Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

avalik
misoft
Komunikoval som s bráchom. Je naštvaný ako *****. Ráno bol odľahčený o 50€ - v trolejbuse.
Pretože zaviedli v Prešove "novinku" - riadenie križovatiek policajtmi, začali autobusy a trolejbusy meškať.
No a brácha (podľa cestovného poriadku mal sa dostať z A do B za 25 minút) si kúpil za 0,5€ lístok a označil. No ešte ani nebol na zastávke, kam chcel dôjsť (a MHD tam mala byť), keď vošiel revízor a "Kontrola cestovných lístkov" - samozrejme, že nahrabal - a bráško to komentoval - požehnane 30 kúskov. Revízor totiž vôbec nebral do úvahy meškanie MHD, jednoducho prešla doba - zaplať pokutu. Bez pardónu!
No a keď to urobili ráno aspoň na 10-tich linkách - kua - bohatá úroda pre DPMP!

A potom sa dopravné podniky čudujú, prečo ľudia útočia na revízorov, keď títo - plniac nariadenia - bez ohľadu, bez overenia stavu len kasírujú....

5. OSTATNÉ TARIFNÉ PODMIENKY
Dopravca uvedie na zastávkových cestovných poriadkoch čas prepravy z nástupnej do cieľovej zastávky, ako aj tarifné pásmo. Tieto údaje sú záväzné pre posúdenie platnosti cestovného lístka na jednu cestu pri prepravnej kontrole.

ref: http://www.dpmp.sk/tarifa.html
To je síce jasné, ale vysvetli to revízorovi... A brachovi som naznačil, že je ...... Mal sa ohradiť voči tomu....
0 1
promont maja promont maja

promont maja je offline (nepripojený) promont maja



... čauky mňaukyyy .. čauky mňauky ... ahojmeeee
2 1
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

misoft
avalik
misoft
Komunikoval som s bráchom. Je naštvaný ako *****. Ráno bol odľahčený o 50€ - v trolejbuse.
Pretože zaviedli v Prešove "novinku" - riadenie križovatiek policajtmi, začali autobusy a trolejbusy meškať.
No a brácha (podľa cestovného poriadku mal sa dostať z A do B za 25 minút) si kúpil za 0,5€ lístok a označil. No ešte ani nebol na zastávke, kam chcel dôjsť (a MHD tam mala byť), keď vošiel revízor a "Kontrola cestovných lístkov" - samozrejme, že nahrabal - a bráško to komentoval - požehnane 30 kúskov. Revízor totiž vôbec nebral do úvahy meškanie MHD, jednoducho prešla doba - zaplať pokutu. Bez pardónu!
No a keď to urobili ráno aspoň na 10-tich linkách - kua - bohatá úroda pre DPMP!

A potom sa dopravné podniky čudujú, prečo ľudia útočia na revízorov, keď títo - plniac nariadenia - bez ohľadu, bez overenia stavu len kasírujú....

5. OSTATNÉ TARIFNÉ PODMIENKY
Dopravca uvedie na zastávkových cestovných poriadkoch čas prepravy z nástupnej do cieľovej zastávky, ako aj tarifné pásmo. Tieto údaje sú záväzné pre posúdenie platnosti cestovného lístka na jednu cestu pri prepravnej kontrole.

ref: http://www.dpmp.sk/tarifa.html
To je síce jasné, ale vysvetli to revízorovi... A brachovi som naznačil, že je ...... Mal sa ohradiť voči tomu....
vysvetľovala by som aj za cenu privolania policie
bracho keď má lístok z danej cesty a blok za pokutu, nech to reklamuje u dopravcu, zaroveň so sťažnosťou na revizora
1 1
promont maja promont maja

promont maja je offline (nepripojený) promont maja



... hihihi ...
1 1
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

http://www.blogovisko.sk/prisiel-cas...-dochodku.html -pravdive ale netyka sa to iba dochodcov,ked nam neni rady a sme pasivny,tak nas upentuju
2 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

potešilo...naháňala som zlomkové zlato....zdroje ktoré viem,že by ma neoné....nemali....dnes mi vola jeden z nich,že zohnal.....takže môj darček k narodkám sa môže začať vyrábať
0 2
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

lujza.j
potešilo...naháňala som zlomkové zlato....zdroje ktoré viem,že by ma neoné....nemali....dnes mi vola jeden z nich,že zohnal.....takže môj darček k narodkám sa môže začať vyrábať
..svojej drahej polovičke či mame ?
0 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Veď píše, že môj, tak asi sebe, či?
0 1
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

kozliatka chutatko socialne bezbrane chore a ubiedene otvorte my vratka nech vam pomožem-jupi vitaj ficovlk ta objimame,bozkavame,vyvolime a ty nas kludne daj aj zožrat,však sme k sežrani
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

dievčatá sebe....od mojich rodičov.....už mal byť.....ale ked som robila objednáfku...tak bola konštalácia , že moj chlap sa so zlatníkom tak strieskali....že ten na ne zabudol ...že okno totálne......ponaučenie nikdy nerobte objednáfku so zdratým zlatníkom
1 1
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Tweety
Veď píše, že môj, tak asi sebe, či?
Majka, ja som to pochopila, že Lujin darček pre niekoho
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

evuš
Tweety
Veď píše, že môj, tak asi sebe, či?
Majka, ja som to pochopila, že Lujin darček pre niekoho
evuš...ale inak máš pravdu...už by som mala naháňať zlomkové aj na darček pre môjho chlapa v marci má 40-tku....
0 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

evuš
Tweety
Veď píše, že môj, tak asi sebe, či?
Majka, ja som to pochopila, že Lujin darček pre niekoho
Musí nám to vysvetliť,napísala to nejednoznačne. Pochopiť sa to dá aj tak aj tak.
0 1
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Tweety
evuš
Tweety
Veď píše, že môj, tak asi sebe, či?
Majka, ja som to pochopila, že Lujin darček pre niekoho
Musí nám to vysvetliť,napísala to nejednoznačne. Pochopiť sa to dá aj tak aj tak.
no ak sa s tým trápite, že pre koho, tak sa obetujem.. lujza, pošlem ti moju veľkosť prsta??
2 1
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Tweety
evuš
Tweety
Veď píše, že môj, tak asi sebe, či?
Majka, ja som to pochopila, že Lujin darček pre niekoho
Musí nám to vysvetliť,napísala to nejednoznačne. Pochopiť sa to dá aj tak aj tak.
Čo chcete vysvetľovať? Vraj kríza... A tuto Lui investuje do zlata! A do chlapa! A ide ho zlatom vyvažovať...
5 1
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Žabinka
Tweety
evuš
Tweety
Veď píše, že môj, tak asi sebe, či?
Majka, ja som to pochopila, že Lujin darček pre niekoho
Musí nám to vysvetliť,napísala to nejednoznačne. Pochopiť sa to dá aj tak aj tak.
no ak sa s tým trápite, že pre koho, tak sa obetujem.. lujza, pošlen ti moju veľkosť prsta??
Žabík, Ty si nejaká moc informuvaná... Ako vieš, že to bude na prst? Móže to byť aj reťaz na krk - jak Rytmus...
0 2
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tweety
evuš
Tweety
Veď píše, že môj, tak asi sebe, či?
Majka, ja som to pochopila, že Lujin darček pre niekoho
Musí nám to vysvetliť,napísala to nejednoznačne. Pochopiť sa to dá aj tak aj tak.
naši mi chceli kúpiť-naušnice z bieleho zl.....bola som aj s máti v zlatníctve....akurát som sa vytočila...na ceny, ktoré nemajú hanbu ..... a išla het...povedala som,že za peniaze ktorá chcú nato naši dať si dám spraviť....zlatník v už v triezvom stave.......že by bolo fajn ak by som si zohnala zlomkové....
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Oliwa
Žabinka
Tweety
evuš
Tweety
Veď píše, že môj, tak asi sebe, či?
Majka, ja som to pochopila, že Lujin darček pre niekoho
Musí nám to vysvetliť,napísala to nejednoznačne. Pochopiť sa to dá aj tak aj tak.
no ak sa s tým trápite, že pre koho, tak sa obetujem.. lujza, pošlen ti moju veľkosť prsta??
Žabík, Ty si nejaká moc informuvaná... Ako vieš, že to bude na prst? Móže to byť aj reťaz na krk - jak Rytmus...
tak to sa budem musieť ešte viac obetovať??
0 2
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Rada sa s tým obetovaním podelím, čo by jeden pre druhého neurobil. A P.s. Lujzi, nejaké zlomkové aj nezlomkové by sa u nás našlo.
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať