Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Netvrdím, že ten policajt je anjel, možno je to fakt policajné ...... Neviem si predstaviť, z akého dôvodu je na svojom mieste po 44 sťažnostiach . Nikto nepublikoval, ako dlho robí u policajtov a z akého obdobia sú tie sťažnosti na jeho prácu. To by bola zaujímavá informácia. Ale robiť závery z toho, čo napíše Nový čas a z videa obetí, to sa mi zdá rovnako pochybné, ako keď ombudsmanka Dubovcová hodnotila zákrok policajtov v Moldave ako brutálny, len na základe výpovedí Rómov. No a keď už niekto, kto inak nemá žiadne zábrany, začne filozofovať o ovládaní sa a zdržanlivosti, o tom, ako sa nedať vyprovokovať, tak to je fakt gól.
Naposledy upravil Petra Nová : 18.10.14 at 14:30
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

...prečo je svojom mieste?!.....asi má výsledky.....a toto sa mu akože "toleruje".....alebo má za sebou nejakého "strýca"......z výsledkov má samozrejme osoh nie len on ale aj nadriadený....v odmeňované funguje "zákon padajúceho hovna" ako robí spodina tak je vysmiaty jeho šéfinko...a zase ten čo je vyššie ....
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

A ako dlho robí policajta?
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

v príspevku od bjuty smisa......11r
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Petra Nová
pmajap
Všetky príspevky boli vcelku slušné, až na ten tvoj Peťa. Každý z nás má na to svoj názor, s tým sa musíš vyrovnať. O osloveniach sa nevyjadrujem, škoda.
A v čom je ten môj príspevok neslušný? V tom, že som použila slovo šľapky. V médiach vrabce čvirikali, že vraj tie dve sú známe z tohto remesla. Alebo ľudské hovädá? To bolo najkulantnejšie vyjadrenie, ktoré som našla pre označenie toho, čo som tu posledný rok od viacerých "kritikov" čítala. Čo máš proti súdruhom a občanom? Ja tu často čítam o ovciach, debiloch , kravách, koziach , sukách, cholerách a mnohých iných zo zvieracej a psychiatrickej sféry. Kedy si protestovala proti takýmto výrazom a príspevkom? Až to aspoň raz urobíš, potom kritizuj moje príspevky. Tebe nešlo o slová, ale o to, že som si dovolila mať iný názor na hystériu, ktorá sa spustila okolo policajta, ktorý si dovolil...

Ja tvoj postoj akceptujem, ale nezdieľam, nebudem ťa pre to odsudzovať ani na teba útočiť., nemám to vo zvyku. Nepáči sa mi arogancia s akou vystupuješ v príspevkoch, zaujímaš automaticky útočný postoj. Otoč si to a predstav, že by dvaja prispievatelia robili to isté ale za inú politickú stranu, aká by bola asi tvoja reakcia.
Mýliš sa, ak je niekto jednostranne napádaný ozvem sa, ale ak ide o primitívnu zvadu nemiešam sa, tam to nemá význam. Nesúdim ľudí podľa názoru médií, pre peniaze urobia čokoľvek. A čo sa týka tých komunistov tak najväčšia koncentrácia nie je na porade, ale v smere a kdh, Nie je to to, čo som ti chcela napísať, na fóre sa to jednoducho nedá. To čo so Stanom zažívate ja mám za sebou, nikdy som tomu jednostranne nepodľahla, poznám to " vyhraň a vyostri svoj názor dostaneme ťa do parlamentu".
5 3
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

To znamená, že dosiaľ vyhovoval všetkým...

A čo je to štyri sťažnosti do roka? Jedna za kvartál a táto je možno posledná. Raz určite poletí. Teraz? Blížia sa voľby.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

okolo policajtov ....ked niečo silno pokakajú...alebo aj nie.... je vždy hystéria .....každý si rád kopne a média tie su prvé....
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

lujza.j
okolo policajtov ....ked niečo silno pokakajú...alebo aj nie.... je vždy hystéria .....každý si rád kopne a média tie su prvé....
poznám jedno príslovečné.......pomáhať a chrániť.......
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

To je všetko pekné krásne, ušľachtilé, lenže akosi zabudli napísať aj koho a na tom sa asi nevedia dohodnúť.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
okolo policajtov ....ked niečo silno pokakajú...alebo aj nie.... je vždy hystéria .....každý si rád kopne a média tie su prvé....
Lui...a vieš, ako možno dopadne dotyčný Tief ?
Možností je viacero :
1. Kopnú ho do zadnej časti bez pocty
2. Preložia na nejakú inú jednotku...a v tej súvislosti to bude tá možnoť
3. Podrbať a povýšiť...

Určite sú aj iné možnosti, ale tie má v rukách Kali...
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

pmajap
Petra Nová
pmajap
Všetky príspevky boli vcelku slušné, až na ten tvoj Peťa. Každý z nás má na to svoj názor, s tým sa musíš vyrovnať. O osloveniach sa nevyjadrujem, škoda.
A v čom je ten môj príspevok neslušný? V tom, že som použila slovo šľapky. V médiach vrabce čvirikali, že vraj tie dve sú známe z tohto remesla. Alebo ľudské hovädá? To bolo najkulantnejšie vyjadrenie, ktoré som našla pre označenie toho, čo som tu posledný rok od viacerých "kritikov" čítala. Čo máš proti súdruhom a občanom? Ja tu často čítam o ovciach, debiloch , kravách, koziach , sukách, cholerách a mnohých iných zo zvieracej a psychiatrickej sféry. Kedy si protestovala proti takýmto výrazom a príspevkom? Až to aspoň raz urobíš, potom kritizuj moje príspevky. Tebe nešlo o slová, ale o to, že som si dovolila mať iný názor na hystériu, ktorá sa spustila okolo policajta, ktorý si dovolil...

Ja tvoj postoj akceptujem, ale nezdieľam, nebudem ťa pre to odsudzovať ani na teba útočiť., nemám to vo zvyku. Nepáči sa mi arogancia s akou vystupuješ v príspevkoch, zaujímaš automaticky útočný postoj. Otoč si to a predstav, že by dvaja prispievatelia robili to isté ale za inú politickú stranu, aká by bola asi tvoja reakcia.
Mýliš sa, ak je niekto jednostranne napádaný ozvem sa, ale ak ide o primitívnu zvadu nemiešam sa, tam to nemá význam. Nesúdim ľudí podľa názoru médií, pre peniaze urobia čokoľvek. A čo sa týka tých komunistov tak najväčšia koncentrácia nie je na porade, ale v smere a kdh, Nie je to to, čo som ti chcela napísať, na fóre sa to jednoducho nedá. To čo so Stanom zažívate ja mám za sebou, nikdy som tomu jednostranne nepodľahla, poznám to " vyhraň a vyostri svoj názor dostaneme ťa do parlamentu".
Pre Boha, o čom to píšeš?! Ahá ...tak problém nie je v slušnosti, ale v politike! Nie som politický fanatik ani džihádista. To je tu veľa iných. Prečítaj si ešte raz moje "politické príspevky" a cituj mi tu aspoň zopár agresívnych. Tak arogantné a útočné sú moje príspevky. Voči komu? Voči tým, ktorí ma osobne urážajú, vŕtajú sa mi v súkromí a ktoré mi stále niečo doporučujú? Asi by som sa mala za ne pekne poďakovať! Lebo okrem Stanových príspevkov nereagujem prakticky na žiadne iné. Ale ja ti tu môžem odcitovať stovky arogantných politických príspevkov, ktoré predstavujú úplnú stoku. Sú agresívne, neslušné a hrubo urážajúce konkrétne osoby. Tie sú OK? Asi som sa zobudila v inom svete!!!
Mimochodom, koľko politických príspevkov sme napísali so Stanom v pomere k ostatným??? Pomaly začnem mať pocit, že okrem mňa so Stanom o politike nikto iný nepíše a že každý môj príspevok sa automaticky považuje za politický, nech píšem o čomkoľvek. Teraz vážne. Daj sem môj posledný príspevok, ktorým propagujem nejakú stranu? Asi by som mala vedieť o čom píšem. A viem, že dosiaľ som písala o prezidentovi Kiskovi a Procházkovi. Bez urážok a osobného osočovania. Popisovala som stav veci. Preto nemýľ si sezónu s fazónou a nezamieňaj pozície.
Naposledy upravil Petra Nová : 18.10.14 at 16:51
4 4
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Stanislav 1975
kukučka
Stano predsa nemôžeš dávať do jednej roviny grobiana policajta a naťahovanie sa s poisťovňou o peniaze.
ak začala pani- tak až také grobianske mi to nepripadalo.... Za starého režimu, by si len tak niekto netrúfol vyskočiť do policajta- ale v dnešnej " demokracii" bohužial považujeme za skoro normálne že bijeme policajtov a najnovšie aj učiteľov- už mi tá naša demokracia začína liezť hore krkom...
BTW. čo pani čo mala hladať na ceste s neplatnou STK, bola na ceste ilegálne- auto je nesposobilé, čo len vojsť na cestu....-už to je od nej vrchol arogancie....
No to si na omyle - bola predvolaná na opakovanú TK pre nedostatok - zmena farby. V protokole to bolo napísané, t.z. že dočasne spôsobilé!
Okrem toho, policajt (dokonca dvaja!) použili neprimerané spôsoby voči jednej osobe. Je síce pravda, že môžu použiť donucovacie prostriedky, hmaty a chvaty, ale v tomto prípade to už prehnali.
I to svedčí o ich neschopnosti, nekompetentnosti, nábehu na šikanovanie a zneužívanie svojich právomocí.
A čo sa týka sťažností - boli tam, lenže šefstvo ich vyhodnotilo ako neopodstatnené. Dôvod, vypočuli si príslušníka (ale nie poškodeného), zobrali jeho verziu (pretože policajt má vždy pravdu a sťažovateľ je lump). Preto taký výsledok.
5 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Ja som svoj nazor na "poicajta" uz vyjadrila, napisem len, ze takto psychicky labilny clovek nepatri tam, kde posobi a nieto este, ze ma k dispozicii zbran.
2 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

potešilo...bola som si s deckom za bežkať....7km..celkom dobre padlo...po viac ako mesiaci som so sebou spoko...celkom som to zvládla....
4 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ja neviem, čo sa týka Petry Novej, nemám ten pocit ,že by sa chovala nejako nevhodne....A treba ju pochopiť aj v tom, že keď na ňu všetci roky len a len útočíte,tak sa už musí aj nejako brániť...Za ten čas čo to sledujem tak už bola rasistka, fašistka, ficistka, narcistka, kravistka, a neviem čo ja viem čo, tak musí predsa sa vyjadrovať už jasne a presne...Ja ju mám celkom rád, nieje to zlé dievča...
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
zuzakklemen
buchač
Stanislav 1975
čo sa týka toho príslušníka, ja by som zasa nebol až tak skalopevne presvedčený že on je na vine- tá pani sa mi zdala mimoriadne agresívna, hysterická- a záznam nieje od začiatku, kde svedkovia tvrdia že ona sa začala sácať- proste je to jasne na nej vidieť že je to arogantné stvorenie, a ešte údajne bude pýtať odškodné....- neverím jej ani slovo

Ja osobne som na strane POLICAJTA....
Mám Ti dať nejaké linky, kde sa o debilovi vyjadrujú samotní policajti, ktorí ho osobne poznajú ???
Podľa jeho tu príspevkov by to nepomohlo.
الله أكب
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

V prvom rade by mal letiet ten psycholog, ktory mu dal peciatku, ze je sposobily- lebo nie je.
Frustrovany, zakomplexovany clovek- ak ma deti- lutujem ich, vyzeru si to od spoluziakov za neho a zena detto.
1 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
V prvom rade by mal letiet ten psycholog, ktory mu dal peciatku, ze je sposobily- lebo nie je.
Frustrovany, zakomplexovany clovek- ak ma deti- lutujem ich, vyzeru si to od spoluziakov za neho a zena detto.
Hm....tie testy robil pár krát...jeden vraj aj na vlastnú žiadosť.
Ak dostal tie isté, tak ich vedel aj naspamäť.....a nie je absolútne žiaden problém dostať sa k tým psychotestom.
Tá debata na záver???...no problém dať správne odpovede na tie obrážťoky ruky.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

mne je to jasne, ved su kamosi, ja tebe a ty mne....je to tak.
0 2
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Mali sme aj tu taky zvláštny prípad, meno som zabudla, ty si pamätáš?
A prečo si Zuza?
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať