Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
....a zase dakomu yebe...


06.11.14 22:03
Téma: Mozem zmenit takto zmenit farbu vozidla bez zmeny v TP?
Neužitočné

06.11.14 21:34
Téma: Mozem zmenit takto zmenit farbu vozidla bez zmeny v TP?
Nevhodné


06.11.14 20:46
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo VII
Neužitočné

06.11.14 20:46
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo VII
Neužitočné

06.11.14 20:45
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo VII
Neužitočné

06.11.14 20:44
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo VII
Neužitočné

06.11.14 20:23
Téma: Ktorá banka ponúka najlepšie bankové účty pre mladých s čo najnižším poplatkom za vedenie
Neužitočné

06.11.14 20:14
Téma: Ktorá banka ponúka najlepšie bankové účty pre mladých s čo najnižším poplatkom za vedenie
Neužitočné
0 3
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

bude este veselo
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
trisestri
bude este veselo
Ale šak nech si urobí/bia dobre...
2 2
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

alaya1
korela, odkila mas take informacie? Slovaci v Anglicku si za VS studium nic neplatia. Dokonca dostavaju stipendia, ako obcania clenskej krajiny EU. Ani ked sa po skonceni VS vratia na Slovensko, nic platit skole nemusia, lebo sa vratia do clenskej krajiny EU!!.

Tak ak mas take info z telky, prever si, kym tu capnes taku blbost, ze v Anglicku studuju na pozicky, lebo to pravda nie je.

Ja kazdemu doprajem studium zadarmo,. ako bolo raz dopriate aj mne. Neviem preco vam to tak prekaza, ze studuju bezplatne. ved kazdy z vas mal tu moznost, ze nevyuzil a isiel robit? Mozno koli lenivosti, malej mozgovej kapacite, ci pre nezaujem. Tak nechajte tych, co chcu, nech mozu.
alaya a ty odkiaľ? Tu píšu niečo iné.
http://www.slovenskecentrum.sk/sk/page/5#N%C3%A1klady
1 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
trisestri
bude este veselo
Kde? Lebo tu už je
Prišiel mi mail;len tri veci sú dobré na zamestnaní:piatok,výplata a dovolenka (nič z toho sa ma netýka)
3 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

kukučka
alaya1
korela, odkila mas take informacie? Slovaci v Anglicku si za VS studium nic neplatia. Dokonca dostavaju stipendia, ako obcania clenskej krajiny EU. Ani ked sa po skonceni VS vratia na Slovensko, nic platit skole nemusia, lebo sa vratia do clenskej krajiny EU!!.

Tak ak mas take info z telky, prever si, kym tu capnes taku blbost, ze v Anglicku studuju na pozicky, lebo to pravda nie je.

Ja kazdemu doprajem studium zadarmo,. ako bolo raz dopriate aj mne. Neviem preco vam to tak prekaza, ze studuju bezplatne. ved kazdy z vas mal tu moznost, ze nevyuzil a isiel robit? Mozno koli lenivosti, malej mozgovej kapacite, ci pre nezaujem. Tak nechajte tych, co chcu, nech mozu.
alaya a ty odkiaľ? Tu píšu niečo iné.
http://www.slovenskecentrum.sk/sk/page/5#N%C3%A1klady
V Cambridge studuje moja neter, 2 rok psychologiu. neplati nic, dostava stipendium, ktore jej pokryva vsetky vydaje, ktore ma. A aj keby prisla naspat po skonceni neplati nic. ma ti napisat email, aby si uverila ??
P.S. pisala som o studiu cudzinca v Anglicku a poriadne si precitaj link, ktory si pripla- viac k tomu nemam co napisat.

Kukucka- ty si taka zlata, stale reagujem miesto korely na moje prispevky, si taky jej tien
1 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Presne naopak, hoci sa v poslednej dobe tvoje príspevky hodne zlepšili, pri korele sa ti to ešte nie veľmi darí, ten tón si si mohla odpustiť, aj keby nemala pravdu.
Bola som len zvedavá ako je to naozaj, neviem ako ty, ale ja tam to splácanie po štúdiu v tom linku vidím.
2 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

no, toto snad nemusim citat, ja som nikdy nikomu vulgarne nenadavala, tak ani nerozumiem tvojej pripomienke a co sa tyka studii, kazdy nech si robi, co chce.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

buchač
....a zase dakomu yebe...


06.11.14 22:03
Téma: Mozem zmenit takto zmenit farbu vozidla bez zmeny v TP?
Neužitočné

06.11.14 21:34
Téma: Mozem zmenit takto zmenit farbu vozidla bez zmeny v TP?
Nevhodné


06.11.14 20:46
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo VII
Neužitočné

06.11.14 20:46
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo VII
Neužitočné

06.11.14 20:45
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo VII
Neužitočné

06.11.14 20:44
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo VII
Neužitočné

06.11.14 20:23
Téma: Ktorá banka ponúka najlepšie bankové účty pre mladých s čo najnižším poplatkom za vedenie
Neužitočné

06.11.14 20:14
Téma: Ktorá banka ponúka najlepšie bankové účty pre mladých s čo najnižším poplatkom za vedenie
Neužitočné

Isto poznáš " ako do hory zareveš, toľko sa nareveš" Ani pletivo, sito, plot nepomôže, ozvena všetko zmôže ... . Všetko si treba užívať, aj to ...
Naposledy upravil sito : 08.11.14 at 11:40
5 3
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
alaya1
korela, odkila mas take informacie? Slovaci v Anglicku si za VS studium nic neplatia. Dokonca dostavaju stipendia, ako obcania clenskej krajiny EU. Ani ked sa po skonceni VS vratia na Slovensko, nic platit skole nemusia, lebo sa vratia do clenskej krajiny EU!!.

Tak ak mas take info z telky, prever si, kym tu capnes taku blbost, ze v Anglicku studuju na pozicky, lebo to pravda nie je.

Ja kazdemu doprajem studium zadarmo,. ako bolo raz dopriate aj mne. Neviem preco vam to tak prekaza, ze studuju bezplatne. ved kazdy z vas mal tu moznost, ze nevyuzil a isiel robit? Mozno koli lenivosti, malej mozgovej kapacite, ci pre nezaujem. Tak nechajte tych, co chcu, nech mozu.
Neviem ako v Anglicku, ale v NL si ziaci beru na studium pozicky. Su na to vselijake financne produkty a moznosti splacania. Myslim z v debate neslo primarne o Anglicko ani o studentov z clenskej krajiny EU. Ale poda mna o platenie si za studium "ano, ci nie."
Naposledy upravil taiko : 06.11.14 at 22:52
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
alaya1
Ja kazdemu doprajem studium zadarmo,. ako bolo raz dopriate aj mne. Neviem preco vam to tak prekaza, ze studuju bezplatne. ved kazdy z vas mal tu moznost, ze nevyuzil a isiel robit? Mozno koli lenivosti, malej mozgovej kapacite, ci pre nezaujem. Tak nechajte tych, co chcu, nech mozu.
Ja nie !!!

Mne ide o to, že tu jeden vyštuduje zadarmiko a následne po štúdiu ťahá niekde do teplej, kde berie samozrejme aj oveľa vyšší plat...neporovnateľné vyšší plat.
...a platia to aj tí, ktorí neštudujú, ale robia...a je jedno, z akého dôvodu neštudovali...
-------------------------------------
Také malé prirovnanie.
Za socíku boli stabilizačné byty ? Boli .
Dostal len ten, kto podpísal záväzok udanej firmy a odpracoval tých 10 rokov. Potom mohol kľudne odísť a byt mu ostal.
--------------------------------------
Ako som spomenul...študenti na vysokej vojenskej ak nepodpíšu, tak platia nehorázne sumy. Tak prečo sa to netýka aj civilov ?
Nik nestuduje zadarmo. Studentovi rodicia tu platia dane a odvody a ich syn, ci dcera zato studuje. Nic u nas nie je zadarmo, ani skolstvo, ani zdravotnictvo.
1 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Spomínam si na rozhovor spred veľa rokov so Slovenkou, ktorá sa vydala do Škandinávie, ako zo začiatku nevedela pochopiť, prečo mládež v 18-tich vypadne z domu, študuje na pôžičky a rodičia im nepomôžu, hoci na to majú. Bola zvyknutá, že u nás rodičia podporujú nielen dospelé deti, ale ešte aj vnukov. Potom to chválila, veď ich dochovali dospelosti a teraz si žijú svoj život, za zvyšné peniaze cestujú a pod. Pôžičky splácajú až po skončení školy. Je tak nastavená celá spoločnosť.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
kukučka
Spomínam si na rozhovor spred veľa rokov so Slovenkou, ktorá sa vydala do Škandinávie, ako zo začiatku nevedela pochopiť, prečo mládež v 18-tich vypadne z domu, študuje na pôžičky a rodičia im nepomôžu, hoci na to majú. Bola zvyknutá, že u nás rodičia podporujú nielen dospelé deti, ale ešte aj vnukov. Potom to chválila, veď ich dochovali dospelosti a teraz si žijú svoj život, za zvyšné peniaze cestujú a pod. Pôžičky splácajú až po skončení školy. Je tak nastavená celá spoločnosť.
veru tiez musim mamu furt presviedcat, ze uz mi dala dost
2 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Pravdu máš " Nic u nas nie je zadarmo" Nie len u nás. Na tomto, tu tejto planete.

Ak niekto ukradne, niečo, že sadarmo, to ma. No neviem? Ten niekto musí mať odvahu a ten komu to ukradol, tiež ukradol, mal odvahu?

Kde nič nie je, ani čert, ani smrť neberie. No ľudia, áno. Berú, ako po nebohom ...
2 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
Neviem ako v Anglicku, ale v NL si ziaci beru na studium pozicky. Su na to vselijake financne produkty a moznosti splacania. Myslim z v debate neslo primarne o Anglicko ani o studentov z clenskej krajiny EU. Ale poda mna o platenie si za studium "ano, ci nie."
No vidíš ?
Tak prečo nie aj u nás ?

taiko
Nik nestuduje zadarmo. Studentovi rodicia tu platia dane a odvody a ich syn, ci dcera zato studuje. Nic u nas nie je zadarmo, ani skolstvo, ani zdravotnictvo.
Všetci platia tie dane a odvody. Teda aj tí rodičia, ktorých deti neštudujú.
1 1
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Kolesík
http://necyklopedia.wikia.com/wiki/Andrej_Kolesík
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

...aj ked skor do placu....dochodcovia ho miluju....
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://x.topky.sk/cl/10/1436247/Rado...li-take-styri-
No tam su tiez pekni lupežnici....ale na nasich nema asi nik
1 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
lujza.j
...aj ked skor do placu....dochodcovia ho miluju....
Lui,ja som si musela nájsť,koho to vlastne mám milovať a prečo ,lebo mi to nič nehovorí.Tak tento strýco rastie do krásy Si ma urazila Pekný deň.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

na zamyslenie - myslím to video http://www.lepsizivot.sk/hierarchia-spolocnosti/
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať