Zavrieť

Porady

mzdy v datalocku

brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
dnes mi u jedneho klienta nainstalovali windowsový datalock. drzte mi palce, lebo je to sieťova verzia a nic neslape...pomoc
Usporiadat
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
haahaa...(opatrný nesmelý smiech).
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
karkulka
dnes mi u jedneho klienta nainstalovali windowsový datalock. drzte mi palce, lebo je to sieťova verzia a nic neslape...pomoc
karkulka, držím palce. Pevné nervy! :-)))
0 0
nadica nadica

nadica je offline (nepripojený) nadica

) našťastie sieť tu nie je, datalock šlape...
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
no, ako vidim, doprajete mi...ale vázne...dnes som sa v tom programe rypala trosku viac...nie je zly, len windows profesional sa nevie zmestit do koze a neznase vsetky dosove programy v masine...a samozrejme tlaciaren sa tvari adekvatne k novej instalacii...boze moj, co som komu spravila...ale musim uznat,ze oproti dosovej verzii datalocku je to nebe a dudy...
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Reklamný break.

...náš program beží na linuxe...stabilne. "Sieťová" verzia. A linux je zadarmo.

Koniec reklamného breaku.
0 0
Fajdy Fajdy

Fajdy je offline (nepripojený) Fajdy

Je ten Váš program pre mzdy vhodný aj pre veľké firmy? Myslím tým tak 700 zamestnancov.
Pekný deň.
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
700 ludi v datalocku by som veru neriskovala...je to jedna firma?...to by chcelo HUMAN...
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Predpokladám, že otázka od Fajdy smerovala na mňa. Takže znovu reklamná prestávka.

Áno, je vhodný aj pre veľké firmy (povedzme 700 zamestnancov).

Konec reklamnej prestávky.
0 0
7Ingrid7 7Ingrid7

7Ingrid7 je offline (nepripojený) 7Ingrid7

Na Datalocku/W, DOS sa spracovavaju firmy aj nad 700 a viac zamestnancov a zaroven je moznost spracovavat aj viac firiem v jednej instalacii. T. j. je moznost zakupenia neobmedzenej verzie /co sa poctu zamestnancov a firiem tyka/.
0 0
Alča Alča

Alča je offline (nepripojený) Alča

karkulka
700 ludi v datalocku by som veru neriskovala...je to jedna firma?...to by chcelo HUMAN...
Taktiež súhlasim, že programové vybavenie Human je vhodné aj na väčší počet zamestnancov. Alča
0 0
GejzaH GejzaH

GejzaH je offline (nepripojený) GejzaH

Programátor, obchodný zástupca konzultant a implementačný partner pre ľudské zdroje, ekonomiku a logistiku ...viac
Používam softver, na ktorom sa spracovávajú mzdy cca 15000 zamestnancov. Takže 700 nie je žiadne číslo...
0 0
Bocian Bocian

Bocian je offline (nepripojený) Bocian

Rýchlosť sieťovej verzie DatalockW je závislá:

1. kvality servera - teda nie výkonnejšieho pc
2. aplikácií ktoré sú spúšťané na serveri - teda ak tam beží aj voľaké SQL, tak zbohom ...
3. počtu užívateľov ktorí využívajú sieť - teda, že robíte sama mzdy to ešte nič nerieši, ak tam beží aj poštový klient, resp. sa na server pripája x ďalších filmuchtivých sťahovačov ...
4. od typu siete
5. lokálnej pc stanice

potom tam môžte mať aj 700 ľudí.

Hardwarové nároky nájdete na oficiálnej stránke Datalock, a.s. sekcia DatalockW / HW nároky


Bocian
0 0
Eva Farkasová Eva Farkasová

Eva Farkasová je offline (nepripojený) Eva Farkasová

Rozvedená, matka dvoch detí
Mila karkulka, citim s tebou, pracujem s DATALOCKOM uz viac ako 8 rokov. Predtym uctovnictvo teraz mzdy. Statistika nehrozi, robim ich rucne z pracne nazhananymi podkladmi. Inak DOS bol primitivny, WIND je inak dobry. Okrem statistik . Ja mam teraz nervy z posielania vykazov elektron.postou - do Soc.poist. Nemaju to doriesene - stale vykazuje chybu v konfirmacnom subore. Na HOTLINE je neochotna pani tak sa mozeme trapit ako vieme. Ked uz platime tolke prachy tak nech ten program slape, nie ? Kolko mate zamestnancov?
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
ja už chvalabohu mesiac s datalockom nerobím, vzdala som ten márny boj
0 0
Hanka Hanka

Hanka je offline (nepripojený) Hanka

Ja tiež robím v Datalocku. Čo hovoríte na ich zostavy? Na zbláznenie........

Ročné hlásenie o zrazených preddavkoch na daňový úrad, počítač vyplul totálny chaos. Nič iné by som si nepriala, aby dotyčná baba, čo im to programuje, musela aspoň rok spracovávať na ňom mzdy.

Ale na účtovníctvo nedám dopustiť.
Karkulka aký máš teraz program na mzdy? Si s nim spokojná?
Naposledy upravil Hanka : 08.03.05 at 13:08
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
keby len chaos v ročnom daňovom hlásení...a čo takto vychutnať si neexistujúce štatistiky...ale dajte mi pokoj s datalockom, to je už pre mňa ďaleká história...robím na programe ktorému datalock nesiaha ani po členky - je v ňom asi 15 rôznych štatistík, kvartálnych a ročných výkazov do aleluja, zápočtový list ti spraví, kvalitne vymakané prihlášky odhlášky...kvalitný servis a ešte lepší hotmail a na ňom slušní ľudia, čo ti nedkazujú urážky ....skrátka prvá bundesliga...pri ňom je datalock oblastný prebor...
0 0
Hanka Hanka

Hanka je offline (nepripojený) Hanka

karkulka
.....robím na programe ktorému datalock nesiaha ani po členky - je v ňom asi 15 rôznych štatistík, kvartálnych a ročných výkazov do aleluja, zápočtový list ti spraví, kvalitne vymakané prihlášky odhlášky...kvalitný servis a ešte lepší hotmail a na ňom slušní ľudia, čo ti nedkazujú urážky ....skrátka prvá bundesliga...pri ňom je datalock oblastný prebor...
karkulka ale nepostrehla som na akomze to programe robis Tie ich mzdy mi fakt piju krv-mozno su to potomkovia slavneho Drakulu
...ale musim sa zastat mojej "datalogacky", ktora ma nas region. Vzdy ochotna, vysvetlit, pomoct, aj ked v tomto obdobi danovych priznani a ukoncovania roka je trosku nervoznejsia.
Naposledy upravil Hanka : 08.03.05 at 20:17
0 0
Angelika Angelika

Angelika je offline (nepripojený) Angelika

Hanka, co Ti nesadlo na Rocnom hlaseni ? Mozno Ti viem poradit. Robis na windowskom programe ? Na hot-line mi povedali,ze sa robila uprava a hned na webe bol subor na stiahnutie, neviem, aku si mala verziu, ale ja si citam Feedreader a vacsinou tam najdem to, co potrebujem. Hlasenie som mala v poriadku.
0 0
Hanka Hanka

Hanka je offline (nepripojený) Hanka

...tu verziu co poslali, bola zla, musela som preinstalovavat. Bolo to blbe obdobie- prislo CD a vzapati na druhy den som citala na feedreader ze opravte si bin.. a na druhy den som si mala zase dalsi bin.. opravovat, alebo nejaky das. Ked poslu von verziu ma byt pouzitelna a nie dokolecka nieco opravovat. Si spokojna so zostavami? Ja tu kazdy mesiac "omdlievam" od blaha
0 0
Angelika Angelika

Angelika je offline (nepripojený) Angelika

Zostavy mi celkom vyhovuju, zvykla som si na to spracovanie, robila som pred tym na ich Dosovskom programe, kde to bolo jednoduchsie. Ale vies, ked som presla na word z dosu, tiez som nadavala ako sa naklikam.. A teraz je to uz bezne, zaciatky su vzdy tazsie. Vzdy mam komplet mesiac uzavrety so zostavami,aj vykazmi. Teraz uz lezu pekne tlaciva, ako original, je to super. Som spokojna s tym programom, nemenila by som, hoci zaciatok roka byva trochu chaoticky, ale chapem ich, ked nase zakony sa menia na poslednu chvilu.

A co Danove ? Podarilo sa Ti ho urobit nakoniec ? Kludne sa ma opytaj, keby som Ti mohla s niecim pomoct, co nevies najst. :-) Ako dlho robis na tych mzdach ?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať