Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

už aj toho bieleho kona Martinovi ukradli a dobre mu tak stači ak bude sneh a zima od Vianoc do Troch kralov
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

už tu chýba do tretice len tukabel
0 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
už tu chýba do tretice len tukabel
Jak je libo vašnosti ... jedna z verzií...

0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

trisestri
už aj toho bieleho kona Martinovi ukradli a dobre mu tak stači ak bude sneh a zima od Vianoc do Troch kralov
biele kone sú už zahrabané na neznámom mieste.
2 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

buchač
sito
Čo ma rozčúlilo, či potešilo? Že axeco, či ten xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx y z... má kurie oko A ako vyskakuje ...
Je to mrokar......3in1..
Ten exot z toho kurieho oka dostal zápal slepého čreva, stúpa to hore. Dostane sa to až k blanám?
1 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Film Nebo nie je výmysel je zajtra v kinách: Čo sa stane, keď zomrieme?



http://www.cestaplus.sk/cestaplus/clanok/film-nebo-nie-je-vymysel-je-zajtra-v-kinach
Naposledy upravil alaya1 : 11.11.14 at 20:58
0 1
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

a co to je ten Tukabel?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
trisestri
a co to je ten Tukabel?
Pôvodne to bol šot na TV Hnoj o úžere v osade.

http://www.noviny.sk/c/zaujimavosti/...lcuje-internet
0 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

mohol si dať originál, možno budem mať mínuskový rekord
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
kukučka
mohol si dať originál, možno budem mať mínuskový rekord
myslis toto?
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Peggynka
lujza.j
http://x.topky.sk/cl/10/1436247/Rado...li-take-styri-
No tam su tiez pekni lupežnici....ale na nasich nema asi nik
Teraz blednem závisťou; číňania za rok postavili 40000km diaľnic.Mali by sme ich tu zavolať


ked uz sme pri tom tunelovaní, viď vagónka poprad a ich pobočky spoločne s ukrajincami a rusmi
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
lujza.j
Tai....ja az 46-stke vysluhač......ale ten je vyplacany z "našho" fondu.....
ten "váš" fond, to sú naše pokuty alebo ako
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
taiko
Tweety
To možno je ale nech si robí ftipy z plastelíny, nie z pospolitého národa, ktorý mu prispieva do kasičky.
osobne si nemyslim, ze my slovaci sme narod. Zatial to vyzera na zhluk jednotlivcov zdielajucixh spolocny geograficky priestor
čo ty s nami zdieľaš "holanďan"??? geo čo??
1 1
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Petra Nová
V pravo hore sa mi objavila reklama na METAXU. Ach, Bože, METAXA, Grécko, osobitne Kréta a 39 stupňov Celzia! Chytá sa ma nostalgia. Ani som nevedela dopočítať tie hviezdy na fľaši. Keď sa mi to podarilo, tak som zistila, že ich počet je napísaný výrazným číslom na etikete. Nuž, aj to sa stáva. Dvanástku som ešte nepila, tak hádam na Vianoce k nedopitej trojročnej hruškovici pribudne ************ METAXA.
ani nechci , je hnusná.. odskúšané
1 1
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
buchač
Žabinka
cestou námestím som postrehla dve predvolebné akcie.. jedna na jednom konci, druhá na druhom konci.. na oboch vyhrávala hudba.. ale len na jednej bolo strašne veľa ľudí.. hádajte prečo? .. lebo len na jednej dávali guláš zadarmo.. takže také divy robí na voličov predvolebný guláš..
Možno by si sa aj čudovala.
Slovač je nenažratá......na jednom konci námestia sa natlačí gulášu a na druhej strane námestia bude ťapkať ručičkami.

Len pre zaujímavosť, akéže to boli strany a ktorá ten guláš dávala ?
-----------------------------------------------------------------

Ale v podstate je to aj tak jedno.
Všetky strany majú z volieb veľkú kuchyňu a varia ten guláš.
...a keď si jeden ešte dá aj ten gulášik do misky, niekedy riskuje rýchle štarty na krátku trať.
...a niekedy ani gulášik nie je potrebný...
...a na tej strane absolútne nezáleží ...jeden by sa posral aj s tých rečí ...
boha jeho a u nás nevaria. dala by som si...
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Excise Duty
Žabinka
cestou námestím som postrehla dve predvolebné akcie.. jedna na jednom konci, druhá na druhom konci.. na oboch vyhrávala hudba.. ale len na jednej bolo strašne veľa ľudí.. hádajte prečo? .. lebo len na jednej dávali guláš zadarmo.. takže také divy robí na voličov predvolebný guláš..
Pred niekoľkými rokmi sme boli vo Viedni akurát pred voľbami. V živote som nemal toľko príveskov na kľúče, žetónov a vnuci toľko balónov... Ale vybabral som s nimi, nikto z nich nedostal môj hlas.
ta si sa vyfarbil šak oni sa na to poskladali..jú
0 1
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Anika61
korela
Vtáci už sa už chystajú na zimu. Na parapate som mala zvýšený pohyb, drozd sa tam vyskytoval, hovorím si aké milé, až som prichytila sýkorku na vrecku s vlaš. orechami. Mala som ich v chladničke, raz sa mi nechcelo dolu zbehnúť, tak som ich vyložila na okno. Boli v dvoch mikroténových vreckách zabalené. Videla som odkiaľ čerpal drozd, ona sa postavila hore, chvíľu špekulovala, preďobala oba a dávala si. Do večera bolo po nich. A nebolo to desať Dg. Chodia stále, musím im niečo prisypať.
U nas na dvor chodia straky a kradnu psovi z misky zradlo...a minule pozeram ...pes pri miske a nechal ju nech si dobe...
zima je zima
1 1
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Petra Nová
Pre vyznávačov politiky pripomínam, že dnes večer sa chystá v parlamente kabaret, budú odvolávať Fica. Schôdzu vraj organizujú namiesto koncertu, na ktorom sa mali občania vytešiť z našej slobody, spolu s hudobnými umeleckými vykopávkami.
Potom tu dajte tie najonakvejšie myšlienky, prečo treba Fica odvolať. A ja budem hádať, či to povedal Janko, Danko, či Igorko Matovičovie. Určite budú originálne.
prepáč, ale musím. iba zvieratá sú také sprosté, že si vyberajú najsilnejších jedincov svojho druhu aby ich chránili, keďže by inak skapali
0 1
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))

0 1
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))

0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať