči, búchači, trepáči a papagáji??? Neviem sa pripojiť na živé vysielanie. Môj tip je, že to potrvá ešte do utorka rána, či doobeda? Vraj sa idú striedať pri kec pulte navrhovatelia, ten výkvet slovenského národa. Hlina, Matovič a zo starej gardy Kaník a Lipšic. A k tomu faktické poznámky všetci šaškári, Hraško a len on z SDKÚ. Možno to potiahnu až do utorka poobede a postavia slovenský Majdan pred Paškovou vilou. Bude sranda!
...Výkvet slovenského národa?... Skutočným výkvetom je marxisticko-leninský estét ? Či Richter?Alebo Zmajkovičová? Alebo Vaľová? Alebo všetci tí,bez vlastného mozgu,ktorí hlasujú podľa palca? Je to hanba a tragédia tohto národa !
7 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Peggynka
...Výkvet slovenského národa?... Skutočným výkvetom je marxisticko-leninský estét ? Či Richter?Alebo Zmajkovičová? Alebo Vaľová? Alebo všetci tí,bez vlastného mozgu,ktorí hlasujú podľa palca? Je to hanba a tragédia tohto národa !
...a nejaká stará len kňučí a kňučí...prípadne zavýja, alebo aj breše...no bez zubov sa ťažko hryzie. Je to sranda !
3 3
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nuž čo - mali by ako za C a K Rakúsko-Uhorska na cvičáku - Auf-Nieder - palce im to ukazujú.
1 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
misoft
Nuž čo - mali by ako za C a K Rakúsko-Uhorska na cvičáku - Auf-Nieder - palce im to ukazujú.
Najprv musí byť nieder a až potom auf
Jedného dňa bude aj raus...
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ale šak predsa sedia.... (škoda, že nie na správnom mieste).....
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

co to skleroza,?-zabudol som
0 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
Petra Nová
Ešte stále kvákajú rôzni mlátiči, búchači, trepáči a papagáji??? !
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Petra Nová
Ešte stále kvákajú rôzni mlátiči, búchači, trepáči a papagáji??? Neviem sa pripojiť na živé vysielanie. Môj tip je, že to potrvá ešte do utorka rána, či doobeda? Vraj sa idú striedať pri kec pulte navrhovatelia, ten výkvet slovenského národa. Hlina, Matovič a zo starej gardy Kaník a Lipšic. A k tomu faktické poznámky všetci šaškári, Hraško a len on z SDKÚ. Možno to potiahnu až do utorka poobede a postavia slovenský Majdan pred Paškovou vilou. Bude sranda!
http://mmserv2.nrsr.sk/NRSRInternet/Live/
P.S. Keď som chcela reagovať na tento príspevok kvôli priamemu prenosu a odovzdať iba link, tak ma to nepustilo na odpoveď. Tak som to obišla cez formátovanie. Nabudúce možno ani to už nepôjde. Dúfam, že je to iba náhoda.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať