Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.....zeny su v prvom rade zeny....take ci onake......kazdy clovek je iny...iny temperament,vyjadrovanie....nasratost v roznych situaciach.....a tak dálej....
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pmajap
Chybu urobili jeho nadriadení, uvádzajú vo vyšetrovacích správach, že bol 9x napadnutý a ide po ňom celé podsvetie, asi na túto prácu je veľmi dobrý, mali ho preradiť a nie nechať v tejto pozícii. Chlapec to bude mať veľmi ťažké.
On nema jednanie.....nie vsetko sa robi na hulvata..
No ma smolu pre tento krat....
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
lujza.j
.....zeny su v prvom rade zeny....take ci onake......kazdy clovek je iny...iny temperament,vyjadrovanie....nasratost v roznych situaciach.....a tak dálej....
Každý,kto "robí" s ľuďmi,by mal byť cvičený na tieto situácie.A policajt bez prirodzenej autority hotová pohroma - obuškom si ju nezíska.Ktovie,akú mal motiváciu,že išiel k PZ.Myslím,že kvalitné psychotesty by mali odhaliť vhodnosť resp. nevhodnosť takýchto ľudí na prácu v PZ.
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Peggynka
lujza.j
.....zeny su v prvom rade zeny....take ci onake......kazdy clovek je iny...iny temperament,vyjadrovanie....nasratost v roznych situaciach.....a tak dálej....
Každý,kto "robí" s ľuďmi,by mal byť cvičený na tieto situácie.A policajt bez prirodzenej autority hotová pohroma - obuškom si ju nezíska.Ktovie,akú mal motiváciu,že išiel k PZ.Myslím,že kvalitné psychotesty by mali odhaliť vhodnosť resp. nevhodnosť takýchto ľudí na prácu v PZ.
Peggynka, jedno z druhým súvisí- ja pozorujem že od roku 1989 sa strašne ale fakt strašne rozmohla agresivita ľudí- moj tatko bol 30 rokov policajt, takže som žil s policajtom dosť dlhú dobu mojho života :-), ale vtedy mal policajt status nedotknutelného, ako by si mohla za komunistov udreť policajta??? Alebo učitelia- volakedy boli učitelia páni, králi, vážené osobnosti a dnes ??? Dúfam,že sa na mňa učitelia neurazia, ale dneska sú handry- žiaci ich bijú, rodičia ich bijú a to volakedy nebolo- takže ja mám strach z celkového stavu spoločnosti, lebo fakt, to nieje dobré, všade samé násilie, nik si nič neváži, nikto nemá pred nikým rešpekt- a učitelia by jednoznačne mali získať status verejných činiteľov- inak to nevídim

Ale fakt mám celkovo z tohto sveta obavy- nesmeruje to dobrým smerom- nejde o mňa, ja už nejaké tie roky dožijem, ale čo naši potomkovia ? :-(
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Agresivita je vsade.....ci si nou ludia chcu nieco dokazat,kompenzovat...male ego,penis...ze su doma pod papucou.....alebo ine problemy nezvladaju....vzdy si to niekto vyzerie.
Praca s ludmi je zlozita....a treba ju vediet......a vladnut rozne situacie......
Ludia sa zmenili...aj fízli.....uniformu som vyzliekla v 2006...taham 25 ty rok.....uz by som sa na "ulicu"nevratila....zazila som vselico....
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Stanislav 1975
Peggynka, jedno z druhým súvisí- ja pozorujem že od roku 1989 sa strašne ale fakt strašne rozmohla agresivita ľudí- moj tatko bol 30 rokov policajt, takže som žil s policajtom dosť dlhú dobu mojho života :-), ale vtedy mal policajt status nedotknutelného, ako by si mohla za komunistov udreť policajta??? Alebo učitelia- volakedy boli učitelia páni, králi, vážené osobnosti a dnes ??? Dúfam,že sa na mňa učitelia neurazia, ale dneska sú handry- žiaci ich bijú, rodičia ich bijú a to volakedy nebolo- takže ja mám strach z celkového stavu spoločnosti, lebo fakt, to nieje dobré, všade samé násilie, nik si nič neváži, nikto nemá pred nikým rešpekt- a učitelia by jednoznačne mali získať status verejných činiteľov- inak to nevídim

Ale fakt mám celkovo z tohto sveta obavy- nesmeruje to dobrým smerom- nejde o mňa, ja už nejaké tie roky dožijem, ale čo naši potomkovia ? :-(
Tentoraz s tebou musím súhlasiť.
V "hlbokom" socializme bol policajt neobmedzeným pánom nad životom a slobodou občana! Stačilo, aby sa občan pozrel na policajta škúľavo a už bol odvedený na výsluch. Taktiež správanie policajtov (pardón, príslušníkov Verejnej bezpečnosti ) v tej dobe bolo poplatné režimu.
Tak ako sa správali pri rôznych zhromaždeniach (obušky, vodné delá, mlátenie hlava-nehlava), tak isto sa správali i pri cestných kontrolách. Žiadna slušnosť - len vyslovene NADRADENOSŤ!
Sám som to zažil (a to som bol príslušník ozbrojených síl, v tej dobe som občiansky nemal - boli služobné preukazy). Pri cestnej kontrole správanie cestnej hliadky (žiadne Dobrý deň a pod....) - len strohé! " Navaľ doklady!". A pritom to bol obyčajný strážmajster!
Ja som mal to šťastie, že som ho mohol uzemniť - stačilo vybrať služobný preukaz (v tej dobe nadporučík), spérovať ho a postaviť do pozoru. Tým, že som sa preukázal preukazom, som mu hodnostne bol nadriadený (i keď z inej ozbrojenej zložky).
Zapísal som si číslo vozidla, volací znak vozidla (mali na strechách), meno a hodnosť spratka, zašiel som k telefónu (mobily neboli!), zavolať na KDI a chlapec doslúžil u motohliadky. Zbavil som takto cesty jedného drzáňa a neurvalca. Ale i v tej dobe boli slušní a poctiví príslušníci! Tí si zaslúžili svoje postavenie a úctu.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Sledujem správy: aféra bar Mariachi. Už to má GP! Takže asi budú padať hlavy a tresty.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Prvý trest 400 €, je to výsmech.
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tweety
Prvý trest 400 €, je to výsmech.
...a preplatenie nákladov pre zdravotnú poisťovňu - 12€
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lujza.j
http://x.topky.sk/cl/10/1431551/Agre...rozi-vyhadzov-

Tak nie stryco....ale tetka....ved to je jedno
Kokso to musi byt iny psychopat ten chlap. Mozno by ho bolo potrebne "Ochranit a pomoct" ustavnou liecbou. A kolegov na ubikaciach mu mozu robit ti, co ho obhajuju.
3 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Stanislav 1975
Peggynka
lujza.j
.....zeny su v prvom rade zeny....take ci onake......kazdy clovek je iny...iny temperament,vyjadrovanie....nasratost v roznych situaciach.....a tak dálej....
Každý,kto "robí" s ľuďmi,by mal byť cvičený na tieto situácie.A policajt bez prirodzenej autority hotová pohroma - obuškom si ju nezíska.Ktovie,akú mal motiváciu,že išiel k PZ.Myslím,že kvalitné psychotesty by mali odhaliť vhodnosť resp. nevhodnosť takýchto ľudí na prácu v PZ.
Peggynka, jedno z druhým súvisí- ja pozorujem že od roku 1989 sa strašne ale fakt strašne rozmohla agresivita ľudí- moj tatko bol 30 rokov policajt, takže som žil s policajtom dosť dlhú dobu mojho života :-), ale vtedy mal policajt status nedotknutelného, ako by si mohla za komunistov udreť policajta??? Alebo učitelia- volakedy boli učitelia páni, králi, vážené osobnosti a dnes ??? Dúfam,že sa na mňa učitelia neurazia, ale dneska sú handry- žiaci ich bijú, rodičia ich bijú a to volakedy nebolo- takže ja mám strach z celkového stavu spoločnosti, lebo fakt, to nieje dobré, všade samé násilie, nik si nič neváži, nikto nemá pred nikým rešpekt- a učitelia by jednoznačne mali získať status verejných činiteľov- inak to nevídim

Ale fakt mám celkovo z tohto sveta obavy- nesmeruje to dobrým smerom- nejde o mňa, ja už nejaké tie roky dožijem, ale čo naši potomkovia ? :-(
je to naozaj cele nejake paradoxne. Lebo nam vladnu tie iste kreatury, co nam vladli vtedy.
2 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Stanislav 1975
Peggynka
lujza.j
.....zeny su v prvom rade zeny....take ci onake......kazdy clovek je iny...iny temperament,vyjadrovanie....nasratost v roznych situaciach.....a tak dálej....
Každý,kto "robí" s ľuďmi,by mal byť cvičený na tieto situácie.A policajt bez prirodzenej autority hotová pohroma - obuškom si ju nezíska.Ktovie,akú mal motiváciu,že išiel k PZ.Myslím,že kvalitné psychotesty by mali odhaliť vhodnosť resp. nevhodnosť takýchto ľudí na prácu v PZ.
Peggynka, jedno z druhým súvisí- ja pozorujem že od roku 1989 sa strašne ale fakt strašne rozmohla agresivita ľudí- moj tatko bol 30 rokov policajt, takže som žil s policajtom dosť dlhú dobu mojho života :-), ale vtedy mal policajt status nedotknutelného, ako by si mohla za komunistov udreť policajta??? Alebo učitelia- volakedy boli učitelia páni, králi, vážené osobnosti a dnes ??? Dúfam,že sa na mňa učitelia neurazia, ale dneska sú handry- žiaci ich bijú, rodičia ich bijú a to volakedy nebolo- takže ja mám strach z celkového stavu spoločnosti, lebo fakt, to nieje dobré, všade samé násilie, nik si nič neváži, nikto nemá pred nikým rešpekt- a učitelia by jednoznačne mali získať status verejných činiteľov- inak to nevídim

Ale fakt mám celkovo z tohto sveta obavy- nesmeruje to dobrým smerom- nejde o mňa, ja už nejaké tie roky dožijem, ale čo naši potomkovia ? :-(
Nijako... lebo neexistovali...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nuž tak ešte k tomu pripočítať poškodzovanie cudzej veci! Rozbil jej mobil. Občan má právo si robiť obrazové, zvukové záznamy príslušníkov PZ - tieto osoby sú verejne činné a musia toto strpieť. Tým, že jej zabránil v ďalšom nahrávaní, rozbil jej telefón - obmedzil jej práva!
A pokiaľ by bol Kali taký geroj - tak obaja policajti by mali byť z uniforiem vyzlečení!
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

A vyzliekol tých, čo dávnejšie strieľali na mladých v aute ? Asi nie, ešte vravel, že strieľať na auto je bežné.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tweety
A vyzliekol tých, čo dávnejšie strieľali na mladých v aute ? Asi nie, ešte vravel, že strieľať na auto je bežné.
Veď vravím - pokiaľ by bol geroj. Ale nie je - je to taký šašo, ktorý skáče ako kráľ chce....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Podľa informácií Nového Času ho jeho nadriadení postavili mimo službu. "Hej, na mesiac je mimo," potvrdili denníku informáciu jeho kolegovia z policajného zboru.
Sú..
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

...obaja - rukou sdílnou nerozdílnou,,,
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

buchač
Podľa informácií Nového Času ho jeho nadriadení postavili mimo službu. "Hej, na mesiac je mimo," potvrdili denníku informáciu jeho kolegovia z policajného zboru.
Sú..
Tu ich je asi viac mimo, v prvom rade on( a aj inak ako mimo službu), potom nadriadení a ich nadriadení.
0 0
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-5)
+ zobraziť viaczbaliť
Heh, len ešte aby sa to neotočilo, policajt sa podla mňa správne k ničomu nevyjadruje...dokazné bremeno je na paniach...., tu stačí aby nepreukázali, čo podľa mňa v žiadnom prípade nepreukážu, že nezačala tá pani.... tu to bude tvrdenie proti tvrdeniu....
Takže ja osobne by som na policajtovom mieste podal žalobu na ochranu osobnosti a vzhladom k závažnosti skutku, by som žiadal odškodné vo výške 50.000 eur, čo pri dobrom právnikovi nieje nereálné a potom by som pokračoval v žalobách na všetky denníky...., niesom právnik, ale myslím, že policajt má velkú šancu uspieť....- Panie musia dokázať, že nezačali, čo samozrejme nepreukážu- panie, ani nevedia do akej velkej nebezpečnej hry sa pustili....-vieme čo dnes dokážu právnici a vieme že u súdov je verdikt vždy ťažko predvídateľný....
A POTOM SI VÁS TU VŠETKÝCH VYCHUTNÁM.....:-))))
1 5
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať