Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
buchač
Mila123
pochybujem, že budú úspešní.....1,6 milión dôchodcov a cca do 1 milióna študentov to vyhovuje, nevraviac o mne, mne to vyhovuje, i keď nie som ešte D, (ešte dlho mi je potrebné pracovať),
moje deti zadarmo budú cestovať....minule som skonštatovala, že sa máme lepšie ako v dobe socializmu, pretože tam vlaky takto plošne neboli zadarmo, takto budujeme moderný kapitalizmus????
Bodaj by boli !!!
Podpísal by som hneď a zaraz !
-----------------------------------
Neber osobne.
Tvoje deti zadarmo cestujú a zadarmo študujú.
Iné už makajú....
-----------------------------------
Takže zvyčajná veta na záver.
Študenti (rodičia) nech platia...a potom trebárs hajde na kraj sveta za lepším životom.
A z čoho majú platiť?
...
Teraz čo napíšem, je o cirkevnej organizácii a držaní ovečiek, nie o Bohu a viere.
...
Nech študenti vyštudujú a vyplatia sa. To pokladám za spravodlivejšie a pre národ prospešnejšie.
Tak ako je to inde.
Nech si berú pôžičky.
--------------------------------
Boh je iná kapitola.
Cirkev samotna je o chamtivosti, bohatsve, odpustkoch ...atď....a v neposlednej miere aj o vojnách. V mene Boha sa ich teda vielo neúrekom, dodnes sa bojuje ešte niekde.
---------------------------------
Nech sa vyplatia ? Nuž beriem. Nie jeden môj študent, ktorý nepodpísal záväzok, tak alou na finančné-podpísať tú smiešnu sumu = cca 750.000 - 1.500.000 Sk
2 2
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Anika61
Jéééj dostala som minusku,lebo som napisala,ze by som nechcela byt pestovatel polnohospodar v tomto state....klobuk dole-obdivujem toho kto by chcel...
U nás - typická zemiakárska oblasť;nikto tu už zemiaky nepestuje.Máme lány byliniek na čaje a to už naši zberači neľúbia.Už ich vidávam v lidli kupovať zemiaky To sme nikdy nevideli
2 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
lujza.j
toto nemá nič spoločné so športom....zmlátiť sa móžu aj inde...idioti!
Však mi dcéra referovala o čom sa bavili,oni nie sú fanúšikovia-sprostí bitkári.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Peggynka
Anika61
Jéééj dostala som minusku,lebo som napisala,ze by som nechcela byt pestovatel polnohospodar v tomto state....klobuk dole-obdivujem toho kto by chcel...
U nás - typická zemiakárska oblasť;nikto tu už zemiaky nepestuje.Máme lány byliniek na čaje a to už naši zberači neľúbia.Už ich vidávam v lidli kupovať zemiaky To sme nikdy nevideli
som tam bola na zemákoch na brigádevo velkej lomnici...
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka
misoft
Možno! Bude spokojnučká, ako festovne vyzerá.... ale toť všetko. Navonok to bude "kosť", ale čo vo vnútri?
A keď sme do toho zabŕdli - tá M.G. - airbagy vpredu, huba zväčšená - vyzerá otrasne. Pred 10-timi rokmi vyzerala o 1000% lepšie, krajšie (nájdite si, ako vyzerala). A to už vtedy mala nature!
kto je MG?
Moja spolužiačka-jedna speváčka...také nevieš
Čo vo vnútri ???
Jáááááj, keby sa napísala pravda (perličky radšej nedávam), to by spadla svetožiara z tej blonďavej hlavy.
0 1
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
lujza.j
Peggynka
Anika61
Jéééj dostala som minusku,lebo som napisala,ze by som nechcela byt pestovatel polnohospodar v tomto state....klobuk dole-obdivujem toho kto by chcel...
U nás - typická zemiakárska oblasť;nikto tu už zemiaky nepestuje.Máme lány byliniek na čaje a to už naši zberači neľúbia.Už ich vidávam v lidli kupovať zemiaky To sme nikdy nevideli
som tam bola na zemákoch na brigádevo velkej lomnici...
Už ťa nepotrebujú,majú tam 1500 rómov
2 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
Na paktu Ribbentrop-Molotov nebylo nic špatného, prohlásil Putin

http://zpravy.idnes.cz/putin-pakt-ri...m_content=top6
Naposledy upravil Excise Duty : 06.11.14 at 18:18
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

buchač
kopretinka
misoft
Možno! Bude spokojnučká, ako festovne vyzerá.... ale toť všetko. Navonok to bude "kosť", ale čo vo vnútri?
A keď sme do toho zabŕdli - tá M.G. - airbagy vpredu, huba zväčšená - vyzerá otrasne. Pred 10-timi rokmi vyzerala o 1000% lepšie, krajšie (nájdite si, ako vyzerala). A to už vtedy mala nature!
kto je MG?
Moja spolužiačka-jedna speváčka...také nevieš
Čo vo vnútri ???
Jáááááj, keby sa napísala pravda (perličky radšej nedávam), to by spadla svetožiara z tej blonďavej hlavy.
Marika si dala plastiku?????????????????
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Mno neviem, ten nový minister zdravotníctva sa mi moc nepáči, nevzbudzuje vo mne velku doveru- to tam mohli dať aj niekoho iného, lepšieho....-ale možno sa mýlim a bude OK, ale neviem neviem...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Anika61
Petra ,v tomto s Tebou nesuhlasim....podla mna vylepsena fasada nerovna sa dobre sebavedomie.....to sebavedomie bud mas,alebo nemas
No neviem, mne chodia stále nejaké spamy ,že na zvačšenie penisu- nejaké prípravky- ktovie , či to pomáha :-)))))), asi 2 krabice objednám :-), na skúšku...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

no mne sa nepáči ani jeden..
1 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
Stanislav 1975
Mno neviem, ten nový minister zdravotníctva sa mi moc nepáči, nevzbudzuje vo mne velku doveru- to tam mohli dať aj niekoho iného, lepšieho....-ale možno sa mýlim a bude OK, ale neviem neviem...
A to sa dá posúdiť podľa fotografie alebo ho poznáš osobne? Ale neboj nič, tí čo ho nominovali, povedú ho správnym smerom.
2 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
http://www.bratislavskenoviny.sk/naj...page_id=328708
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka
buchač
kopretinka
misoft
Možno! Bude spokojnučká, ako festovne vyzerá.... ale toť všetko. Navonok to bude "kosť", ale čo vo vnútri?
A keď sme do toho zabŕdli - tá M.G. - airbagy vpredu, huba zväčšená - vyzerá otrasne. Pred 10-timi rokmi vyzerala o 1000% lepšie, krajšie (nájdite si, ako vyzerala). A to už vtedy mala nature!
kto je MG?
Moja spolužiačka-jedna speváčka...také nevieš
Čo vo vnútri ???
Jáááááj, keby sa napísala pravda (perličky radšej nedávam), to by spadla svetožiara z tej blonďavej hlavy.
Marika si dala plastiku?????????????????
Alebo nie ?
Možno sa mýlim v tých iniciálkach M.G. Mne je jedno, čo robí...či M.G. , či X.Y...
------------------------------------------------
Zvyšok o spolužiačke M.G. ale aj tak platí....
1 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975
No neviem, mne chodia stále nejaké spamy ,že na zvačšenie penisu- nejaké prípravky- ktovie , či to pomáha :-)))))), asi 2 krabice objednám :-), na skúšku...
......
1 2
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

buchy, chodila s tebou do triedy, moj bratanec do vedlajsej
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
korela
buchač
Mila123
pochybujem, že budú úspešní.....1,6 milión dôchodcov a cca do 1 milióna študentov to vyhovuje, nevraviac o mne, mne to vyhovuje, i keď nie som ešte D, (ešte dlho mi je potrebné pracovať),
moje deti zadarmo budú cestovať....minule som skonštatovala, že sa máme lepšie ako v dobe socializmu, pretože tam vlaky takto plošne neboli zadarmo, takto budujeme moderný kapitalizmus????
Bodaj by boli !!!
Podpísal by som hneď a zaraz !
-----------------------------------
Neber osobne.
Tvoje deti zadarmo cestujú a zadarmo študujú.
Iné už makajú....
-----------------------------------
Takže zvyčajná veta na záver.
Študenti (rodičia) nech platia...a potom trebárs hajde na kraj sveta za lepším životom.
A z čoho majú platiť?
...
Teraz čo napíšem, je o cirkevnej organizácii a držaní ovečiek, nie o Bohu a viere.
...
Nech študenti vyštudujú a vyplatia sa. To pokladám za spravodlivejšie a pre národ prospešnejšie.
Tak ako je to inde.
Nech si berú pôžičky.
--------------------------------
Boh je iná kapitola.
Cirkev samotna je o chamtivosti, bohatsve, odpustkoch ...atď....a v neposlednej miere aj o vojnách. V mene Boha sa ich teda vielo neúrekom, dodnes sa bojuje ešte niekde.
---------------------------------
Nech sa vyplatia ? Nuž beriem. Nie jeden môj študent, ktorý nepodpísal záväzok, tak alou na finančné-podpísať tú smiešnu sumu = cca 750.000 - 1.500.000 Sk
Čo naši študujú vo Veľ. Británii, študentské pôžičky sa dajú zvládnuť. Bolo v TV pred rokom, dvomi. Nemusia splácať hneď a ani to nepocítia. V tom spočíva ten rozdiel, a predpokladám, že aj v iných krajinách, kde je zavedené školné. Ale všetky štáty v EÚ nemajú spoplatnené VŠ. Treba pohľadať.
Mne pripadá spoplatnenie nášho VŠ ako regulácia vzdelanosti od určitej skupiny, a to sa mi prieči. To by sme sa fakt vrátili takmer do 19. st.
Za socíku odchádzali legálne von najmä dievčatá vydajom za cudzinca, bola to taká suma, že sa dala zvládnuť a najmä ak ženích možno prispel.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

korela, odkila mas take informacie? Slovaci v Anglicku si za VS studium nic neplatia. Dokonca dostavaju stipendia, ako obcania clenskej krajiny EU. Ani ked sa po skonceni VS vratia na Slovensko, nic platit skole nemusia, lebo sa vratia do clenskej krajiny EU!!.

Tak ak mas take info z telky, prever si, kym tu capnes taku blbost, ze v Anglicku studuju na pozicky, lebo to pravda nie je.

Ja kazdemu doprajem studium zadarmo,. ako bolo raz dopriate aj mne. Neviem preco vam to tak prekaza, ze studuju bezplatne. ved kazdy z vas mal tu moznost, ze nevyuzil a isiel robit? Mozno koli lenivosti, malej mozgovej kapacite, ci pre nezaujem. Tak nechajte tych, co chcu, nech mozu.
3 2
zlatyca zlatyca

zlatyca je offline (nepripojený) zlatyca

Stanislav 1975
Anika61
Petra ,v tomto s Tebou nesuhlasim....podla mna vylepsena fasada nerovna sa dobre sebavedomie.....to sebavedomie bud mas,alebo nemas
No neviem, mne chodia stále nejaké spamy ,že na zvačšenie penisu- nejaké prípravky- ktovie , či to pomáha :-)))))), asi 2 krabice objednám :-), na skúšku...
Načo ti to bude, veď si dosť veľký

pozerala som do telky
3 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
Ja kazdemu doprajem studium zadarmo,. ako bolo raz dopriate aj mne. Neviem preco vam to tak prekaza, ze studuju bezplatne. ved kazdy z vas mal tu moznost, ze nevyuzil a isiel robit? Mozno koli lenivosti, malej mozgovej kapacite, ci pre nezaujem. Tak nechajte tych, co chcu, nech mozu.
Ja nie !!!

Mne ide o to, že tu jeden vyštuduje zadarmiko a následne po štúdiu ťahá niekde do teplej, kde berie samozrejme aj oveľa vyšší plat...neporovnateľné vyšší plat.
...a platia to aj tí, ktorí neštudujú, ale robia...a je jedno, z akého dôvodu neštudovali...
-------------------------------------
Také malé prirovnanie.
Za socíku boli stabilizačné byty ? Boli .
Dostal len ten, kto podpísal záväzok udanej firmy a odpracoval tých 10 rokov. Potom mohol kľudne odísť a byt mu ostal.
--------------------------------------
Ako som spomenul...študenti na vysokej vojenskej ak nepodpíšu, tak platia nehorázne sumy. Tak prečo sa to netýka aj civilov ?
3 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať