Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Petra Nová
Ale keď prišiel, tak bol OK, aj poradil, aj všetko- len ako hovorím, teraz už načisto zišiel z rozumu...- on už ani neprečíta čo píšeš, ale už len pri mene dostáva záchvaty...
Stanko, vieme, kašlime naňho. Mne sa tu nechce stále sa s niekým preťahovať. Keď sem idem, chcem sa zabaviť a nie sa obrykovať na bláznov a polobláznov, ktorí pri mojom mene dostáva záchvaty.
3 3
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Stanislav 1975
Petra Nová
Áno, Juríčko, ty si tu najmúdrejší, najinteligentnejší a všetko vieš a všade si bol. Ja som určite nastrčený agent vládnej strany a ty si to samozrejme nemohol nepostrehnúť. Zabudol si napísať, že aj platený. Neviem, či nie aj Stanislav, za toho nechcem hovoriť, ale vyzerá tiež na plateného. Možno by sa ešte nejakí našli. No a čo, teraz chytíš devinu a vystrieľaš nás tu? To sú tvoje inteligentné riešenia! Ani sa nečudujem, že všetko považuješ za kydy, okrem tých tvojich. Veď si len ty a ty a ty! Len by si sa mal postaviť k zrkadlu a opýtať sa ho, ako iní vnímajú tvoje kydy a drísty. Tvoju sprostotu a chválenkárstvo.


buchač
Ja nepotrebujem nikoho organizovať a ani sa do riti pchať nikomu.
Ale, Juríček, už si zabudol na tvoje SS, keď si sa ma snažil organizovať, aby som reagovala na príspevok, ktorý sa ti nepáčil. Pretože ty si chcel ostať pekný? Nemyslím si, že to teraz robíš ináč. Nie Jurko, ja som na to nezabudla a ešte zopár SS by som našla. Bolo to trápne vtedy a je to rovnako trápne teraz.

"Do rodiny si nenechám nikoho položiť-urážať." Úžasné! Ty si tu dovoľuješ urážať každého kto ti vojde do cesty, ale na rodinu si háklivý! Rodinu si urážaš len ty sám, keď sa tu správaš ako chrapúň, takže doma to iné tiež nebude. Stačí si prečítať tvoje výlevy k nebohej svokre v jednej staršej téme a každý je v obraze.

Rád používaš slovo "choré". Ani sa nečudujem, pretože ty chorý si.
Peti, buchač asi prešiel najvačšou premenou na Porade, za posledné roky- on bol, volakedy celkom fajn, síce vyrýval, ale vždy to robil s noblesou a nejako mi neprekážal, len neviem, v posledných 2 rokoch sa buchač strašne ale strašne zopsul..., úplne akokeby zišiel z rozumu- stala sa z neho agresívna, nervozna ingrediencia Porady, neviem, či sa to zdá len mne ale buchač už nieje ten buchač, čo aj poradil, usmernil- stal sa z neho frfloš, a ked s ním nesúhlasí niekto , tak kecá kecá a uráža...- Bohužial, buchy sa dostal na úroveň pána KaMil- a....


0 1
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Strážca Dunčo
3 2
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač
...že tantragigolo ???
je očkovaný
0 1
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

lujza.j
buchač
...že tantragigolo ???
je očkovaný
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Kdyby se topil pravnik a komunista a vy jste mohli zachranit jen jednoho...

Sli byste na obed nebo byste si precetli noviny?
1 1
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Petra Nová
Petra Nová
Ale keď prišiel, tak bol OK, aj poradil, aj všetko- len ako hovorím, teraz už načisto zišiel z rozumu...- on už ani neprečíta čo píšeš, ale už len pri mene dostáva záchvaty...


Stanko, vieme, kašlime naňho. Mne sa tu nechce stále sa s niekým preťahovať. Keď sem idem, chcem sa zabaviť a nie sa obrykovať na bláznov a polobláznov, ktorí pri mojom mene dostáva záchvaty.

dufam že pretahovat nie - to tu mali byt smile,my ušli inde
0 1
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

buchač
Kdyby se topil pravnik a komunista a vy jste mohli zachranit jen jednoho...

Sli byste na obed nebo byste si precetli noviny?
alebo išli zachranit buchyho
0 1
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

trisestri

dufam že pretahovat nie - to tu mali byt smile,my ušli inde
Figliar! To nemyslím ako nadávku. V ostatnom čase som ťa tu málo videla, tak ešte pozorne čítaš príspevky. Trafil si, skôr som to myslela vo význame pretláčania. Keby si si pozrel staršie príspevky, tak by si možno aj pripustil, že neraz to bolo drastické skupinové preťahovanie.
2 2
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

trisestri
alebo išli zachranit buchyho
alebo zachráňte vojaka Ryana... to bol veľmi pekný film Stevena Spielberga
2 2
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Petra Nová
trisestri
alebo išli zachranit buchyho
alebo zachráňte vojaka Ryana... to bol veľmi pekný film Stevena Spielberga
Pekný film, no keď som ho videla po prvýkrát, a uvedomila som si nezmyselnosť a krutosť vojny, som sa z toho ešte dosť dlho spamätávala...
1 1
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Tak zachráňte Ryana, aj buchyho ...
1 1
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

sito
Tak zachráňte Ryana, aj buchyho ...
..nie je to v mojich silách Sitko
0 1
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

evuš
sito
Tak zachráňte Ryana, aj buchyho ...
..nie je to v mojich silách Sitko
Písal som v množnom čísle. Jeden to nikdy nevytrhne ..., že?

A to už je tak zle s ním?
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

počasie nás tento týždeň prekvapí: Babie leto ešte nekončí, pripravte sa na pozitívne správy!

..., studený vzduch sa do našej oblasti nedostane, teplý charakter počasia bude pretrvávať aj v ďalších dňoch, od juhozápadu k nám prílev teplého vzduchu ešte zosilnie. Teplota najmä v južnej polovici územia bude nad 20 stupňov, pričom s malou pravdepodobnosťou môže vystúpiť až na letných 25 stupňov Celzia...
2 2
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Komunikoval som s bráchom. Je naštvaný ako *****. Ráno bol odľahčený o 50€ - v trolejbuse.
Pretože zaviedli v Prešove "novinku" - riadenie križovatiek policajtmi, začali autobusy a trolejbusy meškať.
No a brácha (podľa cestovného poriadku mal sa dostať z A do B za 25 minút) si kúpil za 0,5€ lístok a označil. No ešte ani nebol na zastávke, kam chcel dôjsť (a MHD tam mala byť), keď vošiel revízor a "Kontrola cestovných lístkov" - samozrejme, že nahrabal - a bráško to komentoval - požehnane 30 kúskov. Revízor totiž vôbec nebral do úvahy meškanie MHD, jednoducho prešla doba - zaplať pokutu. Bez pardónu!
No a keď to urobili ráno aspoň na 10-tich linkách - kua - bohatá úroda pre DPMP!

A potom sa dopravné podniky čudujú, prečo ľudia útočia na revízorov, keď títo - plniac nariadenia - bez ohľadu, bez overenia stavu len kasírujú....
1 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

videla som v tv..to dávali......by som sa sťažovala!!!aspoň pre uľavenie....
0 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

misoft
Komunikoval som s bráchom. Je naštvaný ako *****. Ráno bol odľahčený o 50€ - v trolejbuse.
Pretože zaviedli v Prešove "novinku" - riadenie križovatiek policajtmi, začali autobusy a trolejbusy meškať.
No a brácha (podľa cestovného poriadku mal sa dostať z A do B za 25 minút) si kúpil za 0,5€ lístok a označil. No ešte ani nebol na zastávke, kam chcel dôjsť (a MHD tam mala byť), keď vošiel revízor a "Kontrola cestovných lístkov" - samozrejme, že nahrabal - a bráško to komentoval - požehnane 30 kúskov. Revízor totiž vôbec nebral do úvahy meškanie MHD, jednoducho prešla doba - zaplať pokutu. Bez pardónu!
No a keď to urobili ráno aspoň na 10-tich linkách - kua - bohatá úroda pre DPMP!

A potom sa dopravné podniky čudujú, prečo ľudia útočia na revízorov, keď títo - plniac nariadenia - bez ohľadu, bez overenia stavu len kasírujú....
Nemal nic platit a nech to reklamuje rovno u riaditela, alebo nech sa povyhraza SOIkou a mediami.. Za cas prepravy sa povazuje cas urceny na prepravnom poriadku, nie realny cas, za kolko sa autobus prepravi z bodu A do bodu B.
2 1
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

misoft
Komunikoval som s bráchom. Je naštvaný ako *****. Ráno bol odľahčený o 50€ - v trolejbuse.
Pretože zaviedli v Prešove "novinku" - riadenie križovatiek policajtmi, začali autobusy a trolejbusy meškať.
No a brácha (podľa cestovného poriadku mal sa dostať z A do B za 25 minút) si kúpil za 0,5€ lístok a označil. No ešte ani nebol na zastávke, kam chcel dôjsť (a MHD tam mala byť), keď vošiel revízor a "Kontrola cestovných lístkov" - samozrejme, že nahrabal - a bráško to komentoval - požehnane 30 kúskov. Revízor totiž vôbec nebral do úvahy meškanie MHD, jednoducho prešla doba - zaplať pokutu. Bez pardónu!
No a keď to urobili ráno aspoň na 10-tich linkách - kua - bohatá úroda pre DPMP!

A potom sa dopravné podniky čudujú, prečo ľudia útočia na revízorov, keď títo - plniac nariadenia - bez ohľadu, bez overenia stavu len kasírujú....

5. OSTATNÉ TARIFNÉ PODMIENKY
Dopravca uvedie na zastávkových cestovných poriadkoch čas prepravy z nástupnej do cieľovej zastávky, ako aj tarifné pásmo. Tieto údaje sú záväzné pre posúdenie platnosti cestovného lístka na jednu cestu pri prepravnej kontrole.

ref: http://www.dpmp.sk/tarifa.html
3 1
Anik Anik

Anik je offline (nepripojený) Anik

Dnes som sa v Kauflande tak rehlila, že som musela odísť od pultu.
Od mladého muža som si pýtala 3 páry párkov- to bolo treba vidieť
ako najprv dal 3 - ja som myslela, že ma nepočul tak som zopakovala , že chcem 3 páry a čo ten chlapec začal vystrájať - naberal, odoberal a nakoniec položil čo mal v ruke a opýtal sa či môže ostať. Už len dcéra povedela, že áno a prišla s úsmevom a s krútením hlavou za mnou.
Potešilo , alebo zarmútilo ? - oboje
4 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať