Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Dnes ma mimoriadne potešilo, že slovenským kandidátom na post sudcu Súdneho dvora EÚ v Luxemburgu sa stal Daniel Šváby, terajší jeho sudca. A tak ten spuchnutý poradca z Grasalkovičovej zostal ďalej poradcom a švankes kľučkovcov sa pokazil.
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
To aky fesak a fesanda sa nam narodili ?
http://bratislava.sme.sk/c/7488306/v...torm-igal-4346
1 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

taiko
To aky fesak a fesanda sa nam narodili ?
http://bratislava.sme.sk/c/7488306/v...torm-igal-4346
..zlatí sú...takí na mojkanie....
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
evuš
taiko
To aky fesak a fesanda sa nam narodili ?
http://bratislava.sme.sk/c/7488306/v...torm-igal-4346
..zlatí sú...takí na mojkanie....
ja som mal stastie ked sa v Kosicej ZOO narodili normalne medvede. Bol som tam ked mali tak 10kg a mi ruky hryzkali
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Potvrdilo sa mi , že je stále platné: "Peniaze nesmrdia!"

Včera večer, vpravo hore, sa práve v tejto téme na chvíľu mihla volebná reklama Milana Ftáčnika. A niekoľko dní predtým, to bola reklama SMERU. Najskôr som si povedala, že čo tí na tomto webe chcú? Potom som si to vysvetlila tak, že možno to urobili pre nás, čo ich nezatracujeme a nechceme zakopať pod čiernu zem. Nakoniec som našla vysvetlenie asi najbližšie PRAVDE. Skúsili, chvíľu pobudli a odkráčali s tým, že škoda peňazí. So SIEŤOU sa nemôžu rovnať, lebo tá si dokáže dojednať reklamy za vatikánsku menu. Alebo žeby ju pavúci platili z úveru?
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Petra Nová
Potvrdilo sa mi , že je stále platné: "Peniaze nesmrdia!"

Včera večer, vpravo hore, sa práve v tejto téme na chvíľu mihla volebná reklama Milana Ftáčnika. A niekoľko dní predtým, to bola reklama SMERU. Najskôr som si povedala, že čo tí na tomto webe chcú? Potom som si to vysvetlila tak, že možno to urobili pre nás, čo ich nezatracujeme a nechceme zakopať pod čiernu zem. Nakoniec som našla vysvetlenie asi najbližšie PRAVDE. Skúsili, chvíľu pobudli a odkráčali s tým, že škoda peňazí. So SIEŤOU sa nemôžu rovnať, lebo tá si dokáže dojednať reklamy za vatikánsku menu. Alebo žeby ju pavúci platili z úveru?
Nóóó ----- používaj AdBlock - a už reklamy neuvidíš....
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

misoft
Nóóó ----- používaj AdBlock - a už reklamy neuvidíš....
To by som tie reklamy bola prepásla. Vpravo hore mi neprekážajú, aspoň som v obraze, o čom sa tu točí. Mne prekáža tá veľká plachta s nevidomým Radkom, čo na mňa vyskočí, kým sa prihlásim.
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Petra Nová
misoft
Nóóó ----- používaj AdBlock - a už reklamy neuvidíš....
To by som tie reklamy bola prepásla. Vpravo hore mi neprekážajú, aspoň som v obraze, o čom sa tu točí. Mne prekáža tá veľká plachta s nevidomým Radkom, čo na mňa vyskočí, kým sa prihlásim.
No na mňa nik neskáče - lebo ho ten AdBlock nepustí ku mne.
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
taiko
evuš
taiko
To aky fesak a fesanda sa nam narodili ?
http://bratislava.sme.sk/c/7488306/v...torm-igal-4346
..zlatí sú...takí na mojkanie....
ja som mal stastie ked sa v Kosicej ZOO narodili normalne medvede. Bol som tam ked mali tak 10kg a mi ruky hryzkali
a odvtedy máš 15 prstov na každej ruke a hráš na gitare ako steve vai
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
Potesilo, ze aspon vidim, kde moje dane idu
http://www.collective-evolution.com/...ad-for-public/
ale nevysvetlil si ten americký systém daňový a odvodový, (však keď dám niečo do placu tak ozrejmím),
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Raši a Ftačnik vyhraju a viem aj inde kto-tak ale v jednom meste to kandidat Smeru pohnojil,uplne prepadol zo znalosti vlastneho mesta a este v nom aj zabludil a to ceresnicka k tomu,podporit ho ma prist na zaverecny miting Paska,no ten prehral este ani volby nezacali.
1 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
trisestri
Raši a Ftačnik vyhraju a viem aj inde kto-tak ale v jednom meste to kandidat Smeru pohnojil,uplne prepadol zo znalosti vlastneho mesta a este v nom aj zabludil a to ceresnicka k tomu,podporit ho ma prist na zaverecny miting Paska,no ten prehral este ani volby nezacali.
Dajaká samozničiteľná jednotka to je .
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Autodestruct.....
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

tak uvidime ako ta samodestrukcia zafunguje a to hlavne tiez u tych co sa vo velkom vzdavaju v prospech inych,lebo podla komentov tieto kroky vyvolavaju opacne efekty,este viac ludi nas...... a motivuju volit konkurenciu,ta asi velmi derava siet
2 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
trisestri
tak uvidime ako ta samodestrukcia zafunguje a to hlavne tiez u tych co sa vo velkom vzdavaju v prospech inych,lebo podla komentov tieto kroky vyvolavaju opacne efekty,este viac ludi nas...... a motivuju volit konkurenciu,ta asi velmi derava siet
Súhlas.Ak sa rozhodnem pre "A",tak mám na to dôvod,že som sa nerozhodla pre "B".
"A" chce kšeftovať s mojou priazňou - dostane "C".Už sa tak stalo.Som svojprávna.
2 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Ing. Ľubomír Janoška
taiko
evuš
taiko
To aky fesak a fesanda sa nam narodili ?
http://bratislava.sme.sk/c/7488306/v...torm-igal-4346
..zlatí sú...takí na mojkanie....
ja som mal stastie ked sa v Kosicej ZOO narodili normalne medvede. Bol som tam ked mali tak 10kg a mi ruky hryzkali
a odvtedy máš 15 prstov na každej ruke a hráš na gitare ako steve vai
ale kdeezee, ved to este ani zuby nemalo
Naposledy upravil taiko : 11.11.14 at 16:50
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

trisestri
tak uvidime ako ta samodestrukcia zafunguje a to hlavne tiez u tych co sa vo velkom vzdavaju v prospech inych,lebo podla komentov tieto kroky vyvolavaju opacne efekty,este viac ludi nas...... a motivuju volit konkurenciu,ta asi velmi derava siet
Dvakrát do tej istej rieky nevstúpiš, to znamená že opakovane sa kačicou rozrýpať dav nedá, pred parlamentnými voľbami to bola gorila a výsledok? tak ľudí rozkmitali že dali hlas radšej smeru (keď ništ inší nebolo). a teraz sa kvôli CT ozvala MEDICAL že údajne jej zisk nedosiahne ani 20% atď... stačí pozrieť článok v Pravde, aj penta sa ozvala takže tak ako som písal prv (nie som nikoho zástancom ani obhajcom) ale ak niečo niekto s krvavými očami na niekoho vytiahne tak, nech si zabezpečí dôkazy o tom o tvrdí
1 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dnes je Martina ???
Biele kone vymreli, alebo ich vyvraždili...

Takže tú našu - aktuálne...


1 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Hodinárska práca

2 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Čítala som priznanie bývalého mládežníka, vraj: v SZM som bol tri dni. V pondelok ma prijali a vo štvrtok ho zrušili. Pobavilo ma to.
3 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať