Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

taiko
pavol54
Ja som chcel len to že ľahko je hovoriť neboj sa neboj sa keď je za bariérou, dnes sa niekto bojí výjsť večer von ale musí nemá ho kto ochrániť a keď som videl tie videjká no tak by som mal strach sa s nimi stretnúť.
no ved hej hej, trosku pokrytectva tam je
inac nie le Ty by sa sa bal s nimi stretnut, aj policajti sa boja Preto som pisal, ze je take cudne od Kisku, vraviet, ze nebojte sa. Zatial sa nemusime, ale o 5 rokov, kto vie co a ako bude, ked sa nejaka koncepcia neprijme a nejake kroky neurobia
Je to cele take vselijake. Tu v NL zatial nic take vraj nie je, az na jnejake male vynimky, aspon som nepocul.
A aj moslmovia a vobec vsetci neeuropania v robote su v pohode. Asi to bude naozaj aj s nejakou ich vseobecnou urovnou a vzdelanim suvisiet.
Aboutaleb, ktorý prišiel do Holandska keď mal 15 rokov, poslal moslimských imigrantov s nepekným názorom na západnú civilizáciu doslova do p*če. Iba niekoľko hodín po streľbe v redakcii satirického magazínu Charlie Hebdo sa v publicistickom televíznom programe prezentoval naozaj zapálenými, dokonca aj vulgárnymi slovami.

„Ak neviete prijať humoristov, ktorí vytvárajú noviny, tak by som vám chcel povedať, choďte do p*če!“ rozčúlene vyjadril svoj názor Aboutaleb. Dal tak moslimom, ktorí uznávajú západnú kultúru jasne najavo, že tu nie sú vítaní: „Ak sa vám nepáči sloboda, preboha zbaľte sa a odíďte!“
http://www.topky.sk/cl/100157/145014...hodte-do-p-ce-
Naposledy upravil jar88 : 09.09.15 at 12:53
0 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

bettylou
BXLmiami
Zožrali sme to tomu IS aj s navijakom ,jednoducho nemáme proti nim šancu.Ten Nostradamus mal asi pravdu.
fuj, hajzli sa vzdávajú, zadarmo dávajú... bleede
:-))) To za toto som si zaslúžila tú prašivú sviňu a grcanie? :-)
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
BXLmiami
bettylou
BXLmiami
Zožrali sme to tomu IS aj s navijakom ,jednoducho nemáme proti nim šancu.Ten Nostradamus mal asi pravdu.
fuj, hajzli sa vzdávajú, zadarmo dávajú... bleede
:-))) To za toto som si zaslúžila tú prašivú sviňu a grcanie? :-)
kočka , asi hej, ber to ako facku od života, kor aj len ľahkú
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Nejako si sa dekompenzovala,chcelo by to lexík :-).
1 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

misoft
Na margo toho, čo sa deje.
Spomeňme si na minulosť.
II.sv.vojna..... obsadzovanie štátov jednou "nenažranou" silou.... mnohí emigrovali, tí čo zostali, mali na výber: A) podriadiť sa; B) zomrieť pre svoje vyznanie, svoj pôvod; C) postaviť sa na odpor.
Tí za A) - doplatili potom na to.
Tí za B) - doplatili na to.
Tí za C) - mnohí na to doplatili, ale tí čo zostali - to zlo VYHNALI! A ich vlasť ostala.

Ja sa pýtam, prečo sa tí, čo teraz utekajú sem, nepostavia sa hromadne na odpor a nevybojujú si svoju slobodu? Reči o tom, že sú "slabí" neobstoja! Veď je ich často Xkrát viac, ako tých, ktorí im upierajú ich základné práva. A z toho mi vychádza: A) neutekajú pred zlom, utekajú, aby finančne získali (buď prácou - mizivé percento, alebo nechať sa živiť tými, ktorí ich - "chudákov" - príjmu - väčšina); B) utekajú preto, lebo sú ako ovce, sú zbabelí a čakajú, že to niekto za nich vyrieši. Tak či tak - v každom prípade len kalkulujú s tým, že ak sem prídu, tak budú zabezpečení a dostanú všetko ako na striebornom podnose.
Ty sa pýtaš, že prečo sa tí, čo sem teraz utekajú, nepostavia hromadne na odpor a nevybojujú si svoju slobodu?
------------------------
Ja sa ťa opýtam, prečo v roku 1948 sa tu nikto nepostavil na odpor proti tomu komunistickému bezpráviu? Že by preto, že sa ich to netýkalo? Že asi na nich nič zlé nepríde, lebo oni nič nemajú?
Keď v päťdesiatych rokoch nastal komunistický džihád a nastolovala sa socanská šarija, tiež nikto nepovstal a to len vešali a súdili. Nikomu nesekali ruky, ani hlavy.
------------------------------------------
Ale vtedy veľa ľudí neutekalo na západ za lepším životom. Že by preto, že sa im to bezprávie páčilo? Nie, nepáčilo sa im to, ale utekať nemohli, lebo ich rovno na hraniciach strieľali. (to nerobí ani ISIS)
Bolo to tu vlastne to isté, ako teraz tam v arabskom svete. Kto nesúhlasí je zradca, odpadlík a nemá právo žiť. Čo je nepevné, oportunistické, atd. spomenul súdruh Husák.
-------------------------------------------------------------
Tak že čomu sa to čuduješ?
Veď tu trepete o tých utečencoch už pár strán a ešte ste okrem fňukania, bludov a osočovania nič nenapísali. Ešte vás nenapadlo žiadne solídne riešenie.
Vraj sú, ako ovce, sú zbabelí a čakajú, že to za nich niekto vyrieši.
A ty nečakáš, ty nie si zbabelý, ty sa nechováš, ako tá spomenutá ovca?
----------------------------------
Oni nečakajú, oni to už riešia cestou do EU a hlavne do Nemecka. Oni zrejme nebudú až také ovce, aké máme tu.
0 3
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Mňa zaujalo slovné spojenie "biele Slovensko". Viete niekto, čo to je?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

M. le Pen. Demotivovať prichádzajúcich. Novely zákonov, nezamestnanému oznámiť po pol roku, žiaľ, neuplatnili ste sa. Rozlúčiť sa.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nebáť sa .....
On nie je štátnik, to som spomínala ešte pred voľbami, že čas ukáže po jeho pracovnom období, potom budeme môcť hodnotiť, nie predtým, to môžeme iba odhadovať.
Ak sa pred voľbami do toho namontoval jeho veľmi dobrý priateľ, ktorý mu robil aj svedka na svadbe, predpokladám, že vedel prečo upozorňuje. V každom prípade ho poznal lepšie, ako ktorýkoľvek jeho volič.
Ja mám stále pocit, že má namierené kariérne ešte oveľa vyššie. Tam bude pes zakopaný. Uvidíme.
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Tieto bábky, radšej si nechať ubližovať od svojich, ako iných. Vždy je to o rozhodnutí.
A nepožičiavať si, nezadlžovať sa, neplatiť úroky a úroky z úrokov, nebrať dary, nezaväzovať sa. Vydržať vo svojom.
To je to, čo nám Japonci dávali ako návod na náš život po 89. Asi jediní zo všetkých zahraničných misií, jedno akých.
Blokádou sa stali kúsok východne sebestační. To zrejme cieľom nebolo.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Mňa zaujalo slovné spojenie "biele Slovensko". Viete niekto, čo to je?
Ja aj hej...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Keď nasneží?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

B................mi, veci sa v čase menia. V každej situácii si môže jednotlivec vybrať z niekoľkých verzií, min. teda 2, A,B atď. Všetci to poznáme z každodenného života. V prítomnosti si vytvárame budúcnosť. Nič nie ja dané. Napriek proroctvám.
Prvky tvoria množinu.
.
Ako príklad. Malo to veľký úspech na svetovej výstave v Montreali 67. U nás až o 4 r. neskôr s ročným pôsobením. Vedeli prečo. :-)
"První interaktivní filmové představení na světě
U dveří hlavního hrdiny filmu pana Nováka (Miroslav Horníček) zvoní jeho sousedka. Je téměř nahá. Oblečena jen do osušky si omylem zabouchla dveře svého bytu a nyní pana Nováka prosí, aby ji pustil k sobě domů. Co teď? Mladá dáma v prekérní situaci prosí o pomoc. A je velmi půvabná. Na druhé straně se každou chvíli může vrátit domů manželka pana Nováka, která má navíc dnes narozeniny... STOP! zvolá moderátor vcházející na scénu a děj filmu se opravdu zastaví. Nyní je řešení této prekérní situace na divácích... Vpustit nebo nevpustit? Zelené tlačítko na křeslech diváků znamená vpustit, červené odmítnout...

Hlasování
Princip Činčerova Kinoautomatu je založen na skutečnosti, že přítomné publikum samo rozhoduje, kam se filmový příběh na plátně bude ubírat. Film se totiž vždy po několika sekvencích zastaví a diváci v dané chvíli pomocí tlačítka na speciálním ovladači ve většinovém hlasování určí, k jakému zvratu v ději dojde. Tuto unikátní možnost rozhodování nabízí systém a příběh Kinoautomatu celkem osmkrát během jediného představení." .....
http://www.kinoautomat.cz/o-kinoautomatu.htm


0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

bettylou
kočka , asi hej, ber to ako facku od života, kor aj len ľahkú
Nepochopila som
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

korela
M. le Pen. Demotivovať prichádzajúcich. Novely zákonov, nezamestnanému oznámiť po pol roku, žiaľ, neuplatnili ste sa. Rozlúčiť sa.
Lúčiť sa môžeš len s niekym, kto sa mieni vydať niekam na odchod. No a ak sa má niekto rozhodnúť, že už niekam pôjde, zákonite musí mať aj nejaký ten ciel svojej cesty.
----------------------------------
Nemyslíš, že si niečo v tom jednoduchom myslení, zas preskočila?
Najskôr musíš v tých ich krajinách urobiť poriadok, upratať im tam ten ich bordel a až potom sa s nimi môžeš lúčiť.
0 3
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

korela
Keď nasneží?
Nie keď nasneží, keď sa rozlúčiš s farebnými.
Je to čistý rasizmus.
-----------------------------------
PS
kde si čítala to slovné spojenie , dúfam že to nieje tvoja myšlienka.
0 2
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

korela
Tieto bábky, radšej si nechať ubližovať od svojich, ako iných. Vždy je to o rozhodnutí.
A nepožičiavať si, nezadlžovať sa, neplatiť úroky a úroky z úrokov, nebrať dary, nezaväzovať sa. Vydržať vo svojom.
To je to, čo nám Japonci dávali ako návod na náš život po 89. Asi jediní zo všetkých zahraničných misií, jedno akých.
Blokádou sa stali kúsok východne sebestační. To zrejme cieľom nebolo.
Presne tak. Zostať vo svojom, bez dlhov a s holým zadkom na veky áámen.
1 2
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

kukučka
bettylou
kočka , asi hej, ber to ako facku od života, kor aj len ľahkú
Nepochopila som
Ani ja a je mi to jedno.
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

korela
Mňa zaujalo slovné spojenie "biele Slovensko". Viete niekto, čo to je?
Tak kde ťa to zaujalo?
Prezraď.
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nájdi si.
Čo si dnes nabrúsený, a nie prvý. Niečo je vo vzduchu?
.
Keď napíšem dlhý príspevok je zle, ak krátky, tiež je zle. Autor je známy, uviedla som, nájdi si 9.12.2013 od 10 min max. 4 min, ale môžeš pozrieť aj celé. Link nepriložím tento raz.
Keď tú stranu zvolia, tak upracú.
A nezabudni mi odpovedať, že všetky strany pred voľbami sľubujú. Áno, sľubujú, aj budú sľubovať a všetky rad za radom.
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

korela
Nájdi si.
Čo si dnes nabrúsený, a nie prvý. Niečo je vo vzduchu?
.
Keď napíšem dlhý príspevok je zle, ak krátky, tiež je zle. Autor je známy, uviedla som, nájdi si 9.12.2013 od 10 min max. 4 min, ale môžeš pozrieť aj celé. Link nepriložím tento raz.
Keď tú stranu zvolia, tak upracú.
A nezabudni mi odpovedať, že všetky strany pred voľbami sľubujú. Áno, sľubujú, aj budú sľubovať a všetky rad za radom.
A to akože čo budú upratovať?
To zas sem ťaháš cigánov?
Nejaké nové riešenie, alebo iný pohľad na nevinné obete segregácie.???
Naposledy upravil jar88 : 08.09.15 at 17:25
0 2
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať