Zavrieť

Porady

Zázraky prírody

Ako ináč nazvať to, čo sa práve odohráva okolo nás? Tohtoročná jar sa poriadne oneskorila, ale zameškané doháňa plnou parou.
Som už dosť stará, ale nepamätám si žeby rastlinky v minulosti vyklíčili takou rýchlosťou ako tohto roku. Majú velikánske listy a prekrásne voňavé kvety. Ako to, že vedia, že je už polovica mája a musia sa ponáhľať? Bola som dnes až do tmy v záhrade a neverila som vlastným očiam o koľko podrástli od rána. Vyberte sa do prírody, pozerajte sa dobre okolo seba a ukážte ten zázrak aj deťom.
Usporiadat
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

ingi
Potápam a priala by som Vám všetkým, aby ste mohli zažiť všetko to krásne, čo som mohla vidieť a cítiť pod vodou.
Toto by som raz v živote chcela vyskúšať. Pred dvomi rokmi ma chalani naučili šnorchlovať. A prišla som z dovolenky biela, iba zadok som mala opálený. Podmorský svet je nádherný a krásny farebný.
0 0
ingi ingi

ingi je offline (nepripojený) ingi

Simonab
Pred dvomi rokmi ma chalani naučili šnorchlovať. A prišla som z dovolenky biela, iba zadok som mala opálený.
Simonka,

P.s.: Aj mne sa to už pár krát stalo
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

môj tato je potápač už dlhé roky a teraz už neaktívny. Ale mňa pod vodu nikdy nezobral
0 0
ingi ingi

ingi je offline (nepripojený) ingi

willma
môj tato je potápač už dlhé roky a teraz už neaktívny. Ale mňa pod vodu nikdy nezobral
Willmuška, je mi to ľúto, ale veď nikdy nie je neskoro, naozaj to stojí za to , mne osobne viac imponuje šnorchlovanie (a stojí hlavne menej peniažkov ), a potom, ak by Ti to financie dovolili, stačí "zbehnúť" do Egypta a "skočiť" do vody - budeš nádherne prekvapená.
Naposledy upravil ingi : 25.10.06 at 00:13
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Stačí mi aj Chorvátsko, ale keď už tak budem musieť zakúpiť dioptrické okuliare pod vodu, aby som z toho vôbec niečo mala
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

willma
Stačí mi aj Chorvátsko, ale keď už tak budem musieť zakúpiť dioptrické okuliare pod vodu, aby som z toho vôbec niečo mala
0 0
Fany Fany

Fany je offline (nepripojený) Fany

Vraj zázraky prírody! Ajhľa:
pic04802.jpg  
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Fany
Vraj zázraky prírody! Ajhľa:
Veď a aký krásny zázrak.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Elena Navrátilová
Veď a aký krásny zázrak.
,



priroda je carodejka

halloooo a nie je to nepristupne??
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Včera sa nám cestou do Mikuláša naskytol úžasný pohľad na Tatry. Krásne zasnežené končiare a naokolo úžasná farebná príroda. Jeseň je čarodejka, stromy hrali všetkymi farbami od žltej, oranžovej, červenej až po hnedú a na pozadí biele Tatry. Krása. Škoda, že sme nemali foťák. Ale niečo som našla na Webshots a prikladám, aj keď to nie je celkom ono. Keď ešte niečo nájdem priložím.

http://travel.webshots.com/photo/120...56501615eehZtv
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Simonka! Ako to,že Ty si opustila byt bez fotoaparátu? Toto nám nerob!
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Majka ani si nevieš predstaviť ako mi to bolo ľúto. Toľká krása a ja bez foťáka. A aby toho nebolo dosť, keď sme sa vracali bola taká nádherná obloha, že sa to ani opísať nedá, to sa musí vidieť. Inak teraz som si všimla, že tá fotka, čo som sem prilepila patrí kamošovi, má tam celkom pekné foto. Treba pozrieť a všetko je to Liptov. Dúfam, že to nie je reklama ( doktorovi ).
http://travel.webshots.com/photo/115...56501615OzgbxX
http://travel.webshots.com/photo/135...56501615udTjah
Naposledy upravil Simonab : 31.10.06 at 12:17
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

tak toto som cvakla ráno cstou do práce
Naposledy upravil willma : 29.11.06 at 10:26
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Krásne, niečo podobné sme videli včera. Obloha ako stvorená na námet maliarom.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
willma
tak toto som cvakla ráno cstou do práce
Jééééééééééééééééj .
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Prikladám zázrak-napriek nekonečným stavebným úpravám mi moje burinky povyvádzali toto
PB181942.JPG  
PB181949.JPG  
PB281985.JPG  
PB282001.JPG  
1/1
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

A aby nebolo málo tak prikladám ako prežila starostlivosť mojich bývalých nájomníkov ďalšia kvetinka
PB161933.JPG  
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

si proste Céčko, niektoré Áčka sa idú pretrhnúť, a nekvitnú a nekvitnú



:p
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Dievčence to bude tým pravidelným hnojením
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

pokus pridať zmenšený obrázok
podvečer v Ždiari3.JPG  
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať