Zavrieť

Porady

Zázraky prírody

Ako ináč nazvať to, čo sa práve odohráva okolo nás? Tohtoročná jar sa poriadne oneskorila, ale zameškané doháňa plnou parou.
Som už dosť stará, ale nepamätám si žeby rastlinky v minulosti vyklíčili takou rýchlosťou ako tohto roku. Majú velikánske listy a prekrásne voňavé kvety. Ako to, že vedia, že je už polovica mája a musia sa ponáhľať? Bola som dnes až do tmy v záhrade a neverila som vlastným očiam o koľko podrástli od rána. Vyberte sa do prírody, pozerajte sa dobre okolo seba a ukážte ten zázrak aj deťom.
Usporiadat
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Už sa idem pozrieť. Veríš, že viem kedy prídeš a pridáš obrážteky pre oči aj dušu? Dnes som na Teba myslela, Tvoje " rybyšky" mám na očiach každý deň ako šetrič, máš proste úspech.
0 0
ingi ingi

ingi je offline (nepripojený) ingi

Ďakujem, Kukučka, Ty si zase potešila teraz mňa .
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka


Už sú uložené, vyhráva babôčka admirál a pavúčik. Takého som ešte nevidela. Foť usilovne ďalej, takú krásnu jeseň si veru nepamätám.
0 0
ingi ingi

ingi je offline (nepripojený) ingi

kukučka

Už sú uložené, vyhráva babôčka admirál a pavúčik. Takého som ešte nevidela. Foť usilovne ďalej, takú krásnu jeseň si veru nepamätám.
Ten "pavúčik" ale nebol veľmi maličký - bez nožičiek mal asi 1 cm .
0 0
andrej_rv andrej_rv

andrej_rv je offline (nepripojený) andrej_rv

kukučka

Už sú uložené, vyhráva babôčka admirál a pavúčik. Takého som ešte nevidela. Foť usilovne ďalej, takú krásnu jeseň si veru nepamätám.
Admirál je skutočne prekrásny - a tá modlivka... . Samozrejme, aj tie ostatné
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Skutočne úžasné zábery. Si zlatá, že nám tu takto priliepaš krásne zábery. Ten pavúčik je úžasný, vyzerá ako osypaný zlatým práškom. To si tú modlivku mala doma na kvietkoch?
0 0
ingi ingi

ingi je offline (nepripojený) ingi

Elena Navrátilová
Skutočne úžasné zábery. Si zlatá, že nám tu takto priliepaš krásne zábery. Ten pavúčik je úžasný, vyzerá ako osypaný zlatým práškom. To si tú modlivku mala doma na kvietkoch?
Elenka, tú modlivku som objavila na balkónových muškátoch a bola ako pozlátená . Doteraz sme tu mali asi 5 modliviek a všetky boli sýtozelené.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Teda Ti poviem ja mám veľmi rada farebnosť jesene, mám z tých záberov úprimný zážitok. Pre mňa je jeseň skutočne krásnou paletou, ktorú by uvítal každý maliar a Ty si to v tých záberoch úžasne vystihla. Len tak ďalej a môžeš sa deliť aj na iných fórach. Super. Však Ty už vieš čo to znamená.:p
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Ingi krásne zábery. Dačo priložím aj ja. Nie je toho moc. Zdá sa, že nám Richard dal väčšie možnosti.
Naposledy upravil Simonab : 24.05.07 at 12:03
0 0
andrej_rv andrej_rv

andrej_rv je offline (nepripojený) andrej_rv

...............
Naposledy upravil andrej_rv : 10.11.07 at 23:35
0 0
ingi ingi

ingi je offline (nepripojený) ingi

Andrej, naozaj nádherné...a súčasne vtipné (budúca drienkovica a k tomu kobylka zelená na zákonoch 2004 ). A tie nezábudky!...som rada, že na nás - obrázkochtivých - myslíš.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Andrej je majster hubár i fotograf. Mojimi favoritmi sú všetky žlté kvietky, ale tentoraz to nevyhrala chryzantéma, ale jarabina. A práve som objavila krásnu Jastrabiu vežu, len sa ospravedlňujem, že zase prebratú.
60.jpg  
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Keď vidím tú pôvabnicu, teda už len obaliť, vypražiť a tatarská. Ale durman je z vlastnej záhradky?:p
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

..................................
Naposledy upravil Simonab : 24.05.07 at 12:04
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Celodennú túru na Prašivú som mal v r.1995, nádherné...
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Janko, my máme Prašivú rovno pod nosom, ale doteraz som nevedela, že je tam tak krásne.
Naposledy upravil Simonab : 24.05.07 at 12:05
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Tentoraz víťazí ropucha
0 0
ingi ingi

ingi je offline (nepripojený) ingi

kukučka
Tentoraz víťazí ropucha
U mňa húseničky
Nie, fúzač
Nie, rozchodník

Nie - SIMONKA, VŠETKY SÚ KRÁSNE
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

ingi
U mňa húseničky
Nie, fúzač
Nie, rozchodník

Nie - SIMONKA, VŠETKY SÚ KRÁSNE
Ingi, ďakujem. Tvoje fotky sú tiež nádherné. Podmorský svet sme si dali ako pozadie. Krása. Ty sa nebodaj potápaš?
0 0
ingi ingi

ingi je offline (nepripojený) ingi

Simonab
Ty sa nebodaj potápaš?
Potápam a priala by som Vám všetkým, aby ste mohli zažiť všetko to krásne, čo som mohla vidieť a cítiť pod vodou.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať