Zavrieť

Porady

Zázraky prírody

Ako ináč nazvať to, čo sa práve odohráva okolo nás? Tohtoročná jar sa poriadne oneskorila, ale zameškané doháňa plnou parou.
Som už dosť stará, ale nepamätám si žeby rastlinky v minulosti vyklíčili takou rýchlosťou ako tohto roku. Majú velikánske listy a prekrásne voňavé kvety. Ako to, že vedia, že je už polovica mája a musia sa ponáhľať? Bola som dnes až do tmy v záhrade a neverila som vlastným očiam o koľko podrástli od rána. Vyberte sa do prírody, pozerajte sa dobre okolo seba a ukážte ten zázrak aj deťom.
Usporiadat
M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Zita5
Hurááááááá
Pekný obrázok, dal som si ho na plochu, mám rád takú živú prírodu..:p

Ešte čo sa týka pridávania *.zip súborov, asi tým robíme starosti Richardovi(vzhľadom na to, že porada je nekomerčná, nie je teda neobmedzená), vymysleli ste to však super, mňa osobne by to lepšie nenapadlo. Nejdú nám pridávať *.jpg súbory kvôli veľkosti, budeme pridávať *.zip súbory

"Výmyselník" si odo mňa zaslúžil bodík:p
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
M3G
Pekný obrázok, dal som si ho na plochu, mám rád takú živú prírodu..:p

Ešte čo sa týka pridávania *.zip súborov, asi tým robíme starosti Richardovi(vzhľadom na to, že porada je nekomerčná, nie je teda neobmedzená), vymysleli ste to však super, mňa osobne by to lepšie nenapadlo. Nejdú nám pridávať *.jpg súbory kvôli veľkosti, budeme pridávať *.zip súbory

"Výmyselník" si odo mňa zaslúžil bodík:p
Lenkak by si zaslúžila nekonečne veľa bodíkov .......
Ale i napriek tomu si myslím , že Richard nás mohol aspoň upozorniť , že aby sme nepridávali obrázky .
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
ďakujem obom.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

M3G
To je fotené na sídlisku? Na sídlisko super fotky, lepšie než u nás na dedine.
Je to na zbytku bývalej lúky, na ktorej voľakedy rozkladali svoje šapitó cirkusanti. Teraz je už riadne okresaná výstavbou, ale kúsok na výbeh psov sa ešte zachoval a sem tam občas je to aj pokosené. Zábery sú robené v deň, keď boli pridané a kosačky sa tohto územia už dlhší čas nedotkli. To by možno mohlo vysvetliť aj to množstvo motýľov, ktoré sú tam každé ráno.

0 0
andrej_rv andrej_rv

andrej_rv je offline (nepripojený) andrej_rv

...................
Naposledy upravil andrej_rv : 10.11.07 at 23:35
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

NO a ešte nech mi niekto povie, že fakt nezáleží na uhle pohľadu. Pri pohľade na zemiak. Keď vraždím mandelinky na mňa vôbec tak poeticky nepôsobí. Andrej vidím, že máš to správne očko.
0 0
petra:-) petra:-)

petra:-) je offline (nepripojený) petra:-)

:-)
Tento motýlik prebudil ráno môjho syna
motyl.JPG  
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

A to tam čakal až si ho odfotíš? No tak potom s ním už len šup šup na nejaký casting, keď to má tak rád, nie?
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

andrej_rv
...................
Prosím ťa ten uchovec je huba? Dá sa aj na niečo použiť? alebo len dekorácia bazy? Vyzerá ako keby ho niekto vytvoril "umelo".
0 0
andrej_rv andrej_rv

andrej_rv je offline (nepripojený) andrej_rv

Elena Navrátilová
Prosím ťa ten uchovec je huba? Dá sa aj na niečo použiť? alebo len dekorácia bazy? Vyzerá ako keby ho niekto vytvoril "umelo".
Huba. Volajú ju aj Judášovo ucho. Je "podradnej kvality a chuti" (podľa našej literatúry ). Ale ak poznáš čínsku kuchyňu, je to tá tzv. čierna huba, ktorá je neodmysliteľnou súčasťou mnohých receptov. Dá sa (dosť draho) kúpiť aj u nás, ja som ju zvykol nahrádzať lievikom trubkovitým. Ale ten nie je taký chrumkavý
Naposledy upravil andrej_rv : 08.07.06 at 12:46
0 0
petra:-) petra:-)

petra:-) je offline (nepripojený) petra:-)

:-)
Elena Navrátilová
A to tam čakal až si ho odfotíš? No tak potom s ním už len šup šup na nejaký casting, keď to má tak rád, nie?
Veru nečakal, ja som bola dosť rýchla :p Ale fakt je ten, že sa zrejme fotí rád.
P1010007.JPG  
P1010011.JPG  
1/1
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Viem akú hubu myslíš, len to meno mi nepríde hneď na rozum. A ten lievik trubkovitý nemáš na foto? Ozaj to od Teba som sa priznala, že by som huby jedla, však?
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

petra:-)
Veru nečakal, ale ja som bola dosť rýchla :p Ale fakt je ten, že sa zrejme fotí rád.
Veď ako ináč. Vyzerá byť pohoďák, "nač ten spěch".
0 0
andrej_rv andrej_rv

andrej_rv je offline (nepripojený) andrej_rv

Elena Navrátilová
Viem akú hubu myslíš, len to meno mi nepríde hneď na rozum. A ten lievik trubkovitý nemáš na foto? Ozaj to od Teba som sa priznala, že by som huby jedla, však?
Lievik u nás začína rásť koncom júla, takže foto nemám. Ale tu je link na jeho obrázky http://www.nahuby.sk/sk/sources/atlas_detail.php?id=248 Lievik sa naozaj dá zbierať podľa obrázkov, nedá sa pomýliť s inou hubou.
A že by si odo mňa huby jedla ? No neviem...keby si videla, čo všetko si nakladiem do košíka, možno ani nie
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Nakladiem si aj ja, ale vždy to nechám na výstupnú kontrolu, vieš?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Mám dva prekrásne obrázky, ale viem ich zmenšiť len na 39,1 a aj to je veľa
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
kukučka
Mám dva prekrásne obrázky, ale viem ich zmenšiť len na 39,1 a aj to je veľa

Daj ich do Zipp súboru a prilož .
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Poprosím pozrite tento priložený link , ak je skúsenosť poraďte .Ďakujem .

http://www.porada.sk/t14311-kaktusy.html
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Od detstva milujem búrku a dokážem stáť pri okne a pozerať sa, tento rok však eštre taká poriadna nebola, len lejaky. Druhý pokus priložiť fotku bratislavskej búrky 22.6.2006, tradične - zase nie je moja.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Je to ako z hororu. Už tam chýba len lietajúci Drakula. Joooj!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať