Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
BXLmiami
Petra Nová
pavol54
misoft
Nie žeby som bol nejaký oný, ale už ma tu na Porade trochu začína iritovať jedna (možno dve-tri) osoby), ktoré pravidelne mi udeľujú Nevhodné, Neužitočné, SPAM a pod. I keď taiko sa snaží, aby to nahlásil (za čo ďakujem), pokiaľ Richard s tým neporobí poriadok, bude tu ešte horúco!
Prečo horúco?
Pretože ak Richard rázne nezakročí a nevymaže toho **** z Porady, dostane odo mňa "lúbostnú" SS a ak to bude pokračovať, pôjdem verejne cez otvorenú Poradu.
Tá osoba (osoby) nejdú vyslovene po príspevkoch, ale po mojom nicku (a ešte tuším po niekoľkých tu na Porade).
čo vari si už aj boľševik (alebo ešte stále?)
Ono to tak spravidla býva, že kto seje vietor, zožne búrku. Najtrápnejšie sú tie náreky k tomu. Aj moderátorské žalobaby!!! Bože, koľko nickov ma tu irituje a čo? Mám dve možnosti, zbaliť sa a odísť, alebo si ich nevšímať. A ešte aj vyhrážky, ak Richard rázne nezakročí ...tak! Ozaj, čo tak???
:-)) Len ty pekne zostaň aj s Pavlom,bola by Vás škoda.
Zabudla si na tretieho do mariášu.
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
misoft
Nie žeby som bol nejaký oný, ale už ma tu na Porade trochu začína iritovať jedna (možno dve-tri) osoby), ktoré pravidelne mi udeľujú Nevhodné, Neužitočné, SPAM a pod. I keď taiko sa snaží, aby to nahlásil (za čo ďakujem), pokiaľ Richard s tým neporobí poriadok, bude tu ešte horúco!
Prečo horúco?
Pretože ak Richard rázne nezakročí a nevymaže toho **** z Porady, dostane odo mňa "lúbostnú" SS a ak to bude pokračovať, pôjdem verejne cez otvorenú Poradu.
Tá osoba (osoby) nejdú vyslovene po príspevkoch, ale po mojom nicku (a ešte tuším po niekoľkých tu na Porade).
čo vari si už aj boľševik (alebo ešte stále?)
Hele Paľko - nezačínaj! Pretože by som mohol dospieť k záveru, že to ty si ten "tajomný" mínuskár (o čom ale pochybujem.... - zatiaľ píšeš otvorene...)
No veď preto, i keď vieš ako sa za komunistov riešili udania? Anonymy sa hádzali do koša, a tie čo boli podpísané riešili vyšetrovacie komisie, a čudoval by si sa kto všetko bol podpísaný, najčastejšie taký, ktorý mal byť terčom proti opatrení, pretože: "však udavač má pravdu, ale my si aj naňho posvietime potom, keď skončíme vyšetrovanie" mne to tu tak niekedy pripadá ale keďže ide o h..no, tak prípadný mínuskár sa môže u mňa zastaviť rád mu umyjem zuby
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Všetci nech zostanú,aspon sa na každú vec vieme pozrieť zo všetkých strán a pohľadov.Môže to len obohatiť.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Petra Nová
Priloženými agentúrnymi správami sa to tu len tak hemží, tak dám aj ja jednu, ktorá sa však do celoslovenských médií nedostala. A tak vyberám z webu Zväzu slovenských vojakov http://www.zvazvojakov.sk/category/ustredna-rada/
.......................
ZV SR na oslavách KDO na Dukle a vo Svidníku
Oslavy 70. výročia KDO pokračovali spomienkovým stretnutím a pietnym aktom pri Pamätníku sovietskej armády vo Svidníku, ktorý bol postavený v roku 1954 a do dnešných dni pripomína hrdinstvo, statočnosť a žiaľ i obrovské obete Červenej armády. Veľmi dobrý dojem z osláv 70. výročia KDO – najväčšej horskej bitky druhej svetovej vojne na území Československa v závere oficiálnej časti prerušil z neznámych dôvodov nečakaný odchod prezidenta republiky Andreja Kisku, ktorý so svojou suitou odišiel vzápätí po tom, čo konferencier oznámil, vystúpenie chargé d’affaires Ruskej Federácie Andreja Šabanova. Medzi ľuďmi sa ozval piskot a hlasité prejavy nevôle. Prítomní účastníci, domáci i zahraniční hostia práve v súvislosti s napätou medzinárodnopolitickou situáciou na Ukrajine ostali zarazení a prekvapení.

Pán prezident si pozval na návštevu Porošenka, prezidenta, oligarchu. To je zrejme osoba podľa jeho gusta, aj keď neviem či je ten najžiadanejší politik na návštevu Slovenska.
to vieš vojak vždy plní rozkazy a má šancu dostať guľku buď spredu alebo zo zadu možno keby ich padlo menej, aj nás by bolo menej (SS galitzien by mala viac času na svoju prácu v tyle a tá bola kreovaná s banderovcov)
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami
Všetci nech zostanú,aspon sa na každú vec vieme pozrieť zo všetkých strán a pohľadov.Môže to len obohatiť.
lenže pre niekoho je iný pohľad ako dráždidlo. Ale vieš čo ma teší že po emóciách sa zistí že som mal pravdu, ale osočovateľ nepríde a nenapíše odvolávam urážky mal si pravdu. ako aj s tým CT.
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Nemyslím,že si mal pravdu,ale názor Ti neberiem.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Veru sa riešili i anonymy. A dôkladne. Neviem, či hospodárske, ale politické určite áno.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

http://www.sme.sk/c/7433879/desattis...m-za-vodu.html
Táto info ma prekvapila cca pred 6 rokmi, keď som sa prvýkrát dozvedela, že írske domácnosti za vodu neplatia.
Slováci platia za všetko - z takmer najnižších miezd v EÚ takmer maximálne ceny vody, tepla, elektriny... k tomu potraviny a zdravotníctvo... všetko potreby nevyhnutné k životu...
Dokedy to ľudia vydržia?
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

pavol54
Petra Nová
Priloženými agentúrnymi správami sa to tu len tak hemží, tak dám aj ja jednu, ktorá sa však do celoslovenských médií nedostala. A tak vyberám z webu Zväzu slovenských vojakov http://www.zvazvojakov.sk/category/ustredna-rada/
.......................
ZV SR na oslavách KDO na Dukle a vo Svidníku
Oslavy 70. výročia KDO pokračovali spomienkovým stretnutím a pietnym aktom pri Pamätníku sovietskej armády vo Svidníku, ktorý bol postavený v roku 1954 a do dnešných dni pripomína hrdinstvo, statočnosť a žiaľ i obrovské obete Červenej armády. Veľmi dobrý dojem z osláv 70. výročia KDO – najväčšej horskej bitky druhej svetovej vojne na území Československa v závere oficiálnej časti prerušil z neznámych dôvodov nečakaný odchod prezidenta republiky Andreja Kisku, ktorý so svojou suitou odišiel vzápätí po tom, čo konferencier oznámil, vystúpenie chargé d’affaires Ruskej Federácie Andreja Šabanova. Medzi ľuďmi sa ozval piskot a hlasité prejavy nevôle. Prítomní účastníci, domáci i zahraniční hostia práve v súvislosti s napätou medzinárodnopolitickou situáciou na Ukrajine ostali zarazení a prekvapení.

Pán prezident si pozval na návštevu Porošenka, prezidenta, oligarchu. To je zrejme osoba podľa jeho gusta, aj keď neviem či je ten najžiadanejší politik na návštevu Slovenska.
to vieš vojak vždy plní rozkazy a má šancu dostať guľku buď spredu alebo zo zadu možno keby ich padlo menej, aj nás by bolo menej (SS galitzien by mala viac času na svoju prácu v tyle a tá bola kreovaná s banderovcov)
Prirýchlo strácame pamäť. Lenže Kiska je prezident a nie sám za seba. Na Dukle pripínal metále, vo Svidníku nevedel prežiť príhovor ruského diplomata. Je dobré, že ho prítomní vypískali. Ja verím vo vyššiu spravodlivosť , a teda v to, že aj jemu sa raz dostane takej osobnej potupy, ako on uštedril Rusku a jeho predstaviteľovi. Lenže o tom incidente zrejme nemal nikto vedieť, okrem tých, čo zúčastnili tej akcie. Všetky noviny čušali, ako voš pod chrastou.
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

sa čuduješ ?

máme najdrahšie CT....dialnice.....
0 2
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

jadrozd

Ešte pred mesiacom si nebol taký útlocitný
Vieš - pred mesiacom ak som dostal 2-3 za mesiac - tak to bola sranda. Ale keď dostaneš denne 3-4 - tak to už za srandu považovať nemôžem - jedine za osobný útok takouto formou....
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

BXLmiami
:-)) Len ty pekne zostaň aj s Pavlom,bola by Vás škoda.
Mám tvrdú náturu, mňa mínuskovanie klanmi odtiaľto nevyženie. Prežila som Karasa, aj najväčších tunajších IQ-áčov. Keď sama budem cítiť, že už nie je o čom, potom tu nebudem zabíjať čas.
2 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

misoft, Milana netromfneš, tak sa nepaprč
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Varovanie! Možno vo svojej pošte nájdete e-mail od ElectricNET. Neotvárať, okamžite vyhodiť. Šmejdi to skúšajú už takouto formou (okrem iného).
http://spravy.pravda.sk/domace/clano...mostne-sutaze/
2 1
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

ja drozd, riadny fták ...

Že by,

jadro zd ... zdravé, porady?
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kukučka
misoft, Milana netromfneš, tak sa nepaprč
No ja som Milanovi nedával - nemám to v povahe takto sa mstiť..... Ak mínuska, tak už fakt za úplne nevhodné. Za neodborné nedávam - každý sa môže predsa mýliť.... a niekedy i zlá odpoveď prinesie pozitívum - ako sa tomu vyhnúť....
2 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

http://aktualne.atlas.sk/tucna-inves...onomika/firmy/
Investičná bomba pre Bratislavu. Ryanair napumpuje do letiska stovky miliónov

"Okrem toho chce Ryanair novú bázu osláviť aj špeciálnou akciou. Uvedie do predaja stotisíc leteniek v rámci celej európskej siete za ceny už od necelých 20 eur na letoch v decembri, januári a februári.

O'Leary Bratislavu a Slovensko označil za skrytý poklad európskeho turizmu. "Všetci boli v Londýne, Ríme, v Paríži. Vy tu máte krásnu architektúru, dobrý hokejový tím, nízke ceny," opísal naše výhody." :-)
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo VII

Neužitočné
13.11.14 16:26
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo VII

Neužitočné
13.11.14 16:18
Téma: Ako sa odhlásiť v g-maili?


Spam
13.11.14 16:08
Téma: Kde kúpim knihu Listy z Provence, autor Miroslav Horníček.

Spam
13.11.14 16:08
Téma: Srandičky II.

Neužitočné
13.11.14 16:06
Téma: Ako sa odhlásiť v g-maili?

Neužitočné
13.11.14 16:06
Téma: Politika s humorom

Neužitočné
13.11.14 16:06
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo VII

Neužitočné
13.11.14 16:03
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo VII

Neužitočné
13.11.14 15:44
Téma: Ma manzel pravo na polovicu majetku ak som investovala do rodiny neporovnatelne viac?


No čo na to povedať?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Excise Duty
BXLmiami
Petra Nová
pavol54
misoft
Nie žeby som bol nejaký oný, ale už ma tu na Porade trochu začína iritovať jedna (možno dve-tri) osoby), ktoré pravidelne mi udeľujú Nevhodné, Neužitočné, SPAM a pod. I keď taiko sa snaží, aby to nahlásil (za čo ďakujem), pokiaľ Richard s tým neporobí poriadok, bude tu ešte horúco!
Prečo horúco?
Pretože ak Richard rázne nezakročí a nevymaže toho **** z Porady, dostane odo mňa "lúbostnú" SS a ak to bude pokračovať, pôjdem verejne cez otvorenú Poradu.
Tá osoba (osoby) nejdú vyslovene po príspevkoch, ale po mojom nicku (a ešte tuším po niekoľkých tu na Porade).
čo vari si už aj boľševik (alebo ešte stále?)
Ono to tak spravidla býva, že kto seje vietor, zožne búrku. Najtrápnejšie sú tie náreky k tomu. Aj moderátorské žalobaby!!! Bože, koľko nickov ma tu irituje a čo? Mám dve možnosti, zbaliť sa a odísť, alebo si ich nevšímať. A ešte aj vyhrážky, ak Richard rázne nezakročí ...tak! Ozaj, čo tak???
:-)) Len ty pekne zostaň aj s Pavlom,bola by Vás škoda.
Zabudla si na tretieho do mariášu.
chystá si oslavný prejav po zdrvujúcom víťastve 15.11........
0 2
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Ja by som povedala-detinnske.......reagovala som na misoftovu otazku....
Naposledy upravil Anika61 : 13.11.14 at 15:52
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať