Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Toto je z aktualne.sk, po dlhej dobe dojemná vianočná reklama.
5 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
korela
Vtáci už sa už chystajú na zimu. Na parapate som mala zvýšený pohyb, drozd sa tam vyskytoval, hovorím si aké milé, až som prichytila sýkorku na vrecku s vlaš. orechami. Mala som ich v chladničke, raz sa mi nechcelo dolu zbehnúť, tak som ich vyložila na okno. Boli v dvoch mikroténových vreckách zabalené. Videla som odkiaľ čerpal drozd, ona sa postavila hore, chvíľu špekulovala, preďobala oba a dávala si. Do večera bolo po nich. A nebolo to desať Dg. Chodia stále, musím im niečo prisypať.
U nas na dvor chodia straky a kradnu psovi z misky zradlo...a minule pozeram ...pes pri miske a nechal ju nech si dobe...
3 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Anika61
korela
Vtáci už sa už chystajú na zimu. Na parapate som mala zvýšený pohyb, drozd sa tam vyskytoval, hovorím si aké milé, až som prichytila sýkorku na vrecku s vlaš. orechami. Mala som ich v chladničke, raz sa mi nechcelo dolu zbehnúť, tak som ich vyložila na okno. Boli v dvoch mikroténových vreckách zabalené. Videla som odkiaľ čerpal drozd, ona sa postavila hore, chvíľu špekulovala, preďobala oba a dávala si. Do večera bolo po nich. A nebolo to desať Dg. Chodia stále, musím im niečo prisypať.
U nas na dvor chodia straky a kradnu psovi z misky zradlo...a minule pozeram ...pes pri miske a nechal ju nech si dobe...
veď kamoši..
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Peggynka
lujza.j
bjuty smis
Prileteli k nám dnes vrany....."pasu" sa mi pred domom..
Mam ich celkom rad, aj keď zimu neznasam.....kraaakaju si
bjuty...bud rád že si nerozbíjajú orechy o kapotu tvojeho auta
Nekecaj,to si videla? To ja nikdy neuvidím my tu nemáme orechy

http://www.likeuj.sk/clanok/362-musi...ligentne-vrany
3 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Pobavilo:
http://www.poznanie.sk/pribehy/moji-rodicia.php
5 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Korela, pripojené videjko ma fakt potešilo. Milé, príjemné, normálne. Na reklamu v TV je pridlhé, ale keby také dávali, tak reklamy v TV nevypínam.
3 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Pre vyznávačov politiky pripomínam, že dnes večer sa chystá v parlamente kabaret, budú odvolávať Fica. Schôdzu vraj organizujú namiesto koncertu, na ktorom sa mali občania vytešiť z našej slobody, spolu s hudobnými umeleckými vykopávkami.
Potom tu dajte tie najonakvejšie myšlienky, prečo treba Fica odvolať. A ja budem hádať, či to povedal Janko, Danko, či Igorko Matovičovie. Určite budú originálne.
3 2
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Petra Nová
Pre vyznávačov politiky pripomínam, že dnes večer sa chystá v parlamente kabaret, budú odvolávať Fica. Schôdzu vraj organizujú namiesto koncertu, na ktorom sa mali občania vytešiť z našej slobody, spolu s hudobnými umeleckými vykopávkami.
Potom tu dajte tie najonakvejšie myšlienky, prečo treba Fica odvolať. A ja budem hádať, či to povedal Janko, Danko, či Igorko Matovičovie. Určite budú originálne.
ÁNo, súhlasím s tým, že to bude kabaret, ktorý pre voličov robí vláda jednej strany už od volieb. Smutné, že aj po 25 rokoch od nežnej máme vo vláde komunistov, ktorí rozdávajú len sebe a svojim priaznivcom.
4 2
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Anika, keď spomínaš psíka, tak prezraď, čo je to za rasu. Pozerala som fotky a tvoj psík sa mi zdal ako malý tigrík . Jemne páskavý, takého som dosiaľ nevidela.
1 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Peta to veru neviem...poulicna zmes....nasla som ho...teda on si nasiel mna...bol''maly''mal asi pol roka a sedel pred branou a pozeral na mna tymi krasnymi smutnymi ockami,nemohla som odolat,ked sa k nemu nik neprihlasil-nechala som si ho...
Je to krizenec vlciaka/to viem isto/a este niecoho''.
Naposledy upravil Anika61 : 08.11.14 at 15:14
3 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

Petra Nová
Pre vyznávačov politiky pripomínam, že dnes večer sa chystá v parlamente kabaret, budú odvolávať Fica. Schôdzu vraj organizujú namiesto koncertu, na ktorom sa mali občania vytešiť z našej slobody, spolu s hudobnými umeleckými vykopávkami.
Potom tu dajte tie najonakvejšie myšlienky, prečo treba Fica odvolať. A ja budem hádať, či to povedal Janko, Danko, či Igorko Matovičovie. Určite budú originálne.
Kabaret? Tá banda zvrhlíkov, môžu sa hanbiť, debili. Zlodej zlodejovi ešte doteraz neublížil. Banda podvraťákov je to, jedni aj druhí. Pracujúci národ si to odtrpí, nemám na mysli chudákov podnikateľov. Tí sa majú z nás najhoršie.
1 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Anika61
Peta to veru neviem...poulicna zmes....nasla som ho...teda on si nasiel mna...bol''maly''mal asi pol roka a sedel pred branou a pozeral na mna tymi krasnymi smutnymi ockami,nemohla som odolat,ked sa k nemu nik neprihlasil-nechala som si ho...
Je to krizenec vlciaka/to viem isto/a este niecoho''.
Je to vždy šťastie, keď si psík nájde pána. Určite pre obidvoch.
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Petra Nová
Pre vyznávačov politiky pripomínam, že dnes večer sa chystá v parlamente kabaret, budú odvolávať Fica. Schôdzu vraj organizujú namiesto koncertu, na ktorom sa mali občania vytešiť z našej slobody, spolu s hudobnými umeleckými vykopávkami.
2 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Ach jo,ešte v sobotu podvečer nám to treba...otravy...politik by mal slúžiť národu,len tu je to naopak btw. na činy som zvedavá,nie na sľuby a v tomto prípade hovoria činy všetko
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

A zas je o čom...Dnes teda bude veselo v parlamente. U nás aj v sobotu o politike.

Kedy si budeme na Slovensku spievať v sobotu večer? Bezpečne vtedy, keď vykynožíme komunistov do poslednej kvapky spermie.

Potom aj my budeme piesne piet ako Viedenčania o svojom meste snov, Amsterdamčania o svojich kanáloch a Francúzi o sladkom Francúzsku......




Pekný večer!
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Petra Nová
Pre vyznávačov politiky pripomínam, že dnes večer sa chystá v parlamente kabaret, budú odvolávať Fica. Schôdzu vraj organizujú namiesto koncertu, na ktorom sa mali občania vytešiť z našej slobody, spolu s hudobnými umeleckými vykopávkami.
Potom tu dajte tie najonakvejšie myšlienky, prečo treba Fica odvolať. A ja budem hádať, či to povedal Janko, Danko, či Igorko Matovičovie. Určite budú originálne.
......zase nemusím byť pri všetkom
2 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Petra Nová
Pre vyznávačov politiky pripomínam, že dnes večer sa chystá v parlamente kabaret, budú odvolávať Fica.

.....
Takýchto kabaretov sme tu mali habadej..... a publikum žiadne.....
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tweety
Petra Nová
Pre vyznávačov politiky pripomínam, že dnes večer sa chystá v parlamente kabaret, budú odvolávať Fica. Schôdzu vraj organizujú namiesto koncertu, na ktorom sa mali občania vytešiť z našej slobody, spolu s hudobnými umeleckými vykopávkami.
Potom tu dajte tie najonakvejšie myšlienky, prečo treba Fica odvolať. A ja budem hádať, či to povedal Janko, Danko, či Igorko Matovičovie. Určite budú originálne.
ÁNo, súhlasím s tým, že to bude kabaret, ktorý pre voličov robí vláda jednej strany už od volieb. Smutné, že aj po 25 rokoch od nežnej máme vo vláde komunistov, ktorí rozdávajú len sebe a svojim priaznivcom.
oni robia kabaret vždy! tým svojim voličom.....to je jedno ktorá strana....ľúbia sa vidieť pretŕčať pred kamerami.....mudrovať ako by to bolo keby to nebolo a keby tam boli oni a oni by to hentak a onak ......trt by bolo inak .....jedných serie to ,že hentí "lúpia" a oni nemôžu...lebo tam teraz nie su a silno by tam chceli byť....smutné...ale tak to je.....
6 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
ZZ TOP - original

ZZ PAD - fejk


ROZDIEL :

Na ZZ TOP sa dá aj pozerať...hudba vynikajúca
Na ZZ PAD jeden pozrie a má dosť...
4 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Keď som už pri Domingovi pripomeniem jeho výrok: " Keď nepracujem, hrdzaviem."
Tak bacha na hrdzu! Špina sa vie zažrať, hrdza tiež.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať