Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Možno by ich bolo štatisticky aj viac, pri každom sčítaní ľudu ich zneužívajú slovenskí Maďari, aby sa hlásili k ich národnosti. To sú vždy fofry, aj verejne na STV v Teríkéten nemá problém o tom hovoriť verejne ich sociológ, niekto zo školy v Nitre a historik myslím.
Koľko ich pribudlo od 89?
V každom prípade tá reforma Fínom pomohla, inak by sa do nej nepúšťali. Už som ju sem raz dala s komplet s linkom a vyhodnotením. Pochybujem, že by tam ich populácia mala krivku ako u nás.

A už sa ani nečudujem, že hokejisti sa sústreďujú v Trenčíne a okolí. Dobrá mapka.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Domino, v Pobaltí sa idú stavať hraničné ploty.
http://www.lidovky.cz/estonsko-ma-ch..._zahranici_msl
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
A už sa ani nečudujem, že hokejisti sa sústreďujú v Trenčíne a okolí. Dobrá mapka.
Ja sa zasa čudujem...Hokej miešať s cigánmi ?
Ak by tam nebolo sídlo Dukly, tak smola...Predsa v Trenčíne bolo Veliteľstvo Východného vojenského okruhu...

Od čias SR je ale aj tak najlepší mančaft http://www.hckosice.sk/sk/historia/majstri-sr ...a to tu máme teda degešov požehnane.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
Vyvýjame sa predsa po špirále.
Ale nemožno uprieť socializmu, že počas neho pracovali a deti chodili do školy. 89 rok sa zneužil v ich neprospech. Mimovládky sa pod ich životy dobre tiež podpísali. V konečnom dôsledku im poškodili.
Ja budem stále pripomínať Fínov a ich úspešnú školskú reformu spred 30-tich rokov.
Luník - zásada, nemôžu ostať v grupke. Koľko ich tam bývalo pôvodne?
Ty sa domnievaš, že na západe sme ich nemali?
prepáč ale nemáš celkom presné informácie ešte v roku 1983 boli u nás z východu úplní analfabeti ktorých na vojne v rámci tzv sammsr učili čítať a písať dodnes nemám predstavu ako sa dostali z východu na šumavu jediná pohonná jednotka pre nich bola strach z nadriadeného čo bol dobrý ale tuho bil a motivačná bola araňa doma
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

pavol54
keby som mal 670 miliónov , tak sa nebudem zahazdovať s nejakým 8 miliónovým tendríkom
šag ale babka (= 5 až 10 M ) k babce
ako čvirikajú na Belize vrabce
Naposledy upravil lacotinka : 04.09.15 at 21:11
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

buchač
korela
Ja neviem, či si to niekto všimol, dala som nedávno, že DE ich uvažuje nasáčkovať do prázdnych bytov. Ak nebudú stačiť byty, môžu ich úplne reálne rozdeľovať po bytoch. Že to nie je možné? Všetko je možné.
Najhoršie je, že sa človek nemôže ozvať. Rovnako ako kedysi. Tu kľúče už nepostačia.
No a čo, že v DE.
Prečítala si si aj podmienky ?
Ide o byty špekulantov, ide o voľné byty ...a podobne.
------------------------------------------------

Kedysi bola súťaž "Spieva celá rodina"...parafrázujem na seba .."Strieľa celá rodina"...
Náboje sa chystám dokúpiť...
nahováram kamarátov, že ideme zatrénovať do Mojmíroviec
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

taiko
misoft
korela
Napr. tento http://www.americkebyvanie.sk/.
Neverím, že bude celý obývaný. Už môže byť vypredaný, ľudia si ukladajú peniaze. Dlho sa predávali byty. Nie je celý večer vysvietený.
Je rozdiel medzi vypredaný a obsadený.
Ak sú prachy - môžeš mať hoci i 100 bytov vo vlastníctve, ale bývaš v jednom. A keď bude treba - 99 bytov prenájmeš... a špekuluješ, ako nahrabať na nájomníkoch....
Nemusi to by hned spekulacia, ved prenajimanie bytov je business ako kazdy iny. Nie su vsetci prenajimatelia podvodnici a zlodeji, co si nakradli
Niektorí reštituenti majú teraz byty, čo im kedysi Paľovi červení pobrali - satarmo
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nokonecne som sa co-to dozvedel o dovodoch preco napr Nemceko tak vita pristahovalcov. Populacia starne a nema kto robit. Uz to bolo v Europe predtym, neviem, preco ma ton nenapadlo. Toto sa mi uz vidi ako rozumny dovod. Len ci su dobre rprerozmyslane vsetky dosledky.
http://www.washingtontimes.com/news/...c-gr/?page=all
http://www.spiegel.de/international/...a-1050102.html
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
Nokonecne som sa co-to dozvedel o dovodoch preco napr Nemceko tak vita pristahovalcov. Populacia starne a nema kto robit. Uz to bolo v Europe predtym, neviem, preco ma ton nenapadlo. Toto sa mi uz vidi ako rozumny dovod. Len ci su dobre rprerozmyslane vsetky dosledky.
http://www.washingtontimes.com/news/...c-gr/?page=all
http://www.spiegel.de/international/...a-1050102.html
Nejak nechápem...
Ty vidíš rozumný dôvod, že niekto z tých ekonomických migrantov bude aj robiť...???
Halóóó...budíček !!!

Zadal som len dve slová do googla..."turci v Nemcku"...zblázniš sa z tých čísel, alebo informácií. Takže len námatkou jedna informácia, ktorá veľa napovedá :

Veľmi málo Turkov v Nemecku má stálu prácu (v niektorých oblastiach Nemecka ako je napríklad Berlín – pozn.prekladateľa), jedná sa len asi o 20%. Ostatných 80% žije na tzv. Hartz IV (dávky štátnej sociálnej podpory). 70% z ich detí nemá maturitu, odišli zo školy pred ukončením základného vzdelania.

“Nemôžu nájsť prácu? To nie je pravda. Práce je v Nemecku dosť. Oni však dávajú prednosť životu na dávkach sociálnej podpory a nechcú si komplikovať život. Prečo by mali pracovať? Ďalej, nemecký sociálny systém podpory nepovzbudzuje alebo nenúti prijať akúkoľvek prácu.”, hovorí Hartmut.

Hartmut tiež dodáva, “Niektorí z tých, ktorí žijú na dávkach sociálnej podpory majú veľmi často prácu na čiastočný úväzok, ktorá nie je evidovaná pracovným a ani finančným úradom.

Podľa nemeckého sociálneho systému, každý dospelý občan, ktorý má nemeckú štátnu príslušnosť, je nezamestnaný a nemôže nájsť vhodnú prácu, má nárok na mesačnú podporu 482 €. Navyše, rodičia dostanú pre každé dieťa mladšie ako 18 rokov 200 €, plus preplatené všetky svoje mesačné výdavky, pokiaľ ide o nájomné, kúrenie, elektriku, zdravotné poistenie, a verejnú doprava.
http://www.blogovisko.sk/turci-v-nem...ou-bombou.html
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No počul som i názor Nemcov - tých, ktorí ešte uvažujú.
Ak to takto pôjde ďalej, Afrika sa bude uvoľňovať, ale Európa sa bude preľudňovať. A navyše - práve tými z iného kontinentu, ktorých "ekonomické" myslenie je na úplne inej úrovni. Ich kultúra je iná, ich náboženstvo je iné. A časom sa dospeje k tomu, že pôvodné obyvateľstvo Európy nebude existovať, že dominantné (teraz) náboženstvo prestane existovať a nastúpi tu to isté, ako v Afrike, v arabskom svete.

A to by znamenalo jedno - Európa bude už len ako kontinent, ale demograficky, nábožensky, rasovo to bude Afrika a Arábia.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
No počul som i názor Nemcov - tých, ktorí ešte uvažujú.
Ak to takto pôjde ďalej, Afrika sa bude uvoľňovať, ale Európa sa bude preľudňovať. A navyše - práve tými z iného kontinentu, ktorých "ekonomické" myslenie je na úplne inej úrovni. Ich kultúra je iná, ich náboženstvo je iné. A časom sa dospeje k tomu, že pôvodné obyvateľstvo Európy nebude existovať, že dominantné (teraz) náboženstvo prestane existovať a nastúpi tu to isté, ako v Afrike, v arabskom svete.

A to by znamenalo jedno - Európa bude už len ako kontinent, ale demograficky, nábožensky, rasovo to bude Afrika a Arábia.
Na Ukrajine je miesta dosť(pre Európanov)
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
taiko
Nokonecne som sa co-to dozvedel o dovodoch preco napr Nemceko tak vita pristahovalcov. Populacia starne a nema kto robit. Uz to bolo v Europe predtym, neviem, preco ma ton nenapadlo. Toto sa mi uz vidi ako rozumny dovod. Len ci su dobre rprerozmyslane vsetky dosledky.
http://www.washingtontimes.com/news/...c-gr/?page=all
http://www.spiegel.de/international/...a-1050102.html
Nejak nechápem...
Ty vidíš rozumný dôvod, že niekto z tých ekonomických migrantov bude aj robiť...???
Halóóó...budíček !!!

Zadal som len dve slová do googla..."turci v Nemcku"...zblázniš sa z tých čísel, alebo informácií. Takže len námatkou jedna informácia, ktorá veľa napovedá :

Veľmi málo Turkov v Nemecku má stálu prácu (v niektorých oblastiach Nemecka ako je napríklad Berlín – pozn.prekladateľa), jedná sa len asi o 20%. Ostatných 80% žije na tzv. Hartz IV (dávky štátnej sociálnej podpory). 70% z ich detí nemá maturitu, odišli zo školy pred ukončením základného vzdelania.

“Nemôžu nájsť prácu? To nie je pravda. Práce je v Nemecku dosť. Oni však dávajú prednosť životu na dávkach sociálnej podpory a nechcú si komplikovať život. Prečo by mali pracovať? Ďalej, nemecký sociálny systém podpory nepovzbudzuje alebo nenúti prijať akúkoľvek prácu.”, hovorí Hartmut.

Hartmut tiež dodáva, “Niektorí z tých, ktorí žijú na dávkach sociálnej podpory majú veľmi často prácu na čiastočný úväzok, ktorá nie je evidovaná pracovným a ani finančným úradom.

Podľa nemeckého sociálneho systému, každý dospelý občan, ktorý má nemeckú štátnu príslušnosť, je nezamestnaný a nemôže nájsť vhodnú prácu, má nárok na mesačnú podporu 482 €. Navyše, rodičia dostanú pre každé dieťa mladšie ako 18 rokov 200 €, plus preplatené všetky svoje mesačné výdavky, pokiaľ ide o nájomné, kúrenie, elektriku, zdravotné poistenie, a verejnú doprava.
http://www.blogovisko.sk/turci-v-nem...ou-bombou.html
LENŽE to nikto nehovorí že nemecký sociálny systém je založený na produktivite pracovnej sily stredoeurópskych štátov pracujúcej za almužnu v pobočkách nemeckých firiem ktoré naviac najviac využívajú eurofondy pridelené na Slovensko. Aké je zdanenie zisku právnických osôb v Nemecku okolo 50 a viac % a ten zisk vytvárajú ich slovenské pobočky
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
LENŽE to nikto nehovorí že nemecký sociálny systém je založený na produktivite pracovnej sily stredoeurópskych štátov pracujúcej za almužnu v pobočkách nemeckých firiem ktoré naviac najviac využívajú eurofondy pridelené na Slovensko. Aké je zdanenie zisku právnických osôb v Nemecku okolo 50 a viac % a ten zisk vytvárajú ich slovenské pobočky
Také jasné fakty je aj škoda vôbec spomínať...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
pavol54
LENŽE to nikto nehovorí že nemecký sociálny systém je založený na produktivite pracovnej sily stredoeurópskych štátov pracujúcej za almužnu v pobočkách nemeckých firiem ktoré naviac najviac využívajú eurofondy pridelené na Slovensko. Aké je zdanenie zisku právnických osôb v Nemecku okolo 50 a viac % a ten zisk vytvárajú ich slovenské pobočky
Také jasné fakty je aj škoda vôbec spomínať...
pre teba a pre mňa lenže nositeľ myšlienky práva na výšku zisku jednotlivca a socializácie pomoci odkázaných bude zatĺkať prekrúcať a zatĺkať
0 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
taiko
Nokonecne som sa co-to dozvedel o dovodoch preco napr Nemceko tak vita pristahovalcov. Populacia starne a nema kto robit. Uz to bolo v Europe predtym, neviem, preco ma ton nenapadlo. Toto sa mi uz vidi ako rozumny dovod. Len ci su dobre rprerozmyslane vsetky dosledky.
http://www.washingtontimes.com/news/...c-gr/?page=all
http://www.spiegel.de/international/...a-1050102.html
Nejak nechápem...
Ty vidíš rozumný dôvod, že niekto z tých ekonomických migrantov bude aj robiť...???
Halóóó...budíček !!!

Zadal som len dve slová do googla..."turci v Nemcku"...zblázniš sa z tých čísel, alebo informácií. Takže len námatkou jedna informácia, ktorá veľa napovedá :

Veľmi málo Turkov v Nemecku má stálu prácu (v niektorých oblastiach Nemecka ako je napríklad Berlín – pozn.prekladateľa), jedná sa len asi o 20%. Ostatných 80% žije na tzv. Hartz IV (dávky štátnej sociálnej podpory). 70% z ich detí nemá maturitu, odišli zo školy pred ukončením základného vzdelania.

“Nemôžu nájsť prácu? To nie je pravda. Práce je v Nemecku dosť. Oni však dávajú prednosť životu na dávkach sociálnej podpory a nechcú si komplikovať život. Prečo by mali pracovať? Ďalej, nemecký sociálny systém podpory nepovzbudzuje alebo nenúti prijať akúkoľvek prácu.”, hovorí Hartmut.

Hartmut tiež dodáva, “Niektorí z tých, ktorí žijú na dávkach sociálnej podpory majú veľmi často prácu na čiastočný úväzok, ktorá nie je evidovaná pracovným a ani finančným úradom.

Podľa nemeckého sociálneho systému, každý dospelý občan, ktorý má nemeckú štátnu príslušnosť, je nezamestnaný a nemôže nájsť vhodnú prácu, má nárok na mesačnú podporu 482 €. Navyše, rodičia dostanú pre každé dieťa mladšie ako 18 rokov 200 €, plus preplatené všetky svoje mesačné výdavky, pokiaľ ide o nájomné, kúrenie, elektriku, zdravotné poistenie, a verejnú doprava.
http://www.blogovisko.sk/turci-v-nem...ou-bombou.html
nuz tak potom neviem, ale ked firmy a ekonomovia hovoria ze je to dobre pre ekonomiku, tak potom som z toho jelen.
Mozno vyuziju 20% z nich, co su vzdelani, ti pomozu ekonomike a zaroven uzivia aj vsetkych tych nevzdelanych a davkovych a nizko prijimovych. Ved aj na SK si dobre zarabajuci clovek chova par romulanov.

edit: tu potvrdzuju, co si pisal, ale pisu aj ze sa to zlepsuje a ze je viac migranotv s vyssim vzdelanim. ako byvalo, co by zase bolo v sulade, s tym, ze mozu byt pre ekonomiku dobri.
http://www.zeit.de/wirtschaft/2013-0...grationsgipfel

inak z toho Tvojho clanku dalej:
je tam priklad rodiny s desiatimi detmi, ktoa ma mesacny prijem 3600EUR a navyse vsetky naklady su im preplacane.takze tych 3600 EUR je "cista ruka"
http://www.washingtontimes.com/news/...c-gr/?page=all
Naposledy upravil taiko : 05.09.15 at 14:38
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
misoft
No počul som i názor Nemcov - tých, ktorí ešte uvažujú.
Ak to takto pôjde ďalej, Afrika sa bude uvoľňovať, ale Európa sa bude preľudňovať. A navyše - práve tými z iného kontinentu, ktorých "ekonomické" myslenie je na úplne inej úrovni. Ich kultúra je iná, ich náboženstvo je iné. A časom sa dospeje k tomu, že pôvodné obyvateľstvo Európy nebude existovať, že dominantné (teraz) náboženstvo prestane existovať a nastúpi tu to isté, ako v Afrike, v arabskom svete.

A to by znamenalo jedno - Európa bude už len ako kontinent, ale demograficky, nábožensky, rasovo to bude Afrika a Arábia.
rozmyslam, ze kto by z tohoto mohol profitovat.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Kto vyššie sedí, ďalej dovidí. Pre jeho informovanosť. Takže v tomto prípade Klaus , Zeman, a iní vrcholní štátnici min. z V4 vedia. A preto sa spolupodieľajú na krokoch, ktoré činia.
Netreba špekulovať, pomaly ani premýšľať. Aspoň v tomto prípade.
Zdôvodňovať inváziu nízkou pôrodnosťou domáceho obyvateľstvo je nezmyslom. Ženy by aj dnes mali s radosťou po viac detí, viď svetové celebrity. Kde je dostatok financií pre rodinu, nie je problém si adoptovať aj cudzie deti naviac.
Skôr si treba položiť otázku, prečo sa dobrovoľne podporujú sociálnymi dávkami cudzinci (Turci), na ktoré sa skladá sám národ, resp aj iné zotročujúce. Prečo sa nevypláca reálna mzda pre vlastných ľudí.
A to všetko za kvalitného masírovania médií krížom-krážom cez celý svet bezhodnotným obsahom, až na výnimky, odpútavajúc ľudí od reality vlastných životov. Ľudia pomaly nemajú čas na seba a rodinu, svoj rozvoj iba pre sústredenosť na virtualitu a nedostatok finančného zabezpečenia. Je to tak jednoduché.

Kto profituje? Niekedy mám pocit, prepáč, že tu testuješ. Ide o to, že každý je pod "vplyvom" niekoho. Pár zabudnutých kmeňov ešte žije svojím životom. Aj tie najväčšie svetové "autority" sú pod vplyvom. Bábky. Nemusia o tom ani vedieť.
3 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Je jasné, že nejde o prirodzený vývoj. Aký humbug sa vytváral pri vytváraní šengenu, zrazu sú hranice zbytočné.
A opička si mädlí ruky.
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
korela
Kto vyššie sedí, ďalej dovidí. Pre jeho informovanosť. Takže v tomto prípade Klaus , Zeman, a iní vrcholní štátnici min. z V4 vedia. A preto sa spolupodieľajú na krokoch, ktoré činia.
Netreba špekulovať, pomaly ani premýšľať. Aspoň v tomto prípade.
Zdôvodňovať inváziu nízkou pôrodnosťou domáceho obyvateľstvo je nezmyslom. Ženy by aj dnes mali s radosťou po viac detí, viď svetové celebrity. Kde je dostatok financií pre rodinu, nie je problém si adoptovať aj cudzie deti naviac.
Skôr si treba položiť otázku, prečo sa dobrovoľne podporujú sociálnymi dávkami cudzinci (Turci), na ktoré sa skladá sám národ, resp aj iné zotročujúce. Prečo sa nevypláca reálna mzda pre vlastných ľudí.
A to všetko za kvalitného masírovania médií krížom-krážom cez celý svet bezhodnotným obsahom, až na výnimky, odpútavajúc ľudí od reality vlastných životov. Ľudia pomaly nemajú čas na seba a rodinu, svoj rozvoj iba pre sústredenosť na virtualitu a nedostatok finančného zabezpečenia. Je to tak jednoduché.

Kto profituje? Niekedy mám pocit, prepáč, že tu testuješ. Ide o to, že každý je pod "vplyvom" niekoho. Pár zabudnutých kmeňov ešte žije svojím životom. Aj tie najväčšie svetové "autority" sú pod vplyvom. Bábky. Nemusia o tom ani vedieť.
veru netestujem, naozaj neviem, kto by mohol profitovat z toho, co misoft naznacil.

Co sa tych zdovodnovani a postupov tyka, som nachylny uverit, ze io co vyssie sedia, si ani na spicku nosa nedovidia a su odtrhnuti od reality. Zacinam si mysliet, ze su proste nekompetentni, ze nemaju ziadnu koncepciu, problemy riesia bez zdraveho rozumu a vyriesenim jedneho vytvoria desat dalsich. ze sa proste stretli velke ega merajuce si vtaky, mediokrati, ktori sikovnym ludom systematicky brania robit nieco uzitocne, aby nik nezistil, ze sami nic nevedia. Ergo vodcovia dodrbali populacnu politiku a teraz robia narychlo "fire fighting" misto dlhodobych koncepcnych zmien.
K takymto myslienkam ma privadzaju dlhorocne skusenosti s roznych korporacii. Aj na nasej politickej scene a v solocnosti vidno take cuda juda. Vid rekonstrukcia elektrickovej trate v Kosiciach. Normalnemu cloveku nad tym rozum zastava.
Aj ja som rozmyslal, ze existuje nejaky master plan, ze to co sa deje nie je nahodne, ale veru uz zacinam pochgybovat. Pochybovat preto, lebo naozaj netusim, kto by z toho celeho mohol mat nejaky osoh. US ci Rusko z oslabenej Europy, Zidia z ubytku krestanov, Bohati, ktori chcu, aby na nich za menej penazi robili ludia z afriky a nie rozmaznani drahi europania. Moslimi, ktori podplatii EU vodcov, aby rozsirili islam, Fak neviem
Naposledy upravil taiko : 05.09.15 at 16:56
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
veru netestujem, naozaj neviem, kto by mohol profitovat z toho, co misoft naznacil.

Co sa tych zdovodnovani a postupov tyka, som nachylny uverit, ze io co vyssie sedia, si ani na spicku nosa nedovidia a su odtrhnuti od reality. Zacinam si mysliet, ze su proste nekompetentni, ze nemaju ziadnu koncepciu, problemy riesia bez zdraveho rozumu a vyriesenim jedneho vytvoria desat dalsich. ze sa proste stretli velke ega merajuce si vtaky, mediokrati, ktori sikovnym ludom systematicky brania robit nieco uzitocne, aby nik nezistil, ze sami nic nevedia. Ergo vodcovia dodrbali populacnu politiku a teraz robia narychlo "fire fighting" misto dlhodobych koncepcnych zmien.
K takymto myslienkam ma privadzaju dlhorocne skusenosti s roznych korporacii. Aj na nasej politickej scene a v solocnosti vidno take cuda juda. Vid rekonstrukcia elektrickovej trate v Kosiciach. Normalnemu cloveku nad tym rozum zastava.
Aj ja som rozmyslal, ze existuje nejaky master plan, ze to co sa deje nie je nahodne, ale veru uz zacinam pochgybovat. Pochybovat preto, lebo naozaj netusim, kto by z toho celeho mohol mat nejaky osoh. US ci Rusko z oslabenej Europy, Zidia z ubytku krestanov, Bohati, ktori chcu, aby na nich za menej penazi robili ludia z afriky a nie rozmaznani drahi europania. Moslimi, ktori podplatii EU vodcov, aby rozsirili islam, Fak neviem
Koncepcia jak sviňa...plánovitá, účelová, smerodatná...
Tvoje myšlienky a dlhoročné skúsenosti v rôznych korporáciiách sú (neber doslovne) na dve veci...na to prvé - získal si niečo...a to druhé - na trt.

Rozmýšľaj inak a iným smerom. Polož si otázky.
Nieje pravda, že pri takýchto situáciách je to fest organizované ? Že určité krajiny na určité kroky už aj v minulosti doplatili ? Kto za tým všetkým bol, je ? Kto mal, má, bude mať osoh ?...atď.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať