Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

včera nepotešilo...presolila som horné nohy pečené v remoske...dosť....
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lujza.j
včera nepotešilo...presolila som horné nohy pečené v remoske...dosť....
no ale zjedli sa, ci?
0 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
kukučka
Tie banány, no úžasný argument o kvalite života! Neboli nie preto, žeby ich súdruhovia nechceli dopriať pracujúcemu ľudu, ale preto, že niekto vymyslel a uvalil embargo.
To nebolo nijaké embargo, to bol problém nedostatku devíz. Problém bol v tom, že papaláši mali vždy a ostatní si ich museli vystáť v šóre a mali šťastie, ak sa im vôbec nejaké ušli!
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

kukučka
Tie banány, no úžasný argument o kvalite života! Neboli nie preto, žeby ich súdruhovia nechceli dopriať pracujúcemu ľudu, ale preto, že niekto vymyslel a uvalil embargo.
Tie banány fakt ich nebolo, boli, ale bolo ich málo, embergo malo malú dieru, otvor pre niekoho.

A že sa teraz nenájde niekto, kto by uvalil také súdružné embargo na tie mínusky. Však držíme spolu, že? Či každý svoj koniec ťaháme?

Mínuskovači celej porady, SPOJTE SA! A vy..... ... .....!
3 3
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

taiko
lujza.j
včera nepotešilo...presolila som horné nohy pečené v remoske...dosť....
no ale zjedli sa, ci?
snažím sa ....dala som si k tomu 50g v sur.stave cestovín.+zeleninu..ale už sa mi odúvajú ladviny..kašlem nato...aby som varilaked to už neviém
1 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
trisestri
drahy veriaci je nedela,tak len pozitivne prispevky-ked uz do kostola nechodite,anciasa vaseho
Nevstupuj mi do svedomia...ani do kostola a ešte aj prádlo som vešala (bo slnko )
Nechcem vedieť,kde za to skončím
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

papaláši mali diplomatickú predajničku
2 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

mne sa dnes stalo, no zase nerozčúlilo ani nepotešilo , že som sa riadne napratala nedeľného obeda.. teraz trávim, to ma potešilo.. a slnko svieti, aj to ma potešilo..
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
papaláši mali diplomatickú predajničku
Moja polovička robila v predajni ESO.
Kúúúa, to bol bárter...jej učnice vyfasovali blbenky a hajdééé...len tak pobehovali s plnými taškami z jednej predajne do druhej...
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ESO-ekonomicky silné obyvateľstvo...aj tu bola tuším miesto vitoši to bolo...do diplomatky chodila mojej máti kolegyňa.....tiež som tam raz bola....v nejakom 1990...pekne zašitá v starej Ba
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ak sa mýlim, odvolávam, čítala som v nejakej debate, nerobila som
v zahraničnom obchode. Boli iné veci, ktoré mi prekážali a nie chýbajúce zelené banány.
2 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lujza.j
taiko
lujza.j
včera nepotešilo...presolila som horné nohy pečené v remoske...dosť....
no ale zjedli sa, ci?
snažím sa ....dala som si k tomu 50g v sur.stave cestovín.+zeleninu..ale už sa mi odúvajú ladviny..kašlem nato...aby som varilaked to už neviém
co robis, sak vies varit, len Ti ruka usla
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

taiko
lujza.j
taiko
lujza.j
včera nepotešilo...presolila som horné nohy pečené v remoske...dosť....
no ale zjedli sa, ci?
snažím sa ....dala som si k tomu 50g v sur.stave cestovín.+zeleninu..ale už sa mi odúvajú ladviny..kašlem nato...aby som varilaked to už neviém
co robis, sak vies varit, len Ti ruka usla
hen jaký je zlatýýý
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

rudolfjk
Jedni vravia,

že pekné

iní

že škaredé



a ja?

Zvykneme si
brr...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://www.harley-davidson-bratislav...ltra%20Limited

hmmm...fešanda...si tak poprdávať na nej....
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

Excise Duty
pavol54
Excise Duty
vlado 33
Do kedy ešte sa budú omieľať ŠTB zoznamy. Je to smiešne, každý študovaný komunista bol v tých zoznamoch. Hanba novinárom, že také sprostosti vyťahujú. Študent s výborným prospechom, nemohol odmietnuť členstvo v KSČ. Teda bol aj potencionálnym donášačom ŠTB.
Ako sa opovažuješ takúto drzosť napísať, robíš si snáď alibi a z ostatných blbečkov?
Božská naivita, ak vlado 33 kecal načo bol 17 november , ty si teraz jeho potrebu vlastne poprel , prečo bol odstránený z ústavy ČSSR článok 4? Prečo vlastne vytiahli na námestia toľko ľudí buď preto aby bolo dosť banánov po celý rok, alebo sa nepáčilo ľuďom že len komunisti vládli a vedeli skôr či bude drahšia káva. A dnes sa na rozhodujúce funkcie určite dostávajú nestraníci (ne sympatizanti) len skrátka na základe vzdelania znalostí a osobných schopností. inak ja mínusky nedávam len napíšem čo si myslím.
Aj keď si to o mne myslíš, ani ja mínusky nerozdávam, je to pod moju úroveň. A k tomu príspevku, tvrdenie, že študent s výborným prospechom nemohol odmietnuť členstvo v KSČ a ako taký bol potenciálnym (blbečkovia píšu "potencionálny" odvodený zrejme od slova inpotencionent) je hlúposť. Poznám kopu slušných ľudí, ktorí boli členmi KSČ, ani teraz sa netaja svojou ľavicovou orientáciou a pritom nie sú militantní boľševici. A už vonkoncom neboli nijakí donášači! To robili predovšetkým takí, ktorí to potrebovali robiť v záujme svojej kariéry alebo takí, čo sa do niečoho namočili a nechali sa vydierať!
Ja si to ani nemyslím, že si rozdávač mínusiek. To nie som ani ja. K tomu zneužívaniu iba toľko, ľudia boli zneužívaní a sami nevedeli z kadiaľ vietor fúka. Stačilo byť blízko strategického cieľa a kolotoč sa začal. Odpočúvanie tel. hovorov, nezmyselné predvolania, obvinenia, vyhrážky atď. Človek s kariérou pred sebou, podľahol. Dobre sa mi píše, o tejto téme lebo svedomie mám čisté. A k informáciám som sa dostal..... nechcem ublížiť.
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Toto čo malo byť?
http://www.cas.sk/clanok/298930/ego-...ky-potkan.html
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

a to cigan toto ego ci ako? -inak zaujimave kym v amerike su raperi rebeli,tuto su prizivnici na politickych ritiach a raz su cierny tvrdasi,inokedy zase ruzovusky a sladucky,vsetko protirecive a proti logike,len nech to sype-tak nezarobil ani cent,on centy nepozna len 500 eurovky
1 1
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
Tiež zaujímavé:
http://miroslavmakyta.blog.sme.sk/c/...o.html?ref=tit
0 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Viete co mna potesilo,ze moj nalez z histologie dopadol dobre/aspon zatial/ a ze si sedkam doma a mozem citat co pisete...
11 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať