Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

vlado 33
Bolo by fajn, vypnúť prúd. Aj to príde ( v budúcnosti). Teraz kopím drevo na zimu, mám nejaké zlé tušenie.
Čiže ťa v za*ku svrbí...... to poznám..... ....... bol tom môj indikátor policajtov, keď som autom jazdil.... na 80% účinný......
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Toto by určite potešilo http://media.ntu.edu.sg/NewsReleases...0-10ae4c50c934
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Jeden mobilný operátor už tiež rozbehol "Vianoce".
Neviem si pomôcť, videl som nie jednu reklamu, ale tie, ktoré sa týkajú práve tohoto operátora sú také nezáživné, nepriťahujúce...skôr hlúpe a odpudzujúce.
Aj by som rád vedieť, kto navrhol henten spot, čo za agentúru...a v neposlednej miere aj to, čo za jedinca túto reklamu schválil.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchi v tv?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

buchač
Jeden mobilný operátor už tiež rozbehol "Vianoce".
Neviem si pomôcť, videl som nie jednu reklamu, ale tie, ktoré sa týkajú práve tohoto operátora sú také nezáživné, nepriťahujúce...skôr hlúpe a odpudzujúce.
Aj by som rád vedieť, kto navrhol henten spot, čo za agentúru...a v neposlednej miere aj to, čo za jedinca túto reklamu schválil.
Myslíš toho s tou babou čo robí tanečky na metle?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
buchi v tv?
Tweety
Myslíš toho s tou babou čo robí tanečky na metle?
Hej, v telke, ale bez tej metly...
Nejaký orchester tam vyhráva a speváci spievajú stupídnu "pesničku" na danú príležitosť. Nejak nesledujem, okamžite ma napína...

0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

..a čo poviete na túto reklamu
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

..."zlatý/á"
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Až ma striaslo.
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tweety
Až ma striaslo.
nemožeš byť taká precitlivelá
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

No a môžem ja za to? Keď to nie je ani ryba ani rak.
2 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Zvolebnieva sa ...
P.S.:
Petra, kdeže si ?
Sadni si, lebo neuveríš.
Chválim túto vládu, stranu Smer a pána precedu za tento počin. Konečne niečo, čo sa dá kvitovať.
Len prečo to robí až teraz, to mi "nie je" jasné...
-----------------------------------------------------

Minimálna mzda na Slovensku stúpne najviac za posledné roky
BRATISLAVA 15. októbra (WEBNOVINY) - Minimálna mzda na Slovensku sa od začiatku budúceho roka zvýši zo súčasných 352 eur na 380 eur. Ide o nárast o 7,95 percenta. V stredu o tom rozhodla vláda....
Fico chce na zvyšovanie minimálnej mzdy tlačiť

Zvýšenie minimálnej mzdy v stredu po rokovaní vlády premiér Robert Fico spolu s ministrom práce Jánom Richterom pred kamerami odškrtli aj zo svojej tabule sľúbených pozitívnych sociálnych opatrení.

Ako povedal Fico, je totiž povinnosťou vlády, aby po tvrdej konsolidácii vyšla v ústrety ľuďom opatreniami, ktoré v rámci možností zvýšia životnú úroveň. "Budeme neustále vytvárať tlak na zvyšovanie minimálnej mzdy. Musí sa viac oplatiť pracovať, ako sedieť doma na sociálnych dávkach," tvrdí premiér.

Predseda vlády zároveň odmietol vyhlásenia, že zvyšovanie minimálnej mzdy by mohlo spôsobiť problémy napríklad v nemocniciach, ale aj hlasy podnikateľských združení, že takýto krok môže zvýšiť tlak na rast nezamestnanosti najmä v chudobnejších regiónoch.

"Nech to má akékoľvek dôsledky, naša vláda bude tlačiť na ďalšie a ďalšie zvyšovanie minimálnej mzdy," zopakoval Fico na margo dopadu zvyšovania minimálnej mzdy na nemocnice. S dôsledkami sa podľa neho musí vysporiadať každý minister jeho kabinetu po svojom. "Minimálna mzda je pre nás svätá vec," dodal.


http://www.webnoviny.sk/ekonomika/cl...elia-su-proti/

AMEN !
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Dnes ma skutočne úprimne a ľudsky pobavil nápad darovať ešus na Vianoce. Neviem, prečo to niekto vyradil z komentov. Po prečítaní aféry policajtov s tou ženou ma chytil normálne žalúdok, čo sa mi nestalo roky, a príhoda s ešusom ma z toho vytiahla. Myslela som si, že to každý pochopí normálne, nebol v tom kúsok výsmechu, iba smiechu. Ja byť obdarovaným, strčím jej ešus do tašky tak, že by na to prišla až doma. :-)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Dnes ma skutočne úprimne a ľudsky pobavil nápad darovať ešus na Vianoce. Neviem, prečo to niekto vyradil z komentov. Po prečítaní aféry policajtov s tou ženou ma chytil normálne žalúdok, čo sa mi nestalo roky, a príhoda s ešusom ma z toho vytiahla. Myslela som si, že to každý pochopí normálne, nebol v tom kúsok výsmechu, iba smiechu. Ja byť obdarovaným, strčím jej ešus do tašky tak, že by na to prišla až doma. :-)
Vyradil - zmazal som ja.
Nemienim akože radiť tým, kto si to neváži...respektíve nechápe.
--------------------------------------------------------------------------------------

Ten ešus bol len kultúrna vložka, občas sa aj doma ešte na tom família rehoce, že ako som sa ksichtil.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Keď ma máš zanechápavú, tak ma maj. Ja tu mám tiež niekoho chronicky nechápavého, ale to je v poriadku z môjho pohľadu.
Tak kultúrna vložka vám v rodine vyšla a mali ste vskutku veselé Vianoce. Tak by to malo byť. Spokojné a veselé.
Aj mne to prišlo skutočne veselé, ale to sa budem už opakovať. Bodaj by takto prežívalo Vianoce čo najviac rodín. A fakt si nemusel mazať, bolo to veľmi vtipné.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nakoniec u nás manžel kúpil na Vianoce synovi asi v 18. r. fakt dobré zimné topánky za 5 tis. Sk a k tomu sekeru Fiskars do hory. Tiež sme pozerali na tú sekeru ako vyjavení, pretože ostré predmety sa nemávajú darovať. Ale chodieval rád do hory a najradšej sám, aby si užil atmosféru, niekedy aj prestanoval noc. Takže užitočná bola. Muž je maniak na nástroje.
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Keď ma máš zanechápavú, tak ma maj. Ja tu mám tiež niekoho chronicky nechápavého, ale to je v poriadku z môjho pohľadu.
Tak kultúrna vložka vám v rodine vyšla a mali ste vskutku veselé Vianoce. Tak by to malo byť. Spokojné a veselé.
Aj mne to prišlo skutočne veselé, ale to sa budem už opakovať. Bodaj by takto prežívalo Vianoce čo najviac rodín. A fakt si nemusel mazať, bolo to veľmi vtipné.
Nepochopila si asi. Iné bolo (je) podstatné.
...a nie na Teba som v tejto súvislosti narážal.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

no, zdá sa, že v blave je to -ten zásah fízlov na tú pani -štandardný postup

http://www.topky.sk/cl/100370/143105...k-kvoli-veste-

a ked napíšem, že ryba smrdí od hlavy, ovce ma tu zasypú mínuskami ))

a ešte sa máme pýtať fízlov, koho by chceli za šéfa ????
1 3
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať