Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Sedeli sme vonku do desiatej večer, bolo bezvetrie, keď som započula múkať kravu. Vravím, kto tu má kravu a prečo by bučala takto neskoro? Jeleň to bol. Potom sa rozryčal. Čo tu bývame, nikdy som ich nepočula. Bol to zážitok v každom prípade. Až zimomriavky po tele. Keď sme chodievali na prechádzky do poľa, vídavali sme ich hlúčiky v diaľke. Prekvapenie, že tak blízko prišli.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ešte k tým ovciam, nechcem hľadať jeden príspevok. Aj ovciam vie dôjsť trpezlivosť pri votrelcoch. Otázka času.
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

...potešili ma tieto fotky- empátia a láskavé srdce nevunných detí na ihrisku....pekný dník želám Vám všetkým
dieťa v pravo sa pýta-bez slov)dievčatka v ľavo aj tebe sa páči môj bicykel.jpg  
pribehla k dievčatku v čiapočke nová kamka...objímem si Ťa.jpg  
1/1
11 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

korela
Ešte k tým ovciam, nechcem hľadať jeden príspevok. Aj ovciam vie dôjsť trpezlivosť pri votrelcoch. Otázka času.


Jeden z nich je isto baran. Ktorý?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

KUK
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Stanislav 1975
KUK
A čo Stando, konkuruješ Kukučke ?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A nedá pokoja:
http://spravy.pravda.sk/domace/clano...v-sudnej-rade/
Je evidentné, že mu tá moc, ktorú mal, stúpla do hlavy a za žiadnych okolností sa tej moci vzdať nechce.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

vlado 33
Prečo sa nepredstavíš? Hodnotiaci zmrd !!!
lebo má chorú hlavu, nechaj ho niektorým sa nemá odporovať lebo ich to tak vydráždi že si to odnesie niekto z ich blízkeho okolia.
2 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Zitulda
...potešili ma tieto fotky- empátia a láskavé srdce nevunných detí na ihrisku....pekný dník želám Vám všetkým
to sú tvoje?
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

áno...tá bez čiapočky je moja 15 mesačná vnučka Tia
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
A nedá pokoja:
http://spravy.pravda.sk/domace/clano...v-sudnej-rade/
Je evidentné, že mu tá moc, ktorú mal, stúpla do hlavy a za žiadnych okolností sa tej moci vzdať nechce.
Sa čuduješ ?
MOC v rukách o rozhodovaní o iných je sviňa !

Nevravím a ani nespomínam tie výhody finančného a iného charakteru.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Zitulda
áno...tá bez čiapočky je moja 15 mesačná vnučka Tia
Máš byť na čo pyšná! Podarená.
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Zitulda
áno...tá bez čiapočky je moja 15 mesačná vnučka Tia
rozkošné sú, detičky..
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dávam možnosť realizovania sa poniektorým...
Kampaň smeráka v Bratislave: využil väzňov i dopravný podnik

Kandidát na mestského poslanca sa dostal k domácim adresám 2700 zamestnancov. Dopravný podnik popiera jeho verziu, že mu listy poslali.
http://bratislava.sme.sk/c/7426402/k...ny-podnik.html
----------------------------------------------------------------
Že mu sekretárka na kopírke natlačila ? Že poslala ? Šak tvrdí, že zaplatil...takže neriešim.
--------------------------------------------------------------
Ale v diskusii k článku je pár pekných postrehov. Zacitujem :

sudr. Borguĺa,
ako komunista a teraz Smerak, sa to na teba podoba-klamať, klamať, klamať,podvadzať,podvadzať.....!
takych, ako ty je cely Smer-to su kapitalisticki komunisti!!! Najhoršie, čo môže byť!!!
Je načase neotravovať bratislavšanov smerackymi nezmyselnymi klamstvami!!!
Reagovať | money

Jediny kto tu zavadza je redaktorka Kalinova. Myslim, ze to dostatocne vysvetluje a preukazuje aj stanovisko DPB. Btw. v roku 1989 som mal 12 rokov, cize som bol komunista ako Bilak s Jakesom dokopy :-)
Reagovať | martin borgula

ale si komunista
a jablko nepadlo daleko od stromu, vsak vas foter bol sudruh veduci dokonca KRAJSKEHO narodneho vyboru, dalej za komunisticku stranu bol vo federalnom zhromazdeni.
vdaka komunistickej a STBackej minulosti vasho fotra ste teraz ako komunisticki pohrobkovia v SMERe, preto cez SlovClean dostavate statne zakazky, preto vam za milion euro si od vas prenajima ministersto socialnych veci prenajima budovy na spitalskej
ale je usmevne ked sa doslova rodeny komunista tvari, ze nie je komunista, za svoje bohatstvo vdacis len komunistickym konaktom a korupcii
stanovisko DPB je tak isto relevantne ako ked ta prichytili pri miliardovom tendri na odrhnanie snehu v lete, a kosenie travy v zime pre ministerstvo obrany. tiez tam bolo vyjadrenie, ze je to v poriadku
ked DPB je SMERacko komunistocko korupcna basta. vid tendre kde vyhrava J&T, kde DPB v rozpore so zakonom vyhrava tendre.
Reagovať | rambling

Prosím odpovedať:
- odkedy ste členom dozornej rady DPMB?
- koľko listov ste poslali zamestnancom? Napríklad k Novému roku, pri významných životných jubileách, odchode do dôchodku?
Vopred ďakujem za vyčerpávajúcu odpoveď.
Reagovať | slusnyobcan
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
Dávam možnosť realizovania sa poniektorým...
Kampaň smeráka v Bratislave: využil väzňov i dopravný podnik

Kandidát na mestského poslanca sa dostal k domácim adresám 2700 zamestnancov. Dopravný podnik popiera jeho verziu, že mu listy poslali.
http://bratislava.sme.sk/c/7426402/k...ny-podnik.html
----------------------------------------------------------------
Že mu sekretárka na kopírke natlačila ? Že poslala ? Šak tvrdí, že zaplatil...takže neriešim.
--------------------------------------------------------------
Ale v diskusii k článku je pár pekných postrehov. Zacitujem :

sudr. Borguĺa,
ako komunista a teraz Smerak, sa to na teba podoba-klamať, klamať, klamať,podvadzať,podvadzať.....!
takych, ako ty je cely Smer-to su kapitalisticki komunisti!!! Najhoršie, čo môže byť!!!
Je načase neotravovať bratislavšanov smerackymi nezmyselnymi klamstvami!!!
Reagovať | money

Jediny kto tu zavadza je redaktorka Kalinova. Myslim, ze to dostatocne vysvetluje a preukazuje aj stanovisko DPB. Btw. v roku 1989 som mal 12 rokov, cize som bol komunista ako Bilak s Jakesom dokopy :-)
Reagovať | martin borgula

ale si komunista
a jablko nepadlo daleko od stromu, vsak vas foter bol sudruh veduci dokonca KRAJSKEHO narodneho vyboru, dalej za komunisticku stranu bol vo federalnom zhromazdeni.
vdaka komunistickej a STBackej minulosti vasho fotra ste teraz ako komunisticki pohrobkovia v SMERe, preto cez SlovClean dostavate statne zakazky, preto vam za milion euro si od vas prenajima ministersto socialnych veci prenajima budovy na spitalskej
ale je usmevne ked sa doslova rodeny komunista tvari, ze nie je komunista, za svoje bohatstvo vdacis len komunistickym konaktom a korupcii
stanovisko DPB je tak isto relevantne ako ked ta prichytili pri miliardovom tendri na odrhnanie snehu v lete, a kosenie travy v zime pre ministerstvo obrany. tiez tam bolo vyjadrenie, ze je to v poriadku
ked DPB je SMERacko komunistocko korupcna basta. vid tendre kde vyhrava J&T, kde DPB v rozpore so zakonom vyhrava tendre.
Reagovať | rambling

Prosím odpovedať:
- odkedy ste členom dozornej rady DPMB?
- koľko listov ste poslali zamestnancom? Napríklad k Novému roku, pri významných životných jubileách, odchode do dôchodku?
Vopred ďakujem za vyčerpávajúcu odpoveď.
Reagovať | slusnyobcan
K tomuto:
1 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Taká pekná todpoveď na peklo.http://www.topky.sk/cl/13/1429505/St...s-hviezdickou-
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

je to OK...

smerácki zlodeji dostávajú nadalej istoty !!

U Vážneho sfalšovali analýzu, podvod s PPP nepotrestajú

v analýze išlo o výhodnosť stavby diaľnice formou PPP projektu
po úprave sa spomínalo predraženie o 29 miliónov namiesto 546
proti úradníkovi Petrovi Havrilovi našli viac dôkazov
prokuratúra stíhanie zastavila, nešlo podľa nej o trestný čin

BRATISLAVA. Pri výstavbe diaľnice medzi Martinom a Prešovom ministerstvo dopravy za éry Ľubomíra Vážneho sfalšovalo analýzu o výhodnosti postupu formou PPP, aby bol projekt pri schvaľovaní vládou priechodnejší.

Zistil to policajný úrad boja proti korupcii a vypátral aj konkrétneho úradníka, ktorý čísla s najväčšou pravdepodobnosťou pozmenil.

Špeciálna prokuratúra trestné stíhanie zastavila.

„Stíhanie bolo zastavené, lebo tento skutok nie je trestným činom a nie je dôvod na postúpenie veci,“ potvrdila hovorkyňa Jana Tökölyová.

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/7428549/u-vazneh...#ixzz3Fcuse7Fi
0 2
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Mňa dnes potešilo, že konečne už mám aj ja sľubované babie leto.. Dúfam, že vydrží aspoň dnes..
2 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Potešilo:
http://www.regiojet.cz/praha-kosice/.../praha-kosice/
za 9,-€ ma odvezú do Prahy
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Peggynka
Potešilo:
http://www.regiojet.cz/praha-kosice/.../praha-kosice/
za 9,-€ ma odvezú do Prahy
Uz som na teba myslela ze sa ti to šikne.....
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať