Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jar, čo tu zase škúšaš? :-)))))))))))))))))))))) ty si už veľký to vieme, ale ..... ďalej radšej nepíšem :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Pozri, ja som napísal čisté FAKTY ako to je. Toto nemôže nikto spochybniť...
Pokiaľ si ľudia nezačnú vážiť jeden druhého a každý sa bude na svojom piesočku hrať ako Kiska, tak sa môže stať že jedného dňa mu čiašnik napľuje do polievky, alebo sa budú k nemu v obchode správať tak, že sa tam bude hanbiť vkročiť....
Nikdy by ma nenapadlo sa vyvyšovať nad nejakú predavačku pri pokladni alebo podobne.
Gumy na aute mi prezúva človek s dennou VŠ strojárskeho smeru a je to zamestnanec, nie vlastník. To sa mám akože pohŕdavo na neho pozerať??
Ty si najskôr zisti, čo je to ten FAKT - nie FAKTUM.
------------------------------------
Do polievky ti pľujú bežne, dialo sa to aj za totaity. Dôvod toho konania bol vždy a všade ten istý - stačil akýkoľvek prejav, náznak nespokojnosti a už ho tam mal.
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

.... keď už tak:
....nie FAKTU..... to M na konci už nemalo byť.

- každý nech sa riadi svojim vlastným rozumom, ja nepotrebujem dôkaz na to, že voda je mokrá....
Ale ja KISKOVI doprajem, nech míňa čoraz viac a domov nech chodí každý druhý deň, však to ľudia zaplatia. Mňa to nezrujnuje, a jemu aspoň narastie od toľkej dobroty štvrtá brada
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Taiko, vidím že máš poriadny prehľad o "debilizme v TV".
Zatiaľ som chválabohu z tvojho repertoáru nevidel ani jednu.
V TV pozerám správy a súdnu sieň, to mi stačí.
Debilizmus sa dá rozvíjať iba u debila, nezabúdaj. Ak raz niekto nemá debilizmus v génoch, nemáš čo rozvinúť.
SME, sk, to myslíš ten židovský portál na vymývanie mozgov, ktorý vlastní pár ľudí?

Aj tak som nepochopil, ako môže človeka ovplyvniť, ak si prečíta 2-3 články denne na topkách.

Edit: ja si dokážem vážiť iba slušných ľudí, tak som bol aj vychovaný a tak aj vychovávam svoje deti.
Ty vole vraj súdnu sieň veď to je paródia na súdnictvo.
-----------------------
Vraj debilizmus v génoch, za túto frázu máš u mňa 100 bodov. Dobre som sa pobavil.
-------------------------------
To máš z domu, nie?
0 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
.... keď už tak:
....nie FAKTU..... to M na konci už nemalo byť.

- každý nech sa riadi svojim vlastným rozumom, ja nepotrebujem dôkaz na to, že voda je mokrá....
Ale ja KISKOVI doprajem, nech míňa čoraz viac a domov nech chodí každý druhý deň, však to ľudia zaplatia. Mňa to nezrujnuje, a jemu aspoň narastie od toľkej dobroty štvrtá brada
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))
A s tymi 50x vacsimi urokmi to ako dopadlo? Si sa dopatral?
2 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Viac komentovať nebudem, ale tá debata má šmrnc.
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Raz som bol v kine s kamarátom, ktorý mal adoptovaného debia. Adoptovaného ho mala jeho mana. Hrali Angeliku a jeho mama ho pustila pod podmienkou, že vezmeme aj toho staršieho brata. Najskôr sa mi to nepáčilo, ale už v autobuse to bolo iné, tam začala dobrá estráda, ale to som netušil, čo bude v kine. Tam sa Angelika zmenila na estrádu, ktorú dodnes nič neprekonalo.
-----------------------------------
Až teraz ju prekonal Nandrolon bez môjho dozoru.
1 2
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

taiko
Nedalo mi, tak som vyhladal nieco o tom "ako môže človeka ovplyvniť, ak si prečíta 2-3 články denne na topkách." https://www.psychologytoday.com/blog...more-good-news
https://www.psychologytoday.com/blog...ffects-tv-news
Zatiaľ priložím iba toto
http://aktualne.atlas.sk/rozhovor-ok...showbizz/film/
A ešte sa mi v rozhovore páčila kvantová fyzika. "Teraz" prichádzajú vedci na veci, ktoré boli pre niekoho oddávna súčasťou bežného života.
Nechápem, kým vedci niečo neosvedčia, akoby neexistovali.
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

jar, súdna sieň je komédia, to je pravda, ale veeeeeeeeľmi veeeeeeeľmi poučná ako to dnes chodí....
... často sa tam nájdu rôzni priekupníci tebe podobní, s ktorými vždy pozametá hocijaká 80-ročná babka....
Naposledy upravil Nandrolon : 12.08.15 at 14:47
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
jar, súdna sieň je komédia, to je pravda, ale veeeeeeeeľmi veeeeeeeľmi poučná ako to dnes chodí....
... často sa tam nájdu rôzni priekupníci tebe podobní, s ktorými vždy pozametá hocijaká 80-ročná babka....
Takže veľmi poučné, ako to dnes chodí, to akože na súdoch? Či tak všeobecne?
Už si niekedy bol na skutočnom súde?
0 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
korela
taiko
Nedalo mi, tak som vyhladal nieco o tom "ako môže človeka ovplyvniť, ak si prečíta 2-3 články denne na topkách." https://www.psychologytoday.com/blog...more-good-news
https://www.psychologytoday.com/blog...ffects-tv-news
Zatiaľ priložím iba toto
http://aktualne.atlas.sk/rozhovor-ok...showbizz/film/
A ešte sa mi v rozhovore páčila kvantová fyzika. "Teraz" prichádzajú vedci na veci, ktoré boli pre niekoho oddávna súčasťou bežného života.
Nechápem, kým vedci niečo neosvedčia, akoby neexistovali.
to je to iste ako nieco opakujes niekomu 1000x dokazujes mu, vyargumentujes to a aj tak neuveri, dokial mu to iste nepovie lekar
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

jar88 - ešte som na súde nebol. Lenže súdna sieň nie je o tom, ako to vypadá na súde.
Je to hrané, sú to herci, keď to sleduješ, tak vidíš, že v 1 deň je nahratých viacej častí, v rôznych oblečeniach a dávajú sa v rôznych týždňoch.
Herci sa stále dookola opakujú, dokonca tí herci sa tam oťukajú a niektorých vidno ďalej aj v reklamách. Ak sa niekto osvedčí, angažujú ho aj ďalej do rôznych seriálov ako bočné úlohy....

lenže súdna sieň je tu na to, aby ukázala ľuďom tú najprimitívnejšiu "VYCHCANOSŤ" - uff, ako ja tie čechyzmi nenávidím.... - a to plní svoj účel.
Ona nie je na to, aby sa tam riešili rôzne karuselové obchody, vraždy, mafiáni.
Tam ide o najprimitívnejšie prípady a preto sa to celkom pekne dá pozerať.
Zobrazuje to ľudskú hlúposť všetkých zúčastnených a na tom sa najlepšie baví.
Nemám žiadnu obľúbenú časť, ale ľudia ako ty, ktorí na to nadávajú to chceli zakázať.
Dokonca už aj TV JOJ ohlásila že to končí a namiesto toho niečo typu geissenovci /*****ina najhrubšieho zrna, za seriál by som sa 2 x dogrcal/.
Proste ja to vravím furt. Majetnejšie vrstvy ľudí sú radi, ak je na slovensku veľká nezamestnanosť, veľká negramotnosť, veľká nevzdelanosť, nízka inteligencia /má im kto robiť primitívne práce napr. v záhrade za "cigarety"/, má im kto makať vo firmách za žobračenku, ľudia držia huby, lebo ak nemáš prachy, nemôžeš vyskakovať. A to náramne majetnejším vyhovuje.
V rozvojovom postkomunistickom štáte ako je Slovensko vôbec nie je žiadúce, aby boli ľudia vzdelaní, aby dobre zarábali, aby bola nízka zamestnanosť.... Kto pochopil, ten pochopil, a Taiko má smolu.
... edit..... má im kto robiť na chalupách najprimitívnejšie práce ako prehadzovanie kameňa, tehál, kopanie/upravovanie základov, takpovediac za jedlo a cigarety. Hanba by ma fackovala mať takú chalupu, to by som čakal že tie božie mlyny za chvíľu znesú rakovinu na celú rodinu...
Ale ešte si unadávajte, za to, že mám morálku a som veriaci.
Nevadí mi to, a voči ateistickým bludám som imúnny...
Viď I. Kmotrík.
Je to náhoda, že jedna žena mala nádor na mozgu, zomrela a druhá žena taktiež nádor???
Skúste si niečo naštudovať a potom rozmýšľajte, či je fakt náhoda mať 2 ženy s rovnakou OJEDINELOU diagnózou...
Osobne sa tomu nedivím, čo si narobil, to si zje....
Väčšia šanca ale je vyhrať 1 ťah LOTTO.....
Naposledy upravil Nandrolon : 12.08.15 at 15:27
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Taiko, vidím že máš poriadny prehľad o "debilizme v TV".
Zatiaľ som chválabohu z tvojho repertoáru nevidel ani jednu.
V TV pozerám správy a súdnu sieň, to mi stačí.
Debilizmus sa dá rozvíjať iba u debila, nezabúdaj. Ak raz niekto nemá debilizmus v génoch, nemáš čo rozvinúť.
SME, sk, to myslíš ten židovský portál na vymývanie mozgov, ktorý vlastní pár ľudí?

Aj tak som nepochopil, ako môže človeka ovplyvniť, ak si prečíta 2-3 články denne na topkách.

Edit: ja si dokážem vážiť iba slušných ľudí, tak som bol aj vychovaný a tak aj vychovávam svoje deti.
Tu som mal pocit, že súdnu sieň uvádzaš, ako svoj výber poučného zdroja v TV. A ty že nie. že zábavný program.
Tak ako to máš usporiadané?
1 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Končím, aby som nerušil estrádu.
0 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Nandrolon
Ale ešte si unadávajte, za to, že mám morálku a som veriaci.
Naozaj? A ako s tým ide dokopy tvoj slovník? Normálne sa pýtam, lebo ja ťa mám zafixovaného, že si nevážiš starých ľudí. Či sa mýlim?
1 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

Dnes bolo u nás také počasie, že by človák ani psa nevyhnal von.
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

korela
lacotinka
korela
Austrália ani nedopustila, aby sa dostala do problémov s imigrantami.
Kritizuje ju niekto?
im je ľahko
oceán je široký
Môže ešte niekto v dnešnej dobe pokladať oceán za neprekonateľnú bariéru?
Ide o to, aké riešenie nájde vedenie štátu, ako sa svojho národa zastane.

V dnešných demokratických systémoch si ľudia volia za svojho zástupcu a vodcu národa človeka, ktorému z daného možného výberu ako-tak dôverujú. Nie bezvýhradne. Že svoj národ mnohokrát sklamú a zneužijú, je fakt. Či už z nevedomosti, nedostatku politických skúseností, alebo sa nechajú manévrovať a zneužiť v prospech niekoho iného.
Funkcia štátnika sa môže chápať i ako prestupný krok k ďalšiemu osobnému kariérnemu vzostupu, stupňu k vytýčenému cieľu. Moc je tiež iba droga.
Netuším, čo majú spoločné takéto všeobjímajúce KECY
spoločné s imigrantami !!!
2 1
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

jar88
Nandrolon
No napíšte čo čítate vy ????????????????????????????????????
asi sa hanbíte, že ???
Ja môžem už všetko čítať. Som už veľký. Ty by si si mal nechať poradiť.
Byť tebou, začal by som niečim, ako toto.
http://www.pouzimerozum.sk/2011/07/2...-argumentacie/
Vrelo odporúčam aj ostatným, ale dúfam, že bjutysms sa k vám "ostatným" sám nepriradí.
------------------
PS
pár hodín vás nechám bez dozoru a už sa tu bláznite
---------------------------------
PS 2
Toto je Nandrolonova špecialita:
Carl Sagan k tomuto zoznamu udáva ešte jednu myšlienku: „Veľmi veľa dobrých príkladov omylov možno pozorovať u politikov a v náboženstvách, pretože títo ľudia sú často zvoľní obhajovať dve protichodné tvrdenia naraz.“
možno je ten link podobný Sizyfovi v čechách a jeho bludnému kameňu
0 1
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

Nandrolon
.... keď už tak:
....nie FAKTU..... to M na konci už nemalo byť.

- každý nech sa riadi svojim vlastným rozumom, ja nepotrebujem dôkaz na to, že voda je mokrá....
Ale ja KISKOVI doprajem, nech míňa čoraz viac a domov nech chodí každý druhý deň, však to ľudia zaplatia. Mňa to nezrujnuje, a jemu aspoň narastie od toľkej dobroty štvrtá brada
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))


u teba by som asi len predsa odporúčal výnimku
1 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

Nandrolon
Ale ešte si unadávajte, za to, že mám morálku a som veriaci.

Nevadí mi to, a voči ateistickým bludám som imúnny...
Viď I. Kmotrík.
Je to náhoda, že jedna žena mala nádor na mozgu, zomrela a druhá žena taktiež nádor???

Skúste si niečo naštudovať a potom rozmýšľajte,

je fakt náhoda mať 2 ženy s rovnakou OJEDINELOU diagnózou...

Osobne sa tomu nedivím, čo si narobil, to si zje....
Väčšia šanca ale je vyhrať 1 ťah LOTTO.....
čul som pochopil veľa

= prejdite na MOJU vieru a potom to aj pre vás bude také jasné



bacha nagramatiku (tú by mali ovládať aj veriaci !! )

PS

Toľko sa na Slovensku za 23 rokov rozkradlo / porozdávalo, že

1 kmotor + 2 jeho ženy s rovnakou diagnózou sú štatisticky úúúúúúúúúplne nevýznamné

to je IBA barlička veriacich / bezmocných , že NIEKTO (napr "božie mlyny") urobia to, čo sa oni NEODVÁŽIA
Naposledy upravil taiko : 13.08.15 at 09:15
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať