Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
taiko
Chlapci, tie zo 5-tej cenovej, spod stola, alebo mozno skor z toalety, mazem ja. To ja len, aby ste vedeli, na koho sa obracat
Obraciam sa na TEBA, aby si si ešte raz prešiel a poriadne prečítal aj tie príspevky na ktoré chlapci reagovali.
Lebo ak mažeš, tak maž dôsledne a aj poriadne.

Lebo inak sa nájdu príspevky nie z 5-tej, spod stola alebo z toalety, ale budú to (môžu byť) aj príspevky aj inakšieho rangu.
daj linky, mohlo sa stat, ze som nieco prehliadol. Nekukam 24 hodin
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
daj linky, mohlo sa stat, ze som nieco prehliadol. Nekukam 24 hodin
Ty si moderátor ...a nie ja !...či ?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
buchač, proti patrikovi nič nemám, ale keďže ho uviedol, reagoval som skôr obecne.
viem že zomrel, bol to pán herec, je ho škoda.
Nemyslím si ale že by bol výzorovo nejaký nadsamec, skôr slečinka.
Keby aspoň dal Stalonneho, bol by som ticho....
Písal som: normálny muž a ty že výzorovo nejaký nadsamec.
Zrejme nejaký komplex, či čo. Mal si len jednu? A iným sa ušlo viac?
-----------------------------------------------
jar88 nevedel ktorú skôr a tak ich bral na preskáčku
Naposledy upravil jar88 : 24.08.15 at 20:47
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
taiko
daj linky, mohlo sa stat, ze som nieco prehliadol. Nekukam 24 hodin
Ty si moderátor ...a nie ja !...či ?
Daj si jar88 - posledné príspevky a buchačko bude spokojný. Veď o iné mu nejde.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
taiko
daj linky, mohlo sa stat, ze som nieco prehliadol. Nekukam 24 hodin
Ty si moderátor ...a nie ja !...či ?
hmmm, sikovna odpoved Ako vzdy
Tak teda, co som prehliadol, ostane prehliadnute.
0 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jar, ty si uvdiedol , že chlap by mal vypadať ako patrick swayzy.
Ja sa pýtam, existuje na to nejaká norm, zákon, ústava, alebo predpis? že nie? Takže je to iba tvoj bezcenný hlúpy názor.
Napíšem teda aj ja svoj názor. Chlap by mal podľa mňa vypadať takto http://kulturistika.ronnie.cz/img/da...ie//7424_1.jpg reprezentatívne a s podstatnou dávkou budiacej rešpekt.
0 2
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
Jar, ty si uvdiedol , že chlap by mal vypadať ako patrick swayzy.
Ja sa pýtam, existuje na to nejaká norm, zákon, ústava, alebo predpis? že nie? Takže je to iba tvoj bezcenný hlúpy názor.
Napíšem teda aj ja svoj názor. Chlap by mal podľa mňa vypadať takto http://kulturistika.ronnie.cz/img/da...ie//7424_1.jpg reprezentatívne a s podstatnou dávkou budiacej rešpekt.
a ja som si vzdy myslel, ze chlap ma vzbudzovat respekt tym, co robi, ako sa sprava a ako jedna a nie svalmi. Ale to si hadam len zartoval. Lebo clovek by si potom mohol mysliet, ze aj ti, co kopali do leziaceho cloveka a bili zenu pre barom Marriachi v Trencine boli tiez chlapi.
Nuz a co sa reprezentacie tyka, sudiac len podla vyzoru pana a mojich skusenosti, tak pan na fotke pre mna reprezentuje, hromotlka s kuracim mozgom, ktory, kedze sa na nic ine nezmoze, potrebuje si pomoct svalmi.
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

aha, tak ty si ten hlbšie analyzujúci človek, ktorý vlastne z fotky dokáže analyzovať čo robí a ako sa správa.
Naopak, ja si myslím že pri prvom stretnutí chlapa na ulici nemôžeš vôbec vidieť čo robí a ako sa správa, preto by mal vzbudzovať prirodzený rešpekt svojim výzorom, pekným oblečením.
pokiaľ viem, tak tak v trenčíne nekopali do ležiaceho človeka žiadni svetoví kulturisti, ani iní športovci na vrcholovej úrovni.
Tí sa totiž na takéto veci nikdy neznížia.
Tak sa môže správať nejaký zakomplexovaný šulin, ktorý nemá v živote na viac niekomu prifajčiť, ale iba na tú ležiacu ženu.
Mimochodom toho, čo som uviedol je jeden poriadny chlap, z ktorého vyžaruje taká charizma, čo som zažil len u málokoho.
Žiaden "pán náfuka", uhnite sa mi, teraz idem ja.....
Rád by som videl vaše fotky, či náhodou nereprezentujete hromotlka s kuracím mozgom, ktory, kedze sa na ni ine nezmoze, potrebuje si pomoct svalmi, bohuzial ale ani tie nema...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Aj gorila za mrežami vzbudzuje prirodzený rešpekt. Neviem si predstaviť typ ženy, ktorá by si ho vedome vybrala za partnera a otca svojich detí. Nevidím intelekt, šarm, dokonca ani charizmu a typológia tváre tiež niečo prezrádza. Hora svalov. Ale až nepríjemných.
Ale človek je stvorený na obraz Boží, nepovažuj to za kritiku.
Inak sa veľmi mýliš, z fotky sa dá vyčítať veľa vecí, to by ti zainteresovaní čo sa tým živia, vedeli rozprávať.
Stačí si pozrieť "Kriminálna ústredňa pátra", sú ako cez kopirák.
1 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Korela, áno viem že sa dá. Ale ty to nedokážeš, pretože to čo si napísalal slúži pre mňa ako dôkaz a je úplne voči tejto osobe mimo. Viac mi netreba....
A ženy? Niektorej sa páči vyšportovaný zdatný samec, niektorej pupkáč, ktorý doma sedí a žerie pri TV hranolky, prípadne tlačenku.... Ale možno, že aj tá by namiesto toho vrecka zemiakov mala toho športovca, ale holt, každý nemôže mať všetko...
Suchý krátky komár s ktorým sa v noci bojíš chodiť po cudzom veľkomeste...... to je už fakt výhra :-))))))))))))))))))))))))))))))))

Trend u obmedzených ľudí je dnes jednoduchý. To, čo nemám sa mi nepáči, pekné je iba to, čo mám ja a nič iné.
Že si sused kúpil audi a8 o ktorom som sníval? No, však z večera do rána sa mi prestane páčiť, tak čo...
Ak sa pozriem do zrkadla a vidím fyzcikú trosku, však čo, aj tak sa mi svaly nepáčia...
Ide jedná pekná reklama neviem načo v TV, že všetko je iba klam.... poznáš tú reklamu???
Ak ju nájdem, hodím ju tu. Presne takto kona väčšina ľudí vrátane teba, prepáč.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Reklama na CALVO - sebaklam
https://www.facebook.com/CalvoSR/vid...type=2&theater

Buchač, myslíš že ti dá nenajá matka za pradvu, ktorá má doma nejakú "výzorovo" homokládu kríženú s metrosexuálom ??

Alebo otec, ktorého 30 ročný syn si nebude vedieť poradiť ani s 10 ročným agresívnym faganom???

Dnes už chlap nevypadá ako chlap a ani ho ja osobne tak neberiem...Som hetero, ale nemám problém sa otočiť aj za chlapom, ale musí to byť chlap v pravom slova zmysle...
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
aha, tak ty si ten hlbšie analyzujúci človek, ktorý vlastne z fotky dokáže analyzovať čo robí a ako sa správa.
Naopak, ja si myslím že pri prvom stretnutí chlapa na ulici nemôžeš vôbec vidieť čo robí a ako sa správa, preto by mal vzbudzovať prirodzený rešpekt svojim výzorom, pekným oblečením.
pokiaľ viem, tak tak v trenčíne nekopali do ležiaceho človeka žiadni svetoví kulturisti, ani iní športovci na vrcholovej úrovni.
Tí sa totiž na takéto veci nikdy neznížia.
Tak sa môže správať nejaký zakomplexovaný šulin, ktorý nemá v živote na viac niekomu prifajčiť, ale iba na tú ležiacu ženu.
Mimochodom toho, čo som uviedol je jeden poriadny chlap, z ktorého vyžaruje taká charizma, čo som zažil len u málokoho.
Žiaden "pán náfuka", uhnite sa mi, teraz idem ja.....
Rád by som videl vaše fotky, či náhodou nereprezentujete hromotlka s kuracím mozgom, ktory, kedze sa na ni ine nezmoze, potrebuje si pomoct svalmi, bohuzial ale ani tie nema...
jaaaj, zase si necital pozorne. Ved som pisal, ze " sudiac LEN podla fotky a svojich skusenosti..."
No uznaj. Das tu fotku hory svalov a povies, ze tak ma vyzerat chlap... Ani o tomto cloveku nevieme, ci je svetovy sportovec. Preto som pisal, ze ci nedoplnis info.
1 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Jar, ty si uvdiedol , že chlap by mal vypadať ako patrick swayzy.
Ja sa pýtam, existuje na to nejaká norm, zákon, ústava, alebo predpis? že nie? Takže je to iba tvoj bezcenný hlúpy názor.
Napíšem teda aj ja svoj názor. Chlap by mal podľa mňa vypadať takto http://kulturistika.ronnie.cz/img/da...ie//7424_1.jpg reprezentatívne a s podstatnou dávkou budiacej rešpekt.
Naozaj už neviem, ako ti to napísať, aby si prečítal (pochopil) čo je napísané a nie čo si ty domyslíš. (pochop už, že co je psáno, to je dáno - verbálne je to inak )
Ja som jasne napísal:
Asi takto by mal vyzerať normálny muž a zhruba rovnako sa aj pred ženou chovať
Myslím, že každému človeku musí byť jasné, že tým nemyslím absolútnu podobu s daným hercom. Išlo mi o to, čo ten herec v role stvárnil.

--------------------------------

Ja keď stretnem človeka, prvé čo vnímam je chôdza, držanie hlavy a následne pohľad a prípadný úsmev. Pritom nieje dôležité, či sa jedná o ženu, muža, alebo dieťa.

--------------------------------

Už pri prvom kontakte bezpečne (skoro neomylne) rozoznám (vycítim) charakter a povahu človeka a tak sa k nemu aj začnem správať. Pritom, ak následne zistím omyl, zmením správanie a zároveň to dotyčnému aj oznámim. Pravdivo a bez ospravedlnenia.

---------------------------------------

Je mi absolútne jedno v akých topánkach prišiel, akú má kabelku, či auto. Nezáleží mi na tom čo má oblečené, ale aj tak to podvedome vnímam a neskôr aj posudzujem.
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Nie je to len svetový športovec na svetovej úrovni, ale aj super sympatický človek a otec.
toľko charizmy ako ide z neho, môžu len ostastní závidieť...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

tak ho vychvaluješ...dúfam, že to nie si ty a nepíšeš o sebe ....
1 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nandrolon
Nie je to len svetový športovec na svetovej úrovni, ale aj super sympatický človek a otec.
toľko charizmy ako ide z neho, môžu len ostastní závidieť...
Veď uveď jeho nacionálie, nech si ho môžem niekde vyhľadať. Jedno foto môže skresľovať, ale predpokladám, že si si dal záležať na výbere.
Naposledy upravil korela : 25.08.15 at 10:09
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Písal som, dalibor hájek.
edit: už vidím ako má nejaký športovec jeho rangu strácať čas na porade s Karom88
:-))))))))))))))))))))))
som sa zase dobre nasmial...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nenašla som ho v žiadnej diskusnej relácii alebo show, iba toto , je majstrom sveta, žije pre kulturistiku, dosiahol svoj cieľ.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Korela, áno viem že sa dá. Ale ty to nedokážeš, pretože to čo si napísalal slúži pre mňa ako dôkaz a je úplne voči tejto osobe mimo. Viac mi netreba....
A ženy? Niektorej sa páči vyšportovaný zdatný samec, niektorej pupkáč, ktorý doma sedí a žerie pri TV hranolky, prípadne tlačenku.... Ale možno, že aj tá by namiesto toho vrecka zemiakov mala toho športovca, ale holt, každý nemôže mať všetko...
Suchý krátky komár s ktorým sa v noci bojíš chodiť po cudzom veľkomeste...... to je už fakt výhra :-))))))))))))))))))))))))))))))))

Trend u obmedzených ľudí je dnes jednoduchý. To, čo nemám sa mi nepáči, pekné je iba to, čo mám ja a nič iné.
Že si sused kúpil audi a8 o ktorom som sníval? No, však z večera do rána sa mi prestane páčiť, tak čo...
Ak sa pozriem do zrkadla a vidím fyzcikú trosku, však čo, aj tak sa mi svaly nepáčia...
Ide jedná pekná reklama neviem načo v TV, že všetko je iba klam.... poznáš tú reklamu???
Ak ju nájdem, hodím ju tu. Presne takto kona väčšina ľudí vrátane teba, prepáč.
A čo povieš na typ Kličko? Tiež chrt a treska?
-----------------------------------------------------------
Inak, ten tvoj vzor má ručičky, ako chlapček (myslím predlaktie a zápästie).
Ešte mi povedz, aký majú význam tie nabúchané svaly?
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Čo môže byť už krajšie na chlapovi ako nabúchané predlaktie? Veď to má vymakané aj máloktorý profi kulturista, keďže na to v prvom rade potrebuješ brutálnu genetiku.
Kličko, to je ten skrachovaný boxer, ktorý robí teraz politickú prostitútku opici menom OBAMA, ako nastrčená fibúrka na ukrajine??
Keď už tak radšej TYSON, s tým je aspoň sranda, lebo nevieš, kedy súperovi odhryzne ucho.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať