Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BXLmiami
Ja som im včera doslova nadávala do telefonu,oranžovým.Oni si kľudne dovolia poslať mi SMS po polnoci,mizeráci,letela som k telefonu kto kde umiera.Neskutočné,čo si dovoľujú.
Ja takto "umieram" každý mesiac.
Jeden deň mi pípne nabehnutie loviek ....nasledujúcu noc pípne SMS-ka, že mi odišla splátka. Neskutočné, čo si dovoľujú...
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Je to svinstvo,počkám kým skončí viazanosť a zvážim či tam ostanem dalej.Slušní ľudia si toto nedovolia a ak,tak si vyžiadajú dovolenie,čo neurobili.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

buchač
BXLmiami
Ja som im včera doslova nadávala do telefonu,oranžovým.Oni si kľudne dovolia poslať mi SMS po polnoci,mizeráci,letela som k telefonu kto kde umiera.Neskutočné,čo si dovoľujú.
Ja takto "umieram" každý mesiac.
Jeden deň mi pípne nabehnutie loviek ....nasledujúcu noc pípne SMS-ka, že mi odišla splátka. Neskutočné, čo si dovoľujú...

Iba tolko? Mne v noci poslu 3- vsetko o tom, ze som zaplatila pausal .

Lujza nedaj sa, navrhni si, kolko by si za co chcela platit a ak ti budu volat, povedz, ze takto ti to dava konkurencia, ze ked ti to tiez daju, ostavas. Moj muz takto vyjednal super sluzby- ale treba na to trpezlivost.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

alaya1
buchač
BXLmiami
Ja som im včera doslova nadávala do telefonu,oranžovým.Oni si kľudne dovolia poslať mi SMS po polnoci,mizeráci,letela som k telefonu kto kde umiera.Neskutočné,čo si dovoľujú.
Ja takto "umieram" každý mesiac.
Jeden deň mi pípne nabehnutie loviek ....nasledujúcu noc pípne SMS-ka, že mi odišla splátka. Neskutočné, čo si dovoľujú...

Iba tolko? Mne v noci poslu 3- vsetko o tom, ze som zaplatila pausal .

Lujza nedaj sa, navrhni si, kolko by si za co chcela platit a ak ti budu volat, povedz, ze takto ti to dava konkurencia, ze ked ti to tiez daju, ostavas. Moj muz takto vyjednal super sluzby- ale treba na to trpezlivost.
veru tak.. najlepšia obrana je útok.. ja som si takto telefonicky vyhandlovala lepšiu cenu v UPC..
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

BXLmiami
Ja som im včera doslova nadávala do telefonu,oranžovým.Oni si kľudne dovolia poslať mi SMS po polnoci,mizeráci,letela som k telefonu kto kde umiera.Neskutočné,čo si dovoľujú.
Pche..... mňa takto otravovali fialoví od okamihu, keď som k modrým prešiel. Čísla som si zaznačil a u T-debilov som urobil také ofuky, že ľudia radšej utekali preč z prevádzky.
A keď som to u fialových zdarne "uzavrel", začali otravovať pomaranče. I 5x denne, čísla som zapisoval (koťuhy, striedali 3-4 čísla, aby si ich blokovať nemohol). A taktiež som vletel do Pomarančovej prevádzky a dupľované ofuky boli.
Oni - že to oni nič, že to nejaká reklamná oná, ale keď som preveril čísla (a to priamo u nich), tak im sánky padli až po zem - boli to ich čísla!
Pohrozil som im súdom a teraz mám pokoj....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
BXLmiami
Ja som im včera doslova nadávala do telefonu,oranžovým.Oni si kľudne dovolia poslať mi SMS po polnoci,mizeráci,letela som k telefonu kto kde umiera.Neskutočné,čo si dovoľujú.
Pche..... mňa takto otravovali fialoví od okamihu, keď som k modrým prešiel. Čísla som si zaznačil a u T-debilov som urobil také ofuky, že ľudia radšej utekali preč z prevádzky.
A keď som to u fialových zdarne "uzavrel", začali otravovať pomaranče. I 5x denne, čísla som zapisoval (koťuhy, striedali 3-4 čísla, aby si ich blokovať nemohol). A taktiež som vletel do Pomarančovej prevádzky a dupľované ofuky boli.
Oni - že to oni nič, že to nejaká reklamná oná, ale keď som preveril čísla (a to priamo u nich), tak im sánky padli až po zem - boli to ich čísla!
Pohrozil som im súdom a teraz mám pokoj....
He-he-he....a na čo ???

Niekde som už dával.
Toť onehdá mi volali a dokonca ma upozornila čajočka, že rozhovor sa nahráva...ani do reči som jej nestíhal skočiť. Následný dialóg:
"Môžete mi venovať niekoľko minút?"
"Kľudne aj nejakú hodinku....len čo na to povie kapitán."
"Aký kapitán, čo za kapitán?"
"Nuž momentálne som v lietadle nad Atlantikom a neviem, či nebude mať niečo proti tomu."

Kúúúa, ani som ju pozdraviť nestačil, tak rýchlo položila...neuvedomujúc si, že čo za dríst som jej natlačil do hlavy.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

alaya...ved už som tak zacala...aj sa dohodla s pani kedy má zavolať.....a potom som jej povedala,že ešte nie...ona,že a prečoooo....ja no táák som sa rozhodla, že počkám do novembra....no netešila sa...isto
0 0
lapejko lapejko

lapejko je offline (nepripojený) lapejko

živnostník remeselník
A aj ja som živnostník...včera špinavý jak bezdomovec večer štartnem dodávku v centre KE, posúvam sa smerom k ubytovni poľudštiť sa a vrátiť domov aspoň na víkend, na treťom prechode zastavím a z motora zrazu zvuk jak zo šrotovníka...doliezli sme k ubytovni, odťahovka, dnes rozborka, hlava päťvalca v riti, 300,00 € mínus a týždňová odstávka.
Motor ale prežil bez ujmy, ta som taký rád...no nie je život paráda?
Jak hutori Piťo: Ander, mohlo budz aj horši...
3 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

lujza.j
alaya...ved už som tak zacala...aj sa dohodla s pani kedy má zavolať.....a potom som jej povedala,že ešte nie...ona,že a prečoooo....ja no táák som sa rozhodla, že počkám do novembra....no netešila sa...isto
Lujza neponahlaj a natahuj, oni povolia, len maj presne premyslene, co chces a to pozaduj.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
BXLmiami
Ja som im včera doslova nadávala do telefonu,oranžovým.Oni si kľudne dovolia poslať mi SMS po polnoci,mizeráci,letela som k telefonu kto kde umiera.Neskutočné,čo si dovoľujú.
a preco mas problem s SMS o polnoci? On im asi zbieha nejaky batch file a posiela vsetkym automaticky. Aky mas s tym problem? Vsak si vypni SMS notifikacie a mas po probleme. Zaco vsetko su lidia dnes ochotni sa nahnevat, no toto?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tai...mňa šmejdi v sobotu o 10.05h mi idú niečo ponúkať...ked ja ešte spííma ked im poviem či nemajú hanbu volať v sobotu ráno...že neé....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

misoft
erik555
Prajeme im vela krasnych chvil v novom zivote...
http://aktualne.atlas.sk/europske-di...tm_campaign=hp
Hlúpe sú to dievčatá... ani nevedia, čo ich čaká.... budú pekne ležať s roztiahnutými nohami a "bojovníci" budú na nich veselo bojovať..... potom bude malý "bojovník" a ony sa vrátia opäť do vodorovnej polohy....
No a je to tu!
Odrazu sa chce jedna vrátiť. Ale ako?
http://www.noviny.sk/c/zaujimavosti/...chcu-sa-vratit
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

taiko
BXLmiami
Ja som im včera doslova nadávala do telefonu,oranžovým.Oni si kľudne dovolia poslať mi SMS po polnoci,mizeráci,letela som k telefonu kto kde umiera.Neskutočné,čo si dovoľujú.
a preco mas problem s SMS o polnoci? On im asi zbieha nejaky batch file a posiela vsetkym automaticky. Aky mas s tym problem? Vsak si vypni SMS notifikacie a mas po probleme. Zaco vsetko su lidia dnes ochotni sa nahnevat, no toto?
Nie kazdy moze vyplnut mobil taiko. ja tiez nemozem, koli akutnym pacientom, tiez mi nie je prijemne, ked pre blbost vyskocim z postele a letim pozerat mobil. a tam moj oblubeny operator, ak ked som ich ziadala o zablokovanie takychto sprav.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lujza.j
tai...mňa šmejdi v sobotu o 10.05h mi idú niečo ponúkať...ked ja ešte spííma ked im poviem či nemajú hanbu volať v sobotu ráno...že neé....
ale vsak o 10:05 uz su vsetci slusni ludia hore, no nie? Kedy Ti maju volat, ked Ti chcu chudaci nieco ponuknut?
Sak ked nechces, aby Ti volali, tak im posli pisomnu ziadost, nech Ta zaradia na "black list"
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
alaya1
taiko
BXLmiami
Ja som im včera doslova nadávala do telefonu,oranžovým.Oni si kľudne dovolia poslať mi SMS po polnoci,mizeráci,letela som k telefonu kto kde umiera.Neskutočné,čo si dovoľujú.
a preco mas problem s SMS o polnoci? On im asi zbieha nejaky batch file a posiela vsetkym automaticky. Aky mas s tym problem? Vsak si vypni SMS notifikacie a mas po probleme. Zaco vsetko su lidia dnes ochotni sa nahnevat, no toto?
Nie kazdy moze vyplnut mobil taiko. ja tiez nemozem, koli akutnym pacientom, tiez mi nie je prijemne, ked pre blbost vyskocim z postele a letim pozerat mobil. a tam moj oblubeny operator, ak ked som ich ziadala o zablokovanie takychto sprav.
nehovorim vypnut telefon, ale vypnut SMS notifikacie
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

taiko
alaya1
taiko
BXLmiami
Ja som im včera doslova nadávala do telefonu,oranžovým.Oni si kľudne dovolia poslať mi SMS po polnoci,mizeráci,letela som k telefonu kto kde umiera.Neskutočné,čo si dovoľujú.
a preco mas problem s SMS o polnoci? On im asi zbieha nejaky batch file a posiela vsetkym automaticky. Aky mas s tym problem? Vsak si vypni SMS notifikacie a mas po probleme. Zaco vsetko su lidia dnes ochotni sa nahnevat, no toto?
Nie kazdy moze vyplnut mobil taiko. ja tiez nemozem, koli akutnym pacientom, tiez mi nie je prijemne, ked pre blbost vyskocim z postele a letim pozerat mobil. a tam moj oblubeny operator, ak ked som ich ziadala o zablokovanie takychto sprav.
nehovorim vypnut telefon, ale vypnut SMS notifikacie
ja som ta rozumela.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

taiko
BXLmiami
Ja som im včera doslova nadávala do telefonu,oranžovým.Oni si kľudne dovolia poslať mi SMS po polnoci,mizeráci,letela som k telefonu kto kde umiera.Neskutočné,čo si dovoľujú.
a preco mas problem s SMS o polnoci? On im asi zbieha nejaky batch file a posiela vsetkym automaticky. Aky mas s tym problem? Vsak si vypni SMS notifikacie a mas po probleme. Zaco vsetko su lidia dnes ochotni sa nahnevat, no toto?
Nemôžem na noc vypnuť telefon.Slušní ľudia sa aspon spýtajú či môžu vyrušovať v noci.Bezohľadní šmejdi si robia čo chcú.
3 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

BXLmiami
Ja som im včera doslova nadávala do telefonu,oranžovým.Oni si kľudne dovolia poslať mi SMS po polnoci,mizeráci,letela som k telefonu kto kde umiera.Neskutočné,čo si dovoľujú.
Tiež som včera (vlastne dnes) minútu po polnoci dostala sms od ružových, že môj podnet bol prijatý na riešenie (reklamovala som faktúru na zákazníckej linke)
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Tak toto by sme si zrejme všetci mali dôrazne vyprosiť,to je vrchol ako si tieto molochy nevážia ľudí.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

taiko
lujza.j
tai...mňa šmejdi v sobotu o 10.05h mi idú niečo ponúkať...ked ja ešte spííma ked im poviem či nemajú hanbu volať v sobotu ráno...že neé....
ale vsak o 10:05 uz su vsetci slusni ludia hore, no nie? Kedy Ti maju volat, ked Ti chcu chudaci nieco ponuknut?
Sak ked nechces, aby Ti volali, tak im posli pisomnu ziadost, nech Ta zaradia na "black list"
mne nech nevolajú....NIKDY!!!vždy im to poviem....ale vieš vždy volajú noví a noví šmejdi..
..vidíš ja som neslušná už nechodím "na pánske"-upratovať k pani..... tak chcem driemkať
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať