Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

už začínam túto tému obchádzať.. nebolo by treba nakúpiť pre každého kýbliky, lopatky, a bude pokoj??
3 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Alaya chcela byť vtipná, tak som sa pokúsila jej humor napodobniť. Má o tom virtuálnom svete pravdu, žiaľ, netrafila som sa do jej vkusu a len kukám, kde všade sa triafa ona.
3 2
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
evuš
Prestaňte s tým - a hneď
ved uz je hotovo, neboooj.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
kukučka
Alaya chcela byť vtipná, tak som sa pokúsila jej humor napodobniť. Má o tom virtuálnom svete pravdu, žiaľ, netrafila som sa do jej vkusu a len kukám, kde všade sa triafa ona.
kukuc, prosim, staci. Osobne interakcie, by mali podla mna byt riesene v profile, alebo pomocou SS. Alaya to sice preniesla na board, ale aj tak si myslim, ze to tu nepatri.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Obratim list. Co sme robili cez weekend?
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Tešili sme sa, že dožijeme a bude ďalší víkend
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Áno, áno, nechajte nás v kľude s Taikom pozerať parlament. (Naväzujem na Taika, nie na kukučku.)
1 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

taiko
Obratim list. Co sme robili cez weekend?
Pozerali parlament.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

pavol54
Dáša_
pavol54
Len stále nikto ešte nenapísal koľko asi stojí inkriminovaný CT od výrobcu a koľko si mal nabaliť MEDICAL keby toto tí sráči(šráci) vedeli tak to divadielko neorganizujú, Ten Čislák by bol frajer keby to zverejnil myslím si že mnohí by si utreli penu na hube
No neviem, nestačí informácia, že na Morave kúpili rovnaký CT prístroj za 530 tisíc € ?
PRESNE TAKÝ ISTÝ, TÚ ISTÚ ZNAČKU? Tá informácia je autorizovaná? S DPH ALEBO BEZ DPH?
stačí, keď sa pohrabeš v googli, najdeš, ktorá cena je s dph, ktorá bez dph - ale na tej sume rozdiel v dph zase tak moc neurobí. aj v česku majú niečo ako vestník verejných obstaravani.
Alebo máš pocit, že bola ministerka odvolaná neprávom, že sa nič nestalo a to len tak naooko sa preceda rozčuľuje a zachraňuje?

Samozrejme, to celé stále nič nehovorí o tom, kto novinárom túto infošku podsunul. Že to nebolo z ich hlavy, to netraba pochybovať Zaujímavé ale samozrejme je to načasovanie, tesne pred komunálnymi voľbami...
4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Dáša_
pavol54
Dáša_
pavol54
Len stále nikto ešte nenapísal koľko asi stojí inkriminovaný CT od výrobcu a koľko si mal nabaliť MEDICAL keby toto tí sráči(šráci) vedeli tak to divadielko neorganizujú, Ten Čislák by bol frajer keby to zverejnil myslím si že mnohí by si utreli penu na hube
No neviem, nestačí informácia, že na Morave kúpili rovnaký CT prístroj za 530 tisíc € ?
PRESNE TAKÝ ISTÝ, TÚ ISTÚ ZNAČKU? Tá informácia je autorizovaná? S DPH ALEBO BEZ DPH?
stačí, keď sa pohrabeš v googli, najdeš, ktorá cena je s dph, ktorá bez dph - ale na tej sume rozdiel v dph zase tak moc neurobí. aj v česku majú niečo ako vestník verejných obstaravani.
Alebo máš pocit, že bola ministerka odvolaná neprávom, že sa nič nestalo a to len tak naooko sa preceda rozčuľuje a zachraňuje?

Samozrejme, to celé stále nič nehovorí o tom, kto novinárom túto infošku podsunul. Že to nebolo z ich hlavy, to netraba pochybovať Zaujímavé ale samozrejme je to načasovanie, tesne pred komunálnymi voľbami...
no však nahoď info ja nie som ani vyšetrovateľ ani obhajca ani prokurátor ani sudca , mne je to absolútne jedno kto sa nahrabe(nie je mi jedno či sa nahrabe), v tom nezabránim ani modrým hnedým či červeným ale ak tu niekto tvrdí niečo, musí dokázať že je to tak a ak sa má niečo vyvrátiť tak musí niekto predložiť protiargumenty. Veď tu nie sme vari na straníckej schôdzi kde všetci zo všetkým súhlasili len aby mali kľud, lebo ako sa niekto niečo spýtal
tak to dostal vyžrať. Inak môj spolužiak je basista, čo vari som kriminálnik len preto "lebo spolužiak"?
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
PRESNE TAKÝ ISTÝ, TÚ ISTÚ ZNAČKU? Tá informácia je autorizovaná? S DPH ALEBO BEZ DPH?
Podľa informácií - ten istý.
V ČR je DPH 21% a znížená 15% - a keďže sa to počíta medzi zdravotníctvo - tak by tam bola DPH 15%.
Takže s DPH by to bolo 609000€!
U nás je DPH 20% (len na lieky 10%) - takže ak by tá suma nebola s DPH, potom s DPH by to bolo 1,92mil. € A to už je priepastný rozdiel.
Teda z toho vychádza - niekto sa riadne nabalil......
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

teraz napíše, že však sa nič ešte nekúpilo, tak žiadne škoda nie je
1 2
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

V jednom máš pravdu - ešte ho nemajú. Lenže prachy - tie už tiež nemajú....
2 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Dáša_
pavol54
Dáša_
pavol54
Len stále nikto ešte nenapísal koľko asi stojí inkriminovaný CT od výrobcu a koľko si mal nabaliť MEDICAL keby toto tí sráči(šráci) vedeli tak to divadielko neorganizujú, Ten Čislák by bol frajer keby to zverejnil myslím si že mnohí by si utreli penu na hube
No neviem, nestačí informácia, že na Morave kúpili rovnaký CT prístroj za 530 tisíc € ?
PRESNE TAKÝ ISTÝ, TÚ ISTÚ ZNAČKU? Tá informácia je autorizovaná? S DPH ALEBO BEZ DPH?
stačí, keď sa pohrabeš v googli, najdeš, ktorá cena je s dph, ktorá bez dph - ale na tej sume rozdiel v dph zase tak moc neurobí. aj v česku majú niečo ako vestník verejných obstaravani.
Alebo máš pocit, že bola ministerka odvolaná neprávom, že sa nič nestalo a to len tak naooko sa preceda rozčuľuje a zachraňuje?

Samozrejme, to celé stále nič nehovorí o tom, kto novinárom túto infošku podsunul. Že to nebolo z ich hlavy, to netraba pochybovať Zaujímavé ale samozrejme je to načasovanie, tesne pred komunálnymi voľbami...
Lekár a sestra z Piešťan.A snažili sa o to 2 roky,prečo sa teraz pustila do toho Markíza je vo hviezdach,asi dostali taký pokyn pre niečo.
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
BXLmiami
Dáša_
pavol54
Dáša_
pavol54
Len stále nikto ešte nenapísal koľko asi stojí inkriminovaný CT od výrobcu a koľko si mal nabaliť MEDICAL keby toto tí sráči(šráci) vedeli tak to divadielko neorganizujú, Ten Čislák by bol frajer keby to zverejnil myslím si že mnohí by si utreli penu na hube
No neviem, nestačí informácia, že na Morave kúpili rovnaký CT prístroj za 530 tisíc € ?
PRESNE TAKÝ ISTÝ, TÚ ISTÚ ZNAČKU? Tá informácia je autorizovaná? S DPH ALEBO BEZ DPH?
stačí, keď sa pohrabeš v googli, najdeš, ktorá cena je s dph, ktorá bez dph - ale na tej sume rozdiel v dph zase tak moc neurobí. aj v česku majú niečo ako vestník verejných obstaravani.
Alebo máš pocit, že bola ministerka odvolaná neprávom, že sa nič nestalo a to len tak naooko sa preceda rozčuľuje a zachraňuje?

Samozrejme, to celé stále nič nehovorí o tom, kto novinárom túto infošku podsunul. Že to nebolo z ich hlavy, to netraba pochybovať Zaujímavé ale samozrejme je to načasovanie, tesne pred komunálnymi voľbami...
Lekár a sestra z Piešťan.A snažili sa o to 2 roky,prečo sa teraz pustila do toho Markíza je vo hviezdach,asi dostali taký pokyn pre niečo.
ci toto nebude nejaka zdravotnicka gorila. Len som zvedavy kto z toho vyjde vitazne
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Však je to bomba-teraz pred voľbami Keď dobre načasuješ,má to efekt. Inak podľa logiky,čo včera R.F. omieľal (nebol vyplatený ani cent ) ani príprava vraždy by nemala byť trestným činom
Naposledy upravil Peggynka : 10.11.14 at 11:07
2 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Vypočula som si Egov prejav-no super dozor v nemocnici len čo je fakt.A inak doteraz som netušila,že ked ho nemám rada som rasista.No a máme nového štátneho tajomníka na MZ :-DDDDDDDD-tak toto faaakt už niekto prehnal.
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Mna potesil zaujem Slovakov o dianie v parlamente:
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Služba on-line vysielania na webe pre veľké vyťaženie sa niekedy pre nových užívateľov javí ako nedostupná a nemôžu ju využívať.Záujem o túto schôdzu však presahuje súčasné možnosti infraštruktúry kancelárie. Kancelária NR SR upozorňuje na možnosť sledovať rokovanie aj prostredníctvom alternatívnej stránky http://mmserv.nrsr.sk
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
tak sa nam to uzatvara pomalicky
http://hn.hnonline.sk/slovensko-119/...t-penty-635323
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

misoft
pavol54
PRESNE TAKÝ ISTÝ, TÚ ISTÚ ZNAČKU? Tá informácia je autorizovaná? S DPH ALEBO BEZ DPH?
Podľa informácií - ten istý.
V ČR je DPH 21% a znížená 15% - a keďže sa to počíta medzi zdravotníctvo - tak by tam bola DPH 15%.
Takže s DPH by to bolo 609000€!
U nás je DPH 20% (len na lieky 10%) - takže ak by tá suma nebola s DPH, potom s DPH by to bolo 1,92mil. € A to už je priepastný rozdiel.
Teda z toho vychádza - niekto sa riadne nabalil......
no s tým s tebou môžem súhlasiť tomu hovorím jasné fakta, ešte ale nevieš či tých 540 je s DPH a ten 1,6 M je tiež s DPH ale zrejme je lebo politici nevedia niečo o cenách s DPH a bez DPH, ale ešte teraz porovnať tie značky a typy a ich vybavenie. To máš tak kúpil som fiat základná cena 15400 s doplnkovým vybavením stál o 2000 viac(no dobre napr tie vyhrievané sedadlá som nemusel mať za 200,-€, ale som si mohol kúpiť vyhrievaný poťah za 20€ ) ale stále je to ten istý typ tá istá značka. na všetko treba mať argumenty
1 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať