Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchi on je taký....naozaj,že ked robí tak si taxikári/aj ked sú to debili/dávajú echo.......
on sa nemá čo dať vyprovokovať tak...že si vyrobí na seba útok....je iné sa verbálne "ponapádať"ako niekomu "vykrútiť krk"že vyfasuje golier naň....práca s ludmi nie je jednoduchá..
..tiež mi prejde "rukami"denne xy debilov s poznámkami ktoré nemajú súvis s ničím...len chcú byť zaujímaví-dôležití....slovne v rámci slušnej drzosti uzemním a čau.....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

willma
Stanislav 1975
willma
Roman citovať Ťa nejdem - dal si názornú ukážku ako čítať medzi riadkami , A tiež mám niekedy pocit, že táto téma sa niekedy na chvíľu stáva súkromným chatom Petry a Stana. Asi by bolo od nich múdrejšie buď zdvihnúť telefón alebo sa osobne stretnúť , prípadne prejsť do súkromných správ.
Willma, ty si uvedom sle že Porada, nieje tou Poradou, čo bola pred ešte cca. 2 rokmi- Porada je už len pokec a vylievanie si svojích vlastných agresivít poniektorých jedincov...- Porada je už mrtvá....
Čo sa týka rady mňa a Petry a tvojho odporúčania- áno, s Petrou sa plánujem stretnúť, však do Nitričky to nieje až tak ďaleko- priznávam, že je to moja vina, naslubujem hory doly a skutek utek :-)))- ale ja sa polepšííím :-)
Stanko to ja viem, že Porada išla dolu vodou a veľa členov, vrátane mňa sem chodí len z nostalgie. Neber to v zlom ani Ty a ani Petra, aj keď tá odpísala trochu ostrejšie , ono tie Vaše príspevky sa skutočne niekedy navrstvia jeden za druhým a preto bola moja reakcia taká aká bola
Willmi, no jo. lebo už sem chodím tak raz za 3 dni, tak odpíšem na všetko čo potrebujem, alebo uznám za vhodné a preto aj 5-6 prípevkov za sebou mám, ale potom som tu 3 dni zasa nie... :-)))),takže to sa zdá že vela píšeme, lebo chvílu popíšeme a potom máme pauzu zasa... :-)))
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Mňa by zaujímala /hľadať nebudem/ štatistika sťažností. 44 sťažností!!! Len 6 opodstatnených, Ježiškove huslišky, koľkí sa ešte na sťažnosť vykašľali!
Ako sa hovorí, bez vetra sa ani lístok nepohne. Ukážte mi šéfa, ktorý by si nechal vo výrobnom podniku takého zamestnanca.
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

kukučka
Mňa by zaujímala /hľadať nebudem/ štatistika sťažností. 44 sťažností!!! Len 6 opodstatnených, Ježiškove huslišky, koľkí sa ešte na sťažnosť vykašľali!
Ako sa hovorí, bez vetra sa ani lístok nepohne. Ukážte mi šéfa, ktorý by si nechal vo výrobnom podniku takého zamestnanca.
Heh, ale kolko mal odmien zasa- tie sťažnosti, nemožeš takto brať, na mňa bolo v robote od ludí tiež dosť sťažností a viem o tom svoje, čo a ako bolo- ľudia sú prepšpekulovaní a len chceli prachy z toho vytrieskať- takže tie sťažnosti by som nebral ako smerodajný fakt...
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Čo mňa osobne viac ako nejaká hysterka mrzí je " rozsudok " nad Hrotákovcami :-(, som z neho smutný, šokovaný, zdesený- nech sa na mňa nikto nehnevá ale za utýranie dieťaťa 14 a 17 rokov, to je ober výsmech sveta...., mali by ich hodiť levom v ZOO ako živú potravu....
A tí obhajcovia ma úplne dostali do stavu psychickej depresie, ja viem, je to ich robota, ale s úsmevom na perách požadovať oslobodenie- to ma mega dojalo....

Pri vraždách hnusných a násiliu na malých deťoch a dochodcov , by mal byť automaticky trest doživotia- ked sa už hráme na humanistov a trest smrti sme zakázali

Ubližovanie malým deťom a dochodcom ma dosť frustruje....
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 18.10.14 at 11:40
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Stano predsa nemôžeš dávať do jednej roviny grobiana policajta a naťahovanie sa s poisťovňou o peniaze.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

kukučka
Stano predsa nemôžeš dávať do jednej roviny grobiana policajta a naťahovanie sa s poisťovňou o peniaze.
ak začala pani- tak až také grobianske mi to nepripadalo.... Za starého režimu, by si len tak niekto netrúfol vyskočiť do policajta- ale v dnešnej " demokracii" bohužial považujeme za skoro normálne že bijeme policajtov a najnovšie aj učiteľov- už mi tá naša demokracia začína liezť hore krkom...
BTW. čo pani čo mala hladať na ceste s neplatnou STK, bola na ceste ilegálne- auto je nesposobilé, čo len vojsť na cestu....-už to je od nej vrchol arogancie....
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

o odmeňovaní v mojich radoch by som vedela rozprávať.....a forma odmien je u nás rôzna....moja matka stará personalistka z mojej firmy ta len ...ked začnem...
...ja mám odmeny na háku...je to nenároková čiastka.....
takže asi tak....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975
čo sa týka toho príslušníka, ja by som zasa nebol až tak skalopevne presvedčený že on je na vine- tá pani sa mi zdala mimoriadne agresívna, hysterická- a záznam nieje od začiatku, kde svedkovia tvrdia že ona sa začala sácať- proste je to jasne na nej vidieť že je to arogantné stvorenie, a ešte údajne bude pýtať odškodné....- neverím jej ani slovo

Ja osobne som na strane POLICAJTA....
Mám Ti dať nejaké linky, kde sa o debilovi vyjadrujú samotní policajti, ktorí ho osobne poznajú ???
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975
kukučka
Stano predsa nemôžeš dávať do jednej roviny grobiana policajta a naťahovanie sa s poisťovňou o peniaze.
ak začala pani- tak až také grobianske mi to nepripadalo.... Za starého režimu, by si len tak niekto netrúfol vyskočiť do policajta- ale v dnešnej " demokracii" bohužial považujeme za skoro normálne že bijeme policajtov a najnovšie aj učiteľov- už mi tá naša demokracia začína liezť hore krkom...
BTW. čo pani čo mala hladať na ceste s neplatnou STK, bola na ceste ilegálne- auto je nesposobilé, čo len vojsť na cestu....-už to je od nej vrchol arogancie....
Nečítal si poriadne ???
S Máriou sa nám podarilo spojiť a vysvetlila, čo incidentu predchádzalo. „Išli sme s mamou na rodinnú oslavu. Na Dolnozemskej ulici nás zastavila hliadka,“ opisuje chvíle spred dvoch týždňov. „Od začiatku bol jeden z policajtov drzý a nepríjemný. Zvyšoval hlas, že kde máme červenú nálepku o kontrole STK.“ Práve toto podľa Márie odštartovalo násilné správanie policajta.

„Vysvetlili sme mu, že na STK sme dostali len protokol, na základe ktorého však môžeme jazdiť. Auto je totiž polepené firemnými nálepkami, ale v techničáku je uvedená červená farba. Mali sme 30 dní na to, aby sme zmenu nahlásili,“ vysvetľuje Mária. Policajta však podľa jej slov žiadny protokol nezaujímal. „Chcel nám zobrať z auta značky, že s ním už nikam nepôjdeme. Už vtedy začal kričať, či som hluchá a blbá,“ vraví Mária, ktorá sedela na mieste spolujazdca.
.....a ako vravím, aj keby to bol neviem aký črep, tak to ho neoprávňovalo použiť wresling na civila, dokonca na ženu.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

sťažnosti podané na odbore kontroly KR PZ BA a sťažnosť podaná na inšpekcii MV SR....nie je to isté.....
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Stanislav 1975
čo sa týka toho príslušníka, ja by som zasa nebol až tak skalopevne presvedčený že on je na vine- tá pani sa mi zdala mimoriadne agresívna, hysterická- a záznam nieje od začiatku, kde svedkovia tvrdia že ona sa začala sácať- proste je to jasne na nej vidieť že je to arogantné stvorenie, a ešte údajne bude pýtať odškodné....- neverím jej ani slovo

Ja osobne som na strane POLICAJTA....
Ja nie, mňa on kontrolovať nemôže, to by ho museli preradiť.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač
Stanislav 1975
čo sa týka toho príslušníka, ja by som zasa nebol až tak skalopevne presvedčený že on je na vine- tá pani sa mi zdala mimoriadne agresívna, hysterická- a záznam nieje od začiatku, kde svedkovia tvrdia že ona sa začala sácať- proste je to jasne na nej vidieť že je to arogantné stvorenie, a ešte údajne bude pýtať odškodné....- neverím jej ani slovo

Ja osobne som na strane POLICAJTA....
Mám Ti dať nejaké linky, kde sa o debilovi vyjadrujú samotní policajti, ktorí ho osobne poznajú ???
Dobrý policajt nikdy nieje u svojích kolegov obľúbený- taký pravý, akčný policajt nenadvazuje zbytočné priateľstvá....
Nehovorím,že to je tento prípad, ale tvoje tvrdenie nieje pre mňa smerodajné....:-)
1 1
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Úžasné čítanie! Keď dve šľapky, z ktorých jedna jazdila na črepe bez STK, druhá nemala OP, obvinia policajta z hrubosti a šikanovania, ideme sa pretrhnúť od obhajoby týchto individuí, len na základe ich jednostranných výpovedí. A už súdime policajta len na základe mrcha povesti. Prečo to nenecháme na inšpekčnú službu, ktorá prípad prešetruje? Keď sa tu prispievatelia správajú ako ľudské hovädá, tak NIČ, celkom nič, ešte im vyjadríme podporu. Tam vpravo hore svieti nehynúci pomník jedného z nich. Takže, súdruhovia, občania, trochu sebareflexie by nezaškodilo.
5 3
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Neviem, mňa kolkokrát zastavili hliadky, a to nehovorím, ked som mal ešte žiguliaka a chodil som všelijako po oranžovo - červených a na 50- tke 80-tkou ale nikdy som nemal s nikým problém, ked som bol slušný, tak vždy boli policajti ku mne slušní a to som bol fafrnok ešte- a dokonca skoro vždy aj zľavu na pokutu mi dali :-)- ja som ešte arogantného policajta nezažil, ja vždy sklopím uši, priznám si chybu a vždy je to OK..., ale ked začne niekto vyskakovať , nečudo, že ho hned dajú dolu....
3 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Všetky príspevky boli vcelku slušné, až na ten tvoj Peťa. Každý z nás má na to svoj názor, s tým sa musíš vyrovnať. O osloveniach sa nevyjadrujem, škoda.
4 3
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Petra Nová
Úžasné čítanie! Keď dve šľapky, z ktorých jedna jazdila na črepe bez STK, druhá nemala OP, obvinia policajta z hrubosti a šikanovania, ideme sa pretrhnúť od obhajoby týchto individuí, len na základe ich jednostranných výpovedí. A už súdime policajta len na základe mrcha povesti. Prečo to nenecháme na inšpekčnú službu, ktorá prípad prešetruje? Keď sa tu prispievatelia správajú ako ľudské hovädá, tak NIČ, celkom nič, ešte im vyjadríme podporu. Tam vpravo hore svieti nehynúci pomník jedného z nich. Takže, súdruhovia, občania, trochu sebareflexie by nezaškodilo.
Ja osobne nesúdim, ja konštatujem z dostupných faktov. Je jasné, že média so zgustli a internet tiež.
Ešte raz zopakujem...video ukazuje dosť brutálny zákrok, také sa používajú skôr na mužov alebo na osoby pod vplyvom nejakých látok, prípadne na narušených jedincov, nakoľko je známe, že takýto majú iný prah bolesti a aj inak reagujú.
Keby to aj boli šľapky, to neznamená, že sa ku nim dotyčný má správať ako posledná kurva (sorry).
----------------------------------------------------------
Len ma bude zaujímať vyjadrenie tých prispievateľov, ktorí nie sú (nesprávajú sa) ako ľudské hovädá po tom vyjadrení inšpekcie...
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

pmajap
Všetky príspevky boli vcelku slušné, až na ten tvoj Peťa. Každý z nás má na to svoj názor, s tým sa musíš vyrovnať. O osloveniach sa nevyjadrujem, škoda.
A v čom je ten môj príspevok neslušný? V tom, že som použila slovo šľapky. V médiach vrabce čvirikali, že vraj tie dve sú známe z tohto remesla. Alebo ľudské hovädá? To bolo najkulantnejšie vyjadrenie, ktoré som našla pre označenie toho, čo som tu posledný rok od viacerých "kritikov" čítala. Čo máš proti súdruhom a občanom? Ja tu často čítam o ovciach, debiloch , kravách, koziach , sukách, cholerách a mnohých iných zo zvieracej a psychiatrickej sféry. Kedy si protestovala proti takýmto výrazom a príspevkom? Až to aspoň raz urobíš, potom kritizuj moje príspevky. Tebe nešlo o slová, ale o to, že som si dovolila mať iný názor na hystériu, ktorá sa spustila okolo policajta, ktorý si dovolil...
2 2
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

možno keby ho riešila 44x inšpekcia bolo by to iné ako ked ho riešil iba odbor kontroly....!!!

mňa ked naposledy zastavili ...nepriznala som farbu....správal sa slušne-velmi...ale verím,že vedel .....
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lujza.j
možno keby ho riešila 44x inšpekcia bolo by to iné ako ked ho riešil iba odbor kontroly....!!!

mňa ked naposledy zastavili ...nepriznala som farbu....správal sa slušne-velmi...ale verím,že vedel .....
Tak to je tá správna myšlienka a zároveň osveta, ktorú treba šíriť, kde sa len dá. Pretože laici nevedia, ako správne postupovať pri sťažnostiach.
Ak chceme, aby sa tu ešte niečo vôbec zmenilo, treba zmeniť postoj.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať