Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
Stribro - asi bez komentu a brat Martin.
Načal som, dokončím.
Roky ??? Útvar ???
0 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Buchy- ja neviem, aky utvar, a roky, ved si vypocitaj ... Brat mal dobre, vyprostovaci tank, len mu vlasy vypadli, vozil sefa aj na gaziku, moj muz si to vytrpel- ale tiez, nie kazda guma je rovnaka, obaja mali poddostojnicku skolu . nemusi sa ta to dotykat, nazor na vojakov moze mat kazdy iny, ako na ucitelov, policajtov a aj psychologov / vid. vyssie /.
1 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

alaya1
Zelam ti korela, krasny slnecny den- a nielen na oblohe

Ja budem mať krásnu nedeľu aj bez tvojho neúprimného želania. Venuj sa radšej svojej rodine. Tam si oblep všetky steny. Ja psychológa s tekvicami nepotrebujem, a ani bez tekvíc.
Iba nechápem, načo sem stále pridávaš tie vyrehotané tekvice a paprče. To tu zatiaľ nikto zatiaľ nepredvádzal. Si pripadám ako v škôlke. Neviem, čo tu chceš s nimi vyjadriť? Si myslíš, že hneď všetci upadnú do eufórie? A budú sa teteliť a veseliť?
6 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

alaya1
vlado 33
Do kedy ešte sa budú omieľať ŠTB zoznamy. Je to smiešne, každý študovaný komunista bol v tých zoznamoch. Hanba novinárom, že také sprostosti vyťahujú. Študent s výborným prospechom, nemohol odmietnuť členstvo v KSČ. Teda bol aj potencionálnym donášačom ŠTB.


nie je to pravda.

Tak teda, ak s tymto niekto nesuhlasi, ja to pravda, co som napisala, lebo ja mam 2 !!!! cervene diplomy a NIKTO z mojej rodiny nebol ani komunista, ani estebak !!!. Ale ku peknej nedeli patri aj to, co tato osoba teraz v mojom profile stvara! ..tak na zdravie
4 4
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

buchač
trisestri
drahy veriaci je nedela,tak len pozitivne prispevky-ked uz do kostola nechodite,anciasa vaseho
Za mnou asi prídu veriaci, čo vo dvojiciach pobehujú a otravujú. Vo vedľajšom vchode býva jeden, majú slezinu. Dosť áut na parkovisku s EČV odnekiaľ od TV, SV, MI, BJ...
Dumem nad tým, akú verziu zvolím.
Slušnú alebo tú druhú.
Slušne ich pošlem do teplej ???
slusne si sa mal spytat ci casopis prebudte sa je eroticky/pre tych co pri sexovani zaspia,ci strazna veza je odborny casopis pre vojakov/o ochrane pevnosti/ a ako by sa im lubilo keby im kazdy vyzvanal pri dverach hocikedy ked si zmysli mat potrebu presvedcovat o svojom nabozenstve,pol.presvedceni,nazoroch,alebo ponuknut sluzbu,predat tovar resp presvedcit o svokej ,,neomylnej pravde,,
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Excise Duty
vlado 33
Do kedy ešte sa budú omieľať ŠTB zoznamy. Je to smiešne, každý študovaný komunista bol v tých zoznamoch. Hanba novinárom, že také sprostosti vyťahujú. Študent s výborným prospechom, nemohol odmietnuť členstvo v KSČ. Teda bol aj potencionálnym donášačom ŠTB.
Ako sa opovažuješ takúto drzosť napísať, robíš si snáď alibi a z ostatných blbečkov?
Božská naivita, ak vlado 33 kecal načo bol 17 november , ty si teraz jeho potrebu vlastne poprel , prečo bol odstránený z ústavy ČSSR článok 4? Prečo vlastne vytiahli na námestia toľko ľudí buď preto aby bolo dosť banánov po celý rok, alebo sa nepáčilo ľuďom že len komunisti vládli a vedeli skôr či bude drahšia káva. A dnes sa na rozhodujúce funkcie určite dostávajú nestraníci (ne sympatizanti) len skrátka na základe vzdelania znalostí a osobných schopností. inak ja mínusky nedávam len napíšem čo si myslím.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
Buchy- ja neviem, aky utvar, a roky, ved si vypocitaj ... Brat mal dobre, vyprostovaci tank, len mu vlasy vypadli, vozil sefa aj na gaziku, moj muz si to vytrpel- ale tiez, nie kazda guma je rovnaka, obaja mali poddostojnicku skolu . nemusi sa ta to dotykat, nazor na vojakov moze mat kazdy iny, ako na ucitelov, policajtov a aj psychologov / vid. vyssie /.
1. Ako si mám vypočítať, keď neviem vek brata a či manžela ?
Ale predpokladám, že je mladší ako ako ja, takže tie 80 roky.
2. Pánsky šoféri sa mali vcelku dobre....
3. Nad názory som sa dávno povzniesol.

alaya1
Stribro - asi bez komentu a brat Martin.
Stříbro ?
Onehdá sa vravelo..." Stříbro, Tachov, Janovice - tri prdele v republice !" ...
Na Stříbro mám "krásne" spomienky. Kua....Dva roky prázdnin...

Niekde som už onehdá napísal. Počas dvoch rokov tam bolo niekoľko mimoriadnych udalostí (tak sa tomu vravelo)...pár vojakov si pustilo včeličku do hlavy.
Fakt nekomentujem !
1 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

tak vidis, moj muz ani do Ciech chodit nechce, asi sa tam mal vyborne, lebo cestoval domov na opustak a svorka vravela, ze sa najedol, okupal a cestoval naspat
2 2
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

alaya1
alaya1
vlado 33
Do kedy ešte sa budú omieľať ŠTB zoznamy. Je to smiešne, každý študovaný komunista bol v tých zoznamoch. Hanba novinárom, že také sprostosti vyťahujú. Študent s výborným prospechom, nemohol odmietnuť členstvo v KSČ. Teda bol aj potencionálnym donášačom ŠTB.


nie je to pravda.

Tak teda, ak s tymto niekto nesuhlasi, ja to pravda, co som napisala, lebo ja mam 2 !!!! cervene diplomy a NIKTO z mojej rodiny nebol ani komunista, ani estebak !!!. Ale ku peknej nedeli patri aj to, co tato osoba teraz v mojom profile stvara! ..tak na zdravie
a akú vedúcu funkciu si zastávala v bývalej ČSSR? a ešte obor
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

ja? ja som v prispevku reagovala na to, co je zvyraznene modrym. Ja som bola studentka.
2 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

4 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

buchač
alaya1
Buchy- ja neviem, aky utvar, a roky, ved si vypocitaj ... Brat mal dobre, vyprostovaci tank, len mu vlasy vypadli, vozil sefa aj na gaziku, moj muz si to vytrpel- ale tiez, nie kazda guma je rovnaka, obaja mali poddostojnicku skolu . nemusi sa ta to dotykat, nazor na vojakov moze mat kazdy iny, ako na ucitelov, policajtov a aj psychologov / vid. vyssie /.
1. Ako si mám vypočítať, keď neviem vek brata a či manžela ?
Ale predpokladám, že je mladší ako ako ja, takže tie 80 roky.
2. Pánsky šoféri sa mali vcelku dobre....
3. Nad názory som sa dávno povzniesol.

alaya1
Stribro - asi bez komentu a brat Martin.
Stříbro ?
Onehdá sa vravelo..." Stříbro, Tachov, Janovice - tri prdele v republice !" ...
Na Stříbro mám "krásne" spomienky. Kua....Dva roky prázdnin...

Niekde som už onehdá napísal. Počas dvoch rokov tam bolo niekoľko mimoriadnych udalostí (tak sa tomu vravelo)...pár vojakov si pustilo včeličku do hlavy.
Fakt nekomentujem !
alebo aj janovice nikdy vice radši gulku do palice--------kampak vu jelšava,pionerak voči tomu
0 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
pavol54
Excise Duty
vlado 33
Do kedy ešte sa budú omieľať ŠTB zoznamy. Je to smiešne, každý študovaný komunista bol v tých zoznamoch. Hanba novinárom, že také sprostosti vyťahujú. Študent s výborným prospechom, nemohol odmietnuť členstvo v KSČ. Teda bol aj potencionálnym donášačom ŠTB.
Ako sa opovažuješ takúto drzosť napísať, robíš si snáď alibi a z ostatných blbečkov?
Božská naivita, ak vlado 33 kecal načo bol 17 november , ty si teraz jeho potrebu vlastne poprel , prečo bol odstránený z ústavy ČSSR článok 4? Prečo vlastne vytiahli na námestia toľko ľudí buď preto aby bolo dosť banánov po celý rok, alebo sa nepáčilo ľuďom že len komunisti vládli a vedeli skôr či bude drahšia káva. A dnes sa na rozhodujúce funkcie určite dostávajú nestraníci (ne sympatizanti) len skrátka na základe vzdelania znalostí a osobných schopností. inak ja mínusky nedávam len napíšem čo si myslím.
Aj keď si to o mne myslíš, ani ja mínusky nerozdávam, je to pod moju úroveň. A k tomu príspevku, tvrdenie, že študent s výborným prospechom nemohol odmietnuť členstvo v KSČ a ako taký bol potenciálnym (blbečkovia píšu "potencionálny" odvodený zrejme od slova inpotencionent) je hlúposť. Poznám kopu slušných ľudí, ktorí boli členmi KSČ, ani teraz sa netaja svojou ľavicovou orientáciou a pritom nie sú militantní boľševici. A už vonkoncom neboli nijakí donášači! To robili predovšetkým takí, ktorí to potrebovali robiť v záujme svojej kariéry alebo takí, čo sa do niečoho namočili a nechali sa vydierať!
2 1
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
Postreh na nedeľu:
Keď dochádzajú argumenty, nastupujú mínusky, účinná zbraň zašitých zbabelcov, ktorí si uvedomujú, že ich pätolízačské floskuly sa nedajú obhájiť.
Debatový suterén.
8 5
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

asi majú zaseknuté vetry v trubici
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

jéj ..ja už mám 8ks....díkesky ....mínusky mi vždy vyčaria úsmev na tvári...
4 4
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Tie banány, no úžasný argument o kvalite života! Neboli nie preto, žeby ich súdruhovia nechceli dopriať pracujúcemu ľudu, ale preto, že niekto vymyslel a uvalil embargo.
1 2
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
tie minusky tu robia vacsiu sarapatu hadam ako to minus v "Cesko-Slovenska federativna republika".
ja to nechapem, co tu tolko ludi tie minusky irituju
1 4
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
tie minusky tu robia vacsiu sarapatu hadam ako to minus v "Cesko-Slovenska federativna republika".
ja to nechapem, co tu tolko ludi tie minusky irituju
Mínuska v Česko-Slovensku bol aj jedným z dôvodov, kde sa nevedeli páni dohodnúť...podotýkam, že bývalí komunisti.
Henten pán ma svojimi vyjadreniami aj vcelku dostal
http://sk.wikipedia.org/wiki/Václav_Klaus

Čistá paranoja...http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/...o-tvrdi-klaus/

Od neho je väčší ujo už len jeho predchodca...." spisovateľ"...umelec, disident, opilec .
----------------------------------------------------------

Mínusky iritujú len z jedného dôvodu...teda aspoň mňa.
V debate ako takej by bolo aj vhodné postaviť sa za svoj názor a čeliť argumentácii oponenta...a aj naopak.
Lenže to by som asi aj veľa chcel.
----------------------------------------------------------
Takže tí utajení mínuskovači sú u mňa na úrovni dna latríny niektorej osady plnej degešov...
4 1
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
trisestri
Peggynka
Potešilo - pobavilo;podľa testu nemám ani 50 rokov a dožijem sa 88 rokov Čo tu budem tak dlho robiť
http://clovekonline.cz/wp-content/mu...praveno337.swf
tak to malo,ja 135-len som valil okale,to uz skor pravdapodobnejsie ze papezom sa stanem
Tak skús ešte raz a poctivo Však aj pápežom môžeš byť a mali by nadlho vystarané To Ján Pavol I. tam bol len mesiac a zase starosti s voľbou.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať