Zavrieť

Porady

Zázraky prírody

Ako ináč nazvať to, čo sa práve odohráva okolo nás? Tohtoročná jar sa poriadne oneskorila, ale zameškané doháňa plnou parou.
Som už dosť stará, ale nepamätám si žeby rastlinky v minulosti vyklíčili takou rýchlosťou ako tohto roku. Majú velikánske listy a prekrásne voňavé kvety. Ako to, že vedia, že je už polovica mája a musia sa ponáhľať? Bola som dnes až do tmy v záhrade a neverila som vlastným očiam o koľko podrástli od rána. Vyberte sa do prírody, pozerajte sa dobre okolo seba a ukážte ten zázrak aj deťom.
Usporiadat
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
willma
Pripájam ďalšie zábery tento krát vlastné pokusy s digitálom.
Príloha 7631

Príloha 7632


willmáááá peknéééé ....
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Dík za pochvalu-potešila a prikladám ďalšie zábery aj s riekankou: Jedna Milka, dve Milky natrhali kamilky... a ďalej to neviem
Príloha 7672

toto tuto nepoznám
Príloha 7673

a na záver ružička
Príloha 7674

a keď sa zadarí nabudúce priložím kvetinky, ktoré kvitnú len skoro ráno alebo neskoro večer. A podotýkam, že všetky zábery sú ulovené v Bratislave vrátane stromu a západu slnka
Naposledy upravil willma : 29.11.06 at 10:24
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Prikladám aj sľúbené nočné kvetinky. Niektoré zábery sú pri použití supermakro rozmazané kto dokáže poradiť čím to je čim, čim, čim???
Príloha 7675

Príloha 7676
Naposledy upravil willma : 29.11.06 at 10:24
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Sú krásne. Aj ja ich zvyknem mať na záhradke, ale tento rok nemám. Mňa veľmi potešili. Keď sme boli na dovolenke vo Veľkom Mederi tak tam ich mali veľmi veľa. Ďakujem.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Neni zač. Tieto rastú na divoko pri paneláku
Naposledy upravil willma : 21.07.06 at 06:53 Dôvod: preklep
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

willma
Neni zač. Tieto rastú ma divoko pri paneláku
Ale ja si myslím, že Ti mám za to poďakovať. A aj by som z nich natrhala do vázičky. Ale vždy mi to je ľúto, lebo v prírode dlhšie vydržia. A sú aj krajšie.
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Priložím niečo z mini zbierky:
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Je krásny, aj tie maličké čo mu robia komparz. Zbierka je vlastná?
0 0
ingi ingi

ingi je offline (nepripojený) ingi

Manual
Priložím niečo z mini zbierky:
Janko , že minizbierka ? Pre mňa minizbierka sú tak tri motýle .
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Ešte niečo:
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Manual
Priložím niečo z mini zbierky:

Janko tie motýle sú ako malované ...krásne .......
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Síce trocha mimo témy, ale vie mi niekto povedať prečo má MANUAL *zip prílohu v tej podobe ako ju má a v mojich príspevkoch sú prílohy súčasťou textu. Nie že by mi to až tak vadilo aspoň môžem doplniť prípadný komentár ku snímkam ale zvedavosť je mrcha vec. (i keď výsledný efekt je aj tak ten istý.)
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
willma
Síce trocha mimo témy, ale vie mi niekto povedať prečo má MANUAL *zip prílohu v tej podobe ako ju má a v mojich príspevkoch sú prílohy súčasťou textu. Nie že by mi to až tak vadilo aspoň môžem doplniť prípadný komentár ku snímkam ale zvedavosť je mrcha vec. (i keď výsledný efekt je aj tak ten istý.)
Fotky uložíš napr. na D:/ .Na tejto ploche si uprav fotto , ktoré chceš dať na Poradu a to tak , že klikneš pravím tlačítkom na obrázok ...otvori sa ponuka ...klikneš ..odeslať ...potom klikneš komprimovaná zložka ...áno...a už máš obrázok upravený a pripravený .Zazipuje sa .

Potom klasicky ako sa pridávajú obrázky ...cez vložiť prílohu ...prehľadávať...klikneš zazipovaný obrázok ......klikneš stiahnuť...a je to ....
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

ďakujem vyskúšam.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Zitka5
veľmi rýchlo sa učíš....
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
lenkak
Zitka5
veľmi rýchlo sa učíš....
Lenka Tvojou zásluhou ......
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

lenkak
Zitka5
veľmi rýchlo sa učíš....
Lenka a niekto musí chodiť na doučovanie...
Pekný večer...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Zitka
Janko
aniflower.gif  
0 0
andrej_rv andrej_rv

andrej_rv je offline (nepripojený) andrej_rv

Ešte raz nezábudky...a ježibaba (kvietky má až teraz)
Naposledy upravil andrej_rv : 10.11.07 at 23:35
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Akurát včera som mylela že všetci fotografovia asi dovolenkujú. No a keď sa vrátia budú krásne zábery každú chvíľu nové. Andrej sú krásne. Tie motýliky fotíš zdiaľky a potom zväčšíš, alebo stíhaš?
Naposledy upravil Elena Navrátilová : 03.08.06 at 08:48
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať