Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
sito
trisestri
tak teda neviem
Keby neužitočné neboli anonymné, vedel by buchač, vedel by si aj ty, vedel by som aj ja, vedeli by sme všetci, ako sme vedeli. Boli časy, boli, teraz to bolí, nie každého ...
Voľakedy sa vedelo.
Teraz je to iba forma odplaty za všetko možné, len nie to hodnotenie príspevku.
Ale šak aj tak sa dá...
1 2
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

buchač
sito
trisestri
tak teda neviem
Keby neužitočné neboli anonymné, vedel by buchač, vedel by si aj ty, vedel by som aj ja, vedeli by sme všetci, ako sme vedeli. Boli časy, boli, teraz to bolí, nie každého ...
Voľakedy sa vedelo.
Teraz je to iba forma odplaty za všetko možné, len nie to hodnotenie príspevku.
Ale šak aj tak sa dá...
Šak še neposerom, ak še nedá. Za mínusky, z mínusky? Plus treba, aby še dalo, vy....

Aj na mínusky.

1 2
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

kukučka
tak sa nečudujte že nepozerám správy a radšej čítam recepty
Ja som sa odstrihla od TV už asi nadobro, už sa mi začali vyhadzovať pomaly pupáky od nezmyselností na koži, ale fakt mi pokožka reagovala pocitovo. Správy ešte ako-tak, ale nemusím ich ako kedysi, to som musela sledovať dianie každý deň, aby som bola v obraze. Ale dnešné sú o ničom, človek si ich dohľadá inde.
Najviac mi prekáža program. Nebudem zabíjať čas s osudmi cudzích ľudí, ich vykonštruovaných príbehov šitých na určitú skupinu divákov. Je to pre všetkých zúčastnených pracovníko vrátane hercov na seriáloch iba ich zárobková činnosť, žiadne umenie. Po umení sa dá siahnuť aj iným spôsobom. Dnešné TV programy mi absolútme nič neponúkajú. Nič.
Recepty sú fakt oveľa zmysluplnejšie.
4 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

taiko
Tweety
To možno je ale nech si robí ftipy z plastelíny, nie z pospolitého národa, ktorý mu prispieva do kasičky.
osobne si nemyslim, ze my slovaci sme narod. Zatial to vyzera na zhluk jednotlivcov zdielajucixh spolocny geograficky priestor
Je viac takých krajín, ale aj tak by sme mali za jeden koniec povrazu ťahať spolu, inak nedopadneme dobre.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Peggynka
Chlapi trpia...A komentáre nemajú chybu
"Vajka))ale tento musel byt za mlada fakt husty nabijak!!)))skoda ze sa takto rozhodol este je celkom k svetu))kolko este radosti tento valach mohol urobit)))"
a reakcia
to áno..napr. "teraz moze akurat jodlovat..."
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

zaujímalo by ma okrem ceny piešťanského CT aj akú mala maržu pri jeho predaji firma MEDICAL, myslím si že toto číslo má väčšiu vypovedaciu hodnotu ako jeho cena. bolo by dobré uzákoniť pre všetky obchodovateľné komodity maximálnu maržu a mali by po vtákoch ako vládni tak aj opoziční. Minule som prišiel k jednému predajcovi a ten mi nadiktoval jasné obchodné podmienky. Odber v hodnote do 10 000,- € platba keš(resp. predfaktúrou) pri odbere, odber do 50 000,- €, tovar zo splatnosťou 30 dní a zľava 5%, odber nad 50 000,- € splatnosť 180 dní zľava 10%,
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

lujza.j
Peggynka
Chlapi trpia...A komentáre nemajú chybu
"Vajka))ale tento musel byt za mlada fakt husty nabijak!!)))skoda ze sa takto rozhodol este je celkom k svetu))kolko este radosti tento valach mohol urobit)))"
a reakcia
to áno..napr. "teraz moze akurat jodlovat..."
S tým svojím kolíkom v erotickom biznise ešte mohol zarobiť kopu prachov, bola by to ako hovoria Američania SHOW.
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

vlado 33
lujza.j
Peggynka
Chlapi trpia...A komentáre nemajú chybu
"Vajka))ale tento musel byt za mlada fakt husty nabijak!!)))skoda ze sa takto rozhodol este je celkom k svetu))kolko este radosti tento valach mohol urobit)))"
a reakcia
to áno..napr. "teraz moze akurat jodlovat..."
S tým svojím kolíkom v erotickom biznise ešte mohol zarobiť kopu prachov, bola by to ako hovoria Američania SHOW.
vladis ...možno ten jeho pyton bol nepoužiteľný v tejto brandži....ak bol po koleno...každopádne...asi vedel prečo sa takto rozhodol....chlapi si väčšinou posadnutý svojim "peťom"
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Peggynka
lujza.j
http://x.topky.sk/cl/10/1436247/Rado...li-take-styri-
No tam su tiez pekni lupežnici....ale na nasich nema asi nik
Teraz blednem závisťou; číňania za rok postavili 40000km diaľnic.Mali by sme ich tu zavolať
a máme krajinu vyasvaltovanú ale že totál komplet cakum pak
1 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

lujza.j
vlado 33
lujza.j
Peggynka
Chlapi trpia...A komentáre nemajú chybu
"Vajka))ale tento musel byt za mlada fakt husty nabijak!!)))skoda ze sa takto rozhodol este je celkom k svetu))kolko este radosti tento valach mohol urobit)))"
a reakcia
to áno..napr. "teraz moze akurat jodlovat..."
S tým svojím kolíkom v erotickom biznise ešte mohol zarobiť kopu prachov, bola by to ako hovoria Američania SHOW.
vladis ...možno ten jeho pyton bol nepoužiteľný v tejto brandži....ak bol po koleno...každopádne...asi vedel prečo sa takto rozhodol....chlapi si väčšinou posadnutý svojim "peťom"
To nevadí, bol by určite atrakciou. Amíci vedia ako nato. Dal si odrezať zlatú baňu.
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Prileteli k nám dnes vrany....."pasu" sa mi pred domom..
Mam ich celkom rad, aj keď zimu neznasam.....kraaakaju si
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

bjuty smis
Prileteli k nám dnes vrany....."pasu" sa mi pred domom..
Mam ich celkom rad, aj keď zimu neznasam.....kraaakaju si
A mňa to ma akože s*ať?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

vlado 33 Pozri príspevok
A mňa to ma akože s*ať?
To je na tebe....
Mna to potesilo....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

bjuty smis
Prileteli k nám dnes vrany....."pasu" sa mi pred domom..
Mam ich celkom rad, aj keď zimu neznasam.....kraaakaju si
bjuty...bud rád že si nerozbíjajú orechy o kapotu tvojeho auta
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

vlado 33
bjuty smis
Prileteli k nám dnes vrany....."pasu" sa mi pred domom..
Mam ich celkom rad, aj keď zimu neznasam.....kraaakaju si
A mňa to ma akože s*ať?
Myslíš tie vrany čo ich treba dnes zostreliť? Niet náboje a národ je stále spokojný už 1000 rokov. Klábosenie nepomáha. Doplnil som:
A keby aj, zlodej vystrieda zlodeja, volá sa to boj o vajling. Pravica už dlho nežere.....
Naposledy upravil vlado 33 : 08.11.14 at 10:38
1 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
lujza.j
bjuty smis
Prileteli k nám dnes vrany....."pasu" sa mi pred domom..
Mam ich celkom rad, aj keď zimu neznasam.....kraaakaju si
bjuty...bud rád že si nerozbíjajú orechy o kapotu tvojeho auta
Nekecaj,to si videla? To ja nikdy neuvidím my tu nemáme orechy
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

videla...ale nie o autodenne pred robotou ...kameň,mramor...na zemi....rozbijú si a potom vyďobú majú to vymakano vymyslené....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

lujza.j
vlado 33
lujza.j
Peggynka
Chlapi trpia...A komentáre nemajú chybu
"Vajka))ale tento musel byt za mlada fakt husty nabijak!!)))skoda ze sa takto rozhodol este je celkom k svetu))kolko este radosti tento valach mohol urobit)))"
a reakcia
to áno..napr. "teraz moze akurat jodlovat..."
S tým svojím kolíkom v erotickom biznise ešte mohol zarobiť kopu prachov, bola by to ako hovoria Američania SHOW.
vladis ...možno ten jeho pyton bol nepoužiteľný v tejto brandži....ak bol po koleno...každopádne...asi vedel prečo sa takto rozhodol....chlapi si väčšinou posadnutý svojim "peťom"
Príde chlap k doktorovi: "- Pán doktor, mám problém s mojim orgánom, D - vyzlečte sa, preboha však ho máte ako námornícke lano, P- No veď to je ten problém, ťahať ho môžem ale tlačiť nie.
3 1
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
pavol54
lujza.j
vlado 33
lujza.j
Peggynka
Chlapi trpia...A komentáre nemajú chybu
"Vajka))ale tento musel byt za mlada fakt husty nabijak!!)))skoda ze sa takto rozhodol este je celkom k svetu))kolko este radosti tento valach mohol urobit)))"
a reakcia
to áno..napr. "teraz moze akurat jodlovat..."
S tým svojím kolíkom v erotickom biznise ešte mohol zarobiť kopu prachov, bola by to ako hovoria Američania SHOW.
vladis ...možno ten jeho pyton bol nepoužiteľný v tejto brandži....ak bol po koleno...každopádne...asi vedel prečo sa takto rozhodol....chlapi si väčšinou posadnutý svojim "peťom"
Príde chlap k doktorovi: "- Pán doktor, mám problém s mojim orgánom, D - vyzlečte sa, preboha však ho máte ako námornícke lano, P- No veď to je ten problém, ťahať ho môžem ale tlačiť nie.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Vtáci už sa už chystajú na zimu. Na parapate som mala zvýšený pohyb, drozd sa tam vyskytoval, hovorím si aké milé, až som prichytila sýkorku na vrecku s vlaš. orechami. Mala som ich v chladničke, raz sa mi nechcelo dolu zbehnúť, tak som ich vyložila na okno. Boli v dvoch mikroténových vreckách zabalené. Videla som odkiaľ čerpal drozd, ona sa postavila hore, chvíľu špekulovala, preďobala oba a dávala si. Do večera bolo po nich. A nebolo to desať Dg. Chodia stále, musím im niečo prisypať.
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať