Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Dve muchy jednou ranou.
http://zpravy.tiscali.cz/osn-kritizu...chlikum-265888
OSN kritizuje Česko za přístup k Romům a uprchlíkům
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
Dve muchy jednou ranou.
http://zpravy.tiscali.cz/osn-kritizu...chlikum-265888
OSN kritizuje Česko za přístup k Romům a uprchlíkům
koľko rómiek je zamestnaných v OSN však nech idú príkladom také maminy by sa osvedčili možno by nechceli výplatu každý deň len každý druhý
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nevedia ako na CZ, akýkoľvek argument je teraz dobrý, hlavne odkloniť od seba.
1 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Asi od štyroch rokoch veku som sledovala jedného malého cigáňa z nášho okolia, bolo v ňom cítiť osobnosť, chôdza, vzpriamenosť, vyžarovanie, že sa ho ujmem po školskej stránke, naučím sa ho učiť, budem ho pripravovať. Neskôr som sa zhovárala s cudzou mladou ženou zo Spiša, medzi rečou som jej to spomenula, ona, že preboha nie, takto jej mama v škôlke aj s kolegyňou podchytili pár školákov, všetko išlo hladko, až kým sa neozvala sexualita, a decká skončili v desiatich rokoch. Ľutovali stratený čas. Teraz detto to spomenul Rytmus. Skôr dospievajú, to je kameň úrazu. Fíni to dokázali prekonať dobrou školskou reformou.
Chalan medzitým prešiel DD aj nápravnovýchovným zar.
Keď mi jeho mama povedala nedávno jeho dátum narodenia, tak dobre som ho odhadla. Škoda ho, mal na veľa. Ak svoj potenciál zneužije, pôjde z basy do basy.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

A ty na šuťáku nezveličuj, určite je tam niekto, kto vie.
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

http://www.blogovisko.sk/brusel-a-eu...ci-nekona.html
Brusel a Európska komisia koná či nekoná?
Publikované: 28.08.2015
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

http://www.blogovisko.sk/krajina-bez-moslimov.html
Publikované: 13.01.2015
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

http://www.blogovisko.sk/enoch-powel...turalizmu.html
Publikované: 25.09.2012
Enoch Powell, nepochopený a ignorovaný prorok nešťastia multikulturalizmu

"Uvádzam článok, ktorý by si mal prečítať každý človek, ktorého zaujímajú riziká dnešnej benevolencie v oblasti imigračnej a prisťahovaleckej politike, každý, koho zaujímajú dôsledky diskriminácie väčšiny na úkor menšiny."

"Před čtyřiceti lety, 20. dubna 1968, pronesl vlivný britský poslanec Enoch Powell projev, který je mnohými označován jako nejkontroverznější projev v celé historii britské demokracie. V projevu, který média podle jednoho citátu z římských dob okamžitě pokřtila na “Rivers of Blood” (Potoky krve), hovořil Enoch Powell o tématech, o kterých ostatní politici mluvit nechtěli – o důsledcích masového přistěhovalectví, o problémech s přistěhovalci, o nesmyslnosti “antidiskriminačních” zákonů, o sklonu politiků řešit věci současné na úkor věcí budoucích. ...
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
... a na čo ju vypínaš, no povedz .... ?
...lebo sa chce starý dedko predvádzať pred 15 ročnými babami? to sú tie speváčky čo si tu dával videá??? tá tvoja obľúbená tínedžerská hudba ?
Poznám aj inú muzičku. Je dosť výrazná, ale má to dynamiku a hlavne vkus.

Keď som písal o neprekotení a nestratení stopy, o ustrelení zadku, o náhlej strate kontroly nad vozítkom, mal som na mysli niečo takéto.
Nie Logana, alebo tvojho nového Alberta.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Máš lepší vkus?

Aj toto robia chlapi, len aby s predviedli?
Predviedli pred dievčinkami, ako si sám napísal? Zrejme ty iný motív konania ani nepoznáš.
Naposledy upravil jar88 : 29.08.15 at 06:17
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Sú aj ľudia, ako Valentíno Rossi.

Rossi prešiel od Hondy k Jamahe.
Od jednotky k aucaidrom a aj tak bol majstrom.
Len preto, že je majster v tom čo robí.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon,
svaly nemáme len na predvádzanie sa, ale aj na to, aby nám fyzicky pomohli realizovať nášho ducha. Naše predstavy a túžby.

Rešpekt a naháňanie strachu je doménou šarije.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
A čo si čakal snáď nie konkrétny plat konkrétneho mechanika s menom a adresou a s kópiou zákazkových listov, faktúr zákazníkov, jeho výplatnej pásky a k tomu od neho a aj mňa podpísaný doklad o platení občianskej spolupráce v hotovosti?
------------------------------
Chceš tam aj dátum a miesto konania?
Piťu, Piťu, za koho ma máš??? Za kolegu?[/QUOTE]
Prečo nie??
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Si na omyle.
Všetko neviem. Napríklad neviem, ako sa správne bojuje proti imperialistom. Ako sa vlastne bráni socializmus?
----------------------------------
Ale do Paliho54 sa navážaš v jednom kuse. holt, kto má mozog domyslí si aj medzi riadkami, ja každého beriem normálne, hádam nie sme všetci len bieli alebo čierni, je to obrazne povedané veľa odtieňov šedej
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
korela
bettylou
jar88
V tomto dokumente je to ešte lepšie objasnené.

Pravá tvár islamu.
nie je to pravda, je to len náš preklad, o ich kultúre vieš veľmi málo, či dobrej, či zlej. resp. nevieš kde sú páky
Videla si to celé? Mám dojem, že nie.
ne, nebavilo
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
korela
Asi od štyroch rokoch veku som sledovala jedného malého cigáňa z nášho okolia, bolo v ňom cítiť osobnosť, chôdza, vzpriamenosť, vyžarovanie, že sa ho ujmem po školskej stránke, naučím sa ho učiť, budem ho pripravovať. Neskôr som sa zhovárala s cudzou mladou ženou zo Spiša, medzi rečou som jej to spomenula, ona, že preboha nie, takto jej mama v škôlke aj s kolegyňou podchytili pár školákov, všetko išlo hladko, až kým sa neozvala sexualita, a decká skončili v desiatich rokoch. Ľutovali stratený čas. Teraz detto to spomenul Rytmus. Skôr dospievajú, to je kameň úrazu. Fíni to dokázali prekonať dobrou školskou reformou.
Chalan medzitým prešiel DD aj nápravnovýchovným zar.
Keď mi jeho mama povedala nedávno jeho dátum narodenia, tak dobre som ho odhadla. Škoda ho, mal na veľa. Ak svoj potenciál zneužije, pôjde z basy do basy.
Jak ten Nór, čo spolužiakov na ostrove odpravil a teraz si dal v base prihlášku na vysokú politickú no, úžasný systém vzdelávania
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bettylou
A čo si čakal snáď nie konkrétny plat konkrétneho mechanika s menom a adresou a s kópiou zákazkových listov, faktúr zákazníkov, jeho výplatnej pásky a k tomu od neho a aj mňa podpísaný doklad o platení občianskej spolupráce v hotovosti?
------------------------------
Chceš tam aj dátum a miesto konania?
Piťu, Piťu, za koho ma máš??? Za kolegu?
Prečo nie??[/QUOTE]
lacotinka je iný káder a ty len jeho slabý odvar.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bettylou
Si na omyle.
Všetko neviem. Napríklad neviem, ako sa správne bojuje proti imperialistom. Ako sa vlastne bráni socializmus?
----------------------------------
Ale do Paliho54 sa navážaš v jednom kuse. holt, kto má mozog domyslí si aj medzi riadkami, ja každého beriem normálne, hádam nie sme všetci len bieli alebo čierni, je to obrazne povedané veľa odtieňov šedej
Veď aj ja ho beriem normálne. Ja nerobím rozdiely medzi ľuďmi. Aj araba beriem tak, ako sa normálne patrí.
-------------------------
Aj socana a džihadistu mám vždy rád pod dohľadom a som v strehu. Mám sa pred nimi na pozore, lebo vo veľkom sú hrozbou civilizácie.
2 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
jar88
Nandrolon,
svaly nemáme len na predvádzanie sa, ale aj na to, aby nám fyzicky pomohli realizovať nášho ducha. Naše predstavy a túžby.

Rešpekt a naháňanie strachu je doménou šarije.
Nebola by som si taká istá, a s prvou časťou súhlasím
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať