Zavrieť

Porady

Zázraky prírody

Ako ináč nazvať to, čo sa práve odohráva okolo nás? Tohtoročná jar sa poriadne oneskorila, ale zameškané doháňa plnou parou.
Som už dosť stará, ale nepamätám si žeby rastlinky v minulosti vyklíčili takou rýchlosťou ako tohto roku. Majú velikánske listy a prekrásne voňavé kvety. Ako to, že vedia, že je už polovica mája a musia sa ponáhľať? Bola som dnes až do tmy v záhrade a neverila som vlastným očiam o koľko podrástli od rána. Vyberte sa do prírody, pozerajte sa dobre okolo seba a ukážte ten zázrak aj deťom.
Usporiadat
andrej_rv andrej_rv

andrej_rv je offline (nepripojený) andrej_rv

Elena Navrátilová
... Tie motýliky fotíš zdiaľky a potom zväčšíš, alebo stíhaš?
Keďže nemám extra foťák, musím ich fotiť tak z 20-30 cm. Stíham teda málokedy...
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

andrej_rv
Keďže nemám extra foťák, musím ich fotiť tak z 20-30 cm. Stíham teda málokedy...


Stíhaš dobre, keď ich je toľko. Každý inej farby a vyzerajú tak spokojne.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Kto mi pomôže nájsť obrázok s názvom tuším: Deň, keď pánboh rozdával farby?
Nedarí sa mi.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
abel
Kto mi pomôže nájsť obrázok s názvom tuším: Deň, keď pánboh rozdával farby?
Nedarí sa mi.
Elen
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Už som to našla a stojí to za to, ešte raz sa v tom pokochať. Zitka, ďakujem.
http://www.porada.sk/showpost.php?p=249193&postcount=16
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Priznávam, že sa už teším, až sa fotiaci Poraďáci vrátia z dovoleniek. To tu bude toľko krásy, že nebudeme stíhať pozerať.
Tak moji milí, len pekne foťte, prikladajte obrázky, aby sme sa mohli pokochať aj my - nemajitelia digifoťákov. Koľkokrát človek len tak prejde okolo nádhernej veci bez toho, aby si ju všimol. A keď to vidí na fotke, tak sa mu zatají dych od úžasu. To je asi to najväčšie umenie fotografie, zachytiť to, čo je zdanlivo všedné a predsa úžasné. (Asi preto deti tak radi naháňajú motýle, lebo vedia, že je to tiež niečo úžasné.)
0 0
moona moona

moona je offline (nepripojený) moona

Videli ste toľko motýľov na jednom mieste?

0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Tak toto by ma zaujímalo, ako to vlastne je. Fotka motýlikov, z toho urobený obraz a na tom obraze ďalší motýlici? Vysvetli, prosím. Ďakujem.
Ale krásne to je.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Eulalia
Tak toto by ma zaujímalo, ako to vlastne je. Fotka motýlikov, z toho urobený obraz a na tom obraze ďalší motýlici? Vysvetli, prosím. Ďakujem.
Ale krásne to je.
Dnes PC grafikou spravíš všetko ,čo len chceš ......a priznaj sa ako sa Ti to tam dalo priložiť ........dosť veľký obrázok , ale krásny ,krásny ......


P:S: teraz som si všimla , že to si Ty neprikladala ...sorry ...och už som 17-ročná včela ....
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Zita5
Dnes PC grafikou spravíš všetko ,čo len chceš ......a priznaj sa ako sa Ti to tam dalo priložiť ........dosť veľký obrázok , ale krásny ,krásny ......


P:S: teraz som si všimla , že to si Ty neprikladala ...sorry ...och už som 17-ročná včela ....
Zitka, keby si vedela, aká by som bola šťastná, jednak keby som vedela spraviť taký krásny obrázok a jednak keby som ho aj vedela sem prilepiť! Ale návody zatiaľ púšťam bokom, keď budem mať digifoťák, potom sa to začnem učiť.
Do tejto témy sa zatiaľ chodím iba kochať a duševne oddychovať pri tej kráse.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Eulalia
Zitka, keby si vedela, aká by som bola šťastná, jednak keby som vedela spraviť taký krásny obrázok a jednak keby som ho aj vedela sem prilepiť! Ale návody zatiaľ púšťam bokom, keď budem mať digifoťák, potom sa to začnem učiť.
Do tejto témy sa zatiaľ chodím iba kochať a duševne oddychovať pri tej kráse.
Evinka potom Ťa to naučíme ...len si zaobstaraj foťáčik ...
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Zita5
Evinka potom Ťa to naučíme ...len si zaobstaraj foťáčik ...
A vieš, že s tým počítam, že mi tu bude mať kto poradiť? :p Dala som si taký malý súkromný cieľ - do Vianoc si na ten foťák našetriť. Možno to bude práve z toho, čo teraz neminiem na cigarety
Kamarátka dostala k minulým Vianociam foťák a niekedy len žasnem, aké krásne fotky mi posiela. Takže niečo by som mohla prilepiť, ale nebola by to moja práca, chválila by som sa cudzím perím. Mám od nej sľúbené do nového bytu obrázky z toho, čo už nafotila a teším sa, ako si budem vyberať.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Keď nechodím do prírody ja, tak tá si ma nájde aj doma.
Naposledy upravil willma : 29.11.06 at 10:25
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

willma
Keď nechodím do prírody ja, tak tá si ma nájde aj doma.
Krásny sa Ti podaril. No vidíš prišiel ťa potešiť.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Šak pózoval o dušu a ani sa moc neponáhľal preč.
0 0
andrej_rv andrej_rv

andrej_rv je offline (nepripojený) andrej_rv

Už nám rastú...(a naďalej lietajú a kvitnú)
Naposledy upravil andrej_rv : 10.11.07 at 23:35
0 0
Lila Lila

Lila je offline (nepripojený) Lila

Krása, už len pre takéto niečo sa oplatí žiť!
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Máš pravdu, Andrej je "pán majster" a vždy sa teším na nedeľu večer čím prispeje.bSimonka nám však mlčí. Simonka kdejsi, kdejsi?
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

kukučka
Máš pravdu, Andrej je "pán majster" a vždy sa teším na nedeľu večer čím prispeje.bSimonka nám však mlčí. Simonka kdejsi, kdejsi?
Dúfam, že v kľude dovolenkuje a robí nové obrázky, aby nás mala čím potešiť. Ale to, čo tu prikladá Andrej, mi občas priam vyráža dych. Andrej, neskúšal si čierno-biele fotky? Profesionály vraj uprednostňujú čierno-biele. Aj keď také obrázky motýlikov a kvietkov by možno boli "umeleckým dielom", ale boli by sme ochudobnení o tie nádherné farby a vzory.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

kukučka
Máš pravdu, Andrej je "pán majster" a vždy sa teším na nedeľu večer čím prispeje.bSimonka nám však mlčí. Simonka kdejsi, kdejsi?
Betka som tu a občas aj nakuknem. Nemám veľa času. A Fotky by chceli aj úpravu a dáky komentár. Ale Andrej to zvláda skvele, má nádherné fotky. Ja som to poriešila trošku inak ( teda môj synátor ). Kliknite si na tento link:http://www.stahovanie.wz.cz/user.php?files. Ak bude od vás pýtať prihlásenie, stačí sa prihlásiť ako host a heslo je tiež host. Vpravo hore je tabuľka, kliknite na všetky súbory a potom si už môžete pozerať buď všetky alebo podľa kategórií čo sa komu páči kvietky, chrobáčiky.... Nie je tam toho veľa ale ak bude čas doplním a dám vám vedieť.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať