Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Náááá - šak mu predsa želáš, aby sa tá jeho hlava uzdravila.... inak bude stále pako a debil.....
1 2
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

misoft
Náááá - šak mu predsa želáš, aby sa tá jeho hlava uzdravila.... inak bude stále pako a debil.....
P.S. prejavuješ veľa súcitu.... iné si mu želať mala....
1 2
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
No jó, raper, chytil ho rapeľ.... IQ húpacieho dreveného koňa, kecá debiliny. Vraj super CT-čko. A pritom ho ešte ani NEMAJÚ! A nemajú ani tých 1,6 mil. €.

A k mínuskárom - kde chýba IQ, nastupuje mínus.... I ten drevený koník je rozumnejší.....
riaditeľka martinskej nemocnice si vraj urobila prieskum trhu u výrobcov a ceny prihlásených do súťaže sa nelíšili v rozpätí 100,.€, bude prča ak to bol okolo piešťanskej humbug ako keď kedysi niekto pred voľbami kradol Markízu. A už tu chce niekto zostavovať tribunál a keby mohol tak už aj pridelí čiernu pásku na oči odsúdeným. Ale dav chce krv tak nevyhovieť mu?
1 2
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
misoft
misoft
Náááá - šak mu predsa želáš, aby sa tá jeho hlava uzdravila.... inak bude stále pako a debil.....
P.S. prejavuješ veľa súcitu.... iné si mu želať mala....
Nestoji mi to za to ,aby som sa znizila na jeho uroven...
2 1
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Anika61
Viete co mna potesilo,ze moj nalez z histologie dopadol dobre/aspon zatial/ a ze si sedkam doma a mozem citat co pisete...
nech je stale dobry,toto je podstatne a najdolezitejsie v zivote,byt zdravy,alebo aspon nemat zavazne trvale naruseny zdravotny stav
7 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
riaditeľka martinskej nemocnice si vraj urobila prieskum trhu u výrobcov a ceny prihlásených do súťaže sa nelíšili v rozpätí 100,.€, bude prča ak to bol okolo piešťanskej humbug ako keď kedysi niekto pred voľbami kradol Markízu. A už tu chce niekto zostavovať tribunál a keby mohol tak už aj pridelí čiernu pásku na oči odsúdeným. Ale dav chce krv tak nevyhovieť mu?
Pali, nechce sa mi hľadať,kto je majiteľ nemocnice v Martine. Ale asi bude to bude nejaká forma štátnej správy.
Takže (alebo ale) porovnávať nemocnicu s TV Narkóza je trochu neporovnateľné.
Je šuma fuk,čo ide v tej telke, ale nie je jedno, kto a ako, za aké peniaze sa lieči.

Pri určitých súvislostiach dávam do pozornosti LVN Košice. Keby SMER neprehral onehdá voľby, tak je táto nemocnica už dávno pod patronátom určitého človeka.
Len tak mimochodom, ťažké love sa položili do rekonštrukcie celej chirurgie, operačné sály a lôžkovej časti. ...a teraz je tam oddelenie pre dlhodobo chorých. Aj tí si síce zaslúžia adekvátnu starostlivosť, no nie za takúto cenu.
3 2
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
pavol54
riaditeľka martinskej nemocnice si vraj urobila prieskum trhu u výrobcov a ceny prihlásených do súťaže sa nelíšili v rozpätí 100,.€, bude prča ak to bol okolo piešťanskej humbug ako keď kedysi niekto pred voľbami kradol Markízu. A už tu chce niekto zostavovať tribunál a keby mohol tak už aj pridelí čiernu pásku na oči odsúdeným. Ale dav chce krv tak nevyhovieť mu?
Pali, nechce sa mi hľadať,kto je majiteľ nemocnice v Martine. Ale asi bude to bude nejaká forma štátnej správy.
Takže (alebo ale) porovnávať nemocnicu s TV Narkóza je trochu neporovnateľné.
Je šuma fuk,čo ide v tej telke, ale nie je jedno, kto a ako, za aké peniaze sa lieči.

Pri určitých súvislostiach dávam do pozornosti LVN Košice. Keby SMER neprehral onehdá voľby, tak je táto nemocnica už dávno pod patronátom určitého človeka.
Len tak mimochodom, ťažké love sa položili do rekonštrukcie celej chirurgie, operačné sály a lôžkovej časti. ...a teraz je tam oddelenie pre dlhodobo chorých. Aj tí si síce zaslúžia adekvátnu starostlivosť, no nie za takúto cenu.
Ja nepátram analyzujem získané informácie, len som voľne preniesol (asi) s topiek príspevok novinára čo povedala riaditeľka... a takých zmätkov by sa našlo, Napr Líška zrušil povinnú voj službu a o dva mesiace čestnej stráži a zabezpečovacím jednotkám zrekonštruovali jedáleň mužstva za 14 mil Sk a že pre koho? Len stále nikto ešte nenapísal koľko asi stojí inkriminovaný CT od výrobcu a koľko si mal nabaliť MEDICAL keby toto tí sráči(šráci) vedeli tak to divadielko neorganizujú, Ten Čislák by bol frajer keby to zverejnil myslím si že mnohí by si utreli penu na hube
2 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
Ja nepátram analyzujem získané informácie, len som voľne preniesol (asi) s topiek príspevok novinára čo povedala riaditeľka... a takých zmätkov by sa našlo, Napr Líška zrušil povinnú voj službu a o dva mesiace čestnej stráži a zabezpečovacím jednotkám zrekonštruovali jedáleň mužstva za 14 mil Sk a že pre koho? Len stále nikto ešte nenapísal koľko asi stojí inkriminovaný CT od výrobcu a koľko si mal nabaliť MEDICAL keby toto tí sráči(šráci) vedeli tak to divadielko neorganizujú, Ten Čislák by bol frajer keby to zverejnil myslím si že mnohí by si utreli penu na hube
Liška je puk...Glváč tiež veľa vody nenamútil...
Galka radšej nespomínam...šéf hypermarketu nevie rozdiel medzi regálom s regrútom...
0 2
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

dobre vám to tu hrabe s tými mínuskami....
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lujza.j
dobre vám to tu hrabe s tými mínuskami....
sranda je to s tymi minuskami. By ma zaujimali pohnutky fesakov a fesand.
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
lujza.j
dobre vám to tu hrabe s tými mínuskami....
sranda je to s tymi minuskami. By ma zaujimali pohnutky fesakov a fesand.
Sexuje im v hlave...čo iné...
2 2
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Čo tak pateticky? Niekam odchádzaš? Vari nie zadarmo študovať do Anglicka?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

alaya1
Pekny novy pracovny tyzden zelam vsetkym milym a nemilym
tiež to hovorím, ale tým sa im súčasne vymaže pamäť.
1 2
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Pavel,čislák môže zverejniť čo chce,nemá to žiadny význam.Je to Košičan,Penták.spolužiak a doteraz kvačal vedľa Zvolenskej na ministerstve.
1 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

pavol54
Len stále nikto ešte nenapísal koľko asi stojí inkriminovaný CT od výrobcu a koľko si mal nabaliť MEDICAL keby toto tí sráči(šráci) vedeli tak to divadielko neorganizujú, Ten Čislák by bol frajer keby to zverejnil myslím si že mnohí by si utreli penu na hube
No neviem, nestačí informácia, že na Morave kúpili rovnaký CT prístroj za 530 tisíc € ?
1 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Niečo pre odvážnych http://kosice.korzar.sme.sk/c/748485...t-protest.html
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

kukučka
Čo tak pateticky? Niekam odchádzaš? Vari nie zadarmo študovať do Anglicka?
Vies co kukucka? Tieto tvoje pripomienky su fakt tak vtipne, ako ty sama. Neviem, co a keby a kde si ty studovala, ale asi nic a nikde, ale posli mi tvoje Tc a moja neter ti zavola a utvrdi ta v tom, ze studuje bez skolneho vo Velkej Britanii,.
Moze aj tvoja dcera, ci vnucka, ci pravnicka, ci koho to mas, nech sa posnazi a studuje tak tiez.!!.
Ja som si uz davno vsimla, ze na tejto stranke vzdelani a rozhladeni ludia nie su prave oblubeni. No, nesplyvaju so sedym davom.

Mam najradsej premudrele dochodkyne, co vsetko vedia a vsade boli...zjapala si tu po mne, ked som napisala, ze komunikujeme v cudzine anglicky, ale nezjapes po svojej kamaratke , ktora ma tu bezne a pravidelne uraza, navaza sa do mojho povolania. A este ty ma vyzývas k nejakemu ospravedlneniu? Za co? Niektorym vam tu z tejto stranky uz poriadne hrabe v hlave. je to presne to, co som napisala a opakujem. Toto je virtulany svet, nie realita.- No, kto sa nerealizuje v realnom, tak tu si to kompenzuje.
Tak ti zelam pekny den.

P.S. ocakavam, ze sa vsetky tvoje "priatelky" na tomto prispevku zrealizuju.
Naposledy upravil alaya1 : 10.11.14 at 08:07
5 7
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Dáša_
pavol54
Len stále nikto ešte nenapísal koľko asi stojí inkriminovaný CT od výrobcu a koľko si mal nabaliť MEDICAL keby toto tí sráči(šráci) vedeli tak to divadielko neorganizujú, Ten Čislák by bol frajer keby to zverejnil myslím si že mnohí by si utreli penu na hube
No neviem, nestačí informácia, že na Morave kúpili rovnaký CT prístroj za 530 tisíc € ?
Napíšem ti svoju skúsenosť,ako niektorí naceňujú;pred rokmi som volala výrobcovi turbín,koľko by stála s konkrétnymi parametrami.Seriózny by pozrel do cenníka a povedal cenu.Tento sa ma opýtal,aký mám spád na rieke (8m) a že mi zavolá za 10min. Položila som telefón a rozmýšľam.Muž mi vraví,či mi došlo,na čo potreboval čas a ďalší údaj.Potreboval to na to,že vypočítal,koľko na nej zarobím a stanovil cenu 1 500 000 Sk.(!) To v tom čase znamenalo,že sa mi investícia vráti za 10 rokov.Za pár dní zavolal muž a udal 3m spád. A cena bola 1 200 000 Sk.Bola to poučná skúsenosť.
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

pavol54
alaya1
Pekny novy pracovny tyzden zelam vsetkym milym a nemilym
tiež to hovorím, ale tým sa im súčasne vymaže pamäť.
by ma zaujimalo, preco bol vymazany vcera vecer tento moj prispevok !.
3 3
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať